Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera trochu rozjeto. 

 - Pětinásobky:

V četě a desítkách asi 50% win. Pravidelně cca 8-10k dmg. Zoufalství, které nešlo ovlivnit. Ty bitvy končily tak 7:15. Ve dvou, ve třech, bylo to jedno. Nad 50% jsme se nehli.

Když jsem jel sólo nějaký násobky na nižších, tak většina her +2MM. Win pod 50%. 

 

Také jsem nemohl nepostřehnout zvláštní cinkání. Ocinkán více, než když jsem jezdil sólo asi smůla. Ovšem co mě naštvalo je autoaim... Bat se vystřílel za barákem, tak já se svým ho hodímdo autoaimu, že ho zabiju. Vyjedu za ním zpoza rohu, malinko doměřím, prásk..barák nalevo ode mně... nezabil jsem ho, ale on mě... může mi někdo říct, k čemu to je, když to stejnak míří do prdele? Dřív to fungovalo, dnes už ne? To WG dělá schválně?

 

A pak samozřejmě chybějící díry v tanku. Občas si říkám, že muselo být nemožný probít, ale tank je sice na sračku, ovšem bez jediné dírky. To také zamrzí. Asi stáhnu paintball mod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já fakt už jen tlemím, koupil jsem Japonskýho Tigera. Po 6 bitvách včera 83% win. Dneska jich mám 18 a win je na 39%  :-D Avg na bitvu 1200dmg a to jsem z těch 18 bitev jel 10x proti osmám.

 

Dneska jsem si po dlouhé době zahrál a asi zas naposled. WOT je hra, která se směje do očí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím konstatovat, že v období od června do října jsem měl Černého Petra a tudíž hry, jak jsem psal v té době, stály kompletně za nic. Nebyl jsem schopný překonat své WN ani WR. Nebyl jsem schopný se dostat ani na průměrnou dmg. A ejhle, už je zase všechno v pořádku. Asi jsem se opět změnil, protože dle ledového Honzy to není možné, aby to měla ve své kompetenci hra. Ale najednou už padají opět i válečníci, najednou padají i Mka, už se dokonce i má artyna umí trefit za více jak 700. Už nesmyslně necinkám o tier nižší tanky. Ale popravdě vůbec nevím co dělám jinak. Pořád sedím na té samé židli, mám pořád tu samou myš a klávesnici a světe div se, ani já jsem se nijak nezměnil. Ale díky tomu, už mě o začalo opět aspoň trošku bavit. Už vážně nebylo zábavné, když jsem měl z dvaceti her pouhé čtyry výhry atp. 

Jen jsem zpozoroval zvláštní věc, věž SuperPershinga byla opět nerfnutá? Nikde jsem se o tom nedočetl, ale páře mě tam opět každý jak před buffem. Dokonce mě už pářou i do předního vrchního plátu. Ale když se člověk dobře hýbe, tak sem tam něco i odrazí. Hlavně teda na dálku  :-D . A další podle mě lehce poštelovaný tank je T67. Ta věž se rozhodně neotáčela tři dny. Dva dny ano, ale tři dny ne. Dneska když chcete vyjet zpoza rohu a vystřelit, tak musíte počkat minimálně tři vteřiny, než se za vámi otočí věžka a to i na autoaim. Trošku někde error. Ale to všechno se dá přejít, hlavně ať nemám puntík u WG a mohu si normálně zahrát. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky potvrzuju, že s e to nedá nepřítel má vždy o jeden top tier  a aspoň dva lepší hráče víc. A těch botů, co za celou hru ani nevystřelí, tak to nepamatuju.

Fakt mě to už nebaví, polovina , co vystřelí jen jednou nebo vůbec, lol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to jsem měl dva dny po sobě taky, schválně jsem se v těch echt projetých bitvách koukal, s kým to hraju a většinou to byli borci s WR 46% a níže, někdy si ten matchmaking fakt dělá srandu. Já jsem sice taky lama, ale alespoň ten winrate mám přes 50%.
Dneska jsem se na to vyprdnul, bo jsem jel s kamarády do Militärhistorisches Museum der Bundeswehr v Drážďanech. Výlet to byl vceku stylový, páč jsme jeli starou Volhou (nemá to ABS, posilovač, bezpečností pásy..) a v tom dnešním počasí to byl trochu hardcore. Ale udělal jsem venku pár fotek vystavené techniky, tak snad nevadí, že to dávám sem. Ten člověk na fotce je hrdý majitel oné Volhy (čili to nejsem já). Ve spoileru jsou náhledy, takže jestli to někoho zajímá, ať si klikne :)

 

 

3xQj0.th.jpg
eJ9wT.th.jpg
pRSYn.th.jpg
eEfao.th.jpg
Dwg4M.th.jpg
yKoFD.th.jpg
ZauUG.th.jpg
d5ZnH.th.jpg

64nxo.th.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vydrzel jsem dnes cele 3 hry. Presto ze jsem 3 z nich vyhral a byl i celkem uspesny, me ta hra proste nejak neba. Lidi jezdej jak opice, byt sam na jednu stranu mapy je normalni. Jeste ze mi MM nadelil - mel jsem vic jak polovinu prustrelu nez nepritel, tomu rikam "stesti".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 páč jsme jeli starou Volhou (nemá to ABS, posilovač, bezpečností pásy..) 

