Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak mám pocit, že ty osobní mise na T55 nějaký divný. Včera LT14.6 killů (odměna 2000 freexpů) a sekundární 3000 dmg a za to den premia- no dal jsem 6 killů a 2300 dmg a premium jsem dostal taky :-)

Asi se to sčítá s assist dmg. Některý ty mise jsou blbě přeložený.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtějí za to jednorázově necelých 400 a pak samozřejmě za prémiák atp. Je to popravdě docela zlodějina. Teda mě to tak přijde. Ale tady bych asi ani neviděl chybu u WG ale u MST. 

a to máš už zaplaceno ten xboxlive ? nebo co to je ten debilní polatek co jsem četl, nemám xbox, ale vím, že se musí nějakej platit, aby jsi mohl hry hrát či co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nějaké době jsem si poránu pustil WoT (v AW je ráno málo hráčů). No, jak bych to řekl slušně, ...na dámské přirození. 6 her s Tiger I. 1x t7, 1x t8, 4x t9. K tomu týmy retardovaných dětí před odchodem do školy a RNG na úrovni 75%. Parádní zážitek takhle zrána.

Po víkendu (měl jsem dosah) s AW (teprve začínám) je tohle jako by člověk dostal facku a ještě se mu smáli, jak pěkně drží.

 

BRkRtbD.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se o víkendu rozhodl, že si vyjezdím 50B. No tak jsem začal od 5 tieru a pěkně s BDR G 1B. Jak to říct slušně...peklo na pásech? Je to utrpení, ale kupodivu to docela jde, myslím tím že XP rostou a snad dnes v noci tu plečku budu mít za sebou. Nicméně si nedělám iluze, že ARL 44  bude jiný. Myslim, že až od 7 tieru to bude kapku heratelný. No a od 8 tieru už to bude labůžo :-D  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera to zase stálo za to, nejvíc jsem vytek na El Halufu, kde mě vyndala artyna na jedničku za full HP, absolutně nechápu jak na mě na týhle pozici mohl, to by snad ani GC nedalo.Nevím kde nakonec byl, protože ho asi vycountrovala naše artyna, protože se neobjevil na minimapě, ale myslím že i kdyby byl na E,F1, tak na takhle zajetýho na mě nemůže. A zase jsme u toho balancu artyn, sedmičková artyna vyndá full HP 8T tank, to je podle mě prostě volovina.

 

HYD0r.jpg

Borec si třikrát kliknul a měl tři killy a přes 3k dmg.

 

jAqip.jpg

 

A už vůbec nechápu jak může mít někdo 18k bitev jen na artynách.

0sgrk.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se o víkendu rozhodl, že si vyjezdím 50B. No tak jsem začal od 5 tieru a pěkně s BDR G 1B. Jak to říct slušně...peklo na pásech? Je to utrpení, ale kupodivu to docela jde, myslím tím že XP rostou a snad dnes v noci tu plečku budu mít za sebou. Nicméně si nedělám iluze, že ARL 44  bude jiný. Myslim, že až od 7 tieru to bude kapku heratelný. No a od 8 tieru už to bude labůžo :-D  

No myslím že jsi se vydal dost trnitou cestou, protože BDRko je jeden z nejlepších tanků v linii. ARL se taky ještě dá, ale spolu s M4 se dost prodraží, chce to obojí hrát s tou 105 a full gold(je to asi jediný dělo kde máš na goldu vyšší DMG než na obyč. munici, asi před půlrokem jsem četl nějaké vyjádření WG že je to bug a bude to opraveno, ale nějak se k tomu nemají), M4 je asi nejhorší 7t heavy ve hře. 50-100 ti buď sedne nebo ne, já osobně jsem byl zklamanej, až později jsem zjistil, že obecně se mi hrajou blbě zasobníky co dlouho přebíjej. V dnešní době 4 minutovejch bitev, je reload přes 40s strašně moc. A prodleva mezi výstřely je taky moc dlouhá a nestíhá to ještě doměřovat. A 50-120 ve stocku je taky libůstka:) Tak doufám, že jsem tě povzbudil:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, co se týče těch nezásobníků, to budu asi trpět. Nicméně co se týče zásobníků, mam v garáži BatChata a T57 HT, takže zkkušenosti by byly  ;-) Nicméně s AMX 50-100 budu hrát podobně jako s Lorrainem. Je to o zvyk, ale chce to hrát z povzdálí a snipit. Jinak 50B je super stroj musim to holt přetrpět. Ale máš pravdu, když jsem viděl 50-120 v tech tree, tak to bude maso to vyexpit na max  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to máš už zaplaceno ten xboxlive ? nebo co to je ten debilní polatek co jsem četl, nemám xbox, ale vím, že se musí nějakej platit, aby jsi mohl hry hrát či co.

Xbox live si musíš platit ještě extra navíc, to nemá s WoTkem vůbec nic společného. Ono celkově hry a celé to kolem dokola je na konzole hodně drahé. Ale zase pro změnu pro děti super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k dennímu hlášení, zahrál jsem si opět přes týden a o víkendu. Doexpil jsem T43 a koupil s velkým očekáváním T-44. Já vím, proč jsem ten stroj nesnášel. Mám tam dělo se 175mm pene. Ale to je jen na papíře, všeobecně vzato má tak 100. Musím se honit honem rychle na to další, tam už člověk možná i něco udělá. Ale neměl jsem na to včera nervy. Opravdu hra si dělala co chtěla a bylo to neskutečně otravné. Kdybych stál na místě, tak se taky nic nestane. Ještě dlouhá cesta na Objecta, ale já to do prázdnin dám  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikož jsem viděl akci (IS7) asi opráším 2acc a projedu se v T10 a zakoupím IS7.

