Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Po delší době jsem si vypůjčil zpět účet a dal pár her- v pátek 10 her- Win 20%, včera 14 her- Win 23%. Objektivně uznávám, že je chyba mezi židlí a klávesnicí- měl jsem to po prvních 4 hrách vypnout a jít od toho, když bylo evidentní, jak je tahle série bitev nastavena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se priste vyjadruj jako clovek a nepis 5,5. Protoze 5500 dmg v prumeru nema podle profilu ani nahodou, natoz 75 procetnt... Takove jako ty mam nejradeji. Mysli si, ze snedli patent na rozum a jsou zabedneny jak necky. Nic proti. Jediny kdo tu placa nesmysly jsi ty. Napises cloveku co nema v garazi 10 kovy tank, aby ti ukazal jak to uhraje apod. Trosku premyslej nad tim nez neco napises a i nad tim co ti kdo odepise. Napsal jsem ti, ze hrat to evidentne umi a ze ma i odvahu, ale ze bez goldu by nebyl ani polovicni, coz je proste svata pravda. A ano goldy jsou samozdrejme v te hre problem. Jsou tam pak rozdily meti platicim a neplaticim hracem. Ani sebelepsi hrac si nemuze dovolit palit jen goldy na 10 tieru aniz by ho to dlouhodobe tahlo do minusu a musel to dotovat nakym zpusobem.

jj decha je delo hrac ale je pravda ze ty goldy pomahaji zrovna na tech 2 tancich ktere ted jezdi nejcasteji a to je 140 a 50b hodne...vcera jsem si vzal schvalne 50b a mel jsem prumer kolem 4k dmg  ale to jsem kolem pulky odcinkal..jako kdyz ze zasobniku probiji 1 ranu pak dobiju novy a zase dam 1 tak je to nekdy na facku(nevim jestli chyba ve me nebo RNG, ale myslim ze vim kam mirit)...prumerne jsem mival pres 20 zasahu a myslim ze s goldama bych se pohyboval nekde mezi 6-7k na hru misto 4k dmg...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zřejmě přišel na chuť pedotankování, nemám již nějakou dobu prém účet a nemám již v plánu WG dotovat. Jezdil jsem jen tiery 5 a 6, z toho na Japoncích mám sotva 100% posádku a to ještě ne u všech členů, přitom jsem se u hry skvěle bavil a ještě vydělal hromadu kreditů. Za 12 her jsme byl cca 170 tis v plusu! Omlouvám se, chápu že to pro spoustu z vás nic není, ale hraji převážně tanky 7-9 a tam se tak tak držím vyrovnaně nebo možná spíše mírně v mínusu. Pak vezmu IS6  že s ní vydělám, dostanu 5 devítek, jsem nucen střílet drahou munici a na účtu je po bitvě - 3 tis a já mám nervy v kýblu..... :-D  
Zdá se, že rozšířím sbírku tanků na 5-6 tieru. Zatím mám tedy O-I exp., BDR a M10 Wolverina, a na šestkách O-I, T 34-85 a ARL. Nějaké vaše rady co přikoupit?  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zřejmě přišel na chuť pedotankování, nemám již nějakou dobu prém účet a nemám již v plánu WG dotovat. Jezdil jsem jen tiery 5 a 6, z toho na Japoncích mám sotva 100% posádku a to ještě ne u všech členů, přitom jsem se u hry skvěle bavil a ještě vydělal hromadu kreditů. Za 12 her jsme byl cca 170 tis v plusu! Omlouvám se, chápu že to pro spoustu z vás nic není, ale hraji převážně tanky 7-9 a tam se tak tak držím vyrovnaně nebo možná spíše mírně v mínusu. Pak vezmu IS6  že s ní vydělám, dostanu 5 devítek, jsem nucen střílet drahou munici a na účtu je po bitvě - 3 tis a já mám nervy v kýblu..... :-D  

Zdá se, že rozšířím sbírku tanků na 5-6 tieru. Zatím mám tedy O-I exp., BDR a M10 Wolverina, a na šestkách O-I, T 34-85 a ARL. Nějaké vaše rady co přikoupit?  :-)

T1 Heavy Tank, JgPanther (i když - to je sedma)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zřejmě přišel na chuť pedotankování, nemám již nějakou dobu prém účet a nemám již v plánu WG dotovat. Jezdil jsem jen tiery 5 a 6, z toho na Japoncích mám sotva 100% posádku a to ještě ne u všech členů, přitom jsem se u hry skvěle bavil a ještě vydělal hromadu kreditů. Za 12 her jsme byl cca 170 tis v plusu! Omlouvám se, chápu že to pro spoustu z vás nic není, ale hraji převážně tanky 7-9 a tam se tak tak držím vyrovnaně nebo možná spíše mírně v mínusu. Pak vezmu IS6  že s ní vydělám, dostanu 5 devítek, jsem nucen střílet drahou munici a na účtu je po bitvě - 3 tis a já mám nervy v kýblu..... :-D  

Zdá se, že rozšířím sbírku tanků na 5-6 tieru. Zatím mám tedy O-I exp., BDR a M10 Wolverina, a na šestkách O-I, T 34-85 a ARL. Nějaké vaše rady co přikoupit?  :-)

KV-2 :P a když jsem ještě hrál (to už je dlouho) , tak Pz. IV s houfnicí - nevím jak je na tom teď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za doporučení!  :thumbsup: 

