Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak když nebyl OP,tak proč mu místo věže nasadil nějakej chytrák místo věže akvárko a do něj narval násadu od koštěte? :-)

aha ...a že je hodně hráčů, že s KV-1 mají wn8 nad 2000...dej si práci a někoho s tím najdi, že má wn8 nad 2500 s tím tankem a tím podle mě dokážeš , že to byl OP tank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak... jedu ty japonský heaviny, příp. s kolegou Sextona I a mé dojmy z hraní?

Himmel, Himmel, Ruinberg, Step, Ruinberg, Himmel, Step, Step, Step, Ruinberg...

 

Jak upravili rozdělování map, tak to začíná dost nudit... aneb makejte, expěte, ať si zahrajete, protože tohle vás brzy přestane bavit... děs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebezpečnou násadu.

 

Poslušně hlásím, že 4. těžký Japonec je úplně k smíchu. Pancíř jako light, dělo jako light, rychlost jako T95... ale asi omezený MM? Bohužel HEATy nestačí ani na polovinu pětek, takže dát víc jak 300-400 dmg je celkem fuška...

Zvedaku vydrz, V si uzijes je to OP jak prase ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že se mi konečně podařila mise s HT (na T28 HTC) - myslím, že TT-7 - nastřílej 2000 dmg a capni základnu. Trvalo to snad měsíc a cca 100 bitev s různýma HT. Mezitím jsem dokončil mise LT-15, MT-15 a TD-15. To těžítko ale bylo zakletý, buď cap a málo dmg, nebo dmg a široko daleko žádná základna ...

 

Při 1850 dmg jsem ze základny s T32 čtyřma ranama neprobil S Pershinga z převýšení goldem. Vyhráli jsme na cap ... skoro mi praskla žilka   :wallbash: Těch 1850 dmg se opakovalo docela často jako max, na tu hladinu to šlo docela snadno - a pak už se nedařilo nic.

Ja si tiez pametam, ze som potom tu poslednu verziu tejto mise na 260-tku (4k DMG+cap) urobil az s asistenciou kolegu v cete, kt. pod hrozbou zabitia spoluhraca, ktory chcel zabit posledneho zijuceho enemaka mi umoznil plny cap...

 

Hlavny pruser tejto misie je v tom nastrielani, lebo ked tolko nastrielas tak zvycajne uz tim vyrazne vyhrava a cap nikoho netrapi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je těžký nepropadat depresi nebo spikleneckým teoriím, ale když vyhrajete 4 hry z 22, člověk prostě musí přemýšlet... Různé tanky, bitvy rozložené během dne, bez lagů, jen ty týmy jsou nějaký divný.

Vítej do klubu kolego,včera z 15 bitev 2 výhry,pořád dokola 3 mapy: Doly,Himmelsdorf a pro změnu Zimní Himmelsdorf !!!! A to jsem po 6 prohrách v řadě vypnul a zapnul hru,zkusil 1 i 2 server,nic nepomohlo :-( Paradox je,že ty dvě výhry jsem udělal s E50M  :-) na nižších tierech to prostě nešlo vyhrát,průměrná délka bitvy 3 minuty při skore 3:15 a pod. !!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po výborném včerejšku jsem dnes pokračoval s O-I. Jenže někdo mi to vyměnil. Většina losů proti šestkám, jenže. Já je dneska nedokázal probít. Zato oni mě si čelně dávali luxusně...KV-2 absolutně neprůstřelný a T-150 ani náhodou. včera jsem se jim smál, dnes jsem brečel. Díky takovýmto dnům jsem to tehdá přestal hrát. Asi se zas na poblik vykašlu, tohle je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dál pokračuji v zábavném hraní šestek, našel jsem si oblíbence shermana E8 a udělal z něj sběratele medailí, konečně jsem třeba dosáhl na Oskinovu medaili, ten tier mi naprosto vyhovuje, občas to proložím sedmičkou nebo devítkou, ale šestky jsou pro mě momentálně nejlepší, máme v četě největší vliv. Včera 17 her a WR 82% s WN8 přes 3400.

 

Jinak k debatě o KV1, vždycky mi přišla OP, i když jsem nepoznal 107 mm gun, jezdil jsem s troll gunem a mám s ní WN8 lehce přes 3000. Japka dokážou vypnout solidním způsobem, ale mají spoustu nevýhod, takže se vyndávají docela lehko. Vůbec si nedovedu představit, že bych dobrovolně hrál takové šneky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni ti lidi si nepamatujou, že nejzábavnější na KV byla kombinace pancíře a naprosto nehoráznejch kanonů, a to na pátým tieru. Co na tom, že ten tank nejel a věž se neotáčela? Lehký tanky, který byly rychlý, vás neprostřelily ani zezadu, na stejným tieru jedinej důstojnej soupeř byla PzIV se Schmalturmem a dělem z Pathera, která ale šla na ránu či dvě, ale hlavně:

 

bylo to před úpravou mechaniky výpočtu HE damage.

 

S popelnicometem nebyl problém dávat rány za 800, na dvě rány sem vypnul americký T-28, a to šla první rána přímo do jeho čelního pancíře. S pětkovým tankem, byly to dva jediný tanky na pětce, kde si člověk PŘÁL aby mu MM dal osmičky.

 

Od tý doby se toho moc změnilo. Přibyla spousta lobotomiků, který ani nevědí, kde má tank začátek a kde konec, WG začalo ovlivňovat výsledky bitev, změnila se mechanika penetrací i fungování pancířů a hlavně přibyla spousta OP tanků se zásobníkama, rychlostí formule a pancířem Mause...

