Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

 

Ahoj, pokud mohu, tak jen pár vlastních postřehů. Každému občas střela nesmyslně "dingne", bohužel RNG je mrcha, ale správnou hrou se dá toto omezit na přijatelnou(občas  :-D )  míru. Co mě ale naopak dost zaráží je to, že spousta hráčů s 10 či 20 tisíci bitev nezná úplné základy hry. Podle mne od toho se musí začít a na to není nikdy pozdě. Průměrný hráč jako já bude vždy pouze průměrný, takže nedokáži "potahat" každou hru, ale spíš to v jedné zahraju dobře, v další nic moc a jednu s pěti třeba výborně. Jo, není to žádnej zázrak, ale můžu si s klidem říct, že to těm ostatním aspoň většinou nekazím a to na dnešním randomu rozhodně každej říct nemůže...  :-D 

Chápu, že je to pouze "hra" a ne každej má čas, chuť a náladu dopodrobna studovat mechaniku hry, což ani není nutné. Stačí si tu něco málo přečíst, kouknout na youtube na onoho Martyho, Gottwyho, Akcido, Buldogzera a podobně, přitom se "učit" zábavnou formou. Je potřeba si ujasnit co od WoTka vlastně čekáš? Chceš zábavu nebo se ubíráš cestou neustálého expení? Pokud ti jde o zábavu, tak ideální je si vybrat pár kvalitních strojů které sedí tvému hernímu stylu, naučit se s nima dobře hrát, vytrénovat si na nich posádky a pak už se jen výborně bavit. Je spousta kvalitních strojů které něco málo odpustí, jen se s nima člověk musí naučit hrát.   ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem pochopil já, .... co děláš výše....

jedině toto,, ano s čím ti to jde budeš vyhrávat,, ,ale u toho hráče no nevím nemá nic s čím mu to jde...už má 12k bitev a vlastně nic a ještě v tobě kdy je o wotku toho tuny. před 2 roky nebylo ani kde čerpat, jen tu...na ofiku to byl-je samej chytrolín.

Třeba tady svejk, někdy jsem s ním nesouhlasil, jednou jsem ho potkal v bitvě a dokonce jsme tu měli rozepři o té bitvě, ale jeho postřehy byly 100% a hlavně výborné pro začátečníky i pokročilé. Poznal jakej tank je tzv. OP a jak s ním hrát, aby jsi si tu bitvu co nejvíce užil to na ofiku forku nikdy nebylo. A když s tím tankem aspoň průměrně zahrál, byl jsi king a začal jsi i dříve chápat hru. ale

když umře člověk mezi prvními nebo někde kempí a čeká jak to vlastně všechno dopadne nepochopí to nikdy ani na I ani na X

Hmm, netušil jsem, že moje reakce bude působit ve smyslu, co lezeš na T6+. (moje chyba)

 

Jo svejk007 a staré časy. Kde jsou ty doby, kdy se řešilo kam střílet v krajní nouzi Top stroje. Dnes se naláduje gold a často se Top stroje poměrně oprávněně bojí LT. 

Já jsem chodil na forum 2 měsíce před registrací do hry a přihlásil se na forum, až když jsem nějaký ten týden hrál a potřeboval něco vysvětlit, nebo přesněji potvrdit.

Pravda, první odpověď na jasně položenou otázku byla něco ve smyslu mojí zaostalosti ohledně základního školního vzdělání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jednou se tu hádal člověk(jmenovat ho nebudu)že ho sundal na T34 vlastní hráč s E100 a on že vše dělal dobře,tak že nechápe proč, a když sem dal replay,tak mu bylo sděleno že se hodně mejlil. Takže replay a ukaž to.

 

Jmenovat ho nemusíš, stačí, to jen nepřekrucovat. To jelito mě natlačilo před laufy enemáků a schovávalo se za mou T34 s E-100. Byl jsem zakempenej na hulldown ale ten brufen měl zmatenou představu, že je to jeho místo. Bylo to sobecké a nesportovní. Za pravdu mu tady dali pouze typy jako jsi ty. Byl bych rád, kdybys příště uváděl raději pravdivé postřehy. Díky.