Co je milé od WG jsem si koupil 3měsíce prémka, odehrál jsem si 20 dní (nikdy jsem nenapsal, že přestanu hrát...feťák navždy feťák), nechal jsem si ho zablokovat a co to dnes vidím, mám tam opět 90 dní. hm pěkné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem den prémka, tak jsem si řekl, že to zase proženu, nicméně mě tahle hra ve stavu, ve kterém je opět vytrestala. Něco tak trapného jsem už dlouho neviděl. Do poloviny hry, do stavu 7:7, jsem APčkama trefil a probil co mi přišlo před kanón. osm střel, osm zásahů, osm krát DMG....a ejhle, vrátím se na naší bázi, kde capuje KV-3 a BP. Najednou jako mávnutím kouzelného proutku ( a to jsem pro jistotu přebil na goldy), pět zásahů, vždy plně doměřeno na WS, a.....NIC! Prostě jsme to měli prohrát, tak jsme to prohráli a i kdybych se postavil na uši, nezmohl jsem nic. To už snad není ani trapné, to je ubohé.

 

yKkEsQA.jpg

 

ADZoLXs.jpg

 

Edit: Nedalo mi to a dal jsem ještě jednu. Ó, to jsem neměl dělat. Začalo to tím, že jsem na dvacet metrů dvakrát za sebou 90 mm kanónem neprostřelil A-44 do boku (ani pásy), vrcholem ale byl zásah od KV-2 na tři sta metrů do pidivěže vyčuhující za šutrem, k tomu v pohybu za sedm set, prakticky bez míření. Vykoukl, vypálil, zalezl. Neměl absolutně čas zaměřit. Prohra 2:15. Děkuju, nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem došel na rozcestí. A to takové, že jedna cesta vede k dalšímu hraní a druhá k zrušení celého WoT. Důvod? Na účtu, kde jasně převyšuji většinu hráčů, se nedá hrát. Vypnul jsem to již o víkendu, protože RNG bylo absolutně mimo a vypnul jsem to i včera. Ale po totálním failu. Jako soudný člověk jsem schopný odpustit polovinu toho co se děje, protože v tom bude taky pravděpodobně minimálně z půlky má chyba. Nicméně abych goldem nikam neprostřelil T54 mod. se svou T44 a on co rána to kritičák, to už je moc. Nejdříve munice, potom nabíječ, znovu munice a nakonec oheň. Jako vážně? OK, jdu do další bitvy, nemám premko, potřebuji kredity. Jedu si takhle s Matildou IV. Potkám čelně jinou Matildu IV. Borec ani nezastavuje a jede. Co střela to zásah a co střela to penetrace. Stojíme k sobě čelem. Já co střela to první čtyři rány na střídačku trefeno a mimo. A samozřejmě jsem ani jednu z těch dvou neprostřelil. OK, láduju goldy. To už musí projít, a taky to prošlo. Jenže co má tohle za smysl? Borce jsem nakonec sundal, protože to byl retard a začal panikařit. Kouknu do garáže a nestačím se divit. Hráč má 30k a osobní hodocení 4900 a WR 48%. WTF? Kouknu jen tak zběžně ještě na borce s T54mod. 40k bitev, 50,2% WR. WTF??? Tak na co to hraju? Abych sypal ještě více peněz? Dle amerického pořekadla Taste like ****, kašlu na to a 300 kč jsem utratil za SimCity a jdu si stavět domečky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... abych goldem nikam neprostřelil T54 mod. se svou T44 a on co rána to kritičák, to už je moc.

No nedávno jsem jel v E50 a namotal se do příjemné situace 1v1 proti rudému Pantherovi II .. on mě probíjel každou ranou, dvakrát mi dal munici, já ho čtyřikrát cinknul do věže .. kdyby mi nepomohli spojenci, tak tam chcípnu  :mad: Čuměl jsem jak Bulhar do mlátičky, a stále se ještě po letech divím, že mě v této hře vůbec něco překvapuje  :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak BDR G1 B přeexpeno a nakonec to ani nebolelo. Hrál jsem to odzadu a snažil se rozdávat. Jo a přiznávám, ze 70% jsem goldoval. Nakonek WN8 s tím tankem kolem 1800, což u sebe beru jako ok, pač nejsem žádnej skiller.

 

Hned jsem koupil ARL, odehrál několik bitev a musim říct, že s ním to taky nebude bolet. Jen potřebuju poradit, zda hrát s tou nejlepší 90mm, nebo se 105mm a goldovat? Ta vyšší DMG mě moc láká  :-D nicméně expit obě děla se mi moc nechce a tak nějak si říkám, že bych i AMX 45 odlítal s tím kvérem, kterej vyberu na ARL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak BDR G1 B přeexpeno a nakonec to ani nebolelo. Hrál jsem to odzadu a snažil se rozdávat. Jo a přiznávám, ze 70% jsem goldoval. Nakonek WN8 s tím tankem kolem 1800, což u sebe beru jako ok, pač nejsem žádnej skiller.

 

Hned jsem koupil ARL, odehrál několik bitev a musim říct, že s ním to taky nebude bolet. Jen potřebuju poradit, zda hrát s tou nejlepší 90mm, nebo se 105mm a goldovat? Ta vyšší DMG mě moc láká  :-D nicméně expit obě děla se mi moc nechce a tak nějak si říkám, že bych i AMX 45 odlítal s tím kvérem, kterej vyberu na ARL...

Už jsem to to psal předtím, 105mm a goldovat, a progoldit i celou AMX M4:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...