Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jenže to by muselo neschopný WG doplnit základní věci, jako jsou hodiny v garáži a ve hře, počítadlo DMG a obdržené zásahy (ani by nemuselo být vidět od koho). Sorry včera jsem to hrál asi 2 hoďky bez modu a tyhle zakladni informace mi tam proste chybely.. Pak se stahnul konečně Aslains Mod pack a jupí. Hned jsem se cítil líp..

 

Jinak herně katastrofa, neustálí porážky 15:5 atp.. Jako až mě včera překvapilo, kolikrát jel celej, a tím myslím opravdu celej (14) tanků jen jednou stranou  :wallbash:  Včera večer jsme padli tolikrát na cap, jako ne tolikrát za poslední rok... Neuvěřitelný!

 

Uvidíme dneska  :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ono je to těžký. Asi by to bylo spravedlivý pro všechny. Na druhou stranu 90% věcí přidaných do hry který za něco stály je vytažený z modů. O tenhle vývoj by jsme přišli

I na tom neco bude.. good point

 

BTW jak na tom jste vy vsichni ostatni s MM? Ja vcera odehral s 34-1 vetsinu bitev na topovych pozicich T7 bitev, popripade rozumne rozhozen mezi osmy, event. par devitek, tudiz spokojenost..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ono je to těžký. Asi by to bylo spravedlivý pro všechny. Na druhou stranu 90% věcí přidaných do hry který za něco stály je vytažený z modů. O tenhle vývoj by jsme přišli

To jako myslíš,že vývojáři hry kopírují módy od jiných tvůrců módů??? Myslím si,že to umí sami dobře a dávají do hry jen to,co pomůže VŠEM hráčům a ne jen někomu. Hra by se měla hrát tak,jak ji nastavil tvůrce hry,potom je vše fair. Ne každý má možnost si některé módy nainstalovat a hlavně zaplatit! Ve sportu  se nedovolený doping taky trestá,ve WoT takováhle kontrola je taky,ale velmi neúčinná,řekl bych ,že žádná!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako myslíš,že vývojáři hry kopírují módy od jiných tvůrců módů??? Myslím si,že to umí sami dobře a dávají do hry jen to,co pomůže VŠEM hráčům a ne jen někomu. Hra by se měla hrát tak,jak ji nastavil tvůrce hry,potom je vše fair. Ne každý má možnost si některé módy nainstalovat a hlavně zaplatit! Ve sportu se nedovolený doping taky trestá,ve WoT takováhle kontrola je taky,ale velmi neúčinná,řekl bych ,že žádná!

To že kopírují módy je zcela zjevný. Poslední pozice tanků, kruhy dohledu a vykreslování, nově dynamický staty tanků. To vše jsou věci který by ve hře bez módů ve hře nebyly. I tak trvalo strašně dlouho trvalo než se tam dostali. Bavím se o módech které vylepšují rozhraní ne cheatech. Jenže samo WG neumí definovat co je a co není cheat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám rád T54. Teď se biju do hlavy, že jsem si raději nerozjel americké střeďáky. Každopádně jsem nahodil topové dělo a jde to poznat hlavně na ekonomice. Jinak mi ten tank prostě nesedí. Nějak mi chybí deprese. Přeci jen na svém hlavním účtu jsem jezdil hojně amíky a neumím se toho zbavit. No takže když nebudu brát v potaz, že bych měl ještě nahodit pásy a motor, tak mi zbývá posledních 197k expů na T62 a má mise bude splněna. Popravdě už se na to těším. Jinak hodnotím kladně nový patch. Zvýšení fps na mé kalkulačce je viditelné i na městských mapách. Tam teda minimálně, ale i tak je to pokrok. Takže na normálních mapách jsem se už dostal přes 50 fps stabilně a je to poznat. Bohužel co nehodnotím kladně je fakt, že prostě tlupy hráčů chtějí vyzkoušet nový patch a přesně podle toho to taky tak vypadá. V rámci normalizace od WG a mého neumětelství s T54 jsou mé výsledky tragické. Už aby dodali poslední věci jako je dmg panel, více řádků v garáži a lepší přehled o výkonu ve hře a už mi nebude nic chybět. 

