Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Joe. Aby se to teda pochopilo. Jsi jak vetsina naroda. Jdou volit komunisty a Babise, protoze bude lip a kdyz budou volit, zvednou se jim duchody. A ono prd. A pak zase roky nadavaji. A pak jdou volit ty same. A zase nadavaji. A zase. A zase. Ty zase jdes hrat, ze budes mistr. A ono prd. A zase. A zase.

Je to ten typ lidi, ktery muze udelat zmenu, ale nechteji, protoze je bavi nadavat. Protoze bez toho by se uz nemeli o cem bavit. V tom jsou cesi prebornici. 

Stejnak to skonci jako pred rokem, protoze tu neni ta kasta, kterou by diskuze v tomto smeru bavila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera zapnul Wotko, abych zjistil co to bude za zvuky a myslel jsem, že je snad silvestr a každej otevírá napěněnou Bohémku. Co to jako je ten výstřel, to myslejí vážně?

Ok motor či jiné zvuky(dingnutí či přebíjení) podle mě není to zas tak špatné, ale ty výstřely to je opravdu ,,super,, poslouchat.

minimapa super, převrácení vozidla pro mě komické, z 5 bitev 3x bylo, že vlastní musel převracet spoluhráče, kterej se převrátil (2x beach omaha, kde najeli na kraj u koridoru a šup)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku kecáš. Chceš změnu, uděláš ji a ono je to zase stejný. Protože jakmile někdo zjistí jak je ten předchozí model parádní, jak sype- udělá totéž. Viz WT a nedělám si iluze že to samé bude AW. Nic, opakuji nic není zadarmo!

To ano, ale uděláš změnu, přiznáš, že ti to nevyhovuje a jdeš dál. To, že další věc taky za moc nestojí v podstatě nemůžeš vědět, ale jsi u toho uvědomění. Což je ten normální zdravý přístup. Taky nebudu hrát dokola něco, co mě nebaví a co je špatný. Protože jaká je motivace, abych to hrál? Snad jen, abych si mohl řádně zanadávat...

 

Jinak návrat ze Ženevského autosalonu. Těžké zklamání z děvčat. Pardubická Třída míru zůstává nepřekonána. A auta hezká, drahá a nedostupná  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera zapnul Wotko, abych zjistil co to bude za zvuky a myslel jsem, že je snad silvestr a každej otevírá napěněnou Bohémku. Co to jako je ten výstřel, to myslejí vážně?

Ok motor či jiné zvuky(dingnutí či přebíjení) podle mě není to zas tak špatné, ale ty výstřely to je opravdu ,,super,, poslouchat.

minimapa super, převrácení vozidla pro mě komické, z 5 bitev 3x bylo, že vlastní musel převracet spoluhráče, kterej se převrátil (2x beach omaha, kde najeli na kraj u koridoru a šup)

jj...zvuk výstřelu je jak když půlroční dítě kýchne....brrrr....parádní změna!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nove zvuky, vsechno OK az na vystrely - takhle preefektovane flusance jsou dobre mozna tak pro notebooky!

 

Co kdyby nekoho ve WG napadlo udelat dve verze zvuku? Jednu pro notebooky a deti, druhou trochu realistictejsi pro nas ostatni co mame rozumnou zvukovou aparaturu.

 

Minimapa dobry! Uz nepotrebuju zadnej mod.

 

Jinak dnes 80% her 15:2-4. Mne se celkem darilo kupodivu....az na jednu totalne nasravaci hru, kde jsme meli 3 arty, ja drzel 3x top HT za obzorem a artyny lovily asi scouty na druhym konci mapy (i pres zadosti o pomoc). Tak jsem si do chatu po dlouhe dobe poradne zanadaval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem na mail pozdrav od WG, že je nová verze hry. Nainstaloval jsem. Zapnul vylepšení minimapy a zkontroloval volbu lepších zvuků.

Zvuk motorů a ostatních drobností mi připadá lepší, jen ta střelba není asi nic moc. Moc jsem toho nevyzkoušel, protože mě hra brzo otrávila.

1 bitva snadná výhra 15:8.

2 prohra, kdy vyhrálo pancéřování, protože náš tým nedokázal moc využít mobilitu 10:15

3 prohra dle předpokladů - bitvu jsem opustil za stavu 1:9 a výsledek skončil 3:15

4 prohra, tým neměl předpoklad vyhrát. Bitvu jsem od stavu 2:8 dokoukal.

Díky rozhodnutí nepřítele zrušit capování za stavu 3:13 a hrát na kill all to dopadlo 5:15

 

Pokud budou i zítra trojnásobky, tak si zkusím odjezdit 3 výhry. Dnešek se proto nehodí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že zvuky jsou docela O.K. Ono, v tankistické kukle toho stejně moc slyšet není. Když jsme kdysi stříleli z Dany (ta má 152 mm gun, ale mimo prostor posádky) tak mě to docela zklamalo, vevnitř se to jen otřáslo. Zato pro pozorovatele zvenku to byla pořádná pecka. Člověk celým tělem cítil i změnu tlaku vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem pouštěl WoT 2x a nakonec aspoň ty tři výhry udělal a to mám ještě 5 strojů u kterých by se mi to hodilo.

