Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Talvi: netusim jaky mas staty, ale tudle jsi psal ze mas do Radasator daleko. Jestli mas statistiky naprd, tak te WG samozrejme nijak nesikanuje. (neni proc)

 

 

Talvi: netusim jaky mas staty, ale tudle jsi psal ze mas do Radasator daleko. Jestli mas statistiky naprd, tak te WG samozrejme nijak nesikanuje. (neni proc)<br/>

No já určitě nejsem ten co by se mohl statistika chlubit, ale občas nějakou tu schvalnost od WG cítím :)

 

každýmu je prd po tom co mám v podpisu

 

 

V současný dob WN 8ě okolo 1019. Nevěřím, že WG páchá šikanu. Občas se samo projeví nedostatky a nedodělky hry, ale prostě si myslím, že se hráči nedovedou smířit s tím, že zrovna ONI, tak skvělí a úžasný killeři všeho na pásech to dostali či dingli nebo neprobili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V současný dob WN 8ě okolo 1019. Nevěřím, že WG páchá šikanu. Občas se samo projeví nedostatky a nedodělky hry, ale prostě si myslím, že se hráči nedovedou smířit s tím, že zrovna ONI, tak skvělí a úžasný killeři všeho na pásech to dostali či dingli nebo neprobili.

 

Nekdo neveri, nekdo si vyzkousel cetu s nekym opravdu dobrym. Kdyz jsme jediny dva tier 4 (u obou tymu), tier 5 ani jeden, vsichni ostatni tier6.....no ty to asi neznas, ale ver ze je to dlouho normalka. Nezavani ti to sikanou? Nebo neveris ze se to bezne deje? (+ dalsi veci jako je povestny rozptyl RNG)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo neveri, nekdo si vyzkousel cetu s nekym opravdu dobrym. Kdyz jsme jediny dva tier 4 (u obou tymu), tier 5 ani jeden, vsichni ostatni tier6.....no ty to asi neznas, ale ver ze je to dlouho normalka. Nezavani ti to sikanou? Nebo neveris ze se to bezne deje? (+ dalsi veci jako je povestny rozptyl RNG)

 

 

Ale já čety hraju poměrně dost, s daleko lepšími hráči než já, takovej ChallengerCZ je můj dosti stálej parťák :) RNG.. už jsem to psal, ani v životě se nedějou věci tak, jak si přeješ/ přeju, náhoda je strašně silnej faktor vždycky a všude. Byl jsi na vojně nebo máš dost nastříleno? Já obojí a prostě to tak je, i se zbraní, kterou znáš- RNG ti supluje tu náhodu, vliv neočekávaných okolností, počasí, náladu a milion dalších okolostojičností. Dnes jsme se Samem byli střílet v Kolíně a nastřílel jsem ouplnej prd- a to jsem dobrej střelec. Nová, spolehlivá, pečlivě vyrobená zbraň, dalo by se předpokládat, že to půjde vše do černýho- a houby, nešlo. A to je ta náhoda. A ta šikana.. nevěřím, nesedí mi to.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já čety hraju poměrně dost, s daleko lepšími hráči než já, takovej ChallengerCZ je můj dosti stálej parťák :) RNG.. už jsem to psal, ani v životě se nedějou věci tak, jak si přeješ/ přeju, náhoda je strašně silnej faktor vždycky a všude. Byl jsi na vojně nebo máš dost nastříleno? Já obojí a prostě to tak je, i se zbraní, kterou znáš- RNG ti supluje tu náhodu, vliv neočekávaných okolností, počasí, náladu a milion dalších okolostojičností. Dnes jsme se Samem byli střílet v Kolíně a nastřílel jsem ouplnej prd- a to jsem dobrej střelec. Nová, spolehlivá, pečlivě vyrobená zbraň, dalo by se předpokládat, že to půjde vše do černýho- a houby, nešlo. A to je ta náhoda. A ta šikana.. nevěřím, nesedí mi to.  

 

Poslete mu nekdo screen "poctiveho" MM, ja asi zadnej nenajdu......nevedu zaznamy bitev a screeny si udelam jen obcas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já čety hraju poměrně dost, s daleko lepšími hráči než já, takovej ChallengerCZ je můj dosti stálej parťák :) RNG.. už jsem to psal, ani v životě se nedějou věci tak, jak si přeješ/ přeju, náhoda je strašně silnej faktor vždycky a všude. Byl jsi na vojně nebo máš dost nastříleno? Já obojí a prostě to tak je, i se zbraní, kterou znáš- RNG ti supluje tu náhodu, vliv neočekávaných okolností, počasí, náladu a milion dalších okolostojičností. Dnes jsme se Samem byli střílet v Kolíně a nastřílel jsem ouplnej prd- a to jsem dobrej střelec. Nová, spolehlivá, pečlivě vyrobená zbraň, dalo by se předpokládat, že to půjde vše do černýho- a houby, nešlo. A to je ta náhoda. A ta šikana.. nevěřím, nesedí mi to.  

