Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To pak můžeš napsat totálně o všech tancích. V podstatě každej osmičkovej light si z tebe udělá trhací kalendář i v tieru 10. A nejen osmičkovej. Pak je vše za zenitem krom lightů. 

Zkusil jsi scouty? Jestli ne, zkus, ze všech si uděláš trhací kalendář, je to jízda i se dvěma prsty v zadku  ;-)

 

Já mám to štěstí, že si ze mě scouti trhací kalendář nedělají. Prostě přijedou, umřou a život jde dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, já si tě vždycky vážil pro tvojí věcnost a skromnost. Prozradím ti tajemství. Všichni nehrajou jako ty nebo Marten. 99% hráčů to hraje blbě jako já, a tam kde něco tanku chybí a ty jsi schopen to nahradit hráčskou dovedností, tam my klauni umíráme. Zkus se na to podívat z hlediska průměrného hráče a nikoli skillera. 

 

P.S. Ale to už tu všechno mockrát bylo, ani nevím, proč se do téhle debaty vůbec pouštím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku, já si tě vždycky vážil pro tvojí věcnost a skromnost. Prozradím ti tajemství. Všichni nehrajou jako ty nebo Marten. 99% hráčů to hraje blbě jako já, a tam kde něco tanku chybí a ty jsi schopen to nahradit hráčskou dovedností, tam my klauni umíráme. Zkus se na to podívat z hlediska průměrného hráče a nikoli skillera. 

 

P.S. Ale to už tu všechno mockrát bylo, ani nevím, proč se do téhle debaty vůbec pouštím.

Díky. 

Já to beru z pohledu slabších hráčů, taky mám kámoše, co se hýbou kolem zelené. Ale nikoho z nich jsem neviděl, že by s neporadil se scoutem. Ano, pokud má víc nebo stejně HP a ty jsi měkký nebo fakt neobratný(VK 4502B), tak si tě dokáže vyndat. Vždy tu byli lighti, rychlejší a obratnější než jiné tanky. Vždy si ty tanky dokázali i vyndat. Ale tys byl snad první, kdo tu začal opakovaně řešit, že se neubrání lightku. Lidi ti i psali, co s tím. Když nebyla fyzika, TD byly totálně nahraný. Teď si tě odšoupne jak potřebuje a má šanci.

Být někde na otevřeným prostranství s heavinou není šťastný nápad. Je to ideální cíl pro rychlejšího lighta. Navíc na těch mapách je tolik překážek a koridorů, že se to dá z velké části eliminovat.

 

Co se týče IS-3 - ta se dává do ruky těm slabším, protože odpustí více chyb, jak jiné tanky. Průměrní hráči s ní zahrají většinou lépe než s čímkoli jiným. A ti lepší využívají to, co se někdy podaří těm slabším, aniž by o tom věděli.

 

Nikomu neberu jejich názory a akceptuju je, ale pokud někdo šlápne fest vedle, tak na to se nedá nereagovat. Nejsme vláda, aby se naše přešlapy nesměly řešit a uvádět na pravou míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pak můžeš napsat totálně o všech tancích. V podstatě každej osmičkovej light si z tebe udělá trhací kalendář i v tieru 10. A nejen osmičkovej. Pak je vše za zenitem krom lightů. 

Zkusil jsi scouty? Jestli ne, zkus, ze všech si uděláš trhací kalendář, je to jízda i se dvěma prsty v zadku  ;-)

 

Já se k tomu ještě vrátím. To, že jsou lighty nabustrované je stará věc, osmičkový skaut dokáže bez problémů penetrovat desítkovou heavynu na velkou vzdálenost (teď mojí E5 sundal na sto metrů čelně RU 251). Ale o tom jsem nechtěl psát. Málokdo s lighty už dnes (díky nastavení WN8 na udělenou dmg) hraje jako se skauty. Většinou zaleze někam do křoví, kde díky šílenému camo bonusu není vidět, a pálí na všechno co mu přijde před kanón. Bohužel ve valné většině případů probije a hlavně díky přesným gunům trefí (LTTP má asi německý kanón a ne ruský). Takže ano, s dvěma prsty v zadku, zakempit jako Kanár a je vyděláno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že se musím této debatě smát. Joe přece víš, že tohle nemá smysl. Opět jsi sklouzl jen k brečení. Zkus si z toho vybrat aspoň něco pozitivního, nebo to nehrej. Ušetříš nervy jak sobě, tak i diskutujícím  ;-)  :-D . Každopádně všichni co tuhle hru hrajeme jsme z ní frustrováni a nebo uspokojeni. Jak to kdo má na střídačku už je jeho věc. Musím říct, že včera večer jsem byl více frustrován. Začátek byl ok, ale s Radasatorem jsme jezdili devítkové medka. Já Pattona a on nově zakoupenou T50. Teda musím říct, že s tím má hroznou smůlu. Ze začátku jsme pořád prohrávali s tím, že já měl vždycky nastříleno bambilión a Ráďa nic. Pak jsme začali vyhrávat a to už jsme si nenastříleli ani jeden nic. Prostě se hra rozhodla že máme smůlu, už jsme si nahrabali dost. Losy byly vždycky takové, že enemák měl hromadu HT a náš tým jeden nebo maximálně dva kusy. Ale i tak jsme vyhrávali, nicméně za cenu neskutečných RNG momentů, kdy se můžete rozkrájet a nepenetrujete ani prd. A taky to bylo co hru, to tři artyny. To fakt není normální. Kéž by to předělali na model, který je v Běsnění. To by byla paráda. Ale jak říkám, začalo se nám hrubě oboum nedařit, tak jsme to zapíchli. 

