Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dnes pořízen český tančík LT vz.35. Tím mám splněný poslední úkol z jara loňského roku, doplnit všechny volné garážové stání co mám o novou běžnou techniku, co je ve slevách. Za poslední měsíce se mi nepodařilo přijít na žádný další zajímavý důvod (cíl) ve hraní WoT. :(

 

WoT již vlastně téměř nehraji. Jako celek mě již moc neoslovuje a mému mínění o něm vůbec nepomohlo občasné sledování záznamů na internetu za poslední měsíce, což jsem dříve v takové míře nedělal. Náhradu za něj, nebo něco co by se dalo označit jako celek lepší hrou s tanky nemám. Za dílčí herní prvky jsem si našel lepší náhrady a nejsou vždy z tankového světa mimo jedný, kterou hraju výhradně, když mám chuť na zaježdění si ve vojenské pásové technice.

 

WoT si určitě zahraju, když budou někdy nějaký ty 3-5násobky, ale u dalšího patche se bude trochu lámat chleba, zda má cenu udržovat WoT aktuální a tedy na HDD. Je zde velká šance, že v takovém případě budu následovat většinu spoluhráčů a nepřátel z roku 2011.

 

PS: Všem hráčům, kterým hra přináší zábavu přeji hodně štěstí ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak,

 

jsem XVM noob a camper - protože jsem s Dicker Maxem campil, v prohrané bitvě vydržel až do konce a byl nejlepší v týmu.

 

Aspoň to o mně tvrdil týpek v Type T-34 (chcípl v prvních 2 minutách s 0 dmg) v bitvě 6. tieru. To je sranda co ti nýmandi dokážou vymyslet, jen hrát se to nikdy nenaučí :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že je to mazec. Jelikož potřebuji dodělat mise na lighty, jal jsem se je plnit. Tolik sebevražedných útoků jsem v životě neviděl. Někteří lidé prostě neuvažují a hurá zabít modrého scouta, jinak bychom to nepřežili. Oni to nepřežijí ani tak, ale to neva, hlavně že jsme toho scouta sundali. To, že u toho umřelo nebo dostalo dmg více našich tanků neva. Hlavně že ten modrý scout je dole  :confused: . A už vůbec se nebavím o tom, že když nasvítím v bitvě 8 tanků a celková moje nasvícená dmg je 500, tak je něco špatně. Prakticky 90% hráčů vůbec na Redshiru neví, že se dá střílet. Retardi jedou na kopec, ale aby střelili alespoň do jednoho tanku, který jim bliknu, tak to ani omylem. Popravdě když hraju medka, tak to člověk ani tolik nevnímá, ale v těch lightech máte docela hromadu času než začne pořádná bitva a tady jde potom vidět, co za blbečky to hraje. Docela u toho člověk i trpí. Ale snad se padepětka povede a bude stát za to. 

 

Ještě navážu na příspěvek Guta. Jde o to, že pokud člověk hraje opravdu málo, tzn třeba jednou nebo dvakrát za týden, tak je to na prd. I já vidím po třech dnech, že to není ono. Trvá mi cca 10 her, než se vzpamatuju a nastartuju mozek. Když těch prvních deset her stojí za prd, vůbec se tomu nedivím. Má to dvě řešení a jednu konstantu. Za A hrát více, za B nehrát vůbec a konstanta je setrvat na stejném, přičemž si myslím, že je to jen utrpení, které nemá smysl ani pro tebe Gute, ani pro spoluhráče. 

 

To Johny: není to žádný eminentní zájem o tvou osobu, já to opravdu myslel co se událo, jelikož jak říkám, ještě v létě jsi mě byl schopný zabít jen proto, že jsem napsal o hře něco negativního. A ejhle, ani né o půl roku později jsi víceméně skončil. Jasně, může to být lidma z klanů, ve kterých jsi působil, ale to si myslím je blbost, protože když už tě štvali tihle lidé, tak jsi mohl jít do nějakého forfun klanu (třeba do CFF  :-D ) a měl by jsi klid. Ale jinak díky za odpověď, aspoň má člověk nějakou představu o tom, jak to občas jde rychle z kopce dolů  :cool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem nepsal, že jsem skončil kvůli lidem z klanu. To bych musel být asi trochu ... A Wotko se mi stále líbí. Prostě jsem skončil, že jsem chtěl skončit, Musel by jsi mě tak nějak trochu znát. Já prostě umím z ničeho nic vše utnout a přesedlat úplně na něco jiného. Začalo mě prostě bavit něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem nepsal, že jsem skončil kvůli lidem z klanu. To bych musel být asi trochu ... A Wotko se mi stále líbí. Prostě jsem skončil, že jsem chtěl skončit, Musel by jsi mě tak nějak trochu znát. Já prostě umím z ničeho nic vše utnout a přesedlat úplně na něco jiného. Začalo mě prostě bavit něco jiného.

