Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Diskuzi o padajícím WR musím jen a jen potvrdit. Ale pozor, je to jen u starého účtu. Nový účet tímto ještě netrpí, takže si tam držím hezký rating přes 58% a tak nějak se to drží. Jinak co se týče hry samotné, je opravdu potřeba se smířit s RNG 50%. Takže z 50% hru neovlivníte. Dalších 29% jsou Vaši spoluhráči a protihráči. Řekl bych, že tak 10-15% je stroj, se kterým hrajete a ten zbytek je na Váš skill. Je to samozřejmě obecné. Ještě jde o to, jaký stroj na hraní máte, jak jste schopný hráč atp. Ale obecně vzato opravdu na samotného hráče zůstává jen 21% jak ovlivnit bitvu. Ale jak jsem psal několikrát, tahle hra pořád vyčnívá mezi ostatními tím, že se Vás snaží neustále udržet. A má na to spoustu způsobů. Nicméně v tuto chvíli je asi největší tahák pro "staré" hráče fakt, že WG začalo implementovat módy přímo do hry. A pokud to dotáhnou tam, kam zatím říkají, že by chtěli, bude ta hra super. Nicméně popravdě barvičky samotné je tak obrovský tahák pro většinu platících hráčů, tady tohle nahradit bude obtížné. 

 

No a z jiného soudku. Posledních 2000 expů a mám v garáži T-54. Pak už jen vyzkoumat dělo a desítku a mise bude za mnou. Popravdě někdy je to peklo hrát co druhou hru jen jeden stroj pořád dokola. Zase na druhou stranu ona ta T-44 není špatný tančík, tak se to dá. Ale oddychnu si, jakmile se budu moct připojit na svůj účet a zahrát si to nepřeberné množství strojů. Se z toho asi zblázním  :woot:

 

Btw zkusil jsem si zapnout Chat ve hře, deset her mi bohatě stačilo. Opět jsem byl všechny možné sprosté slova ve všech jazycích. Hlavně nejčastěji F*cking reroll noob, learn to play you b*itch atp. Jak mám sakra někomu vysvětlit, že to není reroll a už vůbec né kvůli statům. Kdyby to bylo kvůli statům, tak si nekupuji kvůli kreditům v akci za stovku Matildu BP a Matildu IV. To jsou ty pravé stroje na staty  :-D . Tak samo papírový Dicker Max, kterého jsem dostal za mise a pak už jen dvě trojky, jedna za Invite a BT7arty. Lidi jsou fakt zavistiví pitomci.  :cool:

 

Nakonec se chci malinko pochlubit. Nejsem žádný extra vyznavač značek atp. Nicméně před časem jsem si koupil myšku A4Tech Bloody V7 Core3. Jsem s ní maximálně spokojen a líbí se mi i design. Tak jsem si k tomu pořídil i klávesnici A4Tech Bloody B314. Teda píše se na tom monstru velice zvláštně, ale na hraní je to bomba. Žena se sice chytala za hlavu, co že jsem to dotáhl domů obludu, ale ona na tom nic nedělá, tak jí to může být víte kde .....  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera vecer si sednu, a ze se par poslednimi bitvami proexpim na 34-1ku, chybelo asi 7k expy.. Vypinam WOT po dvou a pul hodinach, sice s novym werkem v garazi, ale take po 26 bitvach, pricemz dvojnasobek na predchozim typu 58 padl po uctyhodne serii 18 porazek v rade!! Muj novy rekord. Jedna bitva dokonce zacinala sdelenim, ze sance na vyhru jsou 12%. Tusim dalsi rekord. Mel tu nekdo nekdy jeste mene? WG se proste rozhodlo, ze v sobotu pri veceru nepotrebuji cinskeho stredaka 7. tieru, bo jinak nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera vecer si sednu, a ze se par poslednimi bitvami proexpim na 34-1ku, chybelo asi 7k expy.. Vypinam WOT po dvou a pul hodinach, sice s novym werkem v garazi, ale take po 26 bitvach, pricemz dvojnasobek na predchozim typu 58 padl po uctyhodne serii 18 porazek v rade!! Muj novy rekord. Jedna bitva dokonce zacinala sdelenim, ze sance na vyhru jsou 12%. Tusim dalsi rekord. Mel tu nekdo nekdy jeste mene? WG se proste rozhodlo, ze v sobotu pri veceru nepotrebuji cinskeho stredaka 7. tieru, bo jinak nevim :)

 

Ja mel vcera taky komickou prohru 3:15 - ty 3 killy jsem dal ja :) , bylo to v osmach. 18 proher v rade uz je slusnej narez a nevim nevim jestli bych uz nepotreboval novej monitor..

