Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ja uz nehram od 28.12., cize take 3 tyzdne, po 3 rokoch som sa rozhodol, ze uz mi to zato nestoji a neviem hrat len tak ze sem-tam na hodinku...

Zaujimave, ze som si nainstaloval nejake hry co som za ten cas nehraval kvoli tankom: CoH 2, SCII, GTAV, Alien Isolation a nic, ziadna chut to hrat, ani len prvy level som nepresiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave, ze som si nainstaloval nejake hry co som za ten cas nehraval kvoli tankom: CoH 2, SCII, GTAV, Alien Isolation a nic, ziadna chut to hrat, ani len prvy level som nepresiel.

WoTko ještě párkrát za týden spustím, vyjel jsem si T 50 a teď už nemám motivaci. Jiné hry nehraji, dokonce ani ty co jsem si nedávno koupil, odehrál jsem 1 level a konec. Takže WoT je asi opradu dobrá hra, ale bez inovace ... letos by měli udělat takové rallye, to si třeba schutí zahraji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chvíli jsem se vrátil k Wotku s tím, že si konečně dodělám mise na T28 HTC, abych si časem dojel pro T-55A.

 

Potřeboval jsem udělat tu TD misi 4k dmg + 2x kill (15ky beru s vyznamenáním, vypadá to lépe a nemusím případně plnit nějakou jinou 15ku)... No, s Waflí se mi hrát nechce, IX Wafle mě nějak nebavila, RHM je super, ale poslední dobou stále v destíkách s velkým ding faktorem a plašením krtků (fakt nevím proč :wallbash: ), tak jsem vsadil na můj oblíbený OBJ 268, kdysi mou první desítku... Dnes jsem s ním dal pár her s tím, že v deset končím ... No a nakonec se v poslední hře povedlo splnit obě části mise (jinak to bylo buď DMG nebo killy), takže spokojenost.

 

Ale proč to píšu, hned první hra a proti mě Jasson taky v OBJ 268 a lost. Dám další a šup, zase proti mě Jasson v OBJ 268, tentokrát výhra. Kolikrát člověk na nikoho nemůže narazit a pak tohle :-) Když se nemůžeme srazit v hospodě, tak alespoň že tak ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi ani nerikejte, ja trpim s ceskou 7 a tesim se , ze TVP bude lepsi, aspon na urovni normalni pouzitelny osmy...

Pro mě T34-100 super a TVP hrůza. Ten tank nemá vůbec nic čím by vynikal. Papír, bez deprese s křivým dělem, který sice rychle doměřuje a nic netrefí. Ze zoufalství jsem dal zpátky stockovou věž, která má stejnej pancíř ,ale o dva stupně lepší depresi, obětoval jsem 10m dohledu, 100 hp.

Ale některejm lidem asi sedí, protože za bitvu kde bych s jiným tankem měl Mko, tak u něj dostanu třetí třídu, nechápu jak to ty lidi dělaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu mise na FV4202, jsou stejné na RU i na ASIA ... takže to tak asi bude i u nás, budu doufat :-)

 

ASIA: http://worldoftanks.asia/en/news/pc-browser/49/special-centurion-action-x-marathon/

RU: http://worldoftanks.ru/ru/news/pc-browser/11/combat_missions_fv4202/

 

VjpMpEQl.png

 

Časové rozpětí (ASIA):

[special] Centurion Action X Marathon

Event Start: 5 February, 2016 (Friday) @ 14:00 UTC+8 (06:00 UTC)

Event End: 19 February, 2016 (Friday) @ 14:00 UTC+8 (06:00 UTC)

 

RU: 1. - 15. února 2016

 

Takže nás to taky asi čeká v obdobném termínu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začnu hned Rawacem a naší skvělou náhodou co se týče potkání se. Jak už psal, jednou výhra a jednou prohra. Ten tančík jsem koupil včera pro splnění 3000 dmg a být nespotnut. popravdě musím říct jednu věc. Dělání úkolů je pro mě vždycky výzva. Ale mise přesně tohodle typu máte možnost splnit jen jednou za 100 her. A to jsem ještě možná přehnal v tom počtu, taky můžete dostat dobrou mapu a dobrou hru jednou za 200 her. No co, 55A je můj cíl, tak se budu snažit i nadále. Akorát počítám s tím, že je budu dělat dlouho a půjde do kytek všechno to dobré. I mise v běsnění jsou hoodně o náhodě. Ale co se dá dělat. Něco splnit chci a 55a a 22 jsou možná splnitelné cíle. 

