Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

bohužel budu,protože zrovna ty je používáš...viz podpisy...jako k čemu jsou?aby každej věděl a hlavně neříkej,že to tak není. Já tomu nevěřím...

Občas se ten podpis hodí .. po přečtení názoru si člověk na WNku lehce ověří, zda dotyčný plácá, trolluje, věští nebo je to i podpořeno znalostí ( = výkonem ve hře)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no, RNG rozhodně není největší problém téhle hry. Ani jeden z největších. HRáči jsou problém, proto tu většina nespokojenců nadává. Prostě se z WoT stala hra světovýho rozměru a to přináší do hry víc idiotů :). Ale za to hra nemůže. Jak už jsem psal výše...rozhodně mi neřikejte, že hry vám kazí RNG...většinou si je zkazíte sami (když vynecháme to větší procento zmaštěných her díky retardům v týmu :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Občas se ten podpis hodí .. po přečtení názoru si člověk na WNku lehce ověří, zda dotyčný plácá, trolluje, věští nebo je to i podpořeno znalostí ( = výkonem ve hře)

já ale proti podpisu nic nemám...,jestli vidíš tak dotyčný píše proč stále mluvím o statech a on má při každém příspěvku vidět pindíka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkal jsem si, že zkusím zavzpomínat na staré časy, kdy se koukalo i na WN. Tak jsem dal včera bitvu s 907. První rána munice, druhá také... nic moc. Poté CW s E3. První rána munice, než jsem cokoli stihl opavit (2 opravy), druhá rána blow up...dnes zase 907. T92 na ránu za jízdy. Poté Charkov - 3x Vypínač, 1x Jp E-100, E3, 263, 268. 

Takže zatím teda nic moc... 300 dmg vs 1100-1800 je prostě málo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj dojem je, že RNG je od časů Closed Bety taky tweaknutý ve prospěch lam, respektive, abych zase nešířil konspiračky, je poladěný k větším extrémům.

 

Klasický a notně ošoupaný případ je "KV-1S v plný rychlosti mě dalo na ránu". Kdo s tím werkem jezdil (myslím ještě před tím, než ho WG potunilo, páč to byla jedna z mála metod, jak přelstít MM a RNG) ví, že přesností ta kanonová houfnice zrovna neoplývala a bez pořádnýho zamíření to lítalo jak chtělo.

 

Dalším jsou ty neuvěřitelný zásahy do krtin těsně před tankem, trefený okraje kruhu, když je cíl na ránu, dingy nedingnutelnejch věcí. Něco jsou spíše bugy (trefená krtina před tankem je výsledek blbě udělaný mechaniky distribuce střel),ale všechny ty divný minutí nebo naopak zázračný zásahy jsou dílem RNG a je vidět, jak se ty hodnoty plácají ode zdi ke zdi (protože lamy mají radost ze zázračných tref a skilla zas víckrát netrefí to co by chtěl). Je to z jedinýho důvodu - spád bitev. Víc bitev víc prémiovejch sad, víc prémiový munice, víc oprav, a valná většina hráčů si díky své mizernosti na ty opravy a munici nevydělá - proto se ty balíčky stříbra a goldů tolik prodávaj. Proto WG soustavně koridoruje mapy - aby hráče natlačil do jednoho místa, kde by se strhla "epická" přestřelka tělo na tělo, adrenalin stříká z uší. Lamy přestřelování na hranici dostřelu nebaví, na to mají artyny, to jen mi starý pitomci sme s Pantherama s dlooohou 75 stříleli z jednoho konce El Hallufu na druhej. Lamě je navíc jedno, jestli jde do garáže za minutu nebo dvě, pro ní je důležitý, že v posledních okamžicích dokázal něco trefit a pak hrdině zhynul v záplavě střel. Sám takovýho případa znám, chvíli sem s ním hrál čety, ale on byl schopnej brát dvojku tier do pětkový bitvy se slovy "mě to nevadí, že chcípnu, dostanu víc expů". Musel sem mu vysvětlit, že já chci i vyhrát a když svůj tým oslabím zbytečným tankem, tak je ta šance větší - bylo to v době, kdy rozhodovala technika a kvalita hráčů, ne to jakej RNG los dostane na začátku tým.

 

Já přestal, protože jednoho dne ten pohár prostě přetekl - frustrace ze způsobu, jakým se hry hrají, a jak se ke mně mechanika hry chová už prostě byla tak velká, že se hraní změnilo ze zábavy v utrpení. A to sem se tolik těšil na Conquerora a Hvězdu smrti...