 

P.S. Já už tuhle hru prakticky nehraju ale i kdyby, tak bych sem už nepsal, protože místo rady tady dostane člověk od lidí jako jsi ty pouze upozornění, že je chyba mezi klávesnicí a židlí. Souhlasím, kde jsou ty časy, kdy tu byl schopen Švejk nebo Sam něco poradit místo debilních keců o tom, že má slabší hráč hrát tiery 1-5.

A ještě jedna věc, z videí špičkových hráčů se nikdo hrát nenaučí, už proto, že má sotva pěti až šesti perkovou posádku, že. Řídit se taky nenaučíš, když budeš koukat na Formuli 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jmenovat ho nemusíš, stačí, to jen nepřekrucovat. To jelito mě natlačilo před laufy enemáků a schovávalo se za mou T34 s E-100. Byl jsem zakempenej na hulldown ale ten brufen měl zmatenou představu, že je to jeho místo. Bylo to sobecké a nesportovní. Za pravdu mu tady dali pouze typy jako jsi ty. Byl bych rád, kdybys příště uváděl raději pravdivé postřehy. Díky.

 

o tomhle se hádat nebudu,kdo si to pamatuje ví to...perlová řeka. Ano že tě zabil ber to jako, že to není fér,ale jinak jsi se tam motal jak vítr v bedně.A tohle nepřekrucuji.

 

P.S. Já už tuhle hru prakticky nehraju ale i kdyby, tak bych sem už nepsal, protože místo rady tady dostane člověk od lidí jako jsi ty pouze upozornění, že je chyba mezi klávesnicí a židlí. Souhlasím, kde jsou ty časy, kdy tu byl schopen Švejk nebo Sam něco poradit místo debilních keců o tom, že má slabší hráč hrát tiery 1-5.

A ještě jedna věc, z videí špičkových hráčů se nikdo hrát nenaučí, už proto, že má sotva pěti až šesti perkovou posádku, že. Řídit se taky nenaučíš, když budeš koukat na Formuli 1.

Tobě nikdy nemohl nikdo poradit,protože jsi se nikdy na nic neptal,jen upozorňoval, jak jsou všichni kolem tebe špatný hráči (viz malinovka  a ty za barákem s lowe) .

raději nenahrávej.....

asi jsi viděl hodně dobrejch streamů,že o tom mluvíš...zeptej se třeba zvedáka či martena,jestli má na těch tancích 5-6skillovou posádku...a přesně jak píšeš,jo takhle chytrý jsou všichni lidi a jezděj zrovna na místa,kde zdechnou jako první,ale z videi si nevezmou ponaučení, protože  piloti formule 1 se neučejí na trenažerech a neokoukávají styl lepších jezdců....oni to jen umějí,že si sednou za volant a jezdí okruh do zblmnutí a říkaj si a co kdyby to teď vyšlo a já jsem nejlepší na nic se nemusím koukat...LOL ...opět jsi mě dostal jako vždy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, že bych s váma ve všem tak souhlasil, ale ty pluska od mě máte, abych  vyrovnal mínus od toho prudiče, co vám je dal a nikdy nic kloudného na forum nenapsal :-)

Ač to myslíš možná dobře, tak to aspoň v případě mé osoby nedělej. Buď post hodnotíš dobře nebo ne a nechceš to víc komentovat. Nechci být zatahován do války znamének jen z principu nějaké náklonosti (nenávisti).

Osobně se z nějakého znaménka nepodělám a také záleží od koho je. Kam se hrabe 10x+, když jeden důležitý dá 1x -, nebo obráceně.

 

PS: Ve své podstatě v mém měřítku poškozuješ hodnotu svých znamének a to je myslím si škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

1. Nebyla to Perlová řeka ale Fjordy.

2. Löwe za barákem na Malinovce v desítkové bitvě mi nepřijde jako něco zvláštního.

3. Viděl jsem hodně streamů od hodně dobrých hráčů, takže o tom mluvit můžu a to s klidným srdcem.

4. Možná byl blbý příklad jezdců Formule1 ale řídit se člověk naučí jen tak, že jezdí až dokud se nevyjezdí. A stejně jako se někdo nikdy                 nenaučí řídit, protože pro to nemá cit, tak se někdo nenaučí hrát.

