Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jedu si s LT po startu na průzkum kolem první linie.  Probliknou první dva enemáci na cca 300 m. Plesk a pásy mám v háji = rychlost nula a blbý natočení. Tedy ústup v rámci terénních možností a bum, poškozený periskop. Do prdele to je smůla. Mizím a při stahování k základně plesk zase pásy. To už byla konečná a netuším kolik jsem toho schytal jako stojící cíl. Naše zakempené TD můj výkon okomentovalo OMG. Já fakt netušil, že jsou u enemáků takový super střelci na větší vzdálenosti. No co, smůla a prohrálo se klasicky 6:15.

Další bitvu jsem se pustil do přestřelky na krátkou vzdálenost cca 100 m se strojem s pene přes 110 a vyskočil si na enemáka s pancéřováním do 60 mm. Jelikož to bylo přes zeleninu, tak nevím kam to šmatlalo, ale prošla až třetí. Na zlepšení bilance již v bitvě nezbyl moc čas, protože to byla rychlovka s konečným účtem bitvy 4:15 a já byl ve spodní části týmu.

 

Když se sejdou takto dvě bity za sebou, tak to dokáže slušně zchladit nadšení.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musím se podělit o radost. Zvedl se mi podstatně skill díky novému rekordu v odhadu vítězného týmu. Už jse si myslel, že jsem zakrněl a dosáhl svého maxima v roce 2013 v počtu 7 bitev. Ne, jsem lepší, než kdy dřív a 11 bitev v řadě je toho jasným důkazem.

Třeba tady u tohoto losu to na pár sekund vypadalo divně a nakonec to dopadlo dle odhadu kousek od jak já říkám normalizovaného výsledku 15:2-5.  :) 

los.jpg

Byla to 7 bitva a mohla skoro pokazit mojí úroveň znalostního skillu.

 

PS: Tak nějak nepřímo jsem pochopil, že dostat do svého týmu 4 nejlepší hráče s účastní bitvy není štěstí, ale údajně skill si to tak zařídit. Tak toto neumím a dost by mě to při současném stavu losování zajímalo.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po kratičké pauze, jsem se opět vrhl do vod WoT. Ale už jen opravdu ForFun, dle zásad mého/našeho klanu. Na svůj origo účet nešáhnu do té doby, dokud tam nepřilítne tank za rekruta. A tak se teď snažím s T44 o sto šest. Ale celkově bych tady třeba pro Guta dal takový malý tip. Když to dlouho nehraješ, tak první co hrej jsou tiery do 5. Dejme tomu tak tři čtyři hry. Za A když máš nějaký OP tank, jako třeba T-28, tak máš o zábavu postaránu, protože to umí hrát i se šestkama a za B je to ideální na rozehřátí. Ty hry jsou rychlejší a takové více napínavé. Napínavé hlavně proto, že se hned na začátku člověk modlí, aby odjel ze spawnu fullHP a taky potom tím průběhem. Bohužel nesmíš chytit do týmu tady pana Miriho, to je potom jasné, že když on předpoví, neuděláš nic. 

Jinak samozřejmě hra má své dny, teda řekl bych své minutky. Dost dobře chápu, že je potřeba i slabším dát šanci. No bohužel mě vždycky napadne proč já???? Když hraju sám, tak jsou ty hry více vyrovnané, nebo aspoň mají takový jiný náboj. V četě to většinou bývá docela utrpení. Včera jsme si s Raďasem četu moc neužili, protože jsme byli pořád dole. Takže bylo více proher než výher. Ale zase na druhou stranu jsme se aspoň vyvztekali na dlouho dopředu. Já jsem hlavně pojal to hraní opravdu na pohodu a když se nedaří, tak si zapnu Spintires. Ostatně další velice šílená hra. Nebo zapnu SimCity, nějaký stream na noťasu, a jdu se bavit s rodinou  :-D