 

Mimochodem, tuhle sem odjel dvě bitvy, protože sem si řekl že dostanu tu sovětskou houfnicovou BT a zároveň se podívám na to jak to tam vypadá. Jak už sem zapomněl, jak to pořádně hrát a jel víceméně na jistotu, tak to i šlo a RNG bylo hodný, ale stejně sem jen jednou vyzkoušel BT a vypínal. A po posledním reinstalu sem ani neinstaloval zpátky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ale proti podpisu nic nemám...,jestli vidíš tak dotyčný píše proč stále mluvím o statech a on má při každém příspěvku vidět pindíka...

ty a na to si prisel kde??napsal jsem akorat svuj nazor ze nechapu jak muze mit nekdo recent pod 2k a od te doby do me jedes bomby..podivej me je uplne jedno jake ma kdo wnko kdyz neco zahraje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to asi takhle - nejde hrát dobře a mít blbý staty. Když hraje někdo dobře, tak má staty dobrý, může mu třeba chvíli padat W/L, ale celkově je vidět, že je to dobrej hráč.

 

Když někdo hraje blbě, tak má ty staty blbý a jediný řešeí je pro něj hrát líp.

 

Když někdo říká "hraju dobře, ale nesobecky a tak mám blbý staty" tak kecá - hraje jak lama, nenastřílí, nenacapuje, nevyhraje a proto má staty mizerný, a je jedno jestli ve WG hodnocení nebo ve WN8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty a na to si prisel kde??napsal jsem akorat svuj nazor ze nechapu jak muze mit nekdo recent pod 2k a od te doby do me jedes bomby..podivej me je uplne jedno jake ma kdo wnko kdyz neco zahraje.

to jsi špatně pochopil,nešiju vůbec do tebe. Jen prostě nemohu pochopit to, že jsi se staty tam kde jsi a stále na tu hru nadáváš... vím kde jsem byl a vím kde jsem teď,to já bych musel brečet a nadávat, že to vše je k.... nevyhraji nenastřílím ať dělám co dělám tzn. vezmu si cokoliv a stejně k prdu.... s emilem jsem na 4 a ani 50M ted mi nějak nefunguje...vytáhnul jsem s ní na něco (59%) a náhle během 50her jsem s ním úplně klesl o 5%win a 360DMG...a to značí jedině to,že jsem hned mrtvej a ani jednou nevyhrál a podle toho všeho jsem vlatně retard. Nic jsem nezměnil. Jsem jen naštvanej na sebe a nebo bych měl psát, že to jsou všichni d e m e n t i?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsi špatně pochopil,nešiju vůbec do tebe. Jen prostě nemohu pochopit to, že jsi se staty tam kde jsi a stále na tu hru nadáváš... vím kde jsem byl a vím kde jsem teď,to já bych musel brečet a nadávat, že to vše je k.... nevyhraji nenastřílím ať dělám co dělám tzn. vezmu si cokoliv a stejně k prdu.... s emilem jsem na 4 a ani 50M ted mi nějak nefunguje...vytáhnul jsem s ní na něco (59%) a náhle během 50her jsem s ním úplně klesl o 5%win a 360DMG...a to značí jedině to,že jsem hned mrtvej a ani jednou nevyhrál a podle toho všeho jsem vlatně retard. Nic jsem nezměnil. Jsem jen naštvanej na sebe a nebo bych měl psát, že to jsou všichni d e m e n t i?

Hele tohle mi vysvětli. Takže pořád děláš s tím Emilem všechno stejně a přesto ti spadl WR a průměrka, protože jsi hned mrtvý atp. Ale můžeš za to vlastně ty? A to jako proč?To protože jsi ještě nepřišel na to, kde jsou najednou výherní pozice, nebo jak to vlastně je? Na jednu stranu říkáš, že jsi nic nezměnil a na druhou stranu říkáš, že za tohle vlastně můžeš ty. Tak to by mě zajímalo, jakou obhajobu pro WG vymyslíš. Protože tohle je už sakra směšné, jak se snažíš všechno hodit na hráče, že oni jsou ti špatní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Protože tohle je už sakra směšné, jak se snažíš všechno hodit na hráče, že oni jsou ti špatní. 

 

 

já přece neházím na hráče nic, kde jsem to psal?...nikterak přece nepíšu,že mám v týmu to či ono. Ano, Emil mi prostě nesedí netrefím nic a hlavně s ním prostě neumím. Ale spíš jsem psal, že s 50M mi to taky přestalo jít...A nebo to je prostě s tím,že mi vůbec nesedí VII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já přece neházím na hráče nic, kde jsem to psal?...nikterak přece nepíšu,že mám v týmu to či ono. Ano, Emil mi prostě nesedí netrefím nic a hlavně s ním prostě neumím. Ale spíš jsem psal, že s 50M mi to taky přestalo jít...A nebo to je prostě s tím,že mi vůbec nesedí VII...