Abych řekl pravdu, nečekal jsem, že se WG bude snažit někdy tak, jak to předvádí v poslední době. Poslední dva patche jsou opravdu krokem vpřed a mají smysl. Bohužel nikdo neudělá nic s inteligencí hráčů. Ale tak snad se to někdy zlepší  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu se zbavit dojmu,že nám novej patch přinesl ještě propracovanější zásahy do hry od Wožralika.Co se děje není snad ani možný.Hrál jsem dnes za Objekt 704 a co ti zmetci dokážou udělat s BL-10kou to se jen tak nevidí.Když střela projde,tak jedině do tanku co má full HP a to se ještě musíte modlit.Gold ammo 3x Tortoise krásně doměřeno a to ještě z boku.Každá zmizela v tanku a vždy ty jejich hlášky,že prošla skrz a to bude bolet.Samozřejmě dmg nic.Už jsem neměl goldy,tak ho nějak asi po 7mé ráně dodělal scout !!!!!!Dále Ferdinand 2X neprošla skrz a to už bych vám nepřál slyšet co jsem si ulevil.Pak zezadu T 54  pásy a jelikož to byl nějakej dement,tak si jezdil furt pro ránu ale střela vždy nějak záhadně v jeho tanku zmizela.Co jsem ale nerozdejchal je,že když jsem dal Buldoga HEčkem na ránu a v této bitvě jsem trefil AMX 13 už nevím co,ale byl to přesnej zásah a měl 700 hp a já dal za 680.tak to si soudruzi strčte tuto né hru,ale jen okrádačku,tam kam ani slunce nesvítí.Dnes jsem si jen tak letmo procházel staty spoluhráčů a nevěřil jsem co vidím.Opravdu je možné aby hráč měl při 7,5K bitev 68 průměrné poškození?Rng co Wožralík nyní praktikuje,je na 100% zaměřeno na účty hráčů,co hrají řekněme tento rok.Od starejch veteránů už nedostanou nic,tak je hoděj přes palubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses nedivil:

"Barack Obama se chystá udělat průkopnické prohlášení, které zásadně změní pohled na mimozemskou civilizaci. Otázka, jestli jsme ve vesmíru sami, tak zřejmě bude brzy zodpovězena. Prezident tak chce údajně učinit hlavně pod tíhou prohlášení kandidátky na jeho místo Hillary Clintonové, která už dříve uvedla, že pokud vyhraje volby, tyto informace sdělí veřejnosti."

http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/156503-e-t-je-skutecny-obama-se-rozhodl-zverejnit-detaily-o-mimozemstanech/

:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses nedivil:

"Barack Obama se chystá udělat průkopnické prohlášení, které zásadně změní pohled na mimozemskou civilizaci. Otázka, jestli jsme ve vesmíru sami, tak zřejmě bude brzy zodpovězena. Prezident tak chce údajně učinit hlavně pod tíhou prohlášení kandidátky na jeho místo Hillary Clintonové, která už dříve uvedla, že pokud vyhraje volby, tyto informace sdělí veřejnosti."

http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/156503-e-t-je-skutecny-obama-se-rozhodl-zverejnit-detaily-o-mimozemstanech/

:-D

 

 

Tomu se klidně a rád divit budu :) Těmhle slintům o WoT fakt ne, je to šaškárna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že kopírují módy je zcela zjevný. Poslední pozice tanků, kruhy dohledu a vykreslování, nově dynamický staty tanků. To vše jsou věci který by ve hře bez módů ve hře nebyly. I tak trvalo strašně dlouho trvalo než se tam dostali. Bavím se o módech které vylepšují rozhraní ne cheatech. Jenže samo WG neumí definovat co je a co není cheat.

Můj názor je ten,že vše co zatím WG do hry přidalo bylo plánovaný,ovšem tvůrci módů byli rychlejší. Cheaty by měli umět rozlišit od módů ,které vylepšují rozhraní. Pokud existuje mód,který zcela změní parametry střelby artyn,kdy Tě artyna,která střílí v 90 stupňovém úhlu trefí schovaného za skálou či domem,tak asi není něco v pořádku. Tenhle mód si můžeš koupit za 20 doláčů na měsíc. https://youtu.be/fE1V5nSlk7I

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

 

No jasně. A v Area 51 schovávaj alieny, svině emerický.... :D

 

No jasně to je vidět co máš v palici,alieny ale ruský a tanky.Dám ti radu.Nech se ostříhat,slušně se obleč a pokus se najít si práci a nesedět jen u pc.

PS: A odstěhuj se už konečně od matky.Věčně tě živit nebude.Nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně to je vidět co máš v palici,alieny ale ruský a tanky.Dám ti radu.Nech se ostříhat,slušně se obleč a pokus se najít si práci a nesedět jen u pc.

PS: A odstěhuj se už konečně od matky.Věčně tě živit nebude.Nazdar.