Jo a když už nám nešlo hraní, tak aspoň hokej stál za to  :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na poježdění pořídil v akci za goldy FCM 50t. Je s ním docela sranda... Tahle hra se zrovna moc nepovedla (lost), dala se zahrát lépe, ale pobavil mě týpek v O-Ni, kterého jsem smazal čelně (goldama, nebyl čas si s ním hrát :-) když potkám japonskou HT potvoru, tak je tam zkrátka házím). Brečel do chatu od své smrti až do konce bitvy, docela jsem se bavil ;-)

 

Pak mi psal i do garáže, ale penfriends se z nás nestanou :-D

 

Link: http://wotreplays.com/site/2675021#airfield-rawac-fcm_50_t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hokej byl vcera dobrej! Jinak ja obvykle zacinam s KV-1 na rozehrati..ale moc to nepomaha:) Nedostatek treninku je fakt znat, nekdy to hraju jak uplnej looser. Ale je to ci dal vic jedno co (ne)uhraju, a WoT losovacku apod uz vubec neresim.

KV-1 je zrovna asi úplně ten nejhorší tank, protože jsi závislý na týmu. Musíš něco, kde je ti to jedno. T67, T-28, T-34, Type 34, Crusader atp. To jsou stroje, kterýma je dobré začít. Než se s KáVéčkem někam dohrabeš, tak je po hře. Já tu ludru línou úplně nesnáším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV-1 je zrovna asi úplně ten nejhorší tank, protože jsi závislý na týmu. Musíš něco, kde je ti to jedno. T67, T-28, T-34, Type 34, Crusader atp. To jsou stroje, kterýma je dobré začít. Než se s KáVéčkem někam dohrabeš, tak je po hře. Já tu ludru línou úplně nesnáším. 

Jo, mas pravdu, je hodne zavisly na ostatnich. Ale hodne vydrzi - coz mi na rozkoukani vyhovuje. Ja s nim strasne rad capuju, i kdyz je to ludra lina!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si na poježdění pořídil v akci za goldy FCM 50t. Je s ním docela sranda... Tahle hra se zrovna moc nepovedla (lost), dala se zahrát lépe, ale pobavil mě týpek v O-Ni, kterého jsem smazal čelně (goldama, nebyl čas si s ním hrát :-) když potkám japonskou HT potvoru, tak je tam zkrátka házím). Brečel do chatu od své smrti až do konce bitvy, docela jsem se bavil ;-)

 

Pak mi psal i do garáže, ale penfriends se z nás nestanou :-D

 

Link: http://wotreplays.com/site/2675021#airfield-rawac-fcm_50_t

tak:

 

1. je proti pravidlům používat goldy (ty jsou jen za peníze, kredity si na ně přece nemůžeš vydělat ...)

2. je proti pravidlům vyhrát na cap ("kill all" ...)

3. ty neznáš weakspoty? - že to většinou píšou ti co do tebe nemusí ani mířit  a probijou tě kdekoliv, zatímco ty musíš trefit poklop řidiče kolmo a za pohybu aby on tě netrefil ...

4. to že seš dobrej hráč sis koupil, on by to za prachy taky dokázal, kdyby chtěl  ...

5. někteří hrají tak blbě, že ani nepoznaj když někdo hraje dobře

6. pokud spoluhráč chcípne v 1. minutě, znamená to, že má "idiot noob team"

.

.

.

 

a tak by se dalo pokračovat donekonečna, čemu nerozumíš? :-D:-) Tahle hra je sonda do hloubky lidské blbosti - a ta žumpa nemá dno! 

Já se občas neudržím a snažím se s těma nýmandama diskutovat, ale - je to marný, je to marný, je to marný ... Když má někdo ego vyšší jak IQ ( a to nikdy není vyšší jak datum v kalendáři) tak se mu vysvětlit nedá nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VK.B je stroj, který asi nedokážu dohrát. Absolutně nechápu jeho RNG, ale po celou dobu, co ho vlastním. Hraní je utrpení. 

První bitva, Conqueror, 4x vystřelil,4x trefil poklop, ač jsem se cukal... já jeho palici neprobil ani jednou. Další bitvu, sám plný proti Pantherovi 1000HP a T-44 na ránu a arty. Říkám si, fajn zajímavá hra, půjde vyhrát... jistě, na 100m jsem netrefil doměřenou T-44 a ani jednou ze 4 pokusů doměřenýho Panthera... prohra, neudělal jsem nic. Další bitvu 3 rány a konečná, necinkla jediná. 