 

Tak to jsem to špatně pochopil. Pravda neznám tě, takže nemohu vědět jestli s něčím umíš seknout jen tak nebo ne. Jestli jo, tak je to na jednu stranu dobře a na druhou špatně, protože to mám velice podobně a znám následky některých rozhodnutí. 

 

A teď k hlášení. Poslední den svého marodění jsem si chtěl hru užít. A to se povedlo velice dobře. Pojezdil jsme si tanky pro radost, zjistil jsem, že VKbéčko je opravdový vrak naprosto se nehodící k ničemu a Obj268 umí při správném naúhlování i něco odrazit. Ale jinak opravdu jsem jezdil hlavně pro zábavu. A jelikož nás bylo večer dost hráčů online, tak jsme horko těžko dali dohromady šestkové SH. No začátek byl katastrofický. Ale nakonec jsme se chytli a dotáhli to do hezkého kladného výsledku pro nás. Jezdit to častěji, tak z nás ještě něco bude  :-D . No a vracím se zpátky do šíleného pracovního kolotoče a za víkend si jdu oddělat 38 hodin a z toho 35 prostojím na nohou, no kdo by se netěšil  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem zas nějakou tu bitvu. VK B celkem ještě ušlo. Pak jsem vzal M40/43 a ... jedna z map i Doly, kde jsem si říkal, že lepší mapa padnout nemohla. Na 350m jsem netrefil jediný doměřený tank z 5 ran. Enemy četa, po které jsem šel jim vyhrála bitvu...netrefil sem nikoho, nebo jen splash za 200...pak CW. Cinknot s Centíkem Jp E-100 do vany, když zajíždí za kopec a pak kolmo z boku byl taky slušný šálek kávy. Ale abych si zlepšil ... (?) náladu, zapl jsem rozehrané This War of Mine. Pro mě hra roku 2015. Jednoznačně. Tak, jako u jídla hledám chuť, tak tady byla atmosféra. Hutná, depresivní ... opravdu to těžce zapůsobilo. Bez jakéhokoli návodu, nauč se sám. Jednoduché principy, relativně slušná obtížnost. Po 26 hodinách dohráno (na to, že je to hra za 150kč). Jenom po dohrání není ten typický radostný pocit z překonání všeho. Což v tomto případě vůbec nevadí :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VII byla výborná a VIII je tak nudná, až se to nedá popsat.

 

čo je výborné na pomalom papieráku (ktorý prestrelí aj o dva tiery nižší ľahký tank) s delom s minimálnou depresiou? ešteže to delo za niečo stojí... T34/100 je taký pomalý a neobratný, že neutočí okrem T95 a japoncov snáď žiadnu inú heavinu... dnes ráno som konečne dostal pásiky na kanón, ale tento tank je fakt číre zúfalstvo a len dúfam, že TVP mi sadne lepšie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo je výborné na pomalom papieráku (ktorý prestrelí aj o dva tiery nižší ľahký tank)...

To že ten pomalý papírák prostřelí s goldem čelně o dva tiery vyšší těžký tank ?

Rychle se dostane na pozici kde může udělat hodně bordelu. Rychlost zaměření, alfa a penetrace, nejlepší poměr těchto tří hodnot na medku sedmého tieru.

Hraje se úplně jinak než například Cromwell, ale mi to nevadilo a hru si s ním užil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě to dělo. Rychlost na medko dobrá, obratnost horší. Díky dělu můžeš snipit sedmičkový heaviny (řekněme s 50% úspěšností) a v pozdější fázi jet s plnými HP dodrbat co zbyde. TVP nemá ani depresi, ani dělo, ani pancíř a pořád svítí  :-D I Panther II bylo jiný kafe...

 

to si ma teda potešil... pancier veže horší, depresia ma vôbec neteší, je to výborná vlastnosť a to svietenie.... furt nemám žiarovku u veliteľa, tak o to horšie...

 

To že ten pomalý papírák prostřelí s goldem čelně o dva tiery vyšší těžký tank ?

Rychle se dostane na pozici kde může udělat hodně bordelu. Rychlost zaměření, alfa a penetrace, nejlepší poměr těchto tří hodnot na medku sedmého tieru.

Hraje se úplně jinak než například Cromwell, ale mi to nevadilo a hru si s ním užil.

