Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Nevim no...tady se pomalu každej neúspěch hází na RNG. Chápu, že někdy je to otravný, ale abych se tu neustále na toto vymlouval(stěžoval)...bylo by mě trapně...ale každej hraje jak umí. Jen si myslim, že si někteří tady myslí, jací nejsou hráči..pouze RNG je neustále sráží dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a vy si někdo opravdu myslíte, že když osmdesát procent her končí 0-5:15, tak že za to můžou hráči? Jako vážně?. To nikdo nekouká na výsledky? To nikdo nevidí, že jeden tým nastřílí dvakrát tolik co ten druhý? Proč asi? Opravdu si ještě po těch letech tady někdo myslí, že je to náhoda nebo, že se sejdou nějakou shodou okolností v jednom týmu jenom lamy a v druhém skilleři, a hned v další bitvě zase obráceně?

A co na Ježíška, to tady taky někdo věří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra je uměle ovlivňována víc než je zdrávo. A musím se přidat k těm, kteří jsou k smíchu. Když mám např. úspěšnost střelby přes 75% při 58K bitev, tak asi není něco

v pořádku když z 10ti ran trefím jen 3x ( v střízlivém stavu ). Pokud je třeba nízká šance na výhru nebo si na tebe zasedne Serb, tak střely mají často nesmyslnou trajektorii letu. Nebo co je ti platné, že máš dvojnásobný dmg. než nejlepší enemák, když ti nalosovali zbytek týmu  z Jedličkova ústavu. Když vidím složení týmu, tak raději capnu základnu i s 0 dmg, ono to občas i vyjde.

 

Hölle mit uns !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a vy si někdo opravdu myslíte, že když osmdesát procent her končí 0-5:15, tak že za to můžou hráči? Jako vážně?. To nikdo nekouká na výsledky? To nikdo nevidí, že jeden tým nastřílí dvakrát tolik co ten druhý? Proč asi? Opravdu si ještě po těch letech tady někdo myslí, že je to náhoda nebo, že se sejdou nějakou shodou okolností v jednom týmu jenom lamy a v druhém skilleři, a hned v další bitvě zase obráceně?

A co na Ježíška, to tady taky někdo věří?

 80% tvých her končí 0-5:15? No potěš koště, abych tě ve hře potkal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dlouhodobě neaktivní hráč, ale- to co jsem zažil, co vidím v záznamech a na streamech...to by místy jeden blil. Přestane fungovat úhlování, explozivky dingají, z červeného hráče je rázem nesmrtelný co má štíty z Enterprise, mizející tanky co stojí vedle sebe na délku tanku atd. V té hře je hodně cinknuto a jak to umí házet klacky pod nohy je uvěřitelný.

 

sleduji https://www.youtube.com/user/ppppphhhhhhh1, Catfooda https://www.youtube.com/channel/UC6aUwc044xe-Jy9Rd9DA7RQ a potom co YT nabídne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a vy si někdo opravdu myslíte, že když osmdesát procent her končí 0-5:15, tak že za to můžou hráči? Jako vážně?. To nikdo nekouká na výsledky? To nikdo nevidí, že jeden tým nastřílí dvakrát tolik co ten druhý? Proč asi? Opravdu si ještě po těch letech tady někdo myslí, že je to náhoda nebo, že se sejdou nějakou shodou okolností v jednom týmu jenom lamy a v druhém skilleři, a hned v další bitvě zase obráceně?

 

Tak nám to konečně vysvětli ty a dokaž nám to, jak to teda je. Se rád něčemu přiučím.

 

 

A co na Ježíška, to tady taky někdo věří?

Ty jo to jako opravdu není Ježíšek???fňuk fňuk a já celou dobu v něm věřím ani ty mi ho nevezmeš!!!!!

Tvoji řiť jsem taky neviděl a věřím že ji máš. (ale záleží kde umístěnou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsou cinknuty a co? Budu chodit do casina, když vím že mě tam budou podvádět? Normální člověk ne.Jen hodně nemocný člověk!!