Ještě mě tak napadlo k těm scoutíkům. Lidi je neumí vůbec hrát, to je jedna možnost, nebo je umí hrát, ale bohužel spoluhráči neví co mají dělat, tak je to zbytečné. A to je druhá a bohužel pro inteligentnější hráče ta horší možnost. Občas lighty zahraju musím kolikrát brečet z toho, že nasvěcuji enemáka ve velkém a nikdo do nich nestřílí, protože enemácké tanky svítí, tak se musíme schovat, protože když svítí oni, svítíme i my. Takže vlastně to svítím sám pro sebe. Vůbec netuším, jak splním mise na lighty na 55A. To je podle mě dneska už nemožné. A nebo po 5k bitvách. Nu což, zatím si hru užívám, číselka rostou, adrenalin stoupá, tak je to všechno OK  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proto máš stále WN podpis?

Souvislost? 

Já se bavím o tom, že díky WN (konkrétně WN8 zaměřená na dmg) lidi totálně překopali herní styl na max dmg a nic jinýho. Preference zastřílení si před zachráněním bitvy capem, zablokování spojence, aby to schytal on a dotyčný si ještě dvakrát díky tomu vystřelil... na odřadech nesmyslné výměny dmg jen s vidinou, že nějakou dmg udělí. Při rozkazu 3 tanky do capu jede jeden, zbylé dva jedou střílet, protože do capu pojede někdo jiný, hlavně že budou mít WN (které se ale nezapočítá...).

Sám WN neřeším, kouknu na něj a když je vysoké, potěší to. Ale to vím, protože ty hry byly dobré. Když je nízké, tak vím, že ty hry stejnak stály za prd...jinak to slouží jako dlouhodobý ukazatel nějaké úrovně. Když si hraju jen tak nebo expím a držím kolem 3k, vím, že jsem hrál dobře a z winu 30% nemusím mít výčitky. Když hraju for fun, nastavím si nějaký limit, kterého třeba chci dosáhnout a mám další cíl proč hrát. No a taky je to dobrá věc na nějaké egoisty. Jeden den velká huba a druhý den již ani slůvko :)

 

 Vůbec netuším, jak splním mise na lighty na 55A. To je podle mě dneska už nemožné. 

Taky jsem si říkal. Nakonec jsem to jezdil s T-54 light (hodně jezdím s lighty města, tak s ním si aspoň zastřílím). Podařilo se na Prochorovce, když měli 5 desítek v rohu mapy. Stačilo spotnout a bylo vymalováno. Je to o náhodě a spoustě času než to padne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Celou bitvu na jednom místě 

 

 

 

...a výsledek

 

 

Tak stál na jednom místě nebo zase komplot? Pošli replay....jé já jsem zapomněl, ty od jisté doby je neděláš, co E100(voodooz) a ty s T34 ( mapa perlovka) jojo raději jenom screen, kde vůbec nepotvrdíš to co píšeš. A já myslel, že tonhle vlákno zanikne a ono co, on se tu opět objeví HBJ a snaží se psát, když už tu není kanár.

 

Zvedák: to bylo jen rýpnutí ohledně toho, že lidi se zbláznili do wn8 a ty ho máš stále v podpisu, tudíž jsi tím pádem taky jen člověk a množné číslo lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesvědčil jsem se, že opravdu ty lighty nemá smysl jezdit. Dělám si takovou malou statistiku map. Dokud jsem nejezdil lighty, tak jsem dostával takovou směsici. Jen vytáhnu skautíka a hned mám 3x Plzeň. Ta mapa je horší než jakákoliv jiná. Lidi ji neumí jezdit, prakticky na té mapě normálně s úspěchem nezahraje ani jedna třída tanků. A opravdu netuším, co tam mám skautit, když už hned ze startu mám kolečko do tří čtvrtin mapy. Jinak se mi ta mapa opravdu nelíbí a z duše ji nesnáším. A další super mapa pro skautíky je Bažina, tu jsem si stejně jako Plzeň zahrál 3x. Tam skautíte pro nikoho, protože je to tak drsně vlnitá mapa, že vy sice něco bliknete, ale nikdo to nevidí. Je to bída bídoucí. Jinak jsem měl dle statistik, když odečtu tři hry za medko, na každou hru naspotováno 3+. Ale na druhou stranu dmg díky této asistenci byl necelých 400. No to popravdě jsem tam vlastně k ničemu.  :-D  Pořád všichni říkají, jak je hra špatná a upadá. Ona hra je dobrá, teda model hry. Provedení je malinko horší a někdy se to zvrhne. Nicméně nejhorší jsou pořád spoluhráči a protihráči, To je opravdu katastrofa. Nic nedokáže spravit tak dobře nladu, jako četa 2x Cromwell + 1x IS3  :-D  :woot: Tak ať se vám všem daří a HBJ, kup si skauta a uvidíš, že v 80% budeš hrát stejně jako borec Ručkem, protože ti nic jiného nezbyde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se konečně dostal na T-34/100, první den to byla hrůza, ale s tím 100 mm gunem už je to docela dobré, dá se s tím rychle přesouvat a pokud člověk hraje s rozumem, tak se s tím dá zahrát slušně, akcido a další youtube chlapci strašili, ale jde to. Jediné, co mi vadí, je nedostatek munice, už se mi stalo, že jsem musel hru dohrát heatama, protože AP došly. T-25 jsem si nechal, díky T-40 už mám dva velitele s žárovkou, takže to nebyl problém. Jsem zvědavý na TVP,snad bude hratelný.

 

PS: Hledám klan :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...