Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

HBJ: cap se resetuje HE, ty to nevis? :-P

Jasson smith: ja bych si tipnul, ze jsi narazil na cheatery, coz je taky moc hezka vizitka WG... :-(

 

Jasson spis narazil na WG nastroj zvany RNG - zvyhodnovac rudejch nobu a jelikoz je modry, tak se mu klidne mohlo stat, ze noob mel +25% do vseho a on -25% a to je pak hodne znat. Tohle se stava dost casto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem hodím jedno video, jak probíhají bitvy v režiji WG a jejich slavného RNG. Stačí přetočit na čas 12:22 (tam  bych to  ještě se zavřenýma očima překousl) a hlavně na čas 7:40. Ani už nevím, jestli to je pro zasmání nebo spíš k nasr...ní.

 

http://wotreplays.com/site/2521277#serene_coast-lenochod1-t30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná se to hodí do Hydeparku nebo do Ftípků, nicméně to hodím sem a kdyžtak se to přesune :-)

 

Takže otázka, co se stane, když oneshootnete HEčkem fullartynu hráče, který za 10 000 bitev nedosáhl na víc jak 5 killů za hru a WR má cca 44%?

 

 

 

User43 (20:51:21) ty kurwo *** gnido zajebany *** smieciu oszuscie jebany ty *** zajebany z kurwy p[izdy szmay jebany kurwy
User43 (20:54:40) kurwo polskiego juz zapomniałes ty szmato jebana
User43 (20:56:37) ale ***** jebNY SMIEĆ...I ***** TWOJA *** MATKA TAK MA>>??? ***

 

 

 

Nerozumněl jsem ani slovo, ale asi mě k nim zval na Velikonoce a mám přijet i s rodinou :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je ta akce na linii IS-7, tak jsem si v akci pořídil T-10, abych si konečně dojel pro tu IS-7. První hra s T-10 (za free jsem nahodil top dělo a věž) a nástřel 5,5k dmg - to mě zaujalo, tak teď jezdím jen jeho :-)

 

A dnes (po celkem 50ti odjetých bitvách) mě za to konečně odměnil "M". Docela jsem za něj rád, protože T-10 nasafovala funglovou posádku bez ničeho - start na 75% :-) A hrát bez žárovky, oprav (oprava pásu trvá snad dva dny, žárovka zase tak moc nevadí), to je fakt síla :laugh: Kdo ho nemá, je to psina, pořídit ;-)

 

f5MKn.jpg

 

 

 

sYPVk.jpg

 

uToy7.jpg

 

 

 

A to vše bez goldů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je opravdu rychlá, je to něco mezi medkem a heavynou, jako superplečka, akorát že tohle má navíc rychlost a dobré dělo :-D Jinak k té rychlosti, dnes jsem na rovince zaregistroval rychlost okolo 45 km/h ;-) I když podle údajů má IS-7 vyšší maximálku, tak mu často ujíždím :-)

 

Jinak při posledním buffu prý snížili hodnoty odporu terénu a zvedli rychlost otáčení podvozku + trochu remodelovali pancíř (taky si krapet polepšil)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je opravdu rychlá, je to něco mezi medkem a heavynou, jako superplečka, akorát že tohle má navíc rychlost a dobré dělo :-D Jinak k té rychlosti, dnes jsem na rovince zaregistroval rychlost okolo 45 km/h ;-) I když podle údajů má IS-7 vyšší maximálku, tak mu často ujíždím :-)

 

Jinak při posledním buffu prý snížili hodnoty odporu terénu a zvedli rychlost otáčení podvozku + trochu remodelovali pancíř (taky si krapet polepšil)...

T-10 je pro mě nejlepší tank 9. tieru. Mám s ním necelých 500 bitev a pořád mě baví.....je to stálice v mojí garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neberte to nikdo jako brekot, či něco podobného. Já ten svůj příspěvek myslel zcela vážně a hlavně jsem jej psal bez emocí. Vždy píšu se zpožděním, abych se oprostil emocí. Popravdě ono vztah s WoTkem je stejný jako vztah s pro vás osudovou ženou. Spoustu věcí odpustíte a ještě větší hromadu věcí raději přehlídnete. Nicméně když někdo s vámi houpe jen dole, je to OK, ale jakmile vás začne točit dokola, už je to špatně. A přesně takto jsem měl posledních několik seancí. Na hlavním účtu s WNkem do 2000 to ještě právě člověk překousne, protože tam mám velký výběr co hrát. A hlavně tanky, které mě baví a mám je jaksi v malíku. Jenže i tam už to dosáhlo svého vrcholu. Chtěl jsem si tank vyjezdit a místo toho jsem hru již smazal. Nicméně i nadále budu sledovat dění okolo a třeba když se něco změní, tak se vrátím, zatím se budu věnovat strategiím s domečky, protože jsem zjistil, že jich je nějak moc a já jsem žádnou z nich nehrál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti IS-8 se mi zdá rychlejší. Už nevím, jaký medko jsem jel a byl jsem na prášky, že ta T-10 jede vedle mě a ... pořád je tam. IS-8 byla značně línější.