A proč stále opakuje, že ta hra je taková (špatná) a, že ji hrát nebude a že ji odinstaluje a druhej den je tu příspěvek opět a zase nějaké data, které nejsou podložené. Kanár sice psal konspiračky, ale chtěl se o tom bavit, prootže zjistil, že třeba po 20k bitev vlastně nepochopil to či ono (zrovna spot systém), sice si mele stále to svojí pravdu, ale bavil se na úrovni hráče, že se i poučil. HBJ tu mele nesmysly. A sám naráží. už si dává pozor, aby nedal sem důkaz, kterej z něho udělá .... lolota. (viz 65 dní prémka LOL)

Ale to je jedno, on zase nějakej dobrák to smázne, jelikož HBj neudrží nervi na uzdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím teda uznat Johne, že mám na to podobný názor. Pořád HBJ píše, jak je to hrizná a strašná hra a pak ti tady dá screen, kde má premko na tři měsíce. A popravdě už jsem se chtěl zeptat proč???? Nicméně tak nějak to chápu, je to taková dobrá recidiva. Tady by se studenti psychologie mohli učit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nechal poprvé po cca 30k bitvách přemluvit na vstup do klanu. Na jednu stranu zpestření hry a jiný pocit jezdit s týmem, kde  funguje nějaká koordinace. Na druhou stranu rozčarování, že i v klanových bitvách fungují stejné RNG mechanismy jako na pobliku.....Asi jsem naivní,ale tak nějak jsem si do teď myslel, že v části  hry, kdy už jde třeba na turnajích i o dost reálných peněz, si nedovolí WG takový "vychytávky" jako na pobliku, kde o nic nejde. 

Sice ještě pořád tvrdím, že WoT je zadarmo docela slušná hra, ale už ne tak usilovně, jako jsem to tvrdil tak před rokem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WN8_6_469.jpg

Po delší době prima seance, pár bitev s velkou W... éééé, erekcí :) No a tahle byla moc fajn, škoda, že to nebyl win. Přece jen, E- 75 je super HT, ať si kdo chce co chce říká. Oddingáno 2 675.

Porážka
Dálnice
E 75
Získáno zkušeností:1 107 Získáno kreditů 48 389
Úspěchy v bitvě Velká ráže, Vzorný tankista: "I. třídy"
WN8: 6 469 WN6: 2 489 Eff.: 2 661

http://s30.postimg.org/ml3hxzlkx/WN8_6_469.jpg

Upraveno uživatelem Talvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím teda uznat Johne, že mám na to podobný názor. Pořád HBJ píše, jak je to hrizná a strašná hra a pak ti tady dá screen, kde má premko na tři měsíce. A popravdě už jsem se chtěl zeptat proč???? Nicméně tak nějak to chápu, je to taková dobrá recidiva. Tady by se studenti psychologie mohli učit. 

 

Jj, tři měsíce prémka, ano, já idiot si to před časem zaplatil na rok, ale prašule mi nikdo nevrátí, že. Občas tu pakárnu pustím, bo třeba poránu není na AW dost hráčů nebo se ozve stará závislost. :-)

Ale stejně je tu s vámi sranda. :-D  Jedinej Gut pochopil, o čem tady pořád píšu....a ledový Honzík nezklamal....YEAAAAAAH!  (stejně ale nechápu, kde se v něm bere tolik nenávisti ke mě, jóóó, kdyby mě osobně znal, to bych chápal, já jsem příšernej člověk, Strakapoud může potvrdit, ale takhle...)   :-D

 

P.S. Kdyby se tu řešilo, že mi RNG dovolil nastřílet se sedmičkou proti devítkám 2800 DMG, to bych chápal ale, že se tady řeší, že mám prémiový účet i když to pustím dvakrát do měsíce? OMFG!   :no:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, tři měsíce prémka, ano, já idiot si to před časem zaplatil na rok, ale prašule mi nikdo nevrátí, že. Občas tu pakárnu pustím, bo třeba poránu není na AW dost hráčů nebo se ozve stará závislost. :-)

Ale stejně je tu s vámi sranda. :-D  Jedinej Gut pochopil, o čem tady pořád píšu....a ledový Honzík nezklamal....YEAAAAAAH!  (stejně ale nechápu, kde se v něm bere tolik nenávisti ke mě, jóóó, kdyby mě osobně znal, to bych chápal, já jsem příšernej člověk, Strakapoud může potvrdit, ale takhle...)   :-D

 

P.S. Kdyby se tu řešilo, že mi RNG dovolil nastřílet se sedmičkou proti devítkám 2800 DMG, to bych chápal ale, že se tady řeší, že mám prémiový účet i když to pustím dvakrát do měsíce? OMFG!   :no:  

