Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak, a už jsem ve dvou třídách na 15té misi. U artyn jsme poskočil včera, takže tam ještě nemám co k tomu říci. Za to už se pěkně dlouho matlám s poslední misí na medkách. Mám zničit dvě TD o minimálně tier vyšší. Z 25ti het, které jsem odehrál včera, jsem byl 15x top, 2x nebylo ve hře žádné TD, 2x jeden kus a celkově 6x dva a více, přičemž to více bylo jen jednou. To je docela smutné. Točil jsem tanky šest až osm a ke konci i devět. Prostě bez šance. Tolikrát topka jsem nebyl ani nepamatuji. Jinak co si budeme nalhávat, v mém týmu bylo celkově těch TD 2x tolik. Dokonce v jedné hře, kdy enemák neměl ani jedno TD a já byl LowTier, tak v našem týmu bylo hnedle 5 kousků a to nebyli ani v četě. No co se dá dělat, víte jak se to říká, když to nejde napoprvé, tak to zkoušej, zkoušej, zkoušej zkoušej...........................  :-D

A co jinak k celkovému hraní. Zkouším ještě udělat M na T30. Pro mě jeden z nejhorších strojů, co jsem mohl mít v garáži, je to prostě hrozná plečka. A když vás bez problémů vypne na ránu osmičková artyna, to potom ten dojem je ještě horší. Ale jinak mé hraní bylo pohodové. Žádné extrémy ani na jednu, ani na druhou stranu. Nic, co by mě nějak překvapilo. A to teda musím říct, klobouk dolů. Po čtyřech měsících utrpení a klacků pod nohama je tohle docela uklidňující. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, a už jsem ve dvou třídách na 15té misi. U artyn jsme poskočil včera, takže tam ještě nemám co k tomu říci. Za to už se pěkně dlouho matlám s poslední misí na medkách. Mám zničit dvě TD o minimálně tier vyšší. Z 25ti het, které jsem odehrál včera, jsem byl 15x top, 2x nebylo ve hře žádné TD, 2x jeden kus a celkově 6x dva a více, přičemž to více bylo jen jednou. To je docela smutné. Točil jsem tanky šest až osm a ke konci i devět. Prostě bez šance. Tolikrát topka jsem nebyl ani nepamatuji. Jinak co si budeme nalhávat, v mém týmu bylo celkově těch TD 2x tolik. Dokonce v jedné hře, kdy enemák neměl ani jedno TD a já byl LowTier, tak v našem týmu bylo hnedle 5 kousků a to nebyli ani v četě. No co se dá dělat, víte jak se to říká, když to nejde napoprvé, tak to zkoušej, zkoušej, zkoušej zkoušej...........................  :-D

A co jinak k celkovému hraní. Zkouším ještě udělat M na T30. Pro mě jeden z nejhorších strojů, co jsem mohl mít v garáži, je to prostě hrozná plečka. A když vás bez problémů vypne na ránu osmičková artyna, to potom ten dojem je ještě horší. Ale jinak mé hraní bylo pohodové. Žádné extrémy ani na jednu, ani na druhou stranu. Nic, co by mě nějak překvapilo. A to teda musím říct, klobouk dolů. Po čtyřech měsících utrpení a klacků pod nohama je tohle docela uklidňující. 

Idealne na tu misiu je jazdit ju v cete, kde bude mat kolega +1M tank, idealne asi VIII+IX, aby si moc neoslaboval tymy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už to začíná. Hraju běsnění a už se objevují idioti. Vezu si vlajku do capu, nikde nikdo..jen můj spoluhráč z týmu. Řikám si, pohoda, body za vlajku jsou doma. A ejhle...smahne mě ten můj kolega a hrdině si doveze vlajku sám. Výborně, mise v hajzlu.

Buď bez obav, četl jsem, že WG už o tomto ví a připravuje nějaké opatření. Údajně se do toho, kvůli rychlejší zpětné vazbě, vložil i sám Serb a do Vánoc roku 2018 bude ohlášeno, jak to do budoucna vyřeší...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak včera jsem si řekl vytáhnu actiona X a uvidím co to bude... 4 bitvy 2:15 (1:15,6:15) no a poslední to bylo obráceně 15:2 (jeden z těch mrtvých jsem byl já) dnes repete 1:15,4:15, 15:0... takže nevím co si o tom má myslet.

poté jsem si všimnul,že vystřelím a ta rána letí úplně jinám a najednou vylítnou z tanku HP...zdá se mi to jenom mě nebo ještě někdo.

když střílím do tanku tak mi mizejí hoooodně střely a vlastně nic nenastřílím...průměr za ty bitvy (1500dmg a wn8 něco kolem 800) a to je hodně málo. Nevím jestli to je tankem či WG,jinej tank jsem ještě nezkusil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak včera jsem si řekl vytáhnu actiona X a uvidím co to bude... 4 bitvy 2:15 (1:15,6:15) no a poslední to bylo obráceně 15:2 (jeden z těch mrtvých jsem byl já) dnes repete 1:15,4:15, 15:0... takže nevím co si o tom má myslet.