 

Je rozhodne lepsi nez byla IS-8. Ja mam ale na T-10 nejakou smulu nebo nevim jak na nej, nejde mi to s nim stejne jako mi to neslo s IS-8. :(  Snazim se hrat jako s IS-3 a nejde to. Mam zmenit nejak styl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson spis narazil na WG nastroj zvany RNG - zvyhodnovac rudejch nobu a jelikoz je modry, tak se mu klidne mohlo stat, ze noob mel +25% do vseho a on -25% a to je pak hodne znat. Tohle se stava dost casto.

Ja si to proste nemyslim, kdyz ti rudy hrac sazi jeden kritycak za druhym, pravdepodobnejsi je imho hrac s AIM botem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po delší době jsem si zas zahrál. Ta hra už nemá svoje původní kouzlo :(

Moc bitev jsem nedal, protože se mi dařilo odhadnout příliš moc často výsledek bitvy a za takových podmínek mě hraní WOT nebaví.

Taky jsem vyšel ze cviku a udělal jsem několikrát hrubou chybu = cesta do garáže a dokonce i jednou první z bitvy, ale bez vlivu na výsledek.

 

Taky vtipný pokus z poslední bitvy. Na letišti, kde jsem našemu týmu moc šancí na výhru nedával jsem si vyskočil na Top stroj O-I Exp. Vyložený blbec to asi neřídil. Byl moc rychlý na zpátečku a proto se mi nepodařilo dostat se mu s LT na bok  :(. Zajímavá zkušenost, ale i kdybych se o to nepokusil, tak by se bitva stejně prohrála.

 

PS. Pokud od hry člověk moc neočekává, tak je WoT asi stále slušnou volbou. Pokud si chci jen zajezdit a zastřílet z tanku a neřešil výhry, tak mi bohužel vyhovují víc jiné hry.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejnudnější je, že dnes už máš na výběr jen ze dvou druhů tanků. Tank a artilérii. Lighti se hrají jako medka, medka jako heaviny, heaviny jako TD, TD jako medka a cokoli jiného... na každý mapě jsou 3 místa, kam se postavit...a je jedno, s jakým tankem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

----------

 

PS. Pokud od hry člověk moc neočekává, tak je WoT asi stále slušnou volbou. Pokud si chci jen zajezdit a zastřílet z tanku a neřešil výhry, tak mi bohužel vyhovují víc jiné hry.  

 

Tak na to ja pouzivam WoT :)   Porad jinou hru.  Teda abych zas moc nekecal, vyhry resim vic nez nastrilenou DMG, ale to je jina......

Chvilema me to bavi a pak na to 14 dni nesahnu.

 

Co me stve: Tanky s nizkou DMG dnes skoro nemaji sanci. S Tigrem sam ted pravidelne dost prohravam, v cete by to asi slo, ale kdyz me nikdo nekryje mam s takovym tankem smulu - hlavne kdyz je minimalne polovina losu proti tier 9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tanky s nizkou DMG dnes skoro nemaji sanci. S Tigrem sam ted pravidelne dost prohravam, v cete by to asi slo, ale kdyz me nikdo nekryje mam s takovym tankem smulu - hlavne kdyz je minimalne polovina losu proti tier 9.

 

Já bych to s Tigerem I neviděl tak černě. Podle mě je to nejlepší sedmička, jen to chce zakempit, nabít goldy a najít si místo, odkud je vidět na medka (pokud se hraje T9). Pak už záleží jen na zlovůli RNG (protože, ač se to jeví komu chce jak chce, výhra nezáleží z devadesáti procent na týmu ale právě na tomhle dementním generátoru).

 

6fSqSy7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na to ja pouzivam WoT :)   Porad jinou hru.  Teda abych zas moc nekecal, vyhry resim vic nez nastrilenou DMG, ale to je jina......

Chvilema me to bavi a pak na to 14 dni nesahnu.

Tohle je část o WoT, ale na přímou otázku odpovím. Je to jen můj osobní pocit a hodnocení, nikoliv doporučení.

Hraju WT, které nelze s WoT přímo porovnat, ale nacházím tam dílčí věci, co se mi zdají lepší, než ve WoT.

- vyrovnaností bitev se WoT dost přiblížilo WT. Tam nic takového není a je jen málo bitev, kde by to nebylo dost jednoznačné.

- ve WT je víc techniky v bitvě a nechá se zničit mnohem víc nepřátel než dnes běžně ve WoT. To neznamená, že to tak já běžně umím.

- pokud je los moc špatný, není nutné se do bitvy vracet a hra se nepos.. (nevyhrožuje banánem)

- taky snad nejsou ve WT mody a moderní vylepšení WoT (žárovka, poslední pozice) Zkouším tam třeba obchvaty, což taky znamená různě často konečnou, nebo se pokouším kempit na výhodnějších místech. Prostě mám pocit, že je ta hra pestřejší. Něco jako bývalo WoT a ne současné jak to popsal Zvedak. SPG nebo druhá volba vše ostatní.

- blbý na WT je to, že je člověk nepřímo tlačený k tomu vybírat si vlivné stroje, kterým přeje los a velký vliv posádek na stroj.

 

Pokud ti vyhovuje WoT, tak není důvod hledat něco podobného. Když už tak bych se poohlédl po něčem více odlišném. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...