Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Muhehe to vše mi je nějak povědomé? A výkon i přes veškeré výsledky a snahu padá jo mít dobré spoluhráče a los to nemá chybu když 6 nastřílí víc než 8 to fakt potěší nastříleno a prohra a supr když jeden dá 9 tanků a je to 9:15 to nějak přestává bavit hrát..  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes se mi daří s heavynami.

Lowe - protlačil jsem sám severní koridor na horském průsmyku, dal 6 killů, v půlce bitvy mi nadávali do noobů a nakonci mně neprátelská artyna označila z cheatera (že prý treefall mód a přitom přijela z očekávaného směru :wallbash: ).

S VK4502B to samé při útoku na karelii, tlačil jsem to po levé straně a nakonec přes 5000 DMG a 7000 oddingáno, "utočil" jsem si Objekta 704 a pak mně trapně zabila SU101, čelně na dvě rány z cca 350 m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nám postupně zredukovali XP za bitvu.

Postupně nějaký rok zpátky, kdy na 5x XP nebylo zas tak těžký dát 10k XP za násobek, to se dávaly mise za 50k XP klidně na 5-6 pokusů. Za celý večer se mi nepodařil jediný, co by přesáhl 9k XP. Byly tak epické hry, nějaký Hrdina. Ale nedostal jsem se tam. Rozdíly to jsou celkem malé, ale na těch pětinásobcích při velmi dobrých bitvách je to už vidět.

Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nám postupně zredukovali XP za bitvu.

Postupně nějaký rok zpátky, kdy na 5x XP nebylo zas tak těžký dát 10k XP za násobek, to se dávaly mise za 50k XP klidně na 5-6 pokusů. Za celý večer se mi nepodařil jediný, co by přesáhl 9k XP. Byly tak epické hry, nějaký Hrdina. Ale nedostal jsem se tam. Rozdíly to jsou celkem malé, ale na těch pětinásobcích při velmi dobrých bitvách je to už vidět.

Škoda.

Tak to já jsem spokojen, včera 14000xp na Bromwellovi a 13500xp na Churchilovi III (samo s PÚ).

Kupodivu daleko více zkušeností dostávám s tierem 5-6 než např s Loewem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsou ty 5násobky, tak dávám tyto dny WoT šanci ukázat, zda ho má cenu víc hrát, nebo jen na nějaké ty zajímavější akce jako jen 3-5násobky.

Hraní mi nejde jako dřív WN8 = 0, aby taky jo, když jsem se pořádně nenaučil nižší třídy a už valím brutálně drsnou ligu, kde jde člověk po jediný sebemenší chybičce na ránu do garáže. :)

nasobky.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať dělám co dělám, vždy prohra. Ať je mm ve prospěch nebo proti, nehraje to žádnou roli. 10x v řadě prohra. 

 

Můj osobní rekord je 18 proher v řadě za sebou. Tohle je naprosto normální. Jen se divím, že to ještě někoho udivuje. V případě, že prohraješ pátou bitvu za sebou jezdi jenom s prémiákem, dokud se to neotočí, ať z toho máš alespoň stříbrňáky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dal WoT na 3 dni šanci a neuspělo. Ještě mi běží několik hodin PÚ, ale nenašel jsem důvod dát dnes ještě nějakou tu bitvu.

Rozepisovat důvody proč by bylo na dlouho a zbytečné. Nicméně v PC zůstane pro účast na akcích, kdy budou 3 a více násobky zkušeností a taky pro občasné hraní s arty. Ty jsou takový specifický prvek pro který jsem nenašel zatím stejnou nebo lepší alternativu v nějaké jiné hře.

 

Co se týká zajímavosti ze hry, tak jednu mám. Jezdím si jako pako s MT kolem kopce u prostřed mapy na Sacred Valley a snažím se vždy při průjezdu zasáhnout jednoho ze tří enemáků co tam jsou. Někdy se to nepovede ani na 14 m :). Když už naši mimo jednoho další dva udolali, tak jsem se na další klečko vykašlal a najel tam na férovku a samo jendu koupil. Zhasnul motor a vznikl požár. Začal jsem zmatkovat a hledat, kde je ta mizerná klávesa a hasičák. Lidi já to nedal a naštěstí se to uhasilo samo. No opravil jsem aspoň motor a vyrazil se svým vrakem podpořit naše Low LT bojující na capu u enemáků.

 

Pak jsem marně pátral v paměti, kdy naposledy jsem použil hasičák a v roce 2015 asi nikdy. Zato bez věže jsem býval snad každý den, kdy jsem dal víc jak 10 bitev.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pětinásobky. Chtěl jsem napsat, že v rozumné četě se dá win držet na nějaké úrovni. Zatím to bylo cca 68% v průměru. 

Dnes se vše otočilo. 38%. Zase četa, stejní lidé, stejné násobky, dobré výkony. Problém je, že když člověk takto prohrává (spousta her 3:15 atp...), tak jednak si hru neužije, řádně si nezahraje (po dvou minutách sami - nedá se nic zahrát...) a jen nadává. Když se vyhrává, je na tom fajn to, že výkon čety je znát. Dneska výkony úplně k ničemu. Ano, slabší, ale to se proti přesilám tanků ze všech stran prostě stává, než když si člověk může vybírat, kam pojede podpořit...

 

Ne, tohle je hnus. Násobek na Focha. 9. pokus. Průměrné dmg nad 3000, poslední výhra? 1 výstřel a arty na ránu.