Pravda, ani v jednom příspěvku jsi na přímo nenapsal, že za to může hráč. Jen jsi to všude absolutně naznačil, že za to nemůže WG. Tak kdo potom? Svatý Petr nebo Santa Claus, nebo nedej boha Ježíšek? Vážně si tady chceš z lidí dělat blbce v tom, že když jsi to nenapsal přímo, tak to není pravda, že to tak myslíš? Opravdu je tohle velice dobře myšleno, to ti gratuluji. Jde vidět, že máš školu jak a kde co napsat, aby tě nikdo nemohl osočit, že jsi řekl něco, co jsi neřekl, protože nikdo nemůže vědět jak to správně myslíš. To víš jen ty. Kdybych měl čas a náladu, tak věř, že ti najdu na 100% post, kde jsi napsal, že za to nemůže WG ale hráč. Ale opravdu nejsem takový hnidopich. A popravdě je mi to jedno. Jen mi není jedno, že když hraju na svém hlavním účtu, tak jsem v poslední době úplně marný. Když to zapnu na účtu, kde mám jen maximálně 5ky a to ještě v základu, tak je ta hra úplně o něčem jiném. To je jako hrát dvě hry. Ale pro někoho to tak nebude. Je to jako s jídlem. Někdo má rád vdolky a někdo zase ............ :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší urgentní rozkaz super. 1k goldů za 2k dmg a 4k nacinkáno nebo obráceně. S E3 na první pokus 7k dmg a 6,5k nacinkáno. Dnes 600k stříbra za to dát 4k dmg, přežít a vyhrát, celkem třikrát... tak jsem vzal Pattona. 3800, 5000, 3900, 2000, 4500, 3700, 4500. No, večer na houby, prostě to nepadalo, nebo se prohrálo a člověk nestihl nastřílet :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek v duchu postupu na T-55. Takže heaviny - capnout a nastřílet 3k. Avg dmg něco pod 4k, ale prostě cap ne a ne. Takže to šlo asi na 12. pokus. A potom poslední, nastřílet + nacinkat 12k dmg. Také asi 6. pokus. Prostě to WG je zlé, nechtělo mi to vůbec dopřát. O WN se ani nebavím, to nemá smysl řešit, když se hraje za heaviny...

 

No a bombónek na konec - Potkali jsme na 8. odřadech Johna-ice. Naštěstí jsem nevelel a jeli jsme s nově nabranými kluky, takže se nemusím stydět, ale měli štěstíčko na mapu se setupem, který dostali. A zahráli to přesně tak, jak bylo třeba. Tedy k jejich výhře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj...no arty stála na kopci...a jak vystřelila tak se rozsvítila...a když jsem si dával replay...tak uhlopříčka mi tam stále nesedí...zeptej se co mi viděl a nebo jestli to prostřelil skrz dráty..

jinak jaké TD si vzít na 4k dmg...s borsigem mi to né a né jít...asi dělám něco špatně,ale když jsem vzadu nenastřílím,když jsem v předu tak jo,ale nedám těch 4k dmg...

jinak amx30prot...nádhernej tančík...s ním si vždy udělám radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost ja z RHM udelal misi na t28 concept kde je potrebne nastrielat 5000dmg a dal som to v pohode ale mal som los proti X.Chece len aby boli splnene dva faktory spot a dostatok hp.Ja teraz robim misiu na t55a a tam musim dat 6000 dmg a tri killi. a to je uz trocha hardcore na RHM ale da sa aj to splnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si řekl, že azse postoupím blíže k T-55. Aneb v medku 2x někoho zapal. Celých 25 bitev trvalo, než jsem to vzdal. Za tu dobu jsem tank zapálil celkem 3x. Převážně na Cromwellovi, protože KV atp dost hořelay. 

Mise na artinách začíná vypadat reálněji jak tato hovadina. Veselé je, že můj Cromwell flamboval každou druhou bitvu, ale já ty enemácky Cromwelly ani náhodou.

 

No, bude to ještě dlouhá cesta. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si řekl, že azse postoupím blíže k T-55. Aneb v medku 2x někoho zapal. Celých 25 bitev trvalo, než jsem to vzdal. Za tu dobu jsem tank zapálil celkem 3x. Převážně na Cromwellovi, protože KV atp dost hořelay. 

Mise na artinách začíná vypadat reálněji jak tato hovadina. Veselé je, že můj Cromwell flamboval každou druhou bitvu, ale já ty enemácky Cromwelly ani náhodou.

 

No, bude to ještě dlouhá cesta. 

 

Já tu misi udělal s AMX 30 hned první bitvu, co jsem ho koupil. Haluz. RNG přálo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...