 

Tady musim reagovat - byl jsem na vojne a mam dost nastrileno a se zbrani, kterou znam se u me zadny RNG neprojevuje (na vojne co strelby to kvop), ted strilim PCP a i ten vitr se da predvidat - takze zadna nahoda. V realu se podminky na strelbach meni, ale pro vsechny stejne a to je ten zasadni rozdil oproti wot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tahle hra strašně bavila něco přes čtyři roky ale směr vývoje téhle hry mě z toho vyléčil a jsem svým způsobem rád. Možná bych se k tomu někdy vrátil ale moje požadavky (naštěstí) nikdy nebudou vyslyšeny (zrušení módů, normální MM, snížení RNG na 25%). Takže, pokud vás to někoho ještě baví tak mu srdečně přeju hodně štěstí na bojiští a všem ostatním gratuluju, že se z toho dokázali vymanit.

 

WoT!

F.U.C.K! YEAAAAH! 

:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na druhou stranu se mi zda, ze po patchi se mi zlepsil MM pri solo hre - uz nejsem prumerne o 1,5 tieru nize jak bylo u me scela bezne. Momentalne je to celkem i dobre, snad to chvili vydrzi.

S tim souhlas. A kdyz o tier ci dva niz, tak rozumne rozhozene. Na MM si uz nestezuji. Chybka semo tamo se vsakne, sper to cert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na druhou stranu se mi zda, ze po patchi se mi zlepsil MM pri solo hre - uz nejsem prumerne o 1,5 tieru nize jak bylo u me scela bezne. Momentalne je to celkem i dobre, snad to chvili vydrzi.

 

 

S tim souhlas. A kdyz o tier ci dva niz, tak rozumne rozhozene. Na MM si uz nestezuji. Chybka semo tamo se vsakne, sper to cert.

 

 

Dyk však právě. Myslím, že to byl Zvedák, který zmiňoval hocha, co u nich jezdí a pracuje pro WG, ten prý říkal, že na tancích zase začali dělat lidi, co je to baví, zřejmý vliv má i obava WG o zákazníka a chléb náš vezdejší, bo War Thunder- i když tam se už bulí taky a fest- a Armored Warfare.  Nepopírám spoustu chyb, nedodělků a kravin, sakra, taky to hraju, ale odmítám se účastnit spikleneckých teorií a nesmyslného bulení, protože mami, já Tomáška praštil kyblíčkem a vono to nefungovalo a pak mně praštil kyblíčkem Tomášek a to fungovalo a já plakal a to není fér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro "zamrzávače" hry:

 

"Vážení Hráči,
V tuto chvíli zaznamenáváme technické potíže s XVM módem, který může způsobit nestabilitu klienta a pády/zamrzání hry. Prosím odinstalujte XVM, dokud nebude poskytnuto řešení. Prosím sledujte naše novinky pro více informací: https://eu.wargaming.net/support/news/120"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, máme. 

A je vidět, že se to hodně pozměňovalo. Prostě ty změny jsou k lepšímu a už se nedá říct, že by to bylo na nic. Už se na to aspoň nedá nadávat. A něco je dokonce dobré.

Prý se má vrátit alespoň někdo z původních tvůrců map. Kdo ví, jestli a v jakým stádiu, ale třeba vážně zjistili, že to může zase rejžovat, když tomu dodají nějaký slušný obsah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás nechcete mi někdo odehrát T54??? Za malou odměnu samozřejmě, nabízím pytlík bonbonů nebo pošlu doporučeně nějakou zmrzlinu. Já to s tím tankem prostě neumím. Řekl bych, že tak jedna bitva s desíti je povedená, všechno ostatní jsou katastrofy. Už mi chybí jen 170 000 xp k cíli, ale evidentně to bude ten nejhorší úsek. Další fakt je ten, že blbost spoluhráčů nezná mezí. Jedu využít předností tanku, se mnou jedou další dvě medka a minutu později zjistím, že jsem sám, protože ti dva buď zhynuli nebo utekli před jedním tankem. Já vím, mohu tak utéct, ale jaksi mi to nejde. Já neumím mačkat to tlačítko zpět. No mám na to splnit svou misi ještě 18 dní, to mám premko, bez toho bych to asi nedal. 