5. Na ty posádky se klidně Martena zeptám ale nechci ti brát iluze, těžko bude mít nováček tak naskillovanou posádku jako třeba Akcido.

6. Nebyl jsem v tomhle vlákně asi půl roku ale vidím, že se nic nezměnilo, pořád stejně namachrovaný kecy.

 

P.S. Mě mohl poradit kdokoli, mockrát jsem tady i o radu žádal, jediná odpověď byla pusť si video. Dobrá rada nad zlato. O kecech typu chyba je mezi klávesnicí a židlí se ani nehodlám bavit.

 

Stejné kecy pořád dokola, tak já z tohohle vlákna zase na půl roku zmizím, třeba dostane do té doby Honzík_led konečně rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšší procento výher vyžaduje lepší herní výsledky...

 

 

Já ti nevím, jestli máš pravdu. Ono hodně záleží kdy hraješ a s kým hraješ. Schválně jsem to teď ráno pustil. Dvě nepovedené hry s KV-1 (proti sedmičkám, málo hráčů) ti srazí WN8 a skladba týmů ti srazí průměr vítězství. Já bych logiku v souvislostech WN8 a win neviděl. U špičkových hráčů je to hodně o četách a CW, u hráče co hraje sám to záleží víceméně na náhodě.

 

ZxnBytm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se moc nedařilo, moc mi to nešlo. Každopádně jeden postřeh mám, zřejmě se jim nějak rozbil" spot systém. Páč, já s naskillovanou posádkou, namontovanou optikou, tím pádem s dohledem až do Serbovi kanceláře, nespotnu na 200m "maličké" O-HO.....   :-D  

Jinak včera jsem se konečně dokopal k tomu vyzkoušet Armore Warfare a můj první dojem není vůbec špatnej. Hrál jsem jen chvilku, ale hrálo se to příjemně, jako hráč WoTka jste skoro jako "doma". Uvidí se, kam to vývojáři budou dále směřovat. Opravdu doporučuji všem vyzkoušet, ta T62 Veterán která se do 22-tého rozdává zadarmo, je zábavnej stroj, takže nemusíte ani začínat tierem 1. Ano, momentálně je WoT pro mne lepší hra, ale když vezmu jak dlouho již běží, kolik finančních prostředků Wargaming má a přesto je hra v takovém stavu v jakém je, tak pro mne je AW to pomyslné "světlo na konci tunelu"...  :-D   ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti nevím, jestli máš pravdu. Ono hodně záleží kdy hraješ a s kým hraješ. Schválně jsem to teď ráno pustil. Dvě nepovedené hry s KV-1 (proti sedmičkám, málo hráčů) ti srazí WN8 a skladba týmů ti srazí průměr vítězství. Já bych logiku v souvislostech WN8 a win neviděl. U špičkových hráčů je to hodně o četách a CW, u hráče co hraje sám to záleží víceméně na náhodě.

 

 

Pokud jsem to správně pochopil, tak WN8 ve velké míře ovlivňuje nastřílená DMG a hlavně stroj se kterým toto nastřílíš. Tzn když nastřílíš 1500 DMG s IS3 nebude WN8 určitě stejné jako když to stejné nastřílíš třeba s VK4502A, páč průměrně s tou IS3 toto nastřílí daleko víc hráčů a tím pádem bude WN8 nižší. 

Ohledně celkového winu je kvalitní četa velká pomoc o tom žádná, ale ještě nějakej patch zpátky dokázal kvalitní hráč na kvalitním stroji vyhrát bitvu i sám. Dnes už to opravdu moc nejde, ale dříve to nebylo úplně neobvyklé.  ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pro mne je AW to pomyslné "světlo na konci tunelu"...  :-D   ;-)

tomu nevěřím ani náhodou...zapadne jako WT do průměru, hodně lidí jak jsi psal,do Wotka investovali...vyzkouší někdo zůstane,ale stejně se hodně lidí vrátí, ale to je pravda věc názoru.

