Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak, tys jim to nandal :D

 

Za půl roku ti přijde mail, že se tvým tankům stýská. Hned se na ně poletíš podívat, jestli je to pravda  :-D

Hoci noob ale mal som (mozno este aj mam) tu hru rad. Ale nedokazem sa od toho odosobnit a nenervacit. A vysledkom je ze hra pri ktorej ma clovek relaxovat zvysuje iba adrenalin a clovek miesto aby relaxoval vecer ide spat do postele nasrdeny...  Navyse sa rozpadla partia okolo, takze ani zabava s priatelmi to nedokaze vyrovnat tie nedostatky hry ... skoda len este tych asi 200 dni premka .... a tej tazko vyjadzenej T-55A...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale, nechaj tak...  bolo by to iba vyplakavanie nuba nad nespravedlnostou od WG, ze ku mne do timu dava furt karotku a oproti same baklazany... nad RNG kde lodne kanony sa odrazaju od 10mm panciera a tak podobne... ale pravda je asi taka, ze kazda masova online hra je taka dobra aky dobri su priatelia v tej hre... a moji priatelia si vsetci nasli nieco ine....

 

tak som im v opojeni napisal: Milujem (pejorativne) vas WG ! ... Odinstaloval som vasu milovanu (pejorativne) hru uz naposledy Strcte si peniaze co som do vas nasukal niekam, kde chrbat straca slusne meno ale viac eur odomna uz neuvidite.

Ahoj.Je to asi 14 dní co jsem to asi po roce zase fláknul do pc a zatím jsem spadnul jen z 54,6% win na 53,4%.Jiné staty nijak nesleduji,takže nevím,ale je jasný,že jde do kopru všechno.Včera jsem ve vzteku prodal US arty i s osazenctvem,když se mi ani na osmej pokus nepodařilo dát 2xnásobek a to jsem byl furt 1-2 v poškození a jasně vyhraný hry se v závěru nechápavě prosr..Dále šel z garáže Pz 1c,když mi furt nějací retardi najížděli před kulomet a já jednu dobu dokonce zmodral.Jedinou radost mi udělala zatím KV-1.když jsem měl dva dny po sobě na násobku Mko a dokonce jsem dostal i dva vítězné znaky a hlavně radost za pochvalné psaní do garáže,když jsem zůstal sám proti 7mi tankům a bitvu dokončil jako win s 8mi zářezi.Co se musím hodně držet je,abych neprodal Isu-152,protože co ta BL-1O dělá to se jen tak nevidí.Nebejt toho,že mi chybí už jen 20K na Objekta,tak už byla dávno pryč.Sice má ten samej gun,ale tam už to musím nějak překonat na 268ku.Za těch 14 dní jsem se dostal jen jednou na +5K dmg a to není problém vypálit třeba 15x 8 zásahů a 3 projdou.Po mapách se válej tuny bláta co jsem vymlátil tankům z pásů a ani jednou to nedá při schození pásů i dmg.Ani jeden den jsem nezaznamenal,že by byla převaha v počtu vyhranejch bitev.Všude samej ufo tank,zábava prakticky žádná co bitva vždy jen jatka na 2-3 minuty a demence hráčů nezná meze.Ani se nedivím,že to tolik hráčů už přestalo hrát úplně.Ve slabé chvilce jsem si koupil premium na měsíc a vypadá to,že jsem měl za ty prachy raději sobě bolehlav po opici poříditi,než jim do chřtánu narvati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle já hraju poslední dobou celkem běžně, tj. wn8 1600+, W/R míň jak 40%. Nastřílet umím, ovlivnit výsledek už ne. Co se dá dělat, být všude a krýt všechny a ještě vyhrávat - to nezvládám.

Nejvíc to zhazují série proher, klidně 1:11, který mám teď celkem často i s tankama, s kterýma se mi dlouhodobě daří.

 

8be5a24f3dd41f938ace40777fa555fb.jpg

 

A nakonec to dnes dopadlo takhle. Začínám si zvykat.