 

 

Děkuji, v 41 letech a mým zástřihem holohlava je být pokládán za puberťáka neobyčejně osvěžující :D Mám taktéž dotaz: ty jsi takovejhle řepák odjakživa? Nebo je to jen záchvěv, způsobený WoT, který lidi mění k nepoznání? Ale co si tak vzpomínám na některý tvoje dávný projevy, asi půjde o přirozený projev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, v 41 letech a mým zástřihem holohlava je být pokládán za puberťáka neobyčejně osvěžující :D Mám taktéž dotaz: ty jsi takovejhle řepák odjakživa? Nebo je to jen záchvěv, způsobený WoT, který lidi mění k nepoznání? Ale co si tak vzpomínám na některý tvoje dávný projevy, asi půjde o přirozený projev.

Jsem rád,že to píšeš.Ano opravdu WoT mění lidi,hlavně ty,co už nerozeznají realitu a žijí ve světě tanků.V 41ti letech bejt ******** z tančíků je velice divný.Nikde nepíšu,že tě pokládám za puberťáka to si moc fandíš,jen jak to všechno žereš a tvoje dny strávené na tomto fóru naznačují,že neděláš nic jinýho.Nemíním se tu dohadovat s maniakem do tanků.Jednou si tu člověk postěžuje a hned se můžeš ******.Nech si svůj život v tanku.Opravdu je smutné,když 41ti letej chlap má v palici jen tančíky.Určitě se to dá léčit,neboj dneska si už poradí i se zavislostí na online hry.A když už jsi se zmínil o minulosti,bylo tu hodně hráčů,co navštěvovali toto fórum a tak nějak se vytratili,hru odstranili nebo si jen tak sem tam zahrajou.Což v tvém případě se říct nedá.Ty jsi tu prostě furt a furt tu budeš.Pravděpodobně ani nic jinýho neumíš.Jak říkám čekej si tu dál na další příspěvek od nějakýho hráče,aby jsi ho mohl hned urážet a hanit.Jsem opravdu rád,že dokážu hru bez problémů z pc třeba na rok odstranit a nestal se něčím podobným co jsi TY.Hodně štěstí v tvém životě ti přeji,ale tvůj život řídí WG,takže R.I.P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád,že to píšeš.Ano opravdu WoT mění lidi,hlavně ty,co už nerozeznají realitu a žijí ve světě tanků.V 41ti letech bejt ******** z tančíků je velice divný.Nikde nepíšu,že tě pokládám za puberťáka to si moc fandíš,jen jak to všechno žereš a tvoje dny strávené na tomto fóru naznačují,že neděláš nic jinýho.Nemíním se tu dohadovat s maniakem do tanků.Jednou si tu člověk postěžuje a hned se můžeš ******.Nech si svůj život v tanku.Opravdu je smutné,když 41ti letej chlap má v palici jen tančíky.Určitě se to dá léčit,neboj dneska si už poradí i se zavislostí na online hry.A když už jsi se zmínil o minulosti,bylo tu hodně hráčů,co navštěvovali toto fórum a tak nějak se vytratili,hru odstranili nebo si jen tak sem tam zahrajou.Což v tvém případě se říct nedá.Ty jsi tu prostě furt a furt tu budeš.Pravděpodobně ani nic jinýho neumíš.Jak říkám čekej si tu dál na další příspěvek od nějakýho hráče,aby jsi ho mohl hned urážet a hanit.Jsem opravdu rád,že dokážu hru bez problémů z pc třeba na rok odstranit a nestal se něčím podobným co jsi TY.Hodně štěstí v tvém životě ti přeji,ale tvůj život řídí WG,takže R.I.P.

 

 

Jsem hrozně rád, že jsem sem před lety zavítal, protože co tady jeden nepotká... Třeba takovýho psychologa, Freuda amatéra, co od monitoru přečte ledví osoby na druhý straně. Ale je divný, že ty hloupý tančíky hraješ taky. Ale ono teda vlastně zlý WG prdí na ty zasloužilý veterány, všechno směřuje k max. rok starým účtům.. co by s tebou bylo, kdyby to tak nebylo a nemizely ti záhadně projektily bez damage, případně lightům nezůstalo po HE hitu 20 hp...nehrál bys dál? Ne, asi ne, je to pro hlupáky a neumětely jako já. No, děkuji za analýzu zdarma a přeji ti hodně zdaru ve všem tvém podnikání a to včetně toho podmíněného pouze úspěchem, jako ty tančíky :)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Talvi: netusim jaky mas staty, ale tudle jsi psal ze mas do Radasator daleko. Jestli mas statistiky naprd, tak te WG samozrejme nijak nesikanuje. (neni proc)<br/>

No já určitě nejsem ten co by se mohl statistika chlubit, ale občas nějakou tu schvalnost od WG cítím :)

 

každýmu je prd po tom co mám v podpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...