 

je to docela úsměvné,jak popisuješ vůz v dnešní době :-D ... jinak pásy určitě jsou, jen jsou sundané, i FIAT500 je měl a v tom autě to bylo úplně zbytečné,protože kdyby do tebe najel cyklista,tak by jsi byl na ,,s r a č k u,, (to neber nějak, že se s tebou chci přít)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj dojem z víkendového hraní? Nebýt tanku O-I a toho že se s ním snažím 3x odrazit svoje HP, nevím s čím jiným bych tento úkol splnil páč ONI v tomto totálně selhalo, tak bych tuto hru asi pomalu přestal hrát. Tedy hlavní důvod je asi ten, že už jsem dost daleko na T55 a ten investovaný čas chci zůročit v tento tank. Důvody? Těch zásadních není zas tolik, osobně mě nejvíc trápí a iritují mizející střely, kamínek 2x2 cm co zastaví 100 tunovej tank, stupidní zásahy za "nula"( jen včera první střela z FCM do AMX12t do boku sundaný pás a následná do Buldoga z boku do věže kritikal opět za nic), asi poslední zásadní sou pecky od artyn. Aby bylo jasno, artyny nemám rád, ale jsem s něma smířen, s čím smířen ale nejsem je to, že tě tu trefí za 200 a sundají ti pásy(opravárenská sada je tím pádem v háji), pak tě trefí za 150 a máš mrtvého řidiče no a když už prostě déle za tím šutrem stát nemůžeš a potřebuješ změnit pozici, tak ti přiletí šupa za lirt a jdeš do garáže. V garáži koukneš na výslednou tabulku a tam vidíš, že ta šupa za litr ti přiletěla od hráče, co má deset výstřelů a 1000DMG, páč WG mu zrovna "dopřálo". Artyn je nyní opět zcela běžně po 3-4 na každé straně už i na tieru 5, takže pokud jste "milovník" těžkých tanků máte prostě smůlu. A to vše jen z důvodu toho, že WG neumí za 5 let artyny vybalancovat, tristní...
Jinak ještě jeden postřeh a to zvýšený výskyt botů. Dříve jsem se s tím také setkával, ale ne tak často a na tak vysokých tierech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že artyn přibylo, toho jsem si všiml taky a asi každej kdo hraje wotko...já tvrdím když není artyna ve hře je to úplně jiná hra,tak artynu k tomu wotku by měla být,ale né tolik jako teď...viděl bych prostě max1 arty ve hře a když to nejde,tak nějakým výpočtem ať se arty nalognou proti sobě a hrajou proti sobě...ono by je to za chvilku omrzelo. Jednou jsem viděl screen, že bylo 12artyn vs 12artyn +2 tanky(ani 15 tanků nebylo)-rybářák a to v době když bat158 vládl artynám...56-58 s nabíjení a sklápěl kanon pod sebe a TDmod nebyl problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes bída. VK45.02P 4k dmg, 2,5k dmg, 1k dmg ... remíza, porážka, remíza... první remíza ano. Bot T34, který za bitvu neudělal na Malinovce nic. Zůstal plný a enemákům 2 tanky na ránu. Druhou bitvu totální blbci. Třetí bitvu? Capujeme, enemy taky, vedeme 5,5s, tzn vyhrajeme. Sleduju časomíru, máme capnuto, enemy 5...4...2...1...capnuto. Remíza, protože si časomíra poskočila dopředu?  :laugh:

 

Tohle je nová definice, že vás WG nenechá vyhrát  :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes bída. VK45.02P 4k dmg, 2,5k dmg, 1k dmg ... remíza, porážka, remíza... první remíza ano. Bot T34, který za bitvu neudělal na Malinovce nic. Zůstal plný a enemákům 2 tanky na ránu. Druhou bitvu totální blbci. Třetí bitvu? Capujeme, enemy taky, vedeme 5,5s, tzn vyhrajeme. Sleduju časomíru, máme capnuto, enemy 5...4...2...1...capnuto. Remíza, protože si časomíra poskočila dopředu?  :laugh:

 

Tohle je nová definice, že vás WG nenechá vyhrát  :woot:

 

Ten zaver bitvy maji nejak zabugovanej odjakziva, tuhle a podobne situace jsem zazil nekolikrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...