Poslední hru, konečně výhra, jsem základovou 110 cinkl do plechu na věži, vedle děla a pak i poklop. KDyž jsem ho čtvrtou ránou dodělal, začal strašně nadávat. Vážně nechápu, co se mu nezdálo, protože měl jít pod kytičky maximálně po druhé ráně :D

 

Jenom já, když jdu proti němu s ním mám problémy. Pro mě celkem solidně depresivní tank.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VK.B je stroj, který asi nedokážu dohrát. Absolutně nechápu jeho RNG, ale po celou dobu, co ho vlastním. Hraní je utrpení. 

První bitva, Conqueror, 4x vystřelil,4x trefil poklop, ač jsem se cukal... já jeho palici neprobil ani jednou. Další bitvu, sám plný proti Pantherovi 1000HP a T-44 na ránu a arty. Říkám si, fajn zajímavá hra, půjde vyhrát... jistě, na 100m jsem netrefil doměřenou T-44 a ani jednou ze 4 pokusů doměřenýho Panthera... prohra, neudělal jsem nic. Další bitvu 3 rány a konečná, necinkla jediná. 

Poslední hru, konečně výhra, jsem základovou 110 cinkl do plechu na věži, vedle děla a pak i poklop. KDyž jsem ho čtvrtou ránou dodělal, začal strašně nadávat. Vážně nechápu, co se mu nezdálo, protože měl jít pod kytičky maximálně po druhé ráně :D

 

Jenom já, když jdu proti němu s ním mám problémy. Pro mě celkem solidně depresivní tank.

Mám to naprosto to samé, proto ten tank jsem hrál jen na násobky, jenže to vždycky vydalo tak na pět bitev  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedostatek treninku je fakt znat, nekdy to hraju jak uplnej looser. Ale je to ci dal vic jedno co (ne)uhraju, a WoT losovacku apod uz vubec neresim.

Njn,me navrat po roce též nesedl.První týden to šlo ale dnešek tomu nasadil korunu.5 win,26 lost..a to jsem první hrou splnil 4000 misi na TD a říkal si,jak to hezky začíná.Ale je to bída..

6a4fc5ca0bf8a5c7d68bc9883f6ef219.png

Změnily se taktiky...

96e55f33fd9c0b3cb5da7028e329457a.jpg

Také spotování dostalo nový rozměr...

e0d8f34bf10b45b70ad614e2e18eb484.jpg

V celkovém důsledku je to stejný paskvil jako dříve,ale pokud není takový den jako dnes,stále se bavím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normal, ja mel vcera s FCM 50t skore 4/15, dnes zatim 5 her - ruzne stroje kvůli nasobkum - a skore 5/5. Pak uz jsem cekal lost, tak jsem zkusil jeste jednu s artynou, jestli bude stesti... A bylo, takze 6/6. Pak jsem to rano zapichul a venoval se rodine. Ted jsme akorat na hristi, slunicko sviti, prcek na houpacce a po houpani jdeme poustet letadlo... Vecer pivko na zahradce a pak do loznice za zenou :-) Lepsi nez WG akce :-D

 

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KV-1 je zrovna asi úplně ten nejhorší tank, protože jsi závislý na týmu. Musíš něco, kde je ti to jedno. T67, T-28, T-34, Type 34, Crusader atp. To jsou stroje, kterýma je dobré začít. Než se s KáVéčkem někam dohrabeš, tak je po hře. Já tu ludru línou úplně nesnáším. 

 

KV-1 je v pohode i na solo hrani, takova 1390 to je panecku hrani ze 60% uz jsem asi na 49%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dnes pro změnu nebudu stěžovat, díky prémku a rezervám se mi krásně expí na EU účtu (konrétně v sobotu), protože ty prohry tolik nebolí. 39 bitev - WR 66.67%.
V neděli jsem poškádlil NA účet - převážně T1 Heavy a T-34 (už chápu to nadšení, nabíjet pod 2 vteřiny je fakt mazec), opět díky prémku (za misi) a osobním rezervám prima hraní. 35 bitev - WR 71.43%.

