Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Už mě to rozdělování map začíná vytáčet. CO jsem rozjel Jap heaviny a co upravili mapy pro tiery, tak s tím jezdím jen Prochorovky, Malinovky, Stepi, Výběžky, Westfieldy... Moje O-I nezná nic jako Himmel, Ruinberg a spoustu dalších blbých měst, kterých je už plno. Bitvy končí pohledem na inkasované dmg, kde svítí pouze HE,HE,HE a HE...

 

Ty mapy jsou dobrý, rád si je zahraju, ale sakra ne s touhle obludou, co nejde minout. Expení tedy jde hůř, než jsem plánoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě to rozdělování map začíná vytáčet. CO jsem rozjel Jap heaviny a co upravili mapy pro tiery, tak s tím jezdím jen Prochorovky, Malinovky, Stepi, Výběžky, Westfieldy... Moje O-I nezná nic jako Himmel, Ruinberg a spoustu dalších blbých měst, kterých je už plno. Bitvy končí pohledem na inkasované dmg, kde svítí pouze HE,HE,HE a HE...

 

Ty mapy jsou dobrý, rád si je zahraju, ale sakra ne s touhle obludou, co nejde minout. Expení tedy jde hůř, než jsem plánoval.

A nechces si to vymenit??? .. ja robim (ehm snazim sa , neuspesne) robit LT osobne misie.. a to .. Himmel, Charkov, Stalingrad,  v lepsom pripade Ensk alebo Ruinberg...  za poslednych 5 dni ani raz Malinovka ...

 

 

PS: Velmi sa ospravedlnujem za Kanarovsky spam, ale nevydrzal som to .... Slubujem,ze sa budem snazit aby sa to nezopakovalo ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadá mě jedna věc - čistý spot vs assist dmg. Není v těch 2k dmg za spot/assist nějaký ten bodík za asistenci (detrack)? To by pak asi nebralo jako "odhalování"... Ale jen hádám, tuhle misi mám splněnou, ale už to je dost dlouho...

Taky jsem si to říkal . No určitě bude většina spotu přes pásy .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bud jsem zapomel jak se ta hra hraje nebo dostavam do tymu same ******..ano tak druha varianta je spravna :wallbash: ted jsem dal 8 her kdy v 1 nebyla arty zadna, zbytek pokazde 3arty na kazde strane a neustaly focus na me...delaji si ze me ***** nebo co?to uz nejde ani komentovat.o hracich se taky radeji nebudu vyjadrovat pac bych dostal ban......normalne bych takovemu kryplovi ukopl hlavu...fu all arty retards fu :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už to asi neumím hrát. Bažina v 13 90, počkám si, až se rozjedou do boků, abych jim projel k arty. Zkouší to naše T71, naráží na 2x CDC. OK, dostalo na *****, CDC jedou pomoct na kraj mapy. Nesvítili jen 2 scouti ze tří a artiny. Fajn, cesta volná. Artina bliká na bázi. Zastavuju, doměřuju, střílím. No a najednou na mě z jejich báze čumí právě ti dva scouti...

 

Dřív se to fakt hrávalo jinak  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra mně přestává pomalu, ale jistě bavit. Jedu si takhle E100vkou Tundrou. Na klasické ostřelovací místo heavy tanků. Se mnou jede IS7. A narazíme na dvě soupeřovy taky IS7. Tak se točím, odrážím AP. Lehce mě poškodí již zoufalý soupeř HE municí. A pak to začalo. Dostal jsem pěkně dvakrát od desítkových artinek přímý zásah. A samozřejmě garáž. Nejsilnější tank ve hře šel po dvou šupkách od arty a závěrečnou ranou za 20 od IS7 do garáže. Následovala naprostá flustrace, neboť naši clickři stáli na bázi a trefili velké h...! Ta hra je nudná a to né kvůli stupiditě hráčů, ale kvůli neskutečnému dělostřelectvu. Když už jsou tak neskutečně přesní, mohli by dávat alespoň za polovinu damage. A to jsem dneska viděl další parádu. Týpek s T95 se nestačil ani rozkoukat a už přiletěla šupa od artilerie za 1700 a borec šel do garáže. Ta hra má prudký sešup. Nechápu ty co za artilérie hrajou. Je to otřesná nuda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz naprosto rezignoval, unistal se jeste nekona ale neni k tomu daleko. Jako fakt jsem takova lemra abych mel win za poslednich 100 bitev 40? Opravdu? S OP tanky s posadkou? No nevim.....cela hra mi prijde posledni dobou bud nasravaci nebo groteskni - dle nalady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... A pak to začalo. Dostal jsem pěkně dvakrát od desítkových artinek přímý zásah. A samozřejmě garáž. Nejsilnější tank ve hře šel po dvou šupkách od arty a závěrečnou ranou za 20 od IS7 do garáže. ...