 

I tak je KV-1 i 2 strašně super tank, ale už to není ta zábava jako tehdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera se mi nějak nechtělo jít spát,tak jsem si zapnul hru.Kolem druhé hodiny jsem končil,ale né z důvodu ospalosti,ale když dostáváte proti sobě neustále čety E25tek,které za bitvu ani nezahlédnete a jen to jejich uši rvoucí probíjení pancíře,které vám oznamuje,že tam někde jsou vás zaručeně pošle znechuceně do pelechu.Jezdím teď Su-152 a největší slast je vypnout toho zmetka ná ránu a následně sledovat v chatu jakej jsem noob :-D .Co se týká linie jap.těžáků,tak ty má moje 152mm houfnice velice ráda.Zásah z boku do zadní části znamená tak z 80% zapálení tanku a odchod do garáže.Dokonce se mi včera podařilo zapálit v jedné bitvě T29,M6 a 2x O-I .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera konečně splněná mise na obj. 260 - odrazil 3x svoje HPčka .

Nedávno jsem koupil T110E5 - za boha se mi to s ní nemohlo povést . Vytáhnul jsem E-100, chytil mapu Tundra - šance na win jsme měli cca. 40% a proti 3x arty (T92 , M53/55 a myslím 9. tier GWčko) .

Jel jsem z jižní báze nalevo do toho kaňonu . V E-100 jsem byl topová heavy (enemáci topky medka a HTčka jen 9. a hodně 8. tierů . Na velký odpor jsme nenarazili, tak jsme projeli ten kaňon a prd bounce od T92 APčkem :-D . Za 3 vteřiny prd M53/55 cink APčkem, za 40sec opět oba dva mě znovu cinkli :laugh: :laugh: , pak se přidalo (taky APčkama) jedním cinkem GWčko . A zbytek dodělala 268, kterou jsem taky 2x odrazil  :devil:  .  Celkově 8700+ nadingáno a konečně dingací mise hotová :cool: . Vážně bych nevěřil, že to vyjde zrovna s E-100 a že mi to odcinkají v 80% zrovna artyny

 

EIDT:

shot_412.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dál pokračuji v zábavném hraní šestek, našel jsem si oblíbence shermana E8 a udělal z něj sběratele medailí, konečně jsem třeba dosáhl na Oskinovu medaili, ten tier mi naprosto vyhovuje, občas to proložím sedmičkou nebo devítkou, ale šestky jsou pro mě momentálně nejlepší, máme v četě největší vliv. Včera 17 her a WR 82% s WN8 přes 3400.

 

Taky mě to s T-34-85 moooc baví.....naše četa je smrtící :devil:

Kolem 20 h budu online, tak zas dáme plutonek  ;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si dal na 2 hodky wot a radeji jsem to nemel zapinat..totalni demence..ti hraci si snad schvalne berou tanky se kteryma to vubec neumi...proste des ale to je porad dokola... hra uz lepsi nebude...aspon ze dneska nebylo tolik artyn to je jedine pozitivum :thumbsup:

Z toho si nic nedělej, WoWs je trochu lepší, ale ne zase o moc.

 

Když jsem dneska s Arkansas Beta nastřílel 100k dmg a šel na další bitevku, která byla za rohem, tak mi náš Phoenix střelil přímo na zadek salvu torpéd tak, abych nemohl uhnout. Bylo to poté, co jsem sejmul poslední viditelnou enemy loď a v tu dobu nebylo na co střílet, páč vše bylo mimo range (za ostrovem) a ta "moje" bitevka byla úplně jiným směrem, než vystřelil ty torpéda. Takže byl ode mě asi kilometr a šup torpéda, asi si myslel, že je dingnu, když jsem bitevka :-D Fakt retardovanej blb - pak jsem koukal, že má odehráno 50 bitev = chápu, že nerozumí taktice, ale torpéda by měl umět zamířit na oranžového a ne na zeleného :-D Dostal jsem hit za +-10 000 a pak už jsem jen nabral vodu - opravy vyčerpané (nenabité).

 

Celkem mi ten retard sebral cca 18k dmg, takže místo abych si podal bitevku, jak jsem měl v plánu, tak jsem tupě pošel po třech salvách, páč s tímhle jsem fakt nepočítal *** Naštěstí to byla výhra a já měl 4 kousky, ale klidně toho mohlo být daleko víc... Myšlení toho hráče mi silně připomělo WoT :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci. Po delší době jsem začal trochu opět hrát. A nestačím kulit oči - tolik nových strojů, všechny rychlé jak sviňa, kanóny s kadencí kulometů, bitvy cca 4 min v průměru, taktika - všichni na jednu stranu a buď to vyjde, nebo rychlá prohra.

No snažím se přizpůsobit. Ale musím konstatovat že staré WOT s taktizováním, pomalejším postupem a napnelismem až do konce bylo jaksi o několik tříd lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci. Po delší době jsem začal trochu opět hrát. A nestačím kulit oči - tolik nových strojů, všechny rychlé jak sviňa, kanóny s kadencí kulometů, bitvy cca 4 min v průměru, taktika - všichni na jednu stranu a buď to vyjde, nebo rychlá prohra.

No snažím se přizpůsobit. Ale musím konstatovat že staré WOT s taktizováním, pomalejším postupem a napnelismem až do konce bylo jaksi o několik tříd lepší...

Zdar. Jo jo naprostý souhlas vyváženost tanku a spoluhráčů je někdy úžasná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byla taková ta klasická šňůra proher Made in WG, tak jsem si řekl, že když už být za vola, tak ať z toho mám alespoň kredity a po cca roce jsem oprášil Type 59. Sice pořád líná mrcha, ale docela jsem koukal kolik toho zase dokáže odrazit- hlavně věž. Ještě ho někdy opráším ,abych zjistil, jestli munice v hájí bývá každou 2-3tí bitvu standardně a nebo to byla souhra "náhod" ve včerejší šňůře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...