 

1. Nebyla to Perlová řeka ale Fjordy.

2. Löwe za barákem na Malinovce v desítkové bitvě mi nepřijde jako něco zvláštního.

3. Viděl jsem hodně streamů od hodně dobrých hráčů, takže o tom mluvit můžu a to s klidným srdcem.

4. Možná byl blbý příklad jezdců Formule1 ale řídit se člověk naučí jen tak, že jezdí až dokud se nevyjezdí. A stejně jako se někdo nikdy                 nenaučí řídit, protože pro to nemá cit, tak se někdo nenaučí hrát.

5. Na ty posádky se klidně Martena zeptám ale nechci ti brát iluze, těžko bude mít nováček tak naskillovanou posádku jako třeba Akcido.

6. Nebyl jsem v tomhle vlákně asi půl roku ale vidím, že se nic nezměnilo, pořád stejně namachrovaný kecy.

 

P.S. Mě mohl poradit kdokoli, mockrát jsem tady i o radu žádal, jediná odpověď byla pusť si video. Dobrá rada nad zlato. O kecech typu chyba je mezi klávesnicí a židlí se ani nehodlám bavit.

 

Stejné kecy pořád dokola, tak já z tohohle vlákna zase na půl roku zmizím, třeba dostane do té doby Honzík_led konečně rozum.

1. perlová řeka v uličce a přestřelovali jste se přes most (v té době prostředek byl uzavřen) a bylo to s voodoozem

2. jezdi X a stěžovat si nemusíš... jinak u tebe nic zvláštního nikdy není, ale stále jsi poukazoval, jak je tohle možné a tohle a nikdy jsi si nezametl před svým prahem

3. buď rád, že máš klidné srdce, ale špatně se koukáš, protože mě stream třeba ukázal místo, kam by mě to nikdy nenapadlo třeba jet...

4.dal jsi příklad formule1,tak neustupuj od svého názoru,máš ho mít podložený

5.už opět ustupuješ,je jasné že hráči s hafo bitvami a s wn(alá marten,zvedák=více exp=rychleji naskillovaná posádka) bude mít lepší posádku než nováček, ale viz. výše jsi psal jasně 5-6skillová.....

6. jen mi ukaž ty namachrované kecy?nikde jsem se nikdy nad nikým nepovyšoval...i tomu nováčkovi jsem psal pravdu a né , jsi lama máš smůlu a ptal se na něco, co každej ví, že prostě neovlivníš střelu kam letí 25% je 25% a když ani nenapíše s čím a kým, tak je to asi jen plácání klackem do vody

 

A jinak postřelená huse se vždy ozve...měl jsi to nechat být. Já dal jen příklad,že je těžké někomu něco vysvětlit když nedá důkaz, jen pohled ze své strany, jak to viděl, a já nikoho nejmenoval nikoho jsem nenapadal...stejně jako kdysi Kanar o spotu,ale když dal screen tak aspoň trochu se dalo usuzovat, že spotiingu nerozuměl, až když se mu to trochu ujasnilo.

Jen mě tak udivuje,že jsi tu takovou dobu nebyl a jen jsem se zmínil o replayi a o T34 vs E100 tak jsi náhodou šel kolem a hned jsi náhodou všimnul mého příspěvku..opět LOL....za mě kecy v kleci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, netušil jsem, že moje reakce bude působit ve smyslu, co lezeš na T6+. (moje chyba)

 

Jo svejk007 a staré časy. Kde jsou ty doby, kdy se řešilo kam střílet v krajní nouzi Top stroje. Dnes se naláduje gold a často se Top stroje poměrně oprávněně bojí LT. 

Já jsem chodil na forum 2 měsíce před registrací do hry a přihlásil se na forum, až když jsem nějaký ten týden hrál a potřeboval něco vysvětlit, nebo přesněji potvrdit.

Pravda, první odpověď na jasně položenou otázku byla něco ve smyslu mojí zaostalosti ohledně základního školního vzdělání. 

jak jsem psal neber to osobně,prostě z toho příspěvku jsem to cejtil a nesouhlasil jsem se zvedákem,že si osvojí wotko na nizkých tierech, protože tam jsou bitvy úplně jiné.