 

Tuhle jsem jel s E100 bažinu .. od začátku mě otravovala osmičková arty, po 4 zásazích jsem smutně koukal v garáži, nic jiného mě neprobilo  :wallbash: celkem jsem čubrněl :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení spolupisatelé, stejně jako Gut mám ten problém, že jsem pravděpodobně opravdu před uninstalem. Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A tady se bohužel utrhlo RNG. Zkusil jsem si zahrát ještě na svém druhém účtu. Přeci jen tam nemám 57% WR, tak to snad bude lepší, říkal jsem si. Bohužel tam mám za sólo hraní 54%. No teď už vlastně ne. Protože jsem odehrál 30 bitev a z toho opět vyhrál úžasných 9. Jasně, jsou to lowtiery, ale tohle bylo moc. Evidentně je potřeba upravit poměr WR u všech hráčů. Jinak není možné, aby zelenomodré týmy prohrávali proti oranžovorudým. A hlavně způsobem velice pofiderním. Neviditelné tanky, které s chafeem nejsem schopný spotnou na více než 100m. Opravdu nespotnu KV85 nebo Churchila VII přes jedno křoví? A když už ho teda spotnu, tak on mě taky? To jako máme stejný dohled a stejný cammobonus? Tak proč hraju scouta? To rovnou mohu hrát s čímkoliv. No vlastně nemohu, protože mám velký WR, takže ať budu hrát cokoliv, tak s tím nic nezahraju, dokud WG a RNG neřekne, že jsem srovnaný do průměru a mohu začít hrát jako normální člověk. Ale to zase začnu vyčnívat a bude to brzo zase zpátky. 

Kdyby jste věděli o někom, kdo chce koupit účet, tak mi napište do PM  :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že ty trable nemám sám neviditelné tanky a střílejíci pole kde nic nestojí a nebo tank na bázi kterou jsem několikrát projel a stejně tank nenašel a to střílel tak jsem měl za to že jsem asi starej vůl ale když ho nenašli další 2 tanky tak asi něco bylo divného. Plus neprostřelitelnost tanků trefím AMX12t z ST1 posunu jej po mapě za nula a nebo tiery o několik tříd níže co nejdou prostřelit a on rozseká na dvě rány. Když by v té divné hře nebylo utopeno tolik peněz tak by už proběhl trvalý uninstal.. A to ještě záhadné střely které lítají za roh a trefující tanky i když má věž skoro otočenou na druhou stranu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím kam tím míříš a bohužel musím konstatovat, že v četě je to tak o 10% lepší, tzn že se dostanu tak na 40-50% WR. Ale hratelnost je šílená. Počkám ještě na jeden patch a pak uvidím jestli to bude lepší nebo ne. 

Počítám,že v dalším patchy už neuvidíme ani jeden tank a bude se jezdit po mapě a snažit se náhodně do sebe narazit.Opravdu,už to vývojáři přeháněj ta neviditelnost leze pěkně na nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

závisláci,ruku na srdce...problém bude vždy mezi klávesnicí a židlí a to nechci, aby to vyznělo špatně... 

buď ta hra baví a nebo nebaví, prostě tokové to vyhoření pochopím... ale stále svádět to na něco jiného než na sebe no nevím...alibismus se tomu říká..

jednou to jde a jednou to nejde...taky nepochopím proč mám wn8 kolem 1400 a win kolem 58%. (hry o víkendu) a ted najednou jsem opět nad 2000..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...