Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Kurvamať. Asi rok (nebo kolik, možná i víc) sem tenhle topic ignoroval s tim, že třeba zapomenu co se tu probírá a nebude mě to tolik **** ve hře (haluzfaktor +-25% atd. znáte to.). Nebo třeba, že to zmizí (ten haluzfaktor ne topic).

Ok. Uznávám, sem naivní. Změna žádná. Jen nějaký nový nicky na hádání  a když se neshodnou tak si nadávaj ještě blbějc než to tenkrát lítalo v Artyhumusu.

Hra tedy stále nic moc předpokládám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to ***** je?

 

Já ty tanky fakt hraju ze zábavy, poslední dobou opravdu jen pár bitev týdně. První bitva s AMX 30 - win za stavu 6:11 na cap... Jo capnul jsem to, protože strana s 11 tankama rupla za tři minuty. Fajn násobek za 1400... A pak 3 bitvy s T-54. Vždy top v DMG a mezi TOP 3 v expech (podotýkám že opravdu celkem jasně)... Abych to doplnil, prohry 3:15, 6:15 a 4:15.

 

Ta hra má spoustu chyb, ale největší chybou tý hry jsou hráči. Ta hra mě fakt baví, přijde mi i přes ty chyby dobrá... I proto do ní 3 roky pravidelně cpu prachy (pravidelně premko, ale jsou i tančíky)... A nakonec to přestanu hrát kvůli lidem na druhé straně? Ne, nejsem Marty, nebo Marten abych si hry vyhrával sám. Já po těch lidech ani nechci zázraky. Jen trocha soudnosti... PROSÍM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to ***** je?

 

(Redakčně zkráceno.)

 

To mi povídej. Mě na účtu smrdí spousta goldů a čekám, jestli je spojej s WoWs, nebo za ně možná nakoupím prémko. Ale jinak ta hra je nehratelná - hráči jsou naprostej odpad a navíc ten pseudoRNG...

 

Děsně mě to štve, byla to vynikající hra, ale WG jí zabilo svojí hamižností a stupidním manyžerským přístupem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to ***** je?

 

Já ty tanky fakt hraju ze zábavy, poslední dobou opravdu jen pár bitev týdně. První bitva s AMX 30 - win za stavu 6:11 na cap... Jo capnul jsem to, protože strana s 11 tankama rupla za tři minuty. Fajn násobek za 1400... A pak 3 bitvy s T-54. Vždy top v DMG a mezi TOP 3 v expech (podotýkám že opravdu celkem jasně)... Abych to doplnil, prohry 3:15, 6:15 a 4:15.

 

Ta hra má spoustu chyb, ale největší chybou tý hry jsou hráči. Ta hra mě fakt baví, přijde mi i přes ty chyby dobrá... I proto do ní 3 roky pravidelně cpu prachy (pravidelně premko, ale jsou i tančíky)... A nakonec to přestanu hrát kvůli lidem na druhé straně? Ne, nejsem Marty, nebo Marten abych si hry vyhrával sám. Já po těch lidech ani nechci zázraky. Jen trocha soudnosti... PROSÍM!

 

Ono to není jen o lidech. MM ti nasype do jednoho týmu (bez čet) 1x brufen, 5x vodník, zbytek banánů a na druhou stranu jednoho vodníka a zbytek rajčata. Win chance 13%. to není chyba hráčů ale dementně nastaveného MM kvůli vyváženosti WR. O tom, že je na jedné straně jeden HT a na druhé sedm ani není třeba mluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to není jen o lidech. MM ti nasype do jednoho týmu (bez čet) 1x brufen, 5x vodník, zbytek banánů a na druhou stranu jednoho vodníka a zbytek rajčata. Win chance 13%. to není chyba hráčů ale dementně nastaveného MM kvůli vyváženosti WR. O tom, že je na jedné straně jeden HT a na druhé sedm ani není třeba mluvit.

a ty se řadíš jako kam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waltere: ty souhlasíš jak je vidno s příspěvkem ..

 

Celý alibismus si můžeš strčit do míst, kde slunce nesvítí. Víš, že jsem vždycky byl pozitivní. Ale aby se dělo to, že prohraješ 8 her v řadě, pak vyhraješ jednu nebo dvě a pak přijde další série je trochu divné. Jak je možné, že jsem měl pořád lehoulince stoupající tendenci WR a naráz z ničeho nic sešup jak na horské dráze? To si za to jako ty chytrolíne mohu sám? S těmi samými tanky, s těmi samými lidmi, kteří už nechtějí ani hrát se mnou, protože je to opruz. Pořád prohry. A když už mám dodělat tank, který kolegové načali, tak ho nedodělám, protože střílím gumové medvídky. Vrcholem všeho bylo, když jsem HEčkem nepenetroval T92, protože měl borec WR 48% a už jen 50hp. No tak ještě stačil vystřelit. Mě samozřejmě zabít. A na replayi jsem koukal, jak je tohle možné. No jistě, trefil jsem ho prý do děla, tak za 0. A jak mohu trefit s Obj140 borce do děla, když mu mířím na spodek na 100m???Really i don know. 