Jinak doba pokročila a v té době každá rada byla dobrá..on i zvedák či ice cube dával rady, ale v té době člověk měl 5-7k bitev a nikde nic nebylo a prostě někdo k tomu sednul a uměl to a někdo prostě se musel učit a někdo se to nenaučil ani do dnes a jen hledá chyby všude kolem , ale nikdy nezačne u sebe. Teď je těžko někomu radit, jak s tím hrát, protože patche jsou každej 3měsíc a vlastnosti se mění..takže když IS3 šla prostřelovat tam,dalším patchem to nešlo a nebo jen někdy. A jak jsem psal,v dnešní době je každej chytrej a těžko někomu radit,když vlastně nechce a jen poukazuje na chyby hry a hráčů.

Před 2 měsíci jsem rozjel HT ameriku a když se budu bavit o wn tak jsem spadnul u toho exp. z 2800wn na 1900 a to jsem si zvedal sem tam nějakou X nebo scoutem,prostě mi to nejde s nima a nebo jsem netrpělivej chtěl jsem co nejrychleji vyjet E5. Jak uvidíš třeba jsem psal o T29,pro mě utrpení pro někoho super stroj, nebo i M103 ale třeba už ten hráč zapomněl že ji hrál před 3 měsíci a né teď. myslím že v neděli jsem hrál s někým aby mi ukázal jak je M103 suepr...po 3 bitvách řekl, že to nemá cenu.... může to být WG, ale problém ždy bude mezi klávesnicí a židlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska radit uz noc nejde. Mapy se meni rychlosti svetla (pozice, ktere se daji poradit vsechny zmizi, nebo se stanou nefunkcni, proto ty upravy), clovek mel radost, ze okoukal a naucil se zajimave misto, patch, bum, šlus. Tanky... Diky goldum moc netreba radit kam strilet. Uz to neni v mode. Uz nejaky cas resim, ze vemu tank, padne mapa a ja nevim kam. Viz Overlord. Kamos co ji jel po prve se scoutem a ja v artine, se divil, proc nemuzu na tak otevreny mape strilet. Protoze milion vysokych valu a kopcu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu nevěřím ani náhodou...zapadne jako WT do průměru, hodně lidí jak jsi psal,do Wotka investovali...vyzkouší někdo zůstane,ale stejně se hodně lidí vrátí, ale to je pravda věc názoru.

 

 

WT přišlo v době největšího boomu WoT, naproti tomu momentálně WoT minimálně stagnuje, takže jistá šance by tu byla. Hodně se mi líbí, že dostaneš T62 a můžeš rovnou hrát slušnej tank, nemusíš se paplat s "jedničkou". Na hru jsem nečekal víc než pár sekund, hned první hra nastříleno cca 2000 DMG a 3 killy, co víc si přát? :-D 

Ale objektivně, grafika na full detaily a cca 60 FPS plus žádné propady, přesto mi grafika ve WoT přijde lepší(možná jen zvyk), ping 40-50 a opět bez jediného lagu takže paráda. Herně nemohu za těch pár chvil moc soudit, ale hlavní rozdíl vidím jedné věci, neviděl jsem tam pomalej těžkej tank, vše medka nebo LT(porovnávám rychlost strojů oproti WoT), což by mohl být právě ten kámen úrazu. Někde jsem četl, že drtivá většina hráčů Wotka má   + 25let, což sedí mě je 41  :-) , takže ty reflexy nejsou už prostě takové a ti rychlíci mě úplně nesedí. Na druhou stranu je nutno říci, že tempo hry není i přesto nijak zběsilé a rozhodně to není žádné CSko!! :-)  

