Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

To je velice jednoduché. Sólo většinou člověk hraje za sebe a nikdo mu v ničem nepomůže. Nemá podporu a kryté záda. V Klanu je to jasné, je to tým. A v četě tři tanky co se navzájem kryjí hrají taky jinou ligu. Hrát čistě sólo je nejtěžší a taky je to záruka horší statistiky. Tak asi takhle.

:mellow: myslim,ze ty by jsi nemel lepsi staty ani v cete :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Po delší době jsem pocítil touhu opět něco vyplodit. A to, že už mě tahle hra pomalu ale jistě přestává bavit, z velice prostého důvodu. 

 

Hraju to pro zábavu, odreagování, je to přece proboha jen hra, na druhou stranu  se snažím, aby se moje staty zvyšovaly. A taky jsem nějaký stálý progres měl. Ale pak přišel nějaký zlom někdy v polovině tohoto roku. Říkal jsem si, začaly prázdniny, bude pak zase líp ale ono ne. Hraju jen solo random, hlavně HT a TD.  Z různých důvodů ale už nejsem schopen takových výkonů jako dřív. Namátkou nerf dohledu TD, změny map, pořád městské mapy (nyní nově budou odstraněny fjordy, proč nechápu ) šílený mm HT, plno MT ve hře. To  by mi ale tak nevadilo, s tím se musí člověk vyrovnat.

Já osobně vidím největší problém v tom, že se blbství rozřířilo od nejnižšího tieru po nejvyšší. Je třeba normální, aby v bitvě 9-10tieru byl stav po 3.min 0:6 ? . Ano, může se stát, ale já osobně zažívám poslední dobou šílené zvraty a šílené bitvy. Jen pro zajímavost: dnes poslední bitva T95 - 9.tier , nastříleno 5000 dmg, 2xkill, prohra. před pár dny 7 her s HT T-29 ve fullu, 7x prohra. Je to totiž úplně jedno, jestli nastřílím dmg nebo ne. Výhra závisí hlavně na losu WG, lhostejno jestli na tieru 4 nebo 10. Jak jsem již psal, poslední půlrok nejsem schopen nějakého progresu, kromě nastříleného dmg. 

WR mi postupně padá a nejsem to schopen nijak ovlivnit. Nebo jsem si snad po 12 000 bitvách na.ral na ruce ? Až klesnu pod 50% WR, tak už opravdu půjdu hrát radši minecraft.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešní odpoledne v duchu instalace legálních Win 8.1 (když už je mám, tak to rovnou hodím na desítky, ať mám zas nějaký čas klid). Čistá instalace, hned hlásí, že je fajn rovnou stáhnout desítky. Tak OK. Po instalaci ovladače, Operu, WOT ... no a postupně s restarty ubývají funkce. Není právo na odinstalování programu, není právo, chyba, prohlížeče slepé... Jen TS a WOT nakonec fungovalo. Takže den v haj... nálada taky. Prostě Origo... teď už jen teda Win 8.1 a 10 ať si strčí do. Takže dnešek totálně na prd  :-D

 

Aspoň ten násobek na VK45.02 ... vlastně ne, nedopadl. Dal bych screen, ale už je pryč. 3k dmg, druhý a třetí 1000, 7 nul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešní odpoledne v duchu instalace legálních Win 8.1 (když už je mám, tak to rovnou hodím na desítky, ať mám zas nějaký čas klid). Čistá instalace, hned hlásí, že je fajn rovnou stáhnout desítky. Tak OK. Po instalaci ovladače, Operu, WOT ... no a postupně s restarty ubývají funkce. Není právo na odinstalování programu, není právo, chyba, prohlížeče slepé... Jen TS a WOT nakonec fungovalo. Takže den v haj... nálada taky. Prostě Origo... teď už jen teda Win 8.1 a 10 ať si strčí do. Takže dnešek totálně na prd  :-D

 

Aspoň ten násobek na VK45.02 ... vlastně ne, nedopadl. Dal bych screen, ale už je pryč. 3k dmg, druhý a třetí 1000, 7 nul...

 

Napis do do vlakna o W10, Aaron ti vysvetli jakej jsi mamlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže win 10 nebrat. Taky mě furt otravuje ta jejich tabulka. Já to nechci ani zadarmo. :no:

 

No, odmítat něco i když nevím co to je a jak to funguje je podle mě ukázkou tragicky pokřiveného myšlení. Pokud je instalace provedena správně, fungují Windows 10 lépe než sedmičky. Minimálně se zrychlí systém o cca 15-20%. O dalších vychytávkách nemá cenu s člověkem co to odmítá a priori vůbec mluvit.   :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak jsem tady pofňukával nad 15. misí lightů - spot + DMG 5000, tak v pátek večer AMX13-90 na Malinovce 4800 spot a nějaká DMG. Splněno, super. V neděli ráno jedna bitva - vstal jsem o něco dřív než zbytek rodiny - T37 na Malinovce, skoro 8000 spot, Hlídka a Průzkumník.

 

Teď dorazit ty nepříjemné arty a je to doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delší odmlce kterou jsem věnoval již téměř dokončené rekonstrukci bytu která vyšla na 654 měsíců prémiového účtu, přemýšlím co mě vytočí víc. To, že najednou nemůžu nic trefit, nebo, že jsem smontoval skříň a zapomněl jsem do ní dát polici kvůli které ji musím znovu rozebrat. Proto lidi vlastně chlastaj, vždyť je to samej stres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, odmítat něco i když nevím co to je a jak to funguje je podle mě ukázkou tragicky pokřiveného myšlení. Pokud je instalace provedena správně, fungují Windows 10 lépe než sedmičky. Minimálně se zrychlí systém o cca 15-20%. O dalších vychytávkách nemá cenu s člověkem co to odmítá a priori vůbec mluvit.   :yes:

No já nemám sedmičky, ale 8.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě k zapnutí WoT nepřinutila ani akce na garážové stání. Vůbec jsem se nezamysle nad tím, kolik by asi bylo potřeba bitev na její splnění.

Takové akce jsem dříve vítal a snažil se je plnit. Moc zajímavějších akcí pro mě WG asi těžko vymyslí a podle svého nezájmu usuzuji, že má WoT dost našlápnuto k tomu, stát se v mém PC minulostí.

 

Jelikož to vypadá na jeden z posledních příspěvků co asi napíšu do sekce o WoT, tak bych chtěl popřát všem hráčů, co je WoT baví hodně zábavy s touto hrou a hodně bojových úspěchů o vánočních svátcích.

 

PS: Nezapomeňte během svátků věnovat i nějaký ten čas lidem ve svém okolí, co vás mají rádi.      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua neskutocne ma na tej 260 irituje ta meka strecha tej veze, nabehnem si do hulldown pozicie, ze si pekne nasekam E50M, nasekala ona mna...Ako do masla kazda mu presla..:

 

http://postimg.org/image/w2k2yq3a7/

to je dobře vědět kam ji prostřelovat....ono to asi zas takové OP nebude, když kdo ji má nemá s ní tolik nahráno (tím nemyslím zrovna tebe,jen všeobecně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...