Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

U VK.B jsem taky čekal něco. Dostal jsem nic. Jasně, je to pomalý, medko si to ukroutí... ale mít hry, kdy čelně dostanu 3-4 rány na 400m a končím (necinkne jediná), mi přijde absurdní. Takže rezaví v garáži. A pokud se někam rozjedu, je to typicky tak, že stejnak skončím sám. A nebo první, než někam dojedu. díky artinám.  Tak to prostě nehraju no :/

 

To je normální, před nedávnem, mě rozstřílelo IS-3 na 400m, ani goldy nepoužíval a vhledem k tomu, co to bylo za lemouna, měl na 99% autoaim. VK už ani netahám z garáže, je to tank  do čet (páč jinak mě nenapadá, co s ním) a jedna vydařená bitva z 20-ti to nezachrání.

Zkusmo jsem koupil na RHM to 15 cm dělo. Sice je fajn sfouknout  na ránu scouta, co má rudou mlhu před očima a jede si pro snadný kill a nebo jí loupnout WT za 1k+, ale jinak trága. Kdo by to byl řekl, že s pene 330 2x za sebou nejsem schopný dát AMX, následně  HEčkem beru za pěkných 0 damage T110E4 a když už konečně něco i trefím na dálku, tak je 50% šance, že jen spadnou pásy......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normální, před nedávnem, mě rozstřílelo IS-3 na 400m, ani goldy nepoužíval a vhledem k tomu, co to bylo za lemouna, měl na 99% autoaim. VK už ani netahám z garáže, je to tank  do čet (páč jinak mě nenapadá, co s ním) a jedna vydařená bitva z 20-ti to nezachrání.

Zkusmo jsem koupil na RHM to 15 cm dělo. Sice je fajn sfouknout  na ránu scouta, co má rudou mlhu před očima a jede si pro snadný kill a nebo jí loupnout WT za 1k+, ale jinak trága. Kdo by to byl řekl, že s pene 330 2x za sebou nejsem schopný dát AMX, následně  HEčkem beru za pěkných 0 damage T110E4 a když už konečně něco i trefím na dálku, tak je 50% šance, že jen spadnou pásy......

Hraju jen s tím základním dělem,to druhé je k ničemu,na dálku nic neprostřelím a pokud se ke mě dostane scout nebo rychlé medko,tak si mě stejně utočí pokud ho netrefím já první.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se zbavil ST Vz. 39, sice to rychle střílí, ale kromě poslední bitvy, kdy jsem udělal přes 1k dmg, to byly strašný hry. Asi věděl, že půjde, tak se snažil. Taky jsem přeexpil Type 95 a doufám, že ta pětka už bude hratelná, páč ta čtyřka je děsná, ze zoufalství jsem střílel HE, to byla na některý stroje alespoň trochu zábava. Jinak jsem včera konečně dostal mapu Plzeň, dokonce hned dvakrát, ale moc jsem si ji neprojel, obě bitvy skončily dost rychle prohrou. Doufám, že opilci a děcka si už dají pokoj, i když jsem se vyhýbal akcím na násobky, tak posledních takových 100 bitev bylo spíš utrpení než něco jiného.
Dementní mm ovšem stále úřaduje, na jedný straně 6 - 7 heavy, na druhý třeba i jen dva, speciálně to pozoruju na 7. tieru. To že hraju pořád stejný mapy přisuzuju faktu, že oba expený tanky byly 4. tier, ale je to opruz, za mě rozhodně jedno z nejblbějších rozhodnutí, co udělali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dementní mm ovšem stále úřaduje, na jedný straně 6 - 7 heavy, na druhý třeba i jen dva, speciálně to pozoruju na 7. tieru. To že hraju pořád stejný mapy přisuzuju faktu, že oba expený tanky byly 4. tier, ale je to opruz, za mě rozhodně jedno z nejblbějších rozhodnutí, co udělali. 

 A oblíbená vychytávka MM je ještě na jedné straně většina TD vyvážených na druhé straně medkama. To mám chuť tu hru zavřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T-34/100 byl naprosto luxusní tančík. OP dělo na medko, pohyblivost taky dobrá. Co se ti nelíbilo? :D Věž uměla cinknout, dělo sice dlouho zaměřovalo, ale mělo penetraci a relativně se dokázalo i trefit.

Já zas slyšel, že je to nejhorší tank na 7 tieru, alespoň co se medek týče, tak mám z toho trochu strach, až se na ni dostanu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase sem začal trochu hrát. Koupil sem T-54 první prototyp a tank sice OK, ale mám smůlu snad na vše a tak se mi s ním moc nedaří, ale věřím, že to byla jen počáteční smůla. Dnes jsem koupil Pattona M48 a musím říct, že je to hodně solidní medko. Překvapilo mě hlavně jeho dělo, to snad trefí i mouchu na kilometr. Hodil sem tam Colu a zatím to funguje moc dobře (ještě jsem naštěstí nehořel  :-D ). No včerejší a dnešní staty. Vcelku spokojenost, ježděno solo i četa. 