Ať tu nepíši romány, ta hra stojí rozhodně za vyzkoušení, přijde mi o něco "lehčí" na hraní jako WoT a to by zas mohla být jeho velká výhoda do začátku. Pro WoT je největší přitěžující okolností to, že poslední opravdové vylepšení hry bylo zavedení fyziky. Od té doby se dá WG pochválit ještě tak za HD modely, naopak všechny další aktivity WG celou dobu směřují pouze za účelem vytřískat z nás co nejvíc EUR. Ano, WG vymyslelo doslova geniální hru, vydalo výbornou a postupně z ní dělá průměrnou. A to mě sejří, je to velká škoda, páč budoucnost je nejistá a mě ta hra tak moc bavi(la)!  :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska radit uz noc nejde. Mapy se meni rychlosti svetla (pozice, ktere se daji poradit vsechny zmizi, nebo se stanou nefunkcni, proto ty upravy), clovek mel radost, ze okoukal a naucil se zajimave misto, patch, bum, šlus. Tanky... Diky goldum moc netreba radit kam strilet. Uz to neni v mode. Uz nejaky cas resim, ze vemu tank, padne mapa a ja nevim kam. Viz Overlord. Kamos co ji jel po prve se scoutem a ja v artine, se divil, proc nemuzu na tak otevreny mape strilet. Protoze milion vysokych valu a kopcu...

vždyt o tom píši....a taky jsme na to už ,,starý,, a unavený, prootže stejně nikdy nikdo neposlouchal...někdo napsal že tam vozí to a to a hned ,,rádoby umělec,, už mu oponoval, že je to blbost,že on tam vozí to a to,ale měl horší staty, co myslíš koho by to potom bavilo, že.

Jinak Overvolrd je ještě horší mapa než Stalingrad a to město (ne himml)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

, ale hlavní rozdíl vidím jedné věci, neviděl jsem tam pomalej těžkej tank, vše medka nebo LT(porovnávám rychlost strojů oproti WoT), což by mohl být právě ten kámen úrazu.

protože je to moderna a od jistých let se nerozlišovalo HT,MT či LT začali dělat bojové tanky (možná google by to napsal přesněji a chytřeji,já jen co jsem kdysi četl a už zapomněl)

Někde jsem četl, že drtivá většina hráčů Wotka má   + 25let, což sedí mě je 41   :-) , takže ty reflexy nejsou už prostě takové a ti rychlíci mě úplně nesedí. Na druhou stranu je nutno říci, že tempo hry není i přesto nijak zběsilé a rozhodně to není žádné CSko!!  :-)  

No mě taky, ale asi možná to bude o reflexech (před 25lety 40cátník byl vlastně ,,dědek,, stará), ale spíš to bude o tom, že v tom věku máš jiné starosti než 20letej a sedáš ke hře a přistupuješ jinak než ,,mlaďas,,. Jasně nechceš být loser a chceš být nejlepší,ale taky víš, že to nebude už nikdy ono a ,,Jagr,, je jen jeden. 

Ať tu nepíši romány, ta hra stojí rozhodně za vyzkoušení, přijde mi o něco "lehčí" na hraní jako WoT a to by zas mohla být jeho velká výhoda do začátku. Pro WoT je největší přitěžující okolností to, že poslední opravdové vylepšení hry bylo zavedení fyziky. Od té doby se dá WG pochválit ještě tak za HD modely, naopak všechny další aktivity WG celou dobu směřují pouze za účelem vytřískat z nás co nejvíc EUR. Ano, WG vymyslelo doslova geniální hru, vydalo výbornou a postupně z ní dělá průměrnou. A to mě sejří, je to velká škoda, páč budoucnost je nejistá a mě ta hra tak moc bavi(la)!  :-(

Já netvrdím,aby člověk AW nevyzkoušel.

Wotko a WG ano tahaj z nás prachy,ale bohužel na ostatní státy to je pakatel za premiový účet, u nás to je bohužel dražší,tohle nikoho ale nezajímá.A wotko ano před 4lety bomba a těžej  z toho stále a zatím nic moc inovace. Ale opět když je inovace lidi křičej a když není tak lidi taky křičej... jak to teda udělat , aby to bylo nej..100lidí 100chutí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože je to moderna a od jistých let se nerozlišovalo HT,MT či LT začali dělat bojové tanky (možná google by to napsal přesněji a chytřeji,já jen co jsem kdysi četl a už zapomněl)

No mě taky, ale asi možná to bude o reflexech (před 25lety 40cátník byl vlastně ,,dědek,, stará), ale spíš to bude o tom, že v tom věku máš jiné starosti než 20letej a sedáš ke hře a přistupuješ jinak než ,,mlaďas,,. Jasně nechceš být loser a chceš být nejlepší,ale taky víš, že to nebude už nikdy ono a ,,Jagr,, je jen jeden. 

