Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdravím po dlouhé době.Vidím že se zde vedou debaty o ukončení hraní :)Já to zabalil,jelikož mi hra už jen brala  a nic nedávala.Stále jsme byl vzteklý,protivný a spotřeba cigaret šla prudce nahoru.Ve hře mě držela jen parta,se kterou jsem jezdil čety(hoj casíno,už jsi konečně tak dobrý jako já?? :laugh: ), ale i to pak přestane bavit.Navíc jsem chtěl mít více času na přítelkyni,bakalářku i státnice.I když nehraju,párkrát do týdne se zde stavím kouknout co nového a stále je to při starém.Pláč hráčů,jak jim WG křivdí,neustále odinstalovávání a opětovná instalace hry(viď HBJ) a miliony důvodů,proč nehrát.Ale stále to hrajete.Navíc absence kanára totálně zabila denní hlášení,vždy jsem se těšil,co z toho dědka vyleze a jak mu to všichni dají sežrat,načež on přišel ještě s větší hovadinou:D Ale největším impulsem proč skončit byla slohovka,kterou zde napsal Švejk,jak jde bez té hry vše líp.A měl pravdu.Hra,která mě bavila skončila před dvěma lety,ted je to už jen blbost na tahání peněz z hráčů.I komunita šla totálně do kopru.Teď už  pařím jen na mobilu.Takže pokud naprostou náhodou hrajete tuhle věc https://www.youtube.com/watch?v=xp8sWWBayTQ,rád vás uvidím v klanu,který jsem tam založil týden nazpět.A pro ty,co nemůžou skončit,tak at se vám v těch virtuálním miláčcích daří více,než se dařilo mě:) Mějte se,Stingray

 

Btw za co kanár dostal ten permaban?? :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poblik už raději ne. Je to prostě mapa s random generovanýma krabičkama, které mají nadefinovaný random pohyb. Člověk už nemůže nic čekat. Když někam najedu, tak dřív i ti největší debilové alespoň něco viděli. Dnes se krejou v rohu mapy, nebo jim mapa nedovolí cokoli vidět. 

 

No, tak zas bude chvilku klid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poblik už raději ne. Je to prostě mapa s random generovanýma krabičkama, které mají nadefinovaný random pohyb. Člověk už nemůže nic čekat. Když někam najedu, tak dřív i ti největší debilové alespoň něco viděli. Dnes se krejou v rohu mapy, nebo jim mapa nedovolí cokoli vidět. 

 

No, tak zas bude chvilku klid :)

Říká ti něco Brownův pohyb? :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jéé závisláci a co potom mám říkat já, když jsem měl recent wn8 2600 (pro někoho nic moc mě se to líbilo)a recent wr 65%. ted jsem klesl na wn8 2000a win 60%  a stále klesám poslední 300 her viz výše (druhá strana) můj příspěvek...je to k pláči a co stěžuji si?NE, hraji to a hrát zatím budu. Vaše problémy na moji hlavu co potom mám říkat já, stěžovat si na hru když budu mít recent 3500 a 70% to mi přijde opravdu divné.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jéé závisláci a co potom mám říkat já, když jsem měl recent wn8 2600 (pro někoho nic moc mě se to líbilo)a recent wr 65%. ted jsem klesl na wn8 2000a win 60%  a stále klesám poslední 300 her viz výše (druhá strana) můj příspěvek...je to k pláči a co stěžuji si?NE, hraji to a hrát zatím budu. Vaše problémy na moji hlavu co potom mám říkat já, stěžovat si na hru když budu mít recent 3500 a 70% to mi přijde opravdu divné.....

 

No ono je to třeba o něčem jiném než o statistikách že. Když zmizí radost ze hry tak jsou ti statistiky k ničemu. Pokud to hraješ jenom kvůli číslíčkům, tak se můžeš divit do nekonečna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jéé závisláci a co potom mám říkat já, když jsem měl recent wn8 2600 (pro někoho nic moc mě se to líbilo)a recent wr 65%. ted jsem klesl na wn8 2000a win 60%  a stále klesám poslední 300 her viz výše (druhá strana) můj příspěvek...je to k pláči a co stěžuji si?NE, hraji to a hrát zatím budu. Vaše problémy na moji hlavu co potom mám říkat já, stěžovat si na hru když budu mít recent 3500 a 70% to mi přijde opravdu divné.....

Je to o lidech. Někomu stačí 2500 recent , někomu nestačí 3500 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to třeba o něčem jiném než o statistikách že. Když zmizí radost ze hry tak jsou ti statistiky k ničemu. Pokud to hraješ jenom kvůli číslíčkům, tak se můžeš divit do nekonečna.

jak bych to napsal...wotko je nějak už tu dobu na světle a prostě k tomu udělali nějaké hodnocení. Člověk je tvor soutěživej a prostě si bude vždy poměřovat pindíky o tom žádná. A v dnešní době je hra na pc brána vlastně jako sport, o kterém jsme si mohli v 90 letech jenom zdát a smát se tomu, že to je sport. Ale v té době člověk porovnával své hodnoty v hrách s někým jiným...viz jakou úroveň hraješ či za jak dlouho jsi to dal. Ve wotku je to nějaké wn8 nikoliv WIN, které by mělo být podle mě více směrodatné. Ale...toď otázka. Já jsem před měsícem vyhrával aniž bych se nějak k tomu přičinil a poté jsem prohrával a už vůbec jsem nezahrál. Takže ono ta DMG asi k tomu prostě patří,ale zas jsem potkal s WN8 2200 a měl jen 53%win...No hraji to pro to,že mě to baví, ale koukám na čísilka to bych kecal,že bych to nedělal, je to kolem nás všude..stále se to řeší,tak pochybuji,že i ty se na to nekoukáš, když každej tvůj příspěvek o wotku je vlastně o WN8. 