 

f8c13900dae1f81705d831d91636d739.jpg

Upraveno uživatelem Ferenc96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si myslel že to je len môj pocit ale vidím že nie som jediný... v poslednej dobe som zase začal trocha hrať - tj. dávam dvojnásobky + nejaké misie sem tam četa. A je to naozaj tragické, aj v čete ! Jazdíme četu 3x IX TD takže sme schopný s artynou a jedným lightom podržať celú stranu ale to velakrát nestačí a celý team vykape za 3 minúty.... Top tanky umierajú bez toho aby dali čo i len minimálny DMG. Všeobecne sa začalo viac kempiť na bázi.... do útoku idú 3 tanky ktoré rozmrdá arty a je po hre. Taktické zmýšlanie 0 %, reakcia na prehratú stranu alebo straty skupiny 0%. Hry sú malokedy vyrovnané, v podstate rozhodnuté v prvých pár minútach pretože len málokedy zvyšok tímu zachráni stratu strany a 3-4 tankovú nevýhodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predevcirem jsem dal pet her a hlasim ze takovou demenci jsem opravdu dosud nezazil! Napr: u nas v petkove bive byla ceta trech lidi - tier 1,2,3! No hadejte jak to dopadlo. Vyhral jsem jedinou hru (tier9), kde jsem byl na dne tabulky (one arty shot). No ja vim ze furt akorat nadavam, jenze opravdu neni co pochvalit! Snazim se o pozitivni pristup, ale VZDY koncim nasranej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No běžné to nebylo, ale přes 100k s typ59 bylo stále, když bylo dmg přes 1500 a teď to už není možný je to kolem 80k.

 

 

Dneska s Typem nastříleno 2300, spot 750, 5 killů ,vystřeleny 4 goldy a zisk čistého bez PU........chvíle napětí....tramtadadá ...27tis  :wallbash: .Ještě pár měsíců a už i s Typem budou nejspíš ztrátové bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád tvrdím, že tahle rádoby hra je jen obrovský podvod, kde hráč je jen aktivní divák. Celou hru vlastně hraje vzdálený server - hráč se jen rozhodne kam pojede a na koho vystřelí, o všem ostatním rozhoduje někdo jiný. Po posledních dvou patchech  RNG a MM úplně zešílelo. Jakoby WG zkoušelo nový MM potají přímo ve hře :wallbash:

 

PS: HeavyBoyJoe - s ženskou bych si nebyl tak jistej- tu nemůžeš kdykoli vypnout nebo odinstalovat, peníze do ní rveš furt a výsledek tomu často neodpovídá, ale třeba máš štěstí. ;-)  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle já hraju poslední dobou celkem běžně, tj. wn8 1600+, W/R míň jak 40%. Nastřílet umím, ovlivnit výsledek už ne. Co se dá dělat, být všude a krýt všechny a ještě vyhrávat - to nezvládám.

Nejvíc to zhazují série proher, klidně 1:11, který mám teď celkem často i s tankama, s kterýma se mi dlouhodobě daří.

 

 

 

A nakonec to dnes dopadlo takhle. Začínám si zvykat.

 

 

 

 

Ja som si myslel že to je len môj pocit ale vidím že nie som jediný... v poslednej dobe som zase začal trocha hrať - tj. dávam dvojnásobky + nejaké misie sem tam četa. A je to naozaj tragické, aj v čete ! Jazdíme četu 3x IX TD takže sme schopný s artynou a jedným lightom podržať celú stranu ale to velakrát nestačí a celý team vykape za 3 minúty.... Top tanky umierajú bez toho aby dali čo i len minimálny DMG. Všeobecne sa začalo viac kempiť na bázi.... do útoku idú 3 tanky ktoré rozmrdá arty a je po hre. Taktické zmýšlanie 0 %, reakcia na prehratú stranu alebo straty skupiny 0%. Hry sú malokedy vyrovnané, v podstate rozhodnuté v prvých pár minútach pretože len málokedy zvyšok tímu zachráni stratu strany a 3-4 tankovú nevýhodu. 