Jedina sance jak udrzet winrate na uzde je silna ceta, vcera s Jassonem a Balvanem to slo (tusim 58% WR).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Notes to prezil, spis jsem se pak uz jen chechtal :) I kdyz uznavam, klingonsky stit na americkem shermanu me vytocil pekne. Type 58 v topu, vybaveni, skil a pul posadka, polovicni HP.. No co myslis? PzIV dvakrat cinknul z boku a na vanu, zatimco on me paral do veze celne. Zbylo mi 20 HP, kdyz jsem v zoufalstvi poslal zlatonku ridicovi do pruzoru, abych se ho zbavil, jinak by me snad rozebral :/ aaachjooo..Jak pises, bitvy 3-4-5:15 kdy vetsinu killu mas ty sam nejsou zase tak vzacne. Kolikrat topove heavy vyjdou s nulou.. To uz je na povazenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera vecer si sednu, a ze se par poslednimi bitvami proexpim na 34-1ku, chybelo asi 7k expy.. Vypinam WOT po dvou a pul hodinach, sice s novym werkem v garazi, ale take po 26 bitvach, pricemz dvojnasobek na predchozim typu 58 padl po uctyhodne serii 18 porazek v rade!! Muj novy rekord. Jedna bitva dokonce zacinala sdelenim, ze sance na vyhru jsou 12%. Tusim dalsi rekord. Mel tu nekdo nekdy jeste mene? WG se proste rozhodlo, ze v sobotu pri veceru nepotrebuji cinskeho stredaka 7. tieru, bo jinak nevim :)

Vítej do klubu,já včera 15 proher v řadě, někteří"hráči" by zasloužili vyhodit PC z okna,totální neznalost základů hry,vůbec neví k čemu se který tank používá,hlavně ,že hned po rozjezdu bitvy pálí jak vzteklí a když mají střílet tak nic netrefí!!! Jediná možnost jak expit tanky a hrát na publiku je hrát v četě,sám to je o nervy  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej do klubu,já včera 15 proher v řadě, někteří"hráči" by zasloužili vyhodit PC z okna,totální neznalost základů hry,vůbec neví k čemu se který tank používá,hlavně ,že hned po rozjezdu bitvy pálí jak vzteklí a když mají střílet tak nic netrefí!!! Jediná možnost jak expit tanky a hrát na publiku je hrát v četě,sám to je o nervy :wallbash:

Souhlasim s Tebou. Nemam bohuzel partaka, takze se vztekam sam. A to jeste potichu, abych nevzbudil deti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nádherný víkend a sedět u týhle blbosti? NIKDY!!!!    Sami s manželkou, grilovačka, pivečko, sranda - nádherně jsem si to užil.

Celý víkend krásný,v sobotu Pivní slavnosti v Přerově a neděle na zahradě s manželkou a psem,grilovačka,pivko a slunění se. Tanky zapínám až večer,přes den vyjimečně,jsem ponocníček,takže někdy hraji až do brzkých ranních hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem včera dojížděl posledních 14k expů na Konštruktě. MM příšerný, stále mezi devítkami a když chyběly poslední dvě bitvy, tak najednou jsem byl na 2x na TOPu. Potom koukám, že mi chybí na 3 skill jedna bitva, tak zmáčknu tlačítko Bitva a potřetí na TOPu. To se mi za celou dobu s tímhle tankem nestalo. Včíl mudrujte konspirátoři :woot:

Konštrukta nakonec nebyla tak špatná, teď už se "těším" na VTU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po trech strastiplnych dnech jsem se proexpil na 34-1 k top kanonu. Stalo me to 60 neprijemnych her a kupu nervu a vysledku v minusu. Ty cinska medka jsou v zakladu opravdu zazitek. A na vsechno dal to jsou desetitisice expu.. uch.. ale hned prvni bitva s poradnym kverem: 4 kusy, 2800k dmg, wnko 4800. Kez by to tak slo dal alespon stejne nebo lepe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi prekvapivo dnes všetci vytiahli Grille 15 do bitky takže bitky od VIII tieru vyzeraju tak že na každej strane sú minimálne 4 kusy. 

Tak to je věc, která mě nepřekvapí :-) Spíš mě překvapuje, že těch Grille není na každé straně rovnou 8 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkám na Aslains mod Pack a pak to teprve prubnu... Jen mě kapku nas... že vyhodili Waflovač, když jsem ho před 14 dny teprve doexpil... Myslim, že Grille 15 bude plečka. Tak nic, aspoň ušetřím 6 mega na něco jinýho, pač tenhle pekáč do garáže nechci a bohužel pro tenhle pekáč bych tuhle lajnu nikdy nerozjížděl  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WTF E-100 se mi rok (možná i déle) válel v garáži, aniž by od pořízení alespoň jednou vyjel, nějak se mi to příčilo... Dnes jsem provětral nástupce, které ho jsem zkoušel i na testu - mrštný tančík + rychlý aim + brutalní papír... Docela to šlo, ale po první hře (výhře) s nic moc dmg, ho nechám zase chvíli uležet, protože to vypadalo asi takhle:

 

nYeQo.jpg

 

Dokud se budou konat Grillparty, tak ho tahat nebudu. Většina hráčů ve hře končila soustřelem dvou až tři Grillů (podle toho, zda se střílelo HEčkama nebo ne :-D) Každý obdržený zásah mi zničil dost věcí... 2x dělo, 3x pásy, 2x nabíječ, 1x střelec...

 

Ještě poznámka: Jestli někdo používá mod Battle assistant pro artynu pro patch 0.9.15 a nefunguje mu, zkuste místo G použít J ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...