497yu8pbtnt5b5gq95tkbwsr93s77hdz.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč, jen mu chybí deprese a rychlost zaměření. Jinak je to výbornej tančík, právě díky pene. Mnoho her bylo nad 3k dmg. Chce to s ním snipit, dokud to jde, pak někam najet a hrát na vykukovanou.

Mě vyhovují medka s větší alfou a ten styl hraní jaký píšeš. Třeba kdybych srovnal Cometa vs T20 tak za mě rozhodně T20. Tahle T34 mi příjde trochu na ten styl T20, ale T20 má navíc depresi a dohled. No nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Danny: T34/100 naprosto v pohodě tank. Koukám na Mártyho streamy kde jí hanil, tak jsem se taky bál, ale je dobrá, spíš se teď víc bojím tý 8T. Jediná nevýhoda je málo munice, kolikrát musím smažit goldy, protože dojdou AP, u nějaký kulervoucí bitvy může dojít munice. U M48 máš stěstí že ho teď buffnuli, prospělo mu to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má nějaký 7. medko vyšší alfu?

Myslím že nemá, proto sem psal, že mi vyhovují medka co mají vyšší alfu např. s T20 se mi hrálo líp než s Cometem, proto si myslím, že hraní s T34/100 nebude až tak hrozné, jak jsem slyšel. :-)

 

To Danny: T34/100 naprosto v pohodě tank. Koukám na Mártyho streamy kde jí hanil, tak jsem se taky bál, ale je dobrá, spíš se teď víc bojím tý 8T. Jediná nevýhoda je málo munice, kolikrát musím smažit goldy, protože dojdou AP, u nějaký kulervoucí bitvy může dojít munice. U M48 máš stěstí že ho teď buffnuli, prospělo mu to.

Jo u té osmi už jsem na druhou stranu slyšel, že je celkem OK  :-D. Uvidíme, já než se tam dohrabu, budou mít ty tanky úplně jiné parametry.  :-D No co, já to přeexpím, hlavní bude desítka, co si budeme povídat.  :-) Marty si ji dost nemůže vynachválit. U té M48 vím že ji buffnuli, teda vím jen že pancíř.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pancíř měnili snad s HD modelem v 9.8, teď měnili staty děla, reload třeba dost podstatně.

 

-105 mm Gun M68
Accuracy loss from traverse: new 0.08, old 0.12, difference -0.04
Reload Time: new 8.35, old 8.8, difference -0.45
Aimtime: new 1.9, old 2, difference -0.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že nemá, proto sem psal, že mi vyhovují medka co mají vyšší alfu např. s T20 se mi hrálo líp než s Cometem, proto si myslím, že hraní s T34/100 nebude až tak hrozné, jak jsem slyšel. :-)

A-44 má alfu 300HP, ale zkus jeho rychlost zaměření porovnat s T34/100, proti němu je Konštrukta sniper. T34/100 mně bavila, povedený tank a taky nechápu proč jej spousta lidí haní. Doměření se dá eliminovat vyjížděním na jedničku, ale není to taková hrůza, přece jenom rychleji zaměřující stovkové dělo na sedmém tieru nenajdeš a ta 250mm penetrace goldů je taky luxus :thumbsup: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si po delší době zahrál a dnes se mi stalo něco, co mě dost potěšilo...

 

Mapa Westfield, bitva T8, já se SU-100Y.

 

Najel jsem si na sniperpost tak, abych nepřekážel, viděl a mohl střílet. Asi 20m přede mnou a kousek vlevo se usalašil M56 Scorpion (modrý, němec, klan ZEWA). A pak se tak okolo nás motal D. Max (žlutý)... A asi byl nějak nespokojený s tím, že na něj nezbylo dobré místo, tak najel za Scorpiona, trochu ho ramnul (tady už jsem se ho v chatu ptal, jestli je normální) a začal ho tlačit přes sebou, aby ho vystrkal před děla nepřátel / shodil ze srázu. Scorpion se mu z toho vykroutil a jednu mu pustil skrz pás, aby ho zcela neodtlačil, najel si za něj a chtěl ho naoplátku hodit dolu... Bohužel je M56 docela střízlík a moc mu to nešlo. Já jsem byl od začáku té strkanice rozhodnutý Maxe shodit (hra už byla víceméně rozhodnutá v náš prospěch), protože určité věci se zkrátka nedělají, takže jsem M56 lehce naznačil, že to udělám za něj... A D. Max měl bohužel smůlu, že SU-100Y není žádný papírový drobeček, takže po pár vteřinách letěl ze srázu k vodě (0 dmg). Kupodivu přežil (nepřátel už moc nebylo) a než se vyhrabal, tak bylo po bitvě. I když se mě pak ještě pokusil ramnout, tak mu to moc nešlo :-)

 

Ale kam tím mířím, asi po 5ti minutách mi do garáže napsal ten M56, že mi děkuje za pomoc a že mi poslal "gift" do prémium shopu. No a opravdu, bylo tam 1 000g. Vím, žádná závratná částka, spíš mě potěšilo to gesto. Mě bohatě stačilo, že mi ve hře poděkoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...