 

a ktorý tank s goldami neprestrelí o dva tiery vyšší tank? no o tom čele si dovolím pochybovať, vozím zopár goldov a veru máloktorá devina (česť francúzskym výnimkám) ide prestreliť spredu do veže a dosť ich odingá aj do spodku. 

oproti nemeckým medkám má lepšiu len alfu, aj to nie o moc. aby zameriaval ako tak slušne, musím použiť ventilačku, BIA a posádku nakŕmiť buchtami, potom to už ide. o dosť lepšie sa mi hralo so Škodou T-25, tiež papierák, ale tri strely v zásobníku, penetrácia len o máločo slabšia, oproti osmičkám som radšej zdrhal, ale sedmičky páral pekne :-) navyše bol rýchlejší + zrýchlenie citeľne lepšie, obratnosť porovnateľná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huh! Tak jsem odzkoušel ČS tonky a musím říct, že ta 6ka je OP jako prase, ten zásobník je masakr, v osmičkách se teda moc nechytá, ale bavila mě dost. Sedmička mě nebavila vůbec, odjel jsem asi 95 bitev, to dělo zaměřuje sto let, pak netrefí a k tomu dochází munice. Pak jsem se ovšem podíval na čísílka a 2000+ dmg/bitva jsem teda nečekal. Tak jsem koupil osmičku, odjel 4 bitvy a mám nechuť to hrát. Nechal jsem stockovou věž kvůli deprese a 8,8 dělo samozřejmě. Ještě to odzkouším a budu to muset asi přežít, desítku bych chtěl dost, vypadá to na pořádnou prasárnu. Tak se zase mějte a já se opět ozvu za půl roku  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě 6tka taky bavila, časem si jí pořídím zpátky. To TVP je pro mě fakt děs, musím to hrát hrozně od zadu i v 8t. Ale na snipe to má zase hrozně křivý dělo.Tu stock věž jsem taky zkoušel, ale nevím jestli se vyplatí. A hlavně ty losy, buď v 10T nebo dementní týmy, nebo obojí. Přikládám screen z dnešního MM, taková cikánská férovka:)

 

 

1d8p.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedaří se mi už ani s OP tanky IS3 a americkou T34. Něco nahrát je opravdový zázrak. Míchá mě to do neskutečných týmů. Jet tam kde se normálně odehrává přestřelka je dneska sebevražda.

Všichni hrajeme s těma stejnejma týmama.

Je to o tom (sólo publik) vyhodnotit na začátku situaci a přizpůsobit se (i mizerný) taktice týmu. Jinak než sólo publik nehraju, a soustředím se jen na max dmg. Klidně budu hrát se střeďákem jako s TD když to situace vyžaduje. Ty se musíš přizpůsobit jak to tým rozehraje, tobě (a tvým i oprávněným požadavkům ) se nikdo přizpůsobovat nebude.

Útěchou při prohře ti může být jen pozice v tabulce týmu po bitvě. A nezavděčíš se nikomu - noob budeš i s Top Gunem a 7x kill, poslední přeživší z tvýho týmu - za idiota tě označí nýmand s 0 dmg co byl mrtvej v 2. minutě! Tak to prostě chodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedaří se mi už ani s OP tanky IS3 a americkou T34. Něco nahrát je opravdový zázrak. Míchá mě to do neskutečných týmů. Jet tam kde se normálně odehrává přestřelka je dneska sebevražda.

 

Ani jeden z těch tanků není OP. IS-3 je už dávno za zenitem a křivolauf T34 se nedá hrát, protože je z papíru a kanón nic netrefí. Dneska tak Japonce s houfnicí nebo desítková ruská medka. Tahle hra je patch od patche větší přestřelka, taktika už nehraje roli. Na tierech 9 a 10 potkáš heavynu tak jednu na každé straně, tříminutová přestřelka medek a hajdy do garáže. Je to hnus.

 

P.S. Já svůj mindrák ze hry vyřešil prodejem všeho v garáži (kromě prémiáků) a koupil jen dva tanky. E-50M a T110E5. Pořád na topu, E5 OP jako prase, E-50M má super kanón na snajpení. Baví mě to.  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, už jí nemám. Já hraju sám a při MM 70% proti +2t mi bylo dost jedno jaký dostala buff, jestli je nejpoužívanější při odřadech nebo v kampaních. Každý skaut z ní udělá trhací kalendář kdy se mu zachce. Pardón, ne každý, tak od tieru 6. :-)

 

P.S. Čistku v garáži jsem udělal ve středu, takže do té doby byla v garáži, jenom pro pořádek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...