Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dnesni dopoledne bylo good 12 her 12 vyher a kdyz vemu v potaz ze jsem vcerejsi den vynechal a dal si pauzu, tak posledni seance byla  nedele 33her 29 vyher (=45her a z toho 41 vyher)...to me serb asi musi milovat nebo co...ale co uz nekdo vyhravat musi a navic hodne vyher jsem zaridil sam s partakem..ale konecne i ty lamky sem tam poslechli a udelali neco uzitecneho i kdyz vetsinou to byly tockanoni...

 

 

edit: tak večer se to obratilo a botu v mem tymu rapidne pribylo takze gg..jeden tockanon vedle druheho...proste ten mozek pouzivat ti dementi nebudou..ne,ne,ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem (několik týdnů zpět) bylo zajímavé, že po 2-3 výhrách přispěchalo MM rychle s nějakým prohrávacím losem nejlépe typu 2-3:15. Zajímavý bylo, že tak aktivní v opačném případě nebylo a série proher se objevovali častěji a hlavně i o dost delší. Trochu mě to nakrklo a řek jsem si, že si na hlavu nenechám ...... a zavedl si pravidlo po 6 prohrách v řadě sedmidenní pauza od WoT. To jen, tak na okraj.

 

Nyní to podstatné. Včera po další již 5 prohře v řadě jsem si přál neuvěřitelnou věc. Ať je to opět prohrávací los. Pohled na rozlosování tomu dával slušnou šanci a podařilo se. Prohra 6:15.

Pocit po bitvě super, asi jako po splnění takový tý mise co bývala na 10 výher s požadavkem být v prvních 10 hráčích týmu dle expů. Asi jsem už z toho WoT na palici.     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se to dneska kuwa deje???byla dneska akce na odstraneni mozku??

 

edit: tak nakonec 50% vyher za 22her  4,3k wn8 a ne a ne vyhrat... serb mi asi vraci ty vyhry takze v tymu vzdy totalni howada(v 10kove hre ve 12min 11:3 ve prospech druheho tymu)..dneska to byly tymy cervenych botu proti oranzovym a nakonec jeste na poslednich par her proti me stali fialky takze fantazie.o artynach se zminovat ani nebudu pac to jsou nejvetsi ****** v tedle hre...a arty focus na prokhorovce s 2batchat.artynama u protivniku  a vnich 2 zluti cesti boti..fakt zabava prvni muj spot a bum,bum,bum,bum super hra..nejhorsi ze tech klikacu je cim dal vice takze za chvilec to budou asi jen arty proti artynam..pak si muzou klikat ***********  *********í.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc jsem to dneska vubec zapinal???....porad jsem si myslel ze se to zlepsi a ono ne...jeden tym ***** za druhym..normalne bych ty zmetky banoval..fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 99,9% hracu wotka fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ************* .fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

Chtělo by to pauzu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jak víte, WG spustilo zase další minikampaň. A víte, co se stalo? Již druhý den jim večer klekly servery (nazval to plánovanou údržbou uprostřed CW). Klekly jim i při poslední kampani, předposlední, tou před tím, při jejich dalších turnajích, i těch předchozích... WG jsou čistí amatéři, když absolutně nezvládají NIC, co zorganizují. člověku je až smutno a začíná přemýšlet nad instalaci AW - ti kluci si zakládají na chybách WG.

 

Takže CW, které měly být mezi 10:00-10:30 nakonec začaly v půl jedné ráno  :-D  A představte si, kolik klanů zůstalo takovou dobu vzhůru. WG jede.

 

A na ofiku jeden týpek napsal:

Guys, stop this, it's feature ofc. WG is using sleep deprevation to get higher sales of awesome bundles. 

"Chlapi klídek, to je nová vychytávka WG - používají spánkovou deprivaci ke zvýšení prodeje úžasných a drahých balíčků.  :laugh: 

 

Btw GW Tiger s top dělem je zajímavá mašinka. Nechápu, jak jsem dal Hečkem ST-I na ránu kupříkladu  :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes změna. Že tedy zkusím dát tu misi na LT - 7k dmg+nasvícení. No, co si budem povídat, ve městě nenaspotíte. Takže většina her skončila na rozdávání dmg... Malinovka čeká...

 

Malinovku dostanes jen se strojem se kterym jsi na ni jeste nevyhral, takhle ten MM funguje, s oblibenym spoterem mas hodne malou sanci........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aby jste vy, co tu křičíte,brečíte, že hru podělává jakej koliv mod či xwm, se koukněte na tohle... ani minimapu xwm nepoužívá.

