Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jde mi o to, jak na to, nabrat inspiraci, s LT se mi nedaří.

 

Mne taky ne, teda ted uz snad trochu jo......  Vzdycky sleduju jak hraje nekdo s LT, kdyz uz jsem z hry. Takze asi tahle: Zezacatku jedu nekam na celkem bezpecny spot, kdyz to uz vypada nebezpecne tak zmizim a spotim aktivne, ale nezastavim ani na chvili....kdyz srilim tak autoaim a strilim za jizdy. Kdyz to jde dojedu pro artynu. Maskovacka+bino+ventilace. Jestli je to dobre nevim :)

 

shot_094.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není. buďto maskovačku, nebo bino, pokud to má být fakt ke spocení. Díky terénu už moc bino nepomůže. Pokud to jde, tak stabilizátor a nabiják. Kdyby to mělo být čistě na spot, pak ano, ventilačka, bino, maskovačka. Jenže abys z toho spotu něco měl, spojenci nesmí být k enemákům blíže, než je jejich dohled. Což už je celkem problém.Ty sice nasvítíš, ale dál z toho nic nemáš. Takže expit jako scout je velmi nešťastný. Proto se to hraje přes dmg, když WG téměř zničilo dmg asistencí díky spotu.

 

Schválně se zkus někde postavit kousek před spojence. Pokud bude enemy 50-250m před tebou, klidně i víc, nebudeš mít téměř s jistotou žádný, nebo minimální dmg nasvícením (pouze díky arty budeš mít, stojí hodně daleko).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadej si na wotreplays ve filtru nějaký lehký tank a pouze "M". To by mohlo stačit :)

 

 

To dělám. Ale jezdím to s AMX 13- 75 a MT 25, obojí bez žárovky a porod je slabý slovo. Krom toho hraje roli i moje nezkušenost s LT, splašenost a volšový ruce. Proto koukám na všechno možný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou tanky, se kterýma nemůžeš čekat, že něco zahraješ. Něco jo, ale ne moc.

MT-25: 500xp a 360dmg na bitvu, poškození asistencí 500.

13 75: 500xp a 700dmg na bitvu, poškození asistencí / - v té době to ještě nepočítalo.

 

to prostě nejsou stroje na dělání čísel, nemají na to parametry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle to mám na odřadech. Vyberu si E5 z boku a  ... rána jak z děla a nic. Asi to letělo z výfuku. A kdyby ojediněle, poslední dobou si začínám stěžovat více a více na mizející střely a nesmyslná cinknutí (ale server to vidí jinak jak já, tak se není čemu divit...).

 

To mas za to, ze jsi tak fialovej:)  Ale i ja zelenac zazivam nepochopitelny veci, nejvic me nastve kdyz dignu arty z boku, to jsem nepricetnej. No kazdopadne - kdyz se podivam na skill hrace kteremu RNG pralo, je to VZDY nekdo s win 46 apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhodobě sjem smutýn z mechaniky HEček. Hlavně u artin. Téměr slavím, když se mi podaří probít papírový tank, např Leopard, STB, 50B...protože vím, že když je sám jedu, spousta ran jsou IK. Co mě ale štve více je to, že Lorraine artiny mi do E-100, Jp E-100, Is-7 atp dávají cca za 600-800 dmg. Toto do těchto mašin dávám s GW Tiger, který má znatelně vyšší alfu. Když jsem to sám expil, dával jsem po cca 300-400 do těchto pancéřovaných monster. Ale od enemy to celkem pravidělně létá za více, jak plůlku jejich max dmg. 

 

Co přehlížím? Bavím se o čelních zásazích, resp tolik já nedávám ani z boku, ale oni ano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně dělá to kde stojíš, jestli jsi výše než ten tank na který míříš nebo níže(výškoví rozdíl) + vzdálenost. Vždy se snažíš docílit toho prvního obrázku, protože střela dopadá na nejslabší místa tanku a máš největší šanci ho zasáhnout. To ti dělá vlastně toto:

 image.jpg

Někdy je vyšší oblouk peklo, můžeš trefit tank do nejtlustšího pancíře, ale je to lepší než přímá střela, kde máš možnost hitnout čelně i věž. Prostě hodně záleží na tom kde stojíš v závislosti na tom po kterým tanku střílíš. Ale za většinu může RNG, Já když jedu s obj 261 tak střílím jen AP, protože HE nemá skoro cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nám vysvitlo sluníčko, venku se udělalo hezky, já měl dobrou náladu, tak jsem vyzkoušel pro mě nové WoTko. Očekával jsem to horší podle streamů. Nicméně mé hodnocení změn je více pozitivní než negativní. Zvuky obecně jsou super. Teda až na vystřely. Konečně má člověk občas pocit, že opravdu jede v tanku, protože to povrzává, skřípe a píská. Asi tak nějak si to pamatuji z vojny. Motor je pořád malinko jinde, ale už to ujde. A pak vystřelíte. A celá ta zábava ze zvuků je fuč. Chjo, kdo jim povolil takové vzduchovky? To musel být nějaký pitomec. 

