Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Včera k večeru to bylo rychlý :

 

AMX 50 100 jedu si na himmlu na kopec kouknu dolu jestli něco nerozsvítím - nic . T49 se spotne až když je pozdě, dostanu zepředu za 1040hp a dohořím :confused:  funny ...

Vezmu tedy T49 . Mapa Charkov jednou si vystřelím a přijede yolo 50B co mě na tři rány rozseká a umře :confused:

Tak jsem si jako další hru zvolil 30Bčko, na kterém se mi nedaří překročit WR 50% - mapa prochorovka , jedna artyna na každé straně . Jedu na střed, čekám kdo se rozsvítí abych ho mohl začít zasypávat a co se nestane - Svítím a nic nevidím .... :wallbash:  BIA , optika, camo skill naplno - dohled skoro 500 metrů a nespotnu nic .To my vysvětlete kde je to camo lepší jak leopard???????, kde je ten ultimátní dohled ????? Nejhorší a naprosto nelogické je to, že mě svítila oranžová T-54 přímo naproti mě u těch kolejích.  Stihnu si 2x vystřelit do 50Bčka na kopci a GWčko spustí svůj "insane mod" a loupne mi jí za 1900HP .

 

Další hra už byla Mad Max ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"– pridanie E-25 do hry bola podľa SerBa chyba. To, že sa stále občas predáva, alebo rozdáva, je „zlý nápad určitých ľudí.“

 

já toho kluka pidlovokýho snad i pochválím...

mě by spíš zajímalo co myslí tím, že chtějí vyměnit WT E100 za Grilla 15cm (to je asi nějakej Serbův joke či co)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším z nudy p odelší době zase něco expit, tak na zkoušku japonské heavy. Zatím tier V, ale že bych z toho byl ohromen, to určitě ne- zlatá T1 na stejném tieru :-) . Pak pár bitev s pro mě zakletou AMX 30- opět šnůra proher, ale alepoň jsem se u jedné bitvy zasmál. Mapa Prochorovka, na každé straně 3 holky v artynách a náš Maus se rozhodl, že se podívá na kopec. Takže když se tam po cca 6-ti minutách vyškrábal, tak následně zkončil během následujících necelých 20 vteřin v garáži. Nasvíceno 0, damage 0. Asi nějaká nová taktika......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 pro mě zakletou AMX 30- opět šnůra proher, ......

 

Já se podobně trápím s Bulldogem. Chaffee, T37 - dvě hvězdy na laufu, nechal jsem si oba. Ale ta následná šitka mi prostě nesedla, trpím jak když jsem expil Emila... Nic nenastřílím, chcípám v prvních minutách, jezdím kam nemám. Už jenom 10k a potáhne z garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám i takové tančíky v garáži, ale AMX 30 je zrovna v tomhle  extrém. Mít po 170 bitvách Win 38% mi přijde minimálně podivné. To i kdybych zůstal jen stát v kruhu na bazi a čekal na konec bitvy, musel bych mít Win +- 45%. I kdybych snad  vystřílel 1/3 svého týmu, nemohl bych dosáhnout  takovéhle hrůzy. A přesto to tak je :wallbash: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanonenjagdpanzer: není to ufo, ale reálný TD ze SEDMDESÁTEJCH let. Je to smutný, ale s takovou můžou klidně přidat i T-64...

 

Ale koukejte, co mi přišlo mejlem:

POTŘEBUJÍ VÁS
CharlieV, všimli jsme si, že zanedbáváte své tanky! Potřebují jen trochu lásky!
Pamatujete na ten pocit, kdy jste si poprvé odemkli tank?

Přesnost a absurdní poškození způsobené novým dělem, které dokáže zneškodnit nepřítele skoro jen jedním výstřelem?

