Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

opět jsem nevydržel

Ty jo škoda, že tady není kanár, jeho kospiračka ohledně účtu by vyšla vniveč.

s IS3 50 her 42% win, dmg 1200...lol (byla to prostě sínusovka jedna bitva nastřílena druhá 0 a stále dokola). Takže s wn8 1400 spadnul jsem o 1396... asi ty borci z WG vědí, co jsem provedl s účtem a teď mi to dávají pěkně sežrat. Kospiračkááááá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po mesiaci nehrania mi WG poslalo motivacny mail, ze moje tanky za mnou placu :D

Toto je cisty utok na city...

 

bledos1, where are you? Your tanks are missing you.

THEY NEED YOU
bledos1, we've noticed that your tanks are getting rusty. Show them some love!
Remember the feeling when you unlocked a tank and took it out for the first time?

The precision and ridiculous damage dealt by that new gun taking down your enemies almost in one shot?

The sloped armour bouncing so many hits?

The incredible top speed allowing you to circle your enemies, driving them mad?

Your tanks are missing you. They are waiting for you. Show them some love.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se konečně dostal na T-34/100, první den to byla hrůza, ale s tím 100 mm gunem už je to docela dobré, dá se s tím rychle přesouvat a pokud člověk hraje s rozumem, tak se s tím dá zahrát slušně, akcido a další youtube chlapci strašili, ale jde to. Jediné, co mi vadí, je nedostatek munice, už se mi stalo, že jsem musel hru dohrát heatama, protože AP došly. T-25 jsem si nechal, díky T-40 už mám dva velitele s žárovkou, takže to nebyl problém. Jsem zvědavý na TVP,snad bude hratelný.

 

PS: Hledám klan :-)

 

Na TVP se netěš - je to peknej **** :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, znovu už nenapíšou. "Rest in pices."

Rest in peace?

 

nebo 

 

Rest in pieces? (Duke Nukem)  :-) 

 

Jinak já teda moc nehraju, akorát se trápím na NA serveru s expením Shermana III. 40 bitev mi trvalo, než jsem pochopil, že jediný dělo, který má smysl, je houfnice. V pětkách docela OP (to dělo, tank je papír), takže u mě strašně záleží na losu, abych něco nastřílel. Jinak pozoruju, že amíci to mají s akcemi pro hráče o dost lepší, pořád jsou tam mise na prémiový tanky  :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě mrzí, že za x let existence hry, nejsou tvůrci schopni fixnout například stejný počet tanků napříč tiery v bitvě  :wallbash:  Objevuje se to stále častěji  :whistling:

shot_004.jpg

 

Ty si myslis ze je to bug? To ani nahodou, MM to tak proste nekdy spocita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si myslis ze je to bug? To ani nahodou, MM to tak proste nekdy spocita.

Bohužel to bug není, nestalo se to poprvé ani naposledy .. v této bitvě to až zas tak nevadilo, ale když nás to s osmičkama (samozřejmě nemyslím se skautama) hodí do bitvy, kde enemy mají jen 9+10 tier setup, tak to je předpověď tak na 1 úspěšné probití za celou bitvu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že tady v poslední době nikdo nic moc nenapsal, tak to zkusím já. No popravdě dost dlouho jsem uvažoval, co bych vlastně napsal. Přišel jsem leda tak na to, že jsem hrál v týdnu jen dva dny (díky práci) a popravě řečeno ani mě to nijak nebavilo. Neuměl jsme se u toho nějak uvolnit. Asi nějaké erekce na slunci nebo nevím. Normálně si k tomu večer sednu a dám tak dvě tři hodinky, když už mě rodinka nepotřebuje. Teď jsem dal cca hodinu a raději jsem si pustil M*A*S*H. Ale ještě jsem stačil zahrát jednu epic bitvu s t34-85. Na Letišti v šestkovém MM. Měl jsem špatný spawn, tak jsem byl takový zoufalý hned od začátku. A pak to začalo, 0:, 4, 5, 7, 8, až to dospělo do stavu 9:14. Huh, sice jsem byl full, ale co s tím? Taktika zněla jasně, nastřílet si co nejvíce, tak jsem se jal plnit roli campera, který přejížděl do různých pozic. Dopadlo to dobře. Epických ocenění jak u generála. Jasně že jejich dvě Matildy byly afk, tak jsem to měl ulehčené, ale dámy a pánové, mohl jsem zadní částí těla klidně stříhat dráty  :-D . A pak jsem to vypnul a byl konec. Ani taková bitva mě nenakopla. Ale to neva, ono to zase půjde. Je to vždycky okolnostmi i v osobním životě, takže nemám strach, že se chuť zase najde  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson: Oprav si erekce na slunci, jsou to erupce :) Docela me to rozesmalo (ne tak moje dnesni hra ktera stala opet za starou backoru). Nastesti se mi aspon jedna z peti her povede (to jsem to dopracoval).