 

A k debatě o WoT. V mnoha ohledech mají všichni pravdu. Nicméně i já zažil velkou krizi, kdy se WG na mě vyřádil měrou vrchovatou. Tak jsem víc jak měsíc nehrál. A přišel patch 9.14. Heleďte něco se změnilo a to dokonce k lepšímu, což není tak časté. A teď další patch a další změny. A pořád si myslím, že to jde v tuto chvíli kupředu. Bohužel co se nezmění jsou samotní hráči a šílené RNG, kdy jsem včera 2x do boku neprostřelil týpka v T50 a to mám dělo na své T54 s vyšší penetrací. No borec hru nakonec týmu vyhrál, co se dá dělat. Je to všechno v rámci normalizace. Ale těchto momentů zažívám podstatně méně než před půl rokem. Mě nejvíce mrzí ta neustálá hromada notorických stěžovatelů. A musím říct, že je mám i v klanu. Já Vás lidi prostě nechápu, tak to nehrejte a budete mít klid. Co Vás všechny stěžovatele drží u hry, která Vás nebaví. A když baví, tak na ni nenadávejte. Taky si nekoupím auto, o kterém vím, že stojí za prdlačky. Taky nejdu na oběd a nedám si špenát, když vím, že mi nechutná. A nebo to udělám jen proto, abych mohl nadávat na něco jiného než je můj zkažený život. Protože si myslím, že když jsem spokojen sám se sebou a svým životem, nemám potřebu nadávat na něco jiného už jen z principu. Já až začnu znovu nadávat, tak na to zase nešáhnu tak dlouho, jak dlouho bude třeba. 

No nic, to by byl můj ranní výlev srdíčka. Snad to někomu pomůže se zamyslet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás nechcete mi někdo odehrát T54??? Za malou odměnu samozřejmě, nabízím pytlík bonbonů nebo pošlu doporučeně nějakou zmrzlinu. Já to s tím tankem prostě neumím. Řekl bych, že tak jedna bitva s desíti je povedená, všechno ostatní jsou katastrofy. Už mi chybí jen 170 000 xp k cíli, ale evidentně to bude ten nejhorší úsek. Další fakt je ten, že blbost spoluhráčů nezná mezí. Jedu využít předností tanku, se mnou jedou další dvě medka a minutu později zjistím, že jsem sám, protože ti dva buď zhynuli nebo utekli před jedním tankem. Já vím, mohu tak utéct, ale jaksi mi to nejde. Já neumím mačkat to tlačítko zpět. No mám na to splnit svou misi ještě 18 dní, to mám premko, bez toho bych to asi nedal. 

 

A k debatě o WoT. V mnoha ohledech mají všichni pravdu. Nicméně i já zažil velkou krizi, kdy se WG na mě vyřádil měrou vrchovatou. Tak jsem víc jak měsíc nehrál. A přišel patch 9.14. Heleďte něco se změnilo a to dokonce k lepšímu, což není tak časté. A teď další patch a další změny. A pořád si myslím, že to jde v tuto chvíli kupředu. Bohužel co se nezmění jsou samotní hráči a šílené RNG, kdy jsem včera 2x do boku neprostřelil týpka v T50 a to mám dělo na své T54 s vyšší penetrací. No borec hru nakonec týmu vyhrál, co se dá dělat. Je to všechno v rámci normalizace. Ale těchto momentů zažívám podstatně méně než před půl rokem. Mě nejvíce mrzí ta neustálá hromada notorických stěžovatelů. A musím říct, že je mám i v klanu. Já Vás lidi prostě nechápu, tak to nehrejte a budete mít klid. Co Vás všechny stěžovatele drží u hry, která Vás nebaví. A když baví, tak na ni nenadávejte. Taky si nekoupím auto, o kterém vím, že stojí za prdlačky. Taky nejdu na oběd a nedám si špenát, když vím, že mi nechutná. A nebo to udělám jen proto, abych mohl nadávat na něco jiného než je můj zkažený život. Protože si myslím, že když jsem spokojen sám se sebou a svým životem, nemám potřebu nadávat na něco jiného už jen z principu. Já až začnu znovu nadávat, tak na to zase nešáhnu tak dlouho, jak dlouho bude třeba. 

No nic, to by byl můj ranní výlev srdíčka. Snad to někomu pomůže se zamyslet. 

T54 je i moje noční můra,tak jsem se na ni těšil a po nějaké době hraní jsem zjistil,že to s tím tankem neumím. Ale zas ten Object 140 je tak velké lákadlo,že to asi přetrpím a odehraju sám,chybí mě nějakých 100K zkušeností,třeba se za tu dobu naučím s T54 hrát ;-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslusne hlasim,ze po 1,5 roce jsem oprasil wotko

Taky tak, skouknul sem chystanej update 9.15 a tak sem zkusil kouknout, jak to tam vlastně vypadá.

 

Mršky v garáži nezrezivěly, dobrý, FPS najednou ukrutně vysoko (když sem končil, běhalo to kolem 30FPS a najednou tam mám 70, moc pěkný), bitvy sice pořád končej po pěti minutách, ale nějak mi to už nevadí, grafika sice pořád vanilla, ale ty HD modely tomu dávaj moc pěknej vzhled.

 

Dal sem pár bitev s KV-2 a zkusil projet Nashorna a docela to šlo. Největší výhoda je, že už mi je jedno, jak bitva vlastně dopadne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...