Taky jsem by po druhé v životě na té české mapě je z druhé strany. Dopadlo to dle očekávání vše špatně. Špatné načasování, místo a i technika. Zvoral jsem to ale jako low bych to stejně nevyhrál. :)    

 

Nyní menší dotaz. To mám takovou smůlu jen já, nebo je to již ve WoT absolutně normální.

Stav bitvy v čase 11:56

casomira-11-56.jpg

Následující bitva s časomírou na 10:55

 

casomira-10-55.jpg

Bohužel opačné příklady s tak velkou převahou druhé barvy z víkendu nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že zvuky jsou docela O.K. Ono, v tankistické kukle toho stejně moc slyšet není. Když jsme kdysi stříleli z Dany (ta má 152 mm gun, ale mimo prostor posádky) tak mě to docela zklamalo, vevnitř se to jen otřáslo. Zato pro pozorovatele zvenku to byla pořádná pecka. Člověk celým tělem cítil i změnu tlaku vzduchu.

Jasně,pokud budu sedět v tanku s kuklou na hlavě tak to beru,ale já sedím u pc,mám kvůli WoT celkem slušnou aparaturu i sluchátka a slyším tam výstřely jako ze vzduchovky. V předešlém patchi byly zvuky děl dle mě lepší .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co si mám představit pod pojmem "slušnou aparaturu i sluchátka" ale pokud nebude mít hra nějakou certifikaci ohledně zvuku- jsou to vyhozený peníze (u mě zvukovka Asus ThunderBolt , zesilovač Denon PMA-280 po úpravě a bedny B&W DM602 Series 2, sluchátka audio-technica ATH-T500 ať víme o čem je řeč).

Jen se slzou v oku vzpomínám na zvuky od GnomeFathera. A už nevím kdo dělal zvuky děl a byla to též paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem hrál poprvé po patchi,zvuky ok, fyzika taky v pohodě, hrál jsem četu T29 a vyhrál jsem 17x v řadě, mimořádně dobrý stroj, kamarád v četě vyhrál 25 v řadě, pak přišla prohra capem, vedli jsme 9:4,celkově mi přišlo, že tank měl lepší jízdní vlastnosti, ani mi nepřišel tak pomalý. I bez premka jsem vydělal cca 300k, což je fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, ze začátku jsem byl z těch zvuků tak trochu rozčarován, nicméně cca po 20 bitvách jsem si zvykl a dnes s odstupem můžu říct, že za mě jsou zvuky lepší a ani z výstřelů nejsem nijak zklamán. 

 

Co se týče fyziky, tam jsem stále rozpačitý.. Aby mého Centa po nárazu dostala T71 do kotrmelců, to jsem tak nějak nechápal. To si mohli odpustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou přestávám mít vliv na W/L, celkový pořád leze dolů. Pravidelně se umisťuju na čele tabulky - a pravidelně čelím nadávkám od mrtvol, co mají pocit, že bitvy se vyhrávají tím, že chcípnou v prvních minutách s 0 na kontě (hits, kills i dmg). Moje provinění je že přežívám dlouho a nedokážu být všude a krýt každýho. Umím rozdat dmg, co poslední dobou neumím je dát víc jak 4 killy. Víc než 4 je vyjímka, 6 je maximum. Taky je mi divný, že s LT 8. tieru mám větší vliv na win, než s libovolným 10. tierem (ty asi fakt neumím ...)

 

WoT mě pořád baví, a frustraci mi vynahrazují některý kulervoucí bitvy jako třeba elHalluf kdy mi spoluhráči doslova od pr***e odstřelili enemáky za 3,8k assist dmg (a dalších 1,6k (headshot,ammo rack T-54) nešlo za mnou jenom proto, že se tam na začátku motal ještě jeden od nás. Měl jsem O430. Taky se mi poslední dobou dost dařilo s T54E1 (59% W/L po 199 bitvách - všechno sólo random) to je tank co mi vyhovuje. A pak ještě potěší toto (poslední zásobník jsem pozlatil, proto to mínus :-)), celej tým ke konci skvěle spolupracoval:

 

Vítězství
Dálnice
T54E1
Získáno zkušeností:1 914   (x2 za první vítězství každý den)  Získáno kreditů 24 863  
Úspěchy v bitvě Tankové eso, Expert: Československo, Vzorný tankista: "II. třídy"
Mise dokončena! Odměna: Pronajatá vozidla přidána: ® IS-7 (dny pronájmu:  1)
Repairs:    -18 116  
Ammunition:    -39 000  
Total:    -32 253      WN8: 2 778 (93)

 

A zas můžu hrát jen s FV4202 a ŠKODA T40 - kvůli kreditům, a s VK.28.01 a T-34/100 - protože expím už jen tyhle dvě lajny, cíl je SP.Ic a T50/51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...