 

 

Já bych to neopravoval, bo je to oužasně vtipný :) Ať už cíleně nebo přežblept.. kouzelný :D I wanna feel the same, erection under sun... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se řekl, že si k cestu k T54E1 ulehčím a místo nic moc T69 využiju k epxení zábavnou T49. Po odehraných 120 bitvách k tomu můžu říct jediné.....byla to chyba, veliká chyba. Velmi zábavné je např, když nabíjím 19 vteřin, pak 4 vteřiny mířím a nakonec dám z 10m arty úžasné damage skoro za 300. A to, že se jedna z cca 30-ti střel  ujme za 800+  to nezachrání. Bude je ještě hodně krušných dvojnásobků....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme po víkendu a já zase po hraní. V neděli jsem byl nějaký nesvůj, tak jsem nehrál, ale v pátek a v sobotu jsem si to užil. Hlavně teda v sobotu. Rozhodl jsem se dokončit účet na rekrutační tank. Jedu tam ruské medka. Nejdříve jsem chtěl americké lighty a pak to dojet na T57, ale medka na začátek jsou lepší. V tuto chvíli jsem na sedmém tieru a tudíž T-43. Popravě musím říct, že jsem zapomněl jaká je to plečka, protože mít dělo z šestkového tanku je bída. Stojí to docela hodně, aby člověk zahrál alespoň slušné hry. Sice dělám co můžu, ale třeba v devítkách jsem úplně zbytečný. A v sobotu jsem ke konci nehrál jinde než 13x osmičky a devítky a pak já s jedním skautem, aby se neřeklo  :-D. Ale i tak jsem řádil jak černá ruka. Prostě dobrý den, RNG na mě zapomnělo, protihráči na mě taky zapomněli a o spoluhráčích nevím, protože po všech těch urážkách o reroll noobech a debilech a daleko horších narčeních, jsem si vypnul chat. Ani nemohu zdůraznit žádnou hru, protože větší polovina byla epických. Jinak v sobotu jsme dali četičku a bylo to taky relativně v poho, až na pár konečných her, kdy jsme prohráli tuším 5x v řadě a byli vždy jako lowtiery. To bylo vcelku deprimující. Jinak si vzpomínám, jak si vyjížděl tank HBJ. Divil jsem se, proč se vydal cestou na IS4. A až teď mi to docvaklo, nechtěla se mu jezdit KV1 a pak KV1s, protože se přímo z KV1 nedá jít na KV85. Já to vyřešil těmi medky, tak to snad dám v klidu. Už jen cca 35k XP na T44 a pak všechny moduly a hurá na T54. Jsem zvědav jestli to všechno uživím. Bude to asi hodně ježdění s jinými tanky, abych to zaplatil. Ale odměna bude sladká. Já vím, že ten tank, který potom dostanu není nic moc, ale budu mít splněnou docela obtížnou misi, která není nijak 2x zábavná. A pak uvidím. Buďto účet prodám, nebo si ho nechám, budu tam vyjíždět další tanky a honit WN8  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, dnešek takový ten den naruby. Totálně vše špatně. 1 vs 1 stejné tanky, neprobíjím místa, která soupeř bez problému. Goldy nefunkční. Enemy na pozicích, kde v životě nikdo nebývá. Poslední bitva 1. rána oheň, 2. rána oheň. Pak už jen veselé alt+F4. 

 

Takovou srájdu jsem dlouho neviděl. Nešlo nic. To zase byla seance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále jezdím rekrutský účet. Ve středu četička a všechno na pohodku, ve čtvrtek jedna velká bída. Vytáhl jsem Matildu BP a než jsem na Klidném pobřeží někam dojel, tak bylo po bitvě. Dva enemáci se utopí, zbytek je u vody a já si to šinu přes zelenou. Vystřelil jsem v rychlosti všehovšudy 4x a z toho se 2x trefil, ale bohužel KV1 je prý z boku tvrdý oříšek i pro goldíka  :-D . Ale tak co no, nemůže být každá hra super. Horší bylo, že takto probíhala prakticky každá hra. Těžký život má tankista ve WoT. Každopádně věřím, že se na tu desítku dohrabu, a pak bude zase vše OK  :-D . A nebo taky né, protože začnou prázdniny  :woot:

Taky jsem vyzkoušel verzi hry pro Xbox. Není to úplně špatné, ale abych za tu hru platil 400 kaček, tak to si to můžou strčit do míst, kam slunce nesvítí. Nějak jsem nepochopil, když za to zaplatím, tak bych si měl koupit ještě prémiový účet atp. To někdo někde upadl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vikendove hrani je fakt za trest, proc ja to delam.....(?)

 

Poridil jsem si MT-25, abych plnil mise za LT (dosud jsem zadny LT nad tier4 nemel), hra s tim moc ovlivnit nejde a vysledky odpovidaji. Aspon ze se ty mise plni.

 

No dnes hruza, win asi 20%, kill skoro zadny, expy hlavne za spot. Zabavna byla mise "Shod nekomu pasy", peru to kazdymu do pasu, enemy dostava poskozeni ale pasy nespadnou a nespadnou! Trvalo mi to par her nez nekomu spadly, uz jsem se jen smal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vikendove hrani je fakt za trest, proc ja to delam.....(?)

 

Poridil jsem si MT-25, abych plnil mise za LT (dosud jsem zadny LT nad tier4 nemel), hra s tim moc ovlivnit nejde a vysledky odpovidaji. Aspon ze se ty mise plni.

 

No dnes hruza, win asi 20%, kill skoro zadny, expy hlavne za spot. Zabavna byla mise "Shod nekomu pasy", peru to kazdymu do pasu, enemy dostava poskozeni ale pasy nespadnou a nespadnou! Trvalo mi to par her nez nekomu spadly, uz jsem se jen smal.

No, ona ta MT-25 zrovna na plnění misí moc není (zejména těch kdy musíš aktivně něco poškodit), musíš počkat na trochu vyšší tiery. LTTB a což teprve T-54 lwt. za to stojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tu MT-25 poridil za free expy, s tim ze vyexpim LTTB na kterou jsem v nejaky akci ziskal posadku.........jak jsem rikal - mam to na mise, jinak me lehky tanky neberou. Ale ty pocatecni mise nejsou zadnej velkej problem. Akorat ze furt prohravam :)

 

TD mise jsem vsechny dokoncil s Wolverinem, vyssi TD nemam, stredaky s T-34-85.  (mluvim o te prvni akci, Stug neco)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...