 

Jelikož se chystám využít získaného prémiáku na EU účtu, co to jen půjde, počítám, že moje nadšení bude dnes ochlazeno strašlivým MM a RNG, ale holt musím uznat, že má ta hra i světlejší chvilky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se stane, když mám s artynou 5 kousků a jedu na Válečníka?

 

Naši kapujou a kapovat nepřestanou... Takže si pracně najdu s artynou poslední enemy T-67 ležící na boku, za 1 vteřinu konec mu to narvu HEčkem - a když má 337 HP; co se stane (moje alfa 750)? Správně, HE ho plně doměřeného na 30m pouze splashne za přesně 336 hp a to jedno mu zbude :-D Ale nevadí, je to kurz sebeovládání - zapomněl jsem jen doříct, že ta T-67 byl brutálně rudý ruberskiller s 11k games / 45 WR :-) Takže jsem na něj asi ani neměl střílet :devil:

 

PS. Hraju teď spíš artynky (plním arty mise na T-55a), páč se dají v pohodě hrát i jednou rukou a je to bezestresové :-D Páč mě WG poslední dobou s normálníma tankama docela vypékalo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, běžně s ní nikdy 150k čistýho nebývalo. Ano, výdělky i XP se snížily, ale zase tak brutálně ne. Hodně tomu pomohly i ty různý spot systémy atp...

No běžné to nebylo, ale přes 100k s typ59 bylo stále, když bylo dmg přes 1500 a teď to už není možný je to kolem 80k.

 

Jinak jak jsem kdysi psal, jednou závislák navždy závislák, sehnal jsem si po 1/2roce účet a zase si to drandím. Sice jsem vrazil goldy na změnu nicku, ale to je vše. Začalo mě to zase trochu bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu bolo neake to promile naviac a tak som dostal v nedelu odpoved na Ticket na support co som pisal: Bohuzial aby som neporusil zakladne pravidla tohoto fora ani nazov Ticketu sem nemozem dat ...

 

(inak zase som odinstaloval)

 

Hello Throll,

Thank you for contacting Support.

I understand that you are now facing an upsetting situation, but choosing to address us in an insulting manner will not solve your issue.

Should you choose to address us in a polite manner, please create a new ticket and we will be more than happy to assist you.

This ticket will now be closed.

Regards,

Iva Medeiros

Wargaming.net Customer Support Representative

https://eu.wargaming.net/support/

Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V sobotu bolo neake to promile naviac a tak som dostal v nedelu odpoved na Ticket na support co som pisal: Bohuzial aby som neporusil zakladne pravidla tohoto fora ani nazov Ticketu sem nemozem dat ...

 

(inak zase som odinstaloval)

 

Hello Throll,

Thank you for contacting Support.

I understand that you are now facing an upsetting situation, but choosing to address us in an insulting manner will not solve your issue.

Should you choose to address us in a polite manner, please create a new ticket and we will be more than happy to assist you.

This ticket will now be closed.

Regards,

Iva Medeiros

Wargaming.net Customer Support Representative

https://eu.wargaming.net/support/

Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved.

 

 

 

 

 

Nalej si a povídej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nalej si a povídej :D

Ale, nechaj tak...  bolo by to iba vyplakavanie nuba nad nespravedlnostou od WG, ze ku mne do timu dava furt karotku a oproti same baklazany... nad RNG kde lodne kanony sa odrazaju od 10mm panciera a tak podobne... ale pravda je asi taka, ze kazda masova online hra je taka dobra aky dobri su priatelia v tej hre... a moji priatelia si vsetci nasli nieco ine....

 

tak som im v opojeni napisal: Milujem (pejorativne) vas WG ! ... Odinstaloval som vasu milovanu (pejorativne) hru uz naposledy Strcte si peniaze co som do vas nasukal niekam, kde chrbat straca slusne meno ale viac eur odomna uz neuvidite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...