poté jsem si všimnul,že vystřelím a ta rána letí úplně jinám a najednou vylítnou z tanku HP...zdá se mi to jenom mě nebo ještě někdo.

když střílím do tanku tak mi mizejí hoooodně střely a vlastně nic nenastřílím...průměr za ty bitvy (1500dmg a wn8 něco kolem 800) a to je hodně málo. Nevím jestli to je tankem či WG,jinej tank jsem ještě nezkusil...

 

Ja si jednou takhle ze srandy pri uprku vystrelil do udoli v El Haluz a co se nestalo? Trefil jsem nepritele ktery byl o 30 stupnu vedle! To me dostalo, nemirim na nej, srilim do vzduchu a stejne jsem ho dostal :) No kazdopadne se mi to deje spis naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem asi zjistil,že aslain to asi ,,nevyladil,, bez modu,čistej res_mod a hle už se i trefuji....

jinak přepínání tanků v garáži to chvilku trvá...cca 6s.

Jinak ten dohled trochu asi zpackali,netvrdím, že je to teď logické, ale ty mapy na to vůbec nejsou dělaný a vlastně teď se většinou jen odstřeluje,protože je daleko vidět....před tím nebyl vidět dopředu-vzadu, do boku a jen úhlopříčka... ted je to obráceně a vlastně je teď vidět všude...nevím jestli to byl šťastnej krok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupil jsem si dnes zpátky M-46 Pattona, byla to jedna z mých prvních lajn, mám tam tragický staty, tak si říkám že si je vylepším. Pár dobrejch bitev, ale tahle mě dostala. Celou hru prohráváme, zbyl jsem s naší artynou proti tuším šesti, ubráníme base, všechny dostaneme zbývá poslední rudá M12 a ta mě samozřejmě vyndá za 370HP(jediný dmg za hru co dala) a naše 9T arty jí netrefí a dá jí splashem za pár HP. Takhle zkažená jinak parádní bitva. Pro zajímavost dávám replay, zajímavý je to až pár minut před koncem.
http://wotreplays.com/site/2287646#abbey-balvan75-m46_patton

 

Edit: Prosím o radu zkušené artynáře. Jak mám najíždět takhle na konci bitev na artyny,aby mě nedostaly? Nějak jsem se to za skoro 30k bitev nenaučil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

r minut před koncem.

http://wotreplays.com/site/2287646#abbey-balvan75-m46_patton

 

Edit: Prosím o radu zkušené artynáře. Jak mám najíždět takhle na konci bitev na artyny,aby mě nedostaly? Nějak jsem se to za skoro 30k bitev nenaučil.

Artinka si to celkem pěkně pokryla, a ty jsi na cap najížděl taky velmi chytře. V takovém případě nic lepšího nevymyslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupil jsem si dnes zpátky M-46 Pattona, byla to jedna z mých prvních lajn, mám tam tragický staty, tak si říkám že si je vylepším. Pár dobrejch bitev, ale tahle mě dostala. Celou hru prohráváme, zbyl jsem s naší artynou proti tuším šesti, ubráníme base, všechny dostaneme zbývá poslední rudá M12 a ta mě samozřejmě vyndá za 370HP(jediný dmg za hru co dala) a naše 9T arty jí netrefí a dá jí splashem za pár HP. Takhle zkažená jinak parádní bitva. Pro zajímavost dávám replay, zajímavý je to až pár minut před koncem.

http://wotreplays.com/site/2287646#abbey-balvan75-m46_patton

 

Edit: Prosím o radu zkušené artynáře. Jak mám najíždět takhle na konci bitev na artyny,aby mě nedostaly? Nějak jsem se to za skoro 30k bitev nenaučil.

Zkušenej artynář nejsem (vůbec je nehraju), ale tohle je loterie. Jediná šance byla najet na něj z boku a ty jsi ho spotl když kanonem mířil tvým směrem a věděl o tobě o chvíli dřív. Na kličku ti nezbyl čas. Já bych asi nenajel středem ale z boku (otázka je jestli by to bylo lepší). Jenom se divím, že ti spoluhráči (mrtvoly co si skoro nevystřelily) nenapsali něco o noobovi co neumí zničit arty, to bývá v takovým případě pravidlo ...

 

Navíc tihle mizerní hráči jsou nevyzpytatelní a občas mívaj štěstí. Mě s AMX 13 90 hitla za full 1100 hp tomato arty S-51 v plné jízdě v zatáčce na odvrácené straně hřebínku v Prochorovce hned na začátku bitvy. Modrej by se ani nepokoušel o LT a čekal by na nasvícení HT (a jo, ta S-51 vystřelila 2x a měla jeden hit - to moje AMX).