 

 

Predevcirem jsem dal pet her a hlasim ze takovou demenci jsem opravdu dosud nezazil! Napr: u nas v petkove bive byla ceta trech lidi - tier 1,2,3! No hadejte jak to dopadlo. Vyhral jsem jedinou hru (tier9), kde jsem byl na dne tabulky (one arty shot). No ja vim ze furt akorat nadavam, jenze opravdu neni co pochvalit! Snazim se o pozitivni pristup, ale VZDY koncim nasranej.

 

 

Ha! Dalsi konspirator :) Take jsem si rikal, co se to "najednou" deje.. Cuchal jsem nejake mixle v pixle co se tyce toho pitomeho RNG.

:laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

91eb2dee02f3269f5eb5992f85bfe2c5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád tvrdím, že tahle rádoby hra je jen obrovský podvod, kde hráč je jen aktivní divák. Celou hru vlastně hraje vzdálený server - hráč se jen rozhodne kam pojede a na koho vystřelí, o všem ostatním rozhoduje někdo jiný. Po posledních dvou patchech  RNG a MM úplně zešílelo. Jakoby WG zkoušelo nový MM potají přímo ve hře :wallbash:

 

PS: HeavyBoyJoe - s ženskou bych si nebyl tak jistej- tu nemůžeš kdykoli vypnout nebo odinstalovat, peníze do ní rveš furt a výsledek tomu často neodpovídá, ale třeba máš štěstí. ;-)  :whistling:

 

 

To je neuvěřitelná pitomost- je tolik proměnných, na kterých ve hře záleží, že by to nedal dohromady ani Skynet. Hraju na to, abych si zastřílel a nemusel se stydět za to, co předvedu. Vyhraju, prohraju... nojo, tak to chodí. Podle tebe a tobě podobných konspirátorů a buličů by to bylo v cajku, kdybys každou hru končil s fialovejma statama a slastným pocitem ve slabinách. No, tak to nestává ani v životě, natož v nějaký hře. Líbí? Hraj. Nelíbí? Nehraj a nebul.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to RGN je moc velký bullshit. Když se nahromadí několikrát za sebou, tak je to fakt o tom, že to ta hra hraje místo tebe. 

 

Zrovna jsem jednu takovou dojel se 113. E5, 2x na vanu na 50m cink, pak zezadu 50 120, pak 212a a Bulldoga. Výhra s 800 dmg, protože zbytek prostě nechtěl dovnitř. Tohle je kravina. Kdyby aspoň na monitoru bylo to, co vidí server, ale ani to tomu tak není. Nevím, jak to funguje, ale to co server ukáže ostatním je pravda, ale vám to ukáže asi nějaký klientský výpočet, takže pak to chodí tak, že kolega v četě nadává na cinkanec, ale on vlastně trefil hlínu 5m vedle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to RGN je moc velký bullshit. Když se nahromadí několikrát za sebou, tak je to fakt o tom, že to ta hra hraje místo tebe. 

 

Zrovna jsem jednu takovou dojel se 113. E5, 2x na vanu na 50m cink, pak zezadu 50 120, pak 212a a Bulldoga. Výhra s 800 dmg, protože zbytek prostě nechtěl dovnitř. Tohle je kravina. Kdyby aspoň na monitoru bylo to, co vidí server, ale ani to tomu tak není. Nevím, jak to funguje, ale to co server ukáže ostatním je pravda, ale vám to ukáže asi nějaký klientský výpočet, takže pak to chodí tak, že kolega v četě nadává na cinkanec, ale on vlastně trefil hlínu 5m vedle...