 

Lol, vypadá to, že si všimli, že už jim tu ptákovinu nehraju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po 14 denním maratonu v práci usedl za klávesnici s tím, že si hezky zahraju. Dámy a pánové, hezky zahrát znamená, že vše bude fungovat jak má. Bohužel nefungovalo vůbec nic. odehrál jsem dohromady 34 bitev za tři dny a z toho vyhrál úžasných 11, což je pouhých 32,35% výher. Samozřejmě dlouhodobě člověk ví, a já s tím byl smířen, že hra je ovlivňována ve prospěch bůh ví koho. To asi ví jen samotní vývojáři, protože přísahám na svůj chlupatý pupík, že z těch 34 her jsem měl šanci na výhru vyšší než 50% cca 10x. Ale ono by to nebylo až tak strašné, kdybych neprohrál z těch 10 cca 5 takovým nářezem, že jsme až nechápal co se to děje. Při šanci na výhru 75% jsme prohráli hru v poměru 4:15. Náš tým byl velice vyvážený a všechno hráči relativně dobrých statů. Enemák měl relativně tři dobré hráče, zbytek oranžovo rudé moře. Hrál jsem s Chi-To a umřel jsem přesně za 1:15 min po začátku bitvy. Jak je to možné? Mé Chi-To ihned po prvním spotu trefí Grile za 778 dmg a zbytek dodělá KV3 ze zastávky. Prostě zastavil a zmáčknul a byl jsem dole. Následující průběh bitvy byl takový, že naše artyny kam vystřelily, tam netrefily. Dva zelení hráči a neumí střílet a mířit?? No na druhé straně borec v Grile a v Humlu měli nastříleno dohromady 3700dmg. Naše artyny dohromady vystřelily 9x a ani jeden zásah, jen jeden spalsh za 89. Jejich artyny vystřelily dohromady 18x a z toho 11 přímých zásahů. WTF? OK tohle člověk přežije. Jede se dál, vemu M53/55 abych udělal misi. Stojí mi v zaměřovači čtyři tanky. Maus, IS7, T110E4 a Hvězda smrti. Kolik myslíte že jsem jich trefil? Nikdo se nehýbl, všichni stály za šutrem. Měl jsem pouhé tři tečky právě na tom šutru a trefil jsem??????......... Právě ten šutr. Máte Čtyři tanky v kruhu a nedáte dmg ani splashem a to ještě goldovým náboiem. To jako vážně? Mohu takhle pokračovat i nadále. Těch absurdit co jsem zažil za poslední tři dny bylo tolik, že to byly s největší pravděpodobností mé poslední tři dny ve WoTku. Ještě mě tak napadá. Stojím v křoví s Cromwellem. Teda cca 5m za křovím. Vedle mě stojí i náš scout, taky zelený hráč. Mapa Erlenberg, spodní báze a stojíme nahoře na kopečku u domečku a koukáme, co by mohlo přijet z enemy báze. Je to hned na začátku a tak tam stojíme a pořád nic není spotnuto. A najednou se pod námi na proxy spotne Caernervon. WTF  :woot: Kde se tam sakra vzal, však tam čumíme na tu jejich cestu dva a já dokonce se skládačkou. Do prkenné ohrady kde jsme?? Jaký cammo bonus má HT osmého tieru a ještě k tomu taková popelnice jako Caern??Kdybych stál víc jak 15m za křovím, tak to chápu, ale já stál 5 a ten scout taky tak. A Caern si to valí hezky po otevřeném poli bez křoví a dojede až pod nás. 

Dlouho jsem to všechno respektoval, ale tohle je už i na mě moc........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju,když bylo KV-1 dosti OP.Mělo tu věž co má nyní KV-2 a super gun myslím,že to bylo 100mm.A proto že to bylo moc OP,tak to všechno odstranili.A nejednou tu máme houf japonců co práskaj tanky na ránu a z KV-1ček si dělaj xp farmu.Dlouho jsem nehrál,ale je to patch od patche horší a horší.Neviditelnost tanků na bázi a to ikdyž i já stojím na bázi na 20m vedle toho tanku je až k smíchu.V reálu by 2. sv.válka trvala ještě teď.Hold peníze vždy až na prvním místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím, že se mi konečně podařila mise s HT (na T28 HTC) - myslím, že TT-7 - nastřílej 2000 dmg a capni základnu. Trvalo to snad měsíc a cca 100 bitev s různýma HT. Mezitím jsem dokončil mise LT-15, MT-15 a TD-15. To těžítko ale bylo zakletý, buď cap a málo dmg, nebo dmg a široko daleko žádná základna ...

 

Při 1850 dmg jsem ze základny s T32 čtyřma ranama neprobil S Pershinga z převýšení goldem. Vyhráli jsme na cap ... skoro mi praskla žilka   :wallbash: Těch 1850 dmg se opakovalo docela často jako max, na tu hladinu to šlo docela snadno - a pak už se nedařilo nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...