O tom T1 heavy vážně uvažuji, KV2 asi ne, mám O-I a to je cca na stejno, no a  T67 jsem dříve nějakou dobu jezdil, tak bych rád zkusil spíš něco jiného. :-)   Nějaký tip na Německý či Sovětský stroj? Mám dost posádek a není je do čeho dát. Co třeba T150 nebo KV85? Těžké tanky mají sice momentálně velice těžkou pozici, ale když mě prostě baví.... :wallbash:   ;-)     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas s Lenochodem .. bez debat T67 .. nic nového není třeba zkoušet - nic lepšího totiž není :)

Tak když jinak nedáte......  :-D  

 

Člověk se prostě musí taky tomu WG trochu bránit, ne? Doslova nemají rádi déle hrající lidi, tak jim to aspoň trošku osladíme, ne?  ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technická :

 

Mám předposlední misi na obj. 260 - ST-12 podpalovač

 

Zapalte dva tanky, které jsou o tier výše než vaše vozidlo nebo zapalte nepřátelský tank dvakrát . (nemám před sebou zadání mise je to z hlavy, tak snad si to pamatuju dobře) .

 

Otázka:

............. nebo zapalte nepřátelský tank dvakrát - je tato druhá část taky podmíněna tankem o tier výše ? nebo to můžu udělat X. tierem ? (např. zapálím se 140tkou 2x IS-3)

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zřejmě přišel na chuť pedotankování, nemám již nějakou dobu prém účet a nemám již v plánu WG dotovat. Jezdil jsem jen tiery 5 a 6, z toho na Japoncích mám sotva 100% posádku a to ještě ne u všech členů, přitom jsem se u hry skvěle bavil a ještě vydělal hromadu kreditů. Za 12 her jsme byl cca 170 tis v plusu! Omlouvám se, chápu že to pro spoustu z vás nic není, ale hraji převážně tanky 7-9 a tam se tak tak držím vyrovnaně nebo možná spíše mírně v mínusu. Pak vezmu IS6  že s ní vydělám, dostanu 5 devítek, jsem nucen střílet drahou munici a na účtu je po bitvě - 3 tis a já mám nervy v kýblu..... :-D  

Zdá se, že rozšířím sbírku tanků na 5-6 tieru. Zatím mám tedy O-I exp., BDR a M10 Wolverina, a na šestkách O-I, T 34-85 a ARL. Nějaké vaše rady co přikoupit?  :-)

Cromwell, ruská T-34, T67 i s Hellcatem se dá furt zahrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cromwell, ruská T-34, T67 i s Hellcatem se dá furt zahrát

tier VI + je vyžadován a hellcat a T67 nejsou medka ;-)  . Já asi koupím cometa, protože s cromwellem se mi hrálo hrozně

 

EDIT : jéééé to nebylo na mě :laugh: :laugh: :laugh: asi si jdu odpočinout reaguju dřív než přemýšlím :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dextre ja som si kvoli tej missi kupil naspet japonske STA (aby som nemusel goldovat) a podarilo sa mi to hned na nejaku 3-4 bitku, ked ani posadka nebola na full - stretol som na stepi osamotenu is8 a dostala parkrat do zadku a bolo, inak asi najsprostejsia misia zo vsetkych...

Celkovo mam pocit, ze misie na medka su najtahsie zo vsetkych - tu finalnu: nastrielat 4k DMG do TD-ciek sa mi poradilo spravit az na odpocet s chalanmi z klanu a aj to sme robili asi hodinu kym vsetko "klaplo" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dextre ja som si kvoli tej missi kupil naspet japonske STA (aby som nemusel goldovat) a podarilo sa mi to hned na nejaku 3-4 bitku, ked ani posadka nebola na full - stretol som na stepi osamotenu is8 a dostala parkrat do zadku a bolo, inak asi najsprostejsia misia zo vsetkych...

Celkovo mam pocit, ze misie na medka su najtahsie zo vsetkych - tu finalnu: nastrielat 4k DMG do TD-ciek sa mi poradilo spravit az na odpocet s chalanmi z klanu a aj to sme robili asi hodinu kym vsetko "klaplo" :D

lol , hlavně je to hrozně o štěstí tahle mise :/ . Já střílím E-75 do zadku a na 7 ran jí nezapálím . Já to taky zkoušel na 8,9 tieru, tak teď zkusím šestky . Třeba mi RNG dopřeje .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh misi na zapálení dvou tanků nebo jednoho dvakrát jsem vyřešil po svém. Vykašlal se na to a šel udělat mise na artinách.

 

Už jsem měl plný zuby 3 dnů ježdění s Baťákem, často cca 10-12 ran z boku, zvrchu nebo zezadu na motor a nádrže, vždy max jedno zapálení. Už ne, díky. Zbývá mi poslední mise na arty (nemám vyznamenání) a scoutech...a T-55 bude v garáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si musím ulevit, hrát s Čechama je fakt neštěstí, dneska prohry pokaždý, když bylo v týmu víc jak 2 Češi. Jedem mě fakt vytočil- hráč s nickem penispravdy-už to něco vypovídá. Já s JgPII. na Arktidě dole už pár týdnů honím poslední misi. Najedu do zatáčky a dík pěknýmu MM trefuju a dávám pěknou dmg. A tenthle ko..t se za mě postaví a když couvnu, abych se upravil pozici tak do něj drcnu. A tenhle blb do mě pak už furt naráží, za celou hru vystřelil 3x a dal jen 383dmg mě chyběla jedna hodně podprůměrná rána abych tu misi dal. Zkončil jsem s 3863dmg. Poslední ránu mě vyblokoval. Když mu pak po hře napíšu proč do mě furt strkal, že jsem přišel o misi, tak se mi ještě posmívá, že to dělal schválně za to jedno drcnutí na začátku. Tak jsem ho aspoň zareportoval dementa :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...