Ale pravda, chyba je u mě a přeji ti, aby jsi tohle zažil taky. Tři dny naprostého utrpění, kdy za všechno mohu jen já. Jsem zvědav, jestli si potom taky řekneš, že za to vlastně můžeš jen a jen ty  :cool:

 ale vzápětí píšeš tohle....

 

ostatní hráči  ze mě spí velmi klidně již pomalu druhej rok :-D

 

může a dokonce i klidně spí , třeba já mám nějakých ušmudlaných 1500 a drobné a je mi vcelku dobře :)

 

nejdeš si tak proti sobě? Protože souhlasíš s příspěvkem, kde ukazuje jak je to vše na prd v dnešním wotku a potom vlastně napíšeš,že 2 roky nehraješ a vlastně ti to je šumák kolik máš wn8. Nebo jsem něco nepochopil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se opakovat, ale pokud se chcete hrou bavit, tak nehrajte sólo ! Většina z vás je v klanech, tak proč nehrajete v četách ? 3 slušní hráči dokážou daleko víc ovlivnit bitvu než jeden.

A jestli se vám nedaří ani v četě, tak bude problém mezi židlí a klávesnicí......

 

Bavit se můžeš i sólo hraním (prakticky ani jinak nehraju). Jen nesmíš mít ukřivděný pocit, že ti někdo/něco pořád ubližuje. A taky to znamená měnit styl hry podle situace - i LT pak někdy musí hrát jako TD (ale s T49 to docela funguje :-) ). Baví mě hlášky hráčů (1. mrtvola) jak je tým nepodpořil a jací jsou to noobové - přitom od začátku bylo jasný, že tam kam jede se nikdo jinej nechystá a nikdo tu stranu nekryje, stačilo kouknout na minimapu.

 

Mimochodem - zajímalo by mě jak velký procento hráčů ví, že se dá minimapa zvětšit a pak je na ní i něco vidět ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavit se můžeš i sólo hraním (prakticky ani jinak nehraju). Jen nesmíš mít ukřivděný pocit, že ti někdo/něco pořád ubližuje. A taky to znamená měnit styl hry podle situace - i LT pak někdy musí hrát jako TD (ale s T49 to docela funguje :-) ). Baví mě hlášky hráčů (1. mrtvola) jak je tým nepodpořil a jací jsou to noobové - přitom od začátku bylo jasný, že tam kam jede se nikdo jinej nechystá a nikdo tu stranu nekryje, stačilo kouknout na minimapu.

 

Mimochodem - zajímalo by mě jak velký procento hráčů ví, že se dá minimapa zvětšit a pak je na ní i něco vidět ...

Mě by zajímalo kolik hráčů ví, že tam ta minimapa vůbec je :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes asi zjistil, že jsem už WoT tak nějak vnitřně odepsal.

Dnes a zítra je akce na 3x10 goldů. Ani na okamžik jsem nad splněním této akce nezauvažoval a to mám v tyto dva dny i dost času to s přehledem dát. Samotná hra mě už tak nějak nenaplňuje a nějaká akce s tím  už asi těžko něco udělá.

Taky jsem dnes viděl na Malinovce zahrát hráče s LT dobrý scout styl, což hodně pomohlo výhře. Nějaký hráč z klanu Caml nebo cosi takového. Jeho celkový win nad 66%, ale strašně nadával a tak jsem se na pochvalu vykašlal a to jsem o ní uvažoval. Kdysi jsem jezdil s LT a položil jsem si sám otázku, zda bych se pokusil udělat (zahrát) něco podobného co dotyčný. Odpověď byla smutná. Ani by mě nehlo se o něco takového pokoušet a před 2 a více lety bych to zkusil minimálně v 10 bitvách pokud by byla šance a na základě výsledku se pak rozhodl.

 

PS: Nějak jsem začal brát hráče ve WoT jako takovou kreativnější umělou inteligenci v singlhře a ne jako lidské hráče a ještě k tomu je mi skoro fuk jak skončí bitva. Strašná kombinace herního přístupu ve hře typu WoT :( .               

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waltere: ty souhlasíš jak je vidno s příspěvkem ..

 

 ale vzápětí píšeš tohle....

 

 

 

nejdeš si tak proti sobě? Protože souhlasíš s příspěvkem, kde ukazuje jak je to vše na prd v dnešním wotku a potom vlastně napíšeš,že 2 roky nehraješ a vlastně ti to je šumák kolik máš wn8. Nebo jsem něco nepochopil?

 

já jsem mu negoval mínusko,, Jasona znám, mám rád, je to fajn člověk  a vždy jsme jeho DH rád četl :-)))),druhá reakce byla právě na jednoho skillera , že nechápe lidi pod wn 2000 :-D  ale není třeba nic řešit , pitvat, ono je to stejné jako WT, taky tam spousta lidí nadává a já třeba jsem spokojenej, tady takdy kde kdo nadává a jsou tací co jsou i tak s wotkem  spokojeni... :-) wotko nehraju protože mě chytlo hodně lítání, neodešel jsem ze hry ani kvůli artyhumusu co mi vždy vadil, ani pro rgn , spotting, MM  atd...prostě jsem začal jen obyčejně hrát jinou hru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...