 

Je to o lidech. Někomu stačí 2500 recent , někomu nestačí 3500 ;-)

no to už jsme si to řikli s martenem...já to beru,nemůže být každej prezident to ne. Ale čísla prostě ukazují něco a je to prostě pro mě k smíchu ,,brečet,, nad tím...prostě wn3500 a více si myslím, že je to super a win mít přes 70% to ani nebudu psát, ale opravdu to je, že to vlastně nejde hrát? to je 10 her a win 7x..a vlastně si pořádně zahrát s wn8 3500... kdo to hraje tak přece ví,jak si musí zahrát s tímhle číslem a určitě nebude nadávat na hráče...stále tu přece je těch 25% RNG a s tím nic neuděláš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RNG je takový překvápko . Bez něj by ta hra stála za pérd .

jo jasně já si na RNG nikdy nestěžoval, protože to beru a snažím se s tím prostě nějak poprat..při hře nadávám jak špaček, je to na spoluhráče(né v četě) a protihráče...ale vždy to je ukončeno,že jsem já ,,v ůl,,, že jsem to  ,,p o s r a l,, ...itutik může vyprávět... ale když vidím příspěvek lidí co opravdu hrají podle nějakého údaje ,,unicum,, a stále si stěžují tak to opravdu nechápu. Ty by neměli lezt na forko,neměli by hrát public, ale hrát si svoji ligu...třeba ty eslka. Jsou jinej level než většina znás, tak co by měli od nás očekávat...jelikož to nejde udělat extraligu,ligu a pralesní ligu musejí se s tím smířit...ale zas bych chtěl vidět,jak by hráli mezi sebou když jsou všichni ,,unicum,, na koho by potom nadávali? na sebe určitě ne. Že by zase na WG...

Když jsem se koukal na finále ESLka a topový hráči dokázali prohrát s papírově slabšími hráči, nemyslím si, že by brečeli že WG jim nepřálo...jasně public a soutěž je něco jiného,ale princip je stejnej..pár závisláků sedí a honí se po mapě v tancích a co ještě mají posádku se stejným (plným)počet skillů i vlastně stejné stroje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to třeba o něčem jiném než o statistikách že. Když zmizí radost ze hry tak jsou ti statistiky k ničemu. Pokud to hraješ jenom kvůli číslíčkům, tak se můžeš divit do nekonečna.

presne tak radost ze hry zmizela..ted mam radost ze 3 veci..1.)kdyz z 5 strel aspon 2 probiju    2.)kdyz nedostanu do tymu 14 retardu coz je v85% ....a to hraju jen 10 a 9ky...  3.)kdyz me nefocusujou arty coz je vlastne jen vyjimka(pac jsou stale 3arty na tym) a kdyz je i 1 stejne si me najde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WoT má jednu zásadní chybu, můžeš být jak chceš "špatnej", WG tě stejně na tu desítku jednou samo dokope. A nemusíš proto udělat nic jiného než jen zapnout hru a hrát. Ta hra tě bohužel nenutí do ní proniknout, možná se naopak snaží ti v tom i zabránit, proto je velké množství hráčů, kteří prostě nejsou schopni nastřílet a pak vše svádí na ty okolo. Nebudeme si nic nalhávat, pokud mám odehráno 15 tis bitev a denní statistiky se mi motají pod tisíc WN8, tak je chyba ve mě a ne v samotné hře. A můžeme si tu psát, že na statistiky nehrajeme jak chceme, ruku na srdce, lépe by to po měsíčním tréninku zvládl i šimpanz.....  
Ano, ani já nejsem žádnej super hráč, mám ovšem snahu se tu hru stále učit a dělat vše proto, aby můj tým vyhrál. A to mi u spousty hráčů bohužel chybí. Rozumím tomu, že je to pouze hra a není to "život", každopádně ani to mě neomlouvá, že ji hraji jako naprostý hlupák.... :-)  
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak radost ze hry zmizela..ted mam radost ze 3 veci..1.)kdyz z 5 strel aspon 2 probiju    2.)kdyz nedostanu do tymu 14 retardu coz je v85% ....a to hraju jen 10 a 9ky...  3.)kdyz me nefocusujou arty coz je vlastne jen vyjimka(pac jsou stale 3arty na tym) a kdyz je i 1 stejne si me najde...

a jsme u toho...my jsme vlastně retardi, protože nejsme rovnoceni soupeři či spoluhráči dle statistik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne podle statistik, ale herniho projevu. Ktery vypada jak spatna UI...heavy kempi vzadu. Td jsou vepredu. Medka a lighti jsou pokazdy jinde. Spot atp, podpora, tankovani... Driv bylo lepsi. I lide vedeli, co zhruba maji delat a kam jet. Dnes se uz jen rozjedes a doufas. A kdyz chces jet jinam, tak uz nestihas. Bitvy moc rychle a nudne...jen arty se hraji stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...