Já netvrdím,aby člověk AW nevyzkoušel.

Wotko a WG ano tahaj z nás prachy,ale bohužel na ostatní státy to je pakatel za premiový účet, u nás to je bohužel dražší,tohle nikoho ale nezajímá.A wotko ano před 4lety bomba a těžej  z toho stále a zatím nic moc inovace. Ale opět když je inovace lidi křičej a když není tak lidi taky křičej... jak to teda udělat , aby to bylo nej..100lidí 100chutí...

Ano, ve velké většině souhlas.  :-) 

 

Jen v jedné věci ne, já prostě přínosné inovace moc nevidím, viz odkaz:

 

http://wot.cz/uncategorized/supertest-erlenberg-projde-zasadni-zmenou/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ve velké většině souhlas.  :-) 

 

Jen v jedné věci ne, já prostě přínosné inovace moc nevidím, viz odkaz:

 

http://wot.cz/uncategorized/supertest-erlenberg-projde-zasadni-zmenou/

 

jo na wot.cz (nevím kdo ten článek z autorů o erlenbergu vypustil, ale někde něco viděl a už plácá smyšlený příběh) - okomentoval jsem to tam několika příspěvky a hned mi je smazaly .

Ta mapa je jen vývojářů a jen pro uvedení/představení T 22sr. Vypuštěná řeka - porovnání odporu terénu T22sr oproti jiným ruským medkům . - Oni (Carramba66 a madman_24 nevím který z nich) snad vážně věří tomu, že dají položený hrad na bok nebo, že se budou tanky spawnovat na trůnu z děl tanku lowe ???? 

 

Jako zdroj informace má uvedeno : http://rykoszet.info/2015/11/12/odmieniony-erlenberg/  ,tam je popis jen - "Odmieniony Erlenberg"

 

Na wot.cz našli fotečky nějakého nového erlenbergu, neviděli preview na T22sr a vymysleli vlastní příběh - btw: prvně se tam ten článek objevil ve cca. 13:30 a popis už byl asi 4x upravený - absolutně nedůvěryhodný článek s odkazem na zdroj kde jsou jen fotky a příběh sepíšeme sami

 

 

EDIT: tak už mám na wot.cz BAN, asi jsem moc psal fakta a kazil jim plány jak poštvat proti wot co nejvíc lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo na wot.cz (nevím kdo ten článek z autorů o erlenbergu vypustil, ale někde něco viděl a už plácá smyšlený příběh) - okomentoval jsem to tam několika příspěvky a hned mi je smazaly .

Ta mapa je jen vývojářů a jen pro uvedení/představení T 22sr. Vypuštěná řeka - porovnání odporu terénu T22sr oproti jiným ruským medkům . - Oni (Carramba66 a madman_24 nevím který z nich) snad vážně věří tomu, že dají položený hrad na bok nebo, že se budou tanky spawnovat na trůnu z děl tanku lowe ???? 

 

nápodobně jednou jsem se tam na něco ,,zeptal,,  a byl jsem smazán...tento web vůbec neberu v potaz ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOT.cz se bohužel tváří děsně profi a seriózně, tudíž malí ovčánci tomu věří a šíří to dál. Problémem je, že autorem těchto stránek je **** a do redakce dal sobě podobné. Ale co, nemá smysl řešit. Lepší si v tomto případě hrát na svém písečku, jinak to jsou zbytečný nervy.

 

EDIT:

Abych úplně nekřivdil, ty faktické a neutrální články nejsou špatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ou, koukám, že tu panuje silná zášť vůči wot.cz.... mě je to celkem u zadele, ale v nadpisu článku vidím otazník, takže úplně nevím o co jde.  :-)   

Jinak ten Erlenberg je pouze "slovíčkaření", páč všechny mapy se předělávají na jeden styl a ten je k prdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...