 

Kdysi jsem tu psal, že WoT (stejně jako poker) je hra dovedností a náhody, dobrej hráč je dlouhodobě lepší, ale i rajče může mít kliku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozdrejme ztratil jsi rychlost vyjezdem do kopce a stal ses snadnym cilem. Takze jedine zkusit jen opatrne nakouknout a hned zmizet. Trosku mu zahrat na nervy. Nebo vyject na opatsvi a par blindu do krovi. Nebo proste to zkusit jak jsi to udelal ty, pac vetsinou ti to podle me vyjde. Nebo samozdrejme uplne jista vec a to poslat prvni tu arty a ty na kraji vyjezdu a jakmile k necemu dojde(spot nebo daji tvoji arty), tak ho ject dorazit. Ale tak domluv se na publicu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenej artynář nejsem (vůbec je nehraju), ale tohle je loterie. Jediná šance byla najet na něj z boku a ty jsi ho spotl když kanonem mířil tvým směrem a věděl o tobě o chvíli dřív. Na kličku ti nezbyl čas. Já bych asi nenajel středem ale z boku (otázka je jestli by to bylo lepší). Jenom se divím, že ti spoluhráči (mrtvoly co si skoro nevystřelily) nenapsali něco o noobovi co neumí zničit arty, to bývá v takovým případě pravidlo ...

 

Navíc tihle mizerní hráči jsou nevyzpytatelní a občas mívaj štěstí. Mě s AMX 13 90 hitla za full 1100 hp tomato arty S-51 v plné jízdě v zatáčce na odvrácené straně hřebínku v Prochorovce hned na začátku bitvy. Modrej by se ani nepokoušel o LT a čekal by na nasvícení HT (a jo, ta S-51 vystřelila 2x a měla jeden hit - to moje AMX).

 

Kdysi jsem tu psal, že WoT (stejně jako poker) je hra dovedností a náhody, dobrej hráč je dlouhodobě lepší, ale i rajče může mít kliku ...

Tak on si mě spotnul hned jak jsem vyjel nahoru, rozvítila se mi žárovka plus tři vteřiny zpoždění a já ho spotnul až s výstřelem. To nemluvím o tom že mám na Pattonovi dohled 495 metrů, byl sice ve křoví a měl možná maskovačku,ale stejně.

To tvoje přirovnání k pokeru sedí, jak p*del na hrnec:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera odjeto zase pár misí :cool:

na OBJ. 260 mi už chybí jen 15.SPG (první na dmg a exp + 3k dmg), 15.HT (14k obdržená/udělená/odcinkaná dmg), 15.TD (8k dmg + zničit 5 tanků), 12. (zapalovač :mad: ) a 15. MT a hodně misí u LT :-D

Jinak v běsnění jsem si vydělal skrz mise nějakej miliónek, ale ty mise jsou fakt na dlouho - mise: nadingat 10.000 , nastřílet 7.500 , za 5 bitev v setupu MAUS, E-100, T110E5 jsem měl nadingáno max. 4000 . Jinak je to rychlý (někdy až moc), ale zábavný :thumbsup: .

 

Měl by někdo nějaké rady co brát za tanky ?

 

15. SPG - mám GC (nemožné být na topu ve zkušenostech) , M12 (tady mi to už párkrát o fous uteklo) a FV304 (s tím nenastřílím 3. dmg)

15. HT - Žhaví kandidáti jsou E-100 a E5 , jinak nevím

15. TD - tady je to horší, já mám je FV215(183) + Wafle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra není špatná, jen ji ničí několik na první pohled nenápadných detailů.

  • nadměrný výskyt retardů (myšleno pič*sů kteří lejno umí, ale tváří se jako mistři světa)

  • poměrně sofistikovaný systém misí a odměn (který místo expení svádí k pič*vinám a neočekávanému chování hráčů i fialek)

  • propracovaný Match making který umě přiřazuje retardy a plnitele misí do vašeho týmu

  • přidělování map tak aby vám mise dlouho vydržely

na základě toho všeho mě tahle hra přestává bavit, takže pokud se zde budu vyskytovat méně a nebo né tak radostně jako doposud je to přesně pro výše uvedené skutečnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dexter, projel jsem screenshoty a za arty. A co se tyce tieru 6 arty. Tak u humela me to teoreticky uteklo vzdy o nakych par desitek v dmg. Ale u amx 13 F3 jsem pres ty 3000 nastrilel a byl prvni v expech a prezil a to minimlane 2 x. Vse si nefotim. U gw pantera taky parkrat splneno. Takze moje rada zni. tier 6 nebo 7 a muzes jit do cety s nekym o 1 tier vyssim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...