Další změna fyzika. Tady si nejsem jistý sám sebou. Na jednu stranu OK, je to fajn, na druhou stranu je to docela nepříjemné, když tank je věčně ve smyku jak na ledě. Takové pofidérní. Ale víceméně to ničemu nevadí. Občas se tomu člověk zasměje, občas zamračí. 

Další změna minimapa. U mě velká spokojenost. Teď už jen počítadlo dmg a dvouřadá garáž a je to všechno, co jsem kdy potřeboval. 

To je hodnocení těch avizovaných změn. Co jsem nečekal je změna v MM. Jak je sakra možné, že co druhou hru je na topu minimálně jedna artyna? Takže oneshoty běžnou praxí. Smutné je, že z těch asi 20ti her co jsem odehrál, tak jsem umřel 3x na oneshot a ještě k tomu jsem byl jediná trefená rána z pěti. Dále jsem umřel ještě 2x na artynu, a byl jsem jeden ze dvou zásahů. Škoda že nemám screeny, příště když tak udělám. Teda jestli vůbec nějaké příště bude, protože tohle dokáže člověka hodně odradit. Když to vemu kolem a kolem, tak máte z 50ti procent ovlivněnou hru RNG, dalších 40 - 45% ovlivní vaši spoluhráči a ten zbytek je na vás. A když máte takovou smůlu jako mám já, tak je to vcelku bída. 

A velice čerstvě mohu porovnat tanky WoT a WT. A popravdě oboje stojí za prd. To letadla ve WT jsou ještě OK. No popravdě je mi to líto. Jsem zvědav kam se hra časem posune, snad to bude mít pozitivní vývoj, ale vidím to více bledě než růžově. 

 

PS: který dement opět změnil vzhled Pos*aného údolí??? Ta mapa je už po tolikáté změněna, že nikdo vlastně ani neví, jak vypadala na začátku. Sice poslední změna asi přinesla vetší variabilitu, ale popravdě s bandou mírně až lehce pokročile retardovanými spoluhráči na té mapě neuděláte lautr nic. Já bych ji zrušil a byl by klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Férová hry made by WG... Podotýkám, že dva nepřátelé se zabili sami, zřejmě pádem, jinak by to bylo ještě horší. Nápověda - počet těžkých tanků...

69311556146425526031.jpg

 

Fakt bych uvítal, kdyby s tím něco udělali, hrál jsem o víkendu na US serveru a MM je tam stejně dojebanej jako na EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl u kámoše a zjistil, že jsou trojnásobky.

Jelikož jsem ho ke hře dotáhl před lety já a poslední měsíce jsem se na dotaz proč nehraju vymlouval, že hra mě hra již nemotivuje pokud nejsou 3-5 násobky za první výhru. Lidi, že to nebude tak jak to možná vypadá na celý měsíc?

Dnes jsem tedy dal jednu z povinnosti s výsledkem v rámci WG normalizačního nastavení (2-7:15 nebo 15:2-7) win 15:4.

No, tak na konci měsíce uvidím jaký mi byl předlosován win. :) a snad se najde i nějaká bitva, kde se o něj bude opravdu bojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stál jsem s 50M před naší IS7 a rozdával jsem si to s enemáckou IS4 (na EL Haluzi). Když mi najednou do zad přisvištěla pecka za 550....od IS7. Čekal jsem nějakou omluvu či tak, pokud to dement neudělal schválně, že? No a nic, tak jsem se zařadil za něj a jednu mu poslal. On místo aby to přijal, tak se na mě začal tlačit a pustil mi další za 500. No tak jsem to nevydržel a poslal mu jí znova. No a když se zase otočil a jel bojovat tak jsem mu pustil třetí (moje blbost, nicméně za celej večer jsem měl už nervy na prasknutí) no a hned BAN na 24 hodin. Prostě WG no  :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl u kámoše a zjistil, že jsou trojnásobky.

Jelikož jsem ho ke hře dotáhl před lety já a poslední měsíce jsem se na dotaz proč nehraju vymlouval, že hra mě hra již nemotivuje pokud nejsou 3-5 násobky za první výhru. Lidi, že to nebude tak jak to možná vypadá na celý měsíc?

Dnes jsem tedy dal jednu z povinnosti s výsledkem v rámci WG normalizačního nastavení (2-7:15 nebo 15:2-7) win 15:4.

No, tak na konci měsíce uvidím jaký mi byl předlosován win. :) a snad se najde i nějaká bitva, kde se o něj bude opravdu bojovat.

 

Tyhle stupidni vysledky (3:15 apod) jsou uz natolik proflaknuty, ze to uz snad ani nikdo neokecava, ze by to byla nahoda. Z 10ti her 7 takhle dementnich... V cete je to lepsi, jenze uz skoro nikdo nehraje a solo to je takhle. Celkove me prijde, ze se hra prestava hrat a hracu ubyva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...