Takže je je to problém vždy mezi klávesnicí a židlí a nikde jinde.

http://www.twitch.tv/dechapl

a pro líný i tu

http://wot-life.com/eu/player/decha/

tomu se říká pan Hráč podle mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale goldy šoupe tam kde jsou potřeba ...E100 maus na věž..a o tom to je používat hlavu..proč by měl vyjet a dostat ránu,jen kvůli tomu,aby střelil na spodek...a 50B je jenom o APCR...tam na AP není čas...

a jinak já jsem jen poukázal, že bez modu to prostě jde..to by se mohlo vyčítat,že vozí žrádlo atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

umíš číst???? psal jsem dokaž to ty...on jezdí na 5,5k dmg , ty unicum...omg, na tebe to dojem nedělá, mě je to šumák, poukázal jsem a opakuji na to,že to jde hrát bez xwm a modu ... a ty goldy si někam strč...už asi 2 roky nejsou goldy,ale premiová munice,když jsi tak chytrej,tohle by jsi měl vědět taky...

koukám,že ty jsi pán nejlepší...jsem nevěděl, že to je jen o munici, ta hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se priste vyjadruj jako clovek a nepis 5,5. Protoze 5500 dmg v prumeru nema podle profilu ani nahodou, natoz 75 procetnt... Takove jako ty mam nejradeji. Mysli si, ze snedli patent na rozum a jsou zabedneny jak necky. Nic proti. Jediny kdo tu placa nesmysly jsi ty. Napises cloveku co nema v garazi 10 kovy tank, aby ti ukazal jak to uhraje apod. Trosku premyslej nad tim nez neco napises a i nad tim co ti kdo odepise. Napsal jsem ti, ze hrat to evidentne umi a ze ma i odvahu, ale ze bez goldu by nebyl ani polovicni, coz je proste svata pravda. A ano goldy jsou samozdrejme v te hre problem. Jsou tam pak rozdily meti platicim a neplaticim hracem. Ani sebelepsi hrac si nemuze dovolit palit jen goldy na 10 tieru aniz by ho to dlouhodobe tahlo do minusu a musel to dotovat nakym zpusobem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, ze ho nemam v garazi neznamena, ze jsem ho nikdy nemel a nic o te hre nevim. Kdybys nemel pamet houpajici kone, tak bys vedel ze mam v tom wot nahrano vic jak ty. Ale co cekat od cloveka co prohlasil, ze sport nejde delat bez velkych financi a ze je lepsi sedet u wot a "realizovat" se tam  :wallbash:  :woot:  A ja se po tobe nijak nevozim, kazdy ti potvrdi , ze pokud chces byt fialka a mit pekna cisla, tak si naladuj goldy. Zeptej se treba hvezdy Skvida. Samozdrejme musi mit neco v te hre odjeto a nesmit  to byt dement, ze. Ja s prominutim do te hry vidim trosku vic jak ty, tak promin, ze neobdivuji, cloveka co to soli goldama a dela mu to vysoky dmg prumer na hru :D Ja treba s kamosem byl jeden z nejlepsich hracu na churchil III. na EU a to jsem byl vzdy viceme artynar a na ligty a cele to bylo jen o tom, ze si do tanku naladujes goldy a pak jsi za hvezdu no. Nic moc vic  v tom bohuzel neni.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 her 1 vyhra co na to rict??

edit: 8 her 1 vyhra...

edit 2: tak nakonec jsem to vytahl na skoro standard ale musel jsem opustit cetu a najednou to byla vyhra za vyhrou.. 9ky v cete a porad v 10kach a 3arty... na topu jsme meli vzdy super hrace :wallbash:  :sick: nejlepsi je ze vzdy na zacatku jsem jel neco nasvitit a skoro vzdy se podarilo, ale prvni 3-4 rany ding at to bylo cokoliv(wtf) :no: (a to bylo skoro vzdy do boku) potom jsem se ****** a zacal jezdit sam a kupodivu jsem zacal vyhravat..artyn ubylo takze slo i neco zahrat ale vse jednou konci a tak serb rekl dost a zacal me opet trestat dementama takze jsem jeste spadl ze 74% na 66%..nejvic jsem se pobavil a ****** zaroven se 3 cechama v batacich(zlutaci)..na zacatku bitvy pisu vsem at nejezdi na 1 lajnu a co se nestalo jelo tam 90% tymu..samo prohra tak jsem napsal batakovi jeste ve hre ze kdyby poslechli mohla byt vyhra...samo ze remcal howna a ve vysledku ceta 3 bataku nastrilela mene jak ja sam a to jsem mel s 9kou 2900...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...