Heh. Baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neodolal a zapnul wotko, neb za vyhranou bitvu je tam tančík a tak jsem vzal Tetrarcha. Nu dopadlo to dobře, výhra, ale já byl jantar. pokud bych měl začít hrát wotko, tak skutečně od začátků znovu, hezky nižší tiery...aby to člověk zase dostal do krve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych od někoho vysvětlit, jak mam k čertu hrát s ST-39. To je kraksna až to bolí. Pancíř žádnej, pohyblivost  nic moc - to je ještě ok. Ale ten lauf, to už je moc. 60 DMG a 80 průbojnost je na čtyřku prostě slabý. Je sice úžasný, že to rychle přebíjí, ale je to prd platný. Snajpit se s tim nedá, to netrefí ani stodolu zevnitř a jít na blízko s tim, že se pokusim protivníka ukroužit, tak to taky fakt nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak ze zvědavost jsem si zkusil zjistit co se stalo s partou enemáků a mého týmu, která se sešla v jedný bitvě v Březnu 2012.

5 hráčů nezvěstných - neexistují jejich jména

3 hráči s čistým účtem 0 bitev

1 hráč opustil hru v roce 2012

2 v roce 2013

2 v roce 2014

11 v roce 2015

1 hráč si dal za půl roku 1 bitvu, aby dostal tento měsíc dárek

1 hráč 30 bitev za tři měsíce a rovněž pro dárek

4 hráči co stále hrají a mají aspoň 30 bitev za poslední měsíc

 

U nehrajících hráčů brán údaj o poslední bitvě z wot-life a netuším jak moc je to spolehlivé.

 

Nicméně veteránů v bitvách asi člověk moc nepotká a Bůh ví kolikátý majitel na takovém účtu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že to co dělá MM a RNG po posledním patchi, to už rozum nebere. Tak zoufale nevyrovnaný a tím pádem dopředu rozhodlý hry, to jsem už dlouho neviděl. Navíc samej bot. Ty lidi to snad nemůže ani bavit-popojíždět dopředu, dozadu, točit věží a sem tam na kohokoliv vystřelit. Asi si dám zase na dlouho pauzu :sick:  :ermm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 22:00 je tato hra pro mně nehratelná. Nevím proč, ale do této hodiny se dá pěkně hrát. Vítězství střídá porážku, ale pokaždé se dá pěkně si zahrát. Po této hodině jedna porážka za druhou a to dost drastické. Samozřejmě  winrate nepřekročí 50%. A když, tak nás stejně rychle soupeř přejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si jako správný vlastenec pořídil ve slevě škodovku. Podle videí z YouTube jsem nečekal žádný zázrak a taky jsem žádný nedostal. Ale musím říct, že mě se s ní hraje vcelku mooc hezky. A díky velice příznivému XP income a akcím na posádku byla žárovka otázkou chvilky. No nebudu tady trolit o škodovce, to si nechám popřípadě do příslušné sekce. Celkově k hraní jako takovému. Naškudlil jsem dost volných XP abych měl topové dělo na VKb. Myslel jsem si, že mé žalostné výsledky s tímto tankem stojí právě jen na dělu. Bohužel se nic nezlepšilo, možná ještě naopak zhoršilo. Ten tank má u mě v garáži neskutečnou smůlu. Někam jedu a koukám, že jedeme v pěti. Tak se usmívám jaká to bude dobrá bitva. Za dvě minuty jsem sám a nebo jsem jako první mrtev, protože do kopulky mě prostřelí i Pershing. To není ani možné, jakou já mám smůlu s tímto strojem. Už uvažuji, že ho budu hrát jako TD. Nebo možná jako artynu, hodím tam bino a maskovačku a hotovo. Co si dále zaslouží mou pozornost, je T30. Chtěl jsem s ní splnit nějakou tu misi. Splnil jsem s ní opět leda tak to, že v životě mě umí naštvat jen málo co, ale T30 se svým super špatným dělem a Ukrajinec u mě na prodejně jsou dvě věci, které mě naštvou vždycky. Jinak je to všechno při starém. Od prázdnin jsem už ztratil více jak desetinu z WR, ale zase pro změnu jsem těsně před svou vysněnou hranicí 1900 WN8 :cool: . A taky přestávám hrát artyny. Opět od prázdnin jsem na své M53/55 ztratil 700 průměrné dmg. A to už je fakt hodně. Ale hlavně proto, abych už nikomu neničil hru. To, co se děje v poslední době je fakt humus. Věčně jsem jediná dmg artyny, která je jinak naprosto rudá. Jsem osmička v desítkové bitvě a artyny po mě střílí i za barák. Už jsem se o tom zmínil minule, a novoroční seance mě utvrdila v tom, že artyny jsou neskutečný mor, který ničí zábavnost celé hry. Protože když takový ruďoch zůstane stát někde v rohu, tak ho hra přestane brzy bavit a přestane ji hrát. Ale takhle má pořád možnost sednou si do artyny a ničit hru jiným. Jeden takový retardovaný a asi jednoruký a jednooký s fv304 hitnul mou škodovku za full. Jediná dmg za celou bitvu, jinak netrefil nic. Kouknu na staty a borec má odehráno 10k bitev a z toho 6k na artynách  :woot:  :confused:  :down: . Njn co člověk nadělá, snad s nimi něco udělají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U VK.B jsem taky čekal něco. Dostal jsem nic. Jasně, je to pomalý, medko si to ukroutí... ale mít hry, kdy čelně dostanu 3-4 rány na 400m a končím (necinkne jediná), mi přijde absurdní. Takže rezaví v garáži. A pokud se někam rozjedu, je to typicky tak, že stejnak skončím sám. A nebo první, než někam dojedu. díky artinám.  Tak to prostě nehraju no :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...