 

 

Faktor náhody je zřejmě nejsilnější hnací silou vesmíru. Mně RNG tolik nevadí- i když kdyby ho o cca. 5 % snížili, nezlobil bych se. Občas naštve, tojo, jako každá eventualita, která se mi nehodí do krámu. WoT má chyby a kraviny, o tom žádná, já zažil nejdebilnější okažik, když jsem s JGP II dingnul z dokonalýho pravýho úhlu arty s otočnou věž v pohybu z cca. 10 metrů- střílel jsem do podvozku, ten se nehýbal- arta točkanon na mě a bác, kytky nebudou. Málem jsem roztřískal vzteky monitor i komp a taky mně málem šlehlo. A řekl jsem si a dost, já se tou hrou chci bavit a ne z ní být na infarkt. A tak se jí bavím a docela mi to poslední dobou i jde, asi jsem už trochu po necelých 10 000 bitvách přišel na to, jak to hrát, občas si zanadávám na blbce nebo jsem naštvanej sám na sebe za kravinu, kterou udělám, ale nemyslím, že musím být ten nejnejnej panza killah in da fukin world, kterej pokaždý probije a kam namíří, i tráva uhejbá.      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je neuvěřitelná pitomost- je tolik proměnných, na kterých ve hře záleží, že by to nedal dohromady ani Skynet. Hraju na to, abych si zastřílel a nemusel se stydět za to, co předvedu. Vyhraju, prohraju... nojo, tak to chodí. Podle tebe a tobě podobných konspirátorů a buličů by to bylo v cajku, kdybys každou hru končil s fialovejma statama a slastným pocitem ve slabinách. No, tak to nestává ani v životě, natož v nějaký hře. Líbí? Hraj. Nelíbí? Nehraj a nebul.

O tom placi.. Temer dvacet let basketbalu mne naucilo dvema vecem. Vyhrat i prohrat. Ve sportu se tak stava. I kdyz by system WOT mel svym zpusobem takove sportovni utkani pripominat, nedeje se tak. Nikdo se jiste nerozlobi kvuli malo nafucene merune, upisknutemu faulu, nebo praskle gume od trenek. To je sport a je spravedlivy ke vsem stejne. Nekdy se vitezi, jindy prohrava. Co jsem chtel rict? Za tech dvacet let jsem mnohokrat prohral. Nikdy jsem ale neprohral takovym zpusobem, kterym bezne a pravidelne prohravam ve WOT . Uz podle sportovniho citu clovek pozna, ze nehrajete jenom proti souperovi. A to neni fair play. Pravdu mas v tom, ze kdyz to neprijimas, tak to preci hrat nemusis..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je neuvěřitelná pitomost- je tolik proměnných, na kterých ve hře záleží, že by to nedal dohromady ani Skynet. Hraju na to, abych si zastřílel a nemusel se stydět za to, co předvedu. Vyhraju, prohraju... nojo, tak to chodí. Podle tebe a tobě podobných konspirátorů a buličů by to bylo v cajku, kdybys každou hru končil s fialovejma statama a slastným pocitem ve slabinách. No, tak to nestává ani v životě, natož v nějaký hře. Líbí? Hraj. Nelíbí? Nehraj a nebul.  

 

Kdyz myslis.. , ale proc treba ja proste od jednoho dne zacal pomalu, ale jiste prohravat - ze bych to zapomel hrat??  Neni to spis tim, ze 60% win se jim zdalo uz moc? Neco se zmenilo a pozoruje to spousta lidi, hodne z nich uz taky nehraje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz myslis.. , ale proc treba ja proste od jednoho dne zacal pomalu, ale jiste prohravat - ze bych to zapomel hrat??  Neni to spis tim, ze 60% win se jim zdalo uz moc? Neco se zmenilo a pozoruje to spousta lidi, hodne z nich uz taky nehraje..

 

 

Ale mně jde win rate taky pomalu a jistě dolů a to se ti jako hráči nemůžu rovnat, ať už co se WN 8 nebo win/ lost poměru týče. Nevím, čím to je. Vím, že život a ta hra je houpačka, jednou vlajkosláva, jednou ryju tlamicí v zemi.. Nemám řešení, hraju, protože mě to baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...