Jinak jsem si včera dal hned R-W medaile. Několik měsíců nic a v jeden den hned dvě. Vcelku mám dobré hráčské období, ale začínám mít nalosovány čím dál horší týmy blbečků. I přes to, že nepoužívám barvičky, tak jde poznat fakt, kdy mám v týmu bandu dementů. Ale tak je to osud. Rodiče a spoluhráče ve WoT si člověk nevybere, tak se musí smířit s tím, co má. 

 

Chtěl bych se zeptat Johnyho, proč s WoTkem takto sekl? Ještě v létě jsi tady hru obhajoval a tvrdil, že všechno špatné je jen v lidech. Od podzimu jsi začal psát i ty relativně negativně a teď dokonce odprodej účtu. Není v tom žádná škodolibost, ale fakt by mě zajímalo, co se událo tak vážného, protože ze dne na den člověk nedojde k takovému rozhodnutí. Když neodpovíš, nic se neděje, je to jen má zvědavost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze dne na den možná to vypadá, ale nebylo to tak. Nikdy jsem nenapsal nikde, že neskončím. A taky netvrdím, že jsem s wotkem nadobro skončil.

rok v BIA (odešel), 1/2 roku SV_G(ukončení),rok v Theosu (dokonce 2x vyhozen za kritiku velení) , rok v ANV (John_ice R.I.P).... asi perioda, prostě jsem potřeboval něco udělat.

Jsem nevěděl, že ti bude smutno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, nazvěme to, že "junior" si rozjel účet. Mohu detailně popsat co cítí (z vyprávění samozřejmě). Bez goldů, bez stříbra, bez posádek (tvrdí).

 

Musím říct, že jeho cílem je Obj 140. Už je šikulka na T-34 a blíží se k MT-25. Díky misím a boostu do začátku v podobě prémka mu to jde celkem dobře. Výhodu v absenci XVM u něj zatím nesleduji. Snapshoty taky nic moc (spíš nic než moc). Arty po něm jdou klasicky. Bez žárovky to má chudák těžký. Je to ale dlouhá a trnitá cesta. Uvidíme, jestli se dožiju splnění jeho cíle. Zatím má ale našlápnuto dobře.

BIn32.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě T34-100 super a TVP hrůza. Ten tank nemá vůbec nic čím by vynikal. Papír, bez deprese s křivým dělem, který sice rychle doměřuje a nic netrefí. Ze zoufalství jsem dal zpátky stockovou věž, která má stejnej pancíř ,ale o dva stupně lepší depresi, obětoval jsem 10m dohledu, 100 hp.

Ale některejm lidem asi sedí, protože za bitvu kde bych s jiným tankem měl Mko, tak u něj dostanu třetí třídu, nechápu jak to ty lidi dělaj.

 

Zvedak: a pomohlo to trochu? Ja uz jsem z toho kramu taky zoufalej o ty vezi uz jsem taky premyslel. Mam s touhle osmou mensi prumernou dmg nez s predchozi sedmou o WR ani nemluve.. Neda se s tim vubec hrat, furt to navic sviti, vsechno uvnitr rosekany, posadka chcipa - strasny  :( . Nechapu jak tenhle paskvil mohli pustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se optat, kolik se dá dát reportů? Byl sem ted afk v bitve, protoze mi prijela vecere a sel sem si pizzu vzit pred barak, vratim se a byl sem jedinej zivej a souper do me palil na zakladne, a slus. Po bitve mi psal nejakej nastvanej internetovej hrdina, at prej si uziju 60 reportů a ze sem idiot. No snad se mu ulevilo, predpokladam, ze nikdy nemel telefon a podobne, a kdyz mu hori obyvak, tak ani hlavu od tanku nezvedne :-) Ale ciste technicky, je tech 60 reportu moznych? Od 6 hracu po 10 ? A od kolika to zacne nejak vadit, ban nebo tak? Nikdy sem nejaky vetsi mnozstvi reportu nedostal, tak se ptam. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...