Joe ale tady jsi to evidentně nepochopil ty. I mě došla trpělivost. Nicméně ty už dlouhodobě na hru nadáváš. A stejně si vemeš a zaplatíš premko na rok. To je ten největší problém. A tvrdit zapnu to jen občas atp. Co to je za argumentaci? Tak když je něco tak strašné a na prdlačky, tak na to kašlu. Přece se nebudu trápit něčím, co mě jen naštve. Tomu se potom říká masochismus. To přece nedává smysl, nebo myslíš že ano? Jasně, přiznáváš, že je to tak trošku i závislost. V tom tě chápu, ale tak prosím tě na každé závislosti je přece i něco pozitivního, tak tady aspoň občas napiš, že tě RNG potrápilo, ale jinak se hrálo vcelku fajn. Je to tak těžké? Pokud ano, tak je mi to a tě líto. 

Neber to jako nějaký útok, je to jen opravdu úvaha nad tím, jak hrozně negativní jsi. A jelikož tady už je tak málo přispivatelů, tak ta negace se potom promítá i dále. Škoda, že nejsou žádní noví pisatelé, třeba by jsme i tebe byli schopni s negativním hlášením přejít. 

Btw gratuluji k super výsledku na Tigerovi, ale u mě tímto hrdina nejsi, když jsi nastřílel prakticky celou dmg jen goldama. Jelikož tak odhaduji podle výsledku, že těch APCR tam budeš mít více než AP a tudíž i v sedmičkové bitvě to rveš jen APCR aby jsi byl hrdina na konci bitvy. No a jestli to tak není, tak sry za flame. 

Vím, že je to jako házet hrách na zeď, taky tam nezůstane, ale prosím tě doporučuji Ti důrazně tu hru přestat hrát, protože jde o tvou nervovou soustavu  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joe ale tady jsi to evidentně nepochopil ty. I mě došla trpělivost. Nicméně ty už dlouhodobě na hru nadáváš. A stejně si vemeš a zaplatíš premko na rok. To je ten největší problém. A tvrdit zapnu to jen občas atp. Co to je za argumentaci? Tak když je něco tak strašné a na prdlačky, tak na to kašlu. Přece se nebudu trápit něčím, co mě jen naštve. Tomu se potom říká masochismus. To přece nedává smysl, nebo myslíš že ano? Jasně, přiznáváš, že je to tak trošku i závislost. V tom tě chápu, ale tak prosím tě na každé závislosti je přece i něco pozitivního, tak tady aspoň občas napiš, že tě RNG potrápilo, ale jinak se hrálo vcelku fajn. Je to tak těžké? Pokud ano, tak je mi to a tě líto. 

Neber to jako nějaký útok, je to jen opravdu úvaha nad tím, jak hrozně negativní jsi. A jelikož tady už je tak málo přispivatelů, tak ta negace se potom promítá i dále. Škoda, že nejsou žádní noví pisatelé, třeba by jsme i tebe byli schopni s negativním hlášením přejít. 

Btw gratuluji k super výsledku na Tigerovi, ale u mě tímto hrdina nejsi, když jsi nastřílel prakticky celou dmg jen goldama. Jelikož tak odhaduji podle výsledku, že těch APCR tam budeš mít více než AP a tudíž i v sedmičkové bitvě to rveš jen APCR aby jsi byl hrdina na konci bitvy. No a jestli to tak není, tak sry za flame. 

Vím, že je to jako házet hrách na zeď, taky tam nezůstane, ale prosím tě doporučuji Ti důrazně tu hru přestat hrát, protože jde o tvou nervovou soustavu  :woot:

 

Tak teď jsem definitivně v koncích. Před třičtvrtě rokem jsem si zaplatil rok, špatně, že to občas pustím, špatně, Tiger v devítkové bitvě s goldama, špatně, že sem píšu, špatně. Ok, chápu. Tak si tady mutlejte ty svoje pozitivní náhledy na hru, která si z vás dělá dojnou krávu a potažmo srandu, já už se vám do toho montovat nebudu.

P.S. Líto ti mě být nemusí, nemáš k tomu žádný důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera zajímavý zážitek, udělal jsem misi MT12 na T55 (zapálit jeden tank 2x nebo dva jednou) jenže já prokazatelně zapálil jen jeden a ten dohořel u druhýho jsem jen nádrž poškodil, jinak samý pásy. Tak nevím jestli se nade mnou RNG slitovalo, či co. Ale není to poprvé co jsem misi nesplnil, ale zároveň ji dostal. Tak aspoň ji mám  z krku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...