Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Menší update toho, co jsem napsal včera: Nikdy bych nevěřil, že M4A3E8 bude tak dobrý na svém tieru, nějak jsem ho doteď ignoroval, stejně jako jsem moc nehrál šestky, i když teď musím říct, že je to mimořádně zábavný tier, na kterém má kvalitní četa obrovský vliv na vývoj bitvy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší update toho, co jsem napsal včera: Nikdy bych nevěřil, že M4A3E8 bude tak dobrý na svém tieru, nějak jsem ho doteď ignoroval, stejně jako jsem moc nehrál šestky, i když teď musím říct, že je to mimořádně zábavný tier, na kterém má kvalitní četa obrovský vliv na vývoj bitvy. 

Jojo, včera to šlo pěkně... 20 bitev- 80% win........dneska to můžem zopáknout ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tuhle hru fakt žeru! :wallbash: Teda hlavně asi spoluhráče.

 

Jen namátkou perly z poslední doby

 

- kempit se nemá kazí to hru

- jako camper noob jsem označen ve WT.Pz.IV - jako by se s ním dalo hrát něco jinýho (když půlka týmu vychcípala)

- very very gold noob jsem v okamžiku když 1v1 v T32 použiju goldy proti IS-7

- jako bota a nooba mě označí, když s WT.Pz.IV nastřílím 3600 dmg, 4 killy a jsem nejlepší v týmu

 

- a teď jsem byl dement s T49 v Lakeville, cituji (viper_68, zničil jsem jeho AMX 50B):

 

"tak nehraj se spoterem demente když to neumíš a nevíš jaký je jeho úkol, opakuju jseš zakempenej dement, pač síce si honíš ego tím že nastřílíš, ale ty seš oči teamu. ale pro tebe je duležité nastřílet, sice maš dobre staty ale hraješ to přesně jako ty demntní"

 

Skoro jsem se mu omluvil, že jsem nehrál tím jediným schváleným zbůsobem, šance na výhru byla 29%, spot pozice obsadili MT a TD, a v konečným výsledku nebylo pro koho spotit ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

posledních 14 dní jsem opět začal víc hrát, vzhledem k blížícímu se podzimu. Primárně ted jezdím Pantera II abych co nejdřív vyjezdil E-50. Panter II je super tančík jen mám s ním nějaký smolík, jelikož M ne a ne udělat,ale první třídu v každé ob bitvě. Poprvé jsem vyndal z garáže Amx 13 90, je dobrá, ale první bitva T10 a Ensk z toho jsem moc odvařenej nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teďka dávám tak 2 bitvy denně s E5 a .. to je normální, že každou bitvu jsou 3 artiny? Posledních snad 8 bitev (8 bitev od doby, co jsem to zas pustil :D ) a nebylo tomu jinak... takový hezký mít pancíř, ale je to krčení u baráčků...

mi povídej, včera bitev a krom jedné bitvy bez SPG, každá bitva  2-3. A jak mě chtěli oklovávat fujky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si dal poslední bitvu s GCčkem: T57 heavy - one shot, Conqueror - one shot, IS-7 za 900hp . Bylo pěkné mít v prvních 4 minutách hry 5k dmg a myslet si, že nahrát další 500dmg k dokončení mise (nastřílet 10x svoje HPčka) bude maličkost, ALE za dalších 5 minut a 6 výstřelů jsem NIC netrefil . Již dlouhodobě se mi tyhle haluz dějí . Aneb nastřílel jsi si dost na začátku, teď už ani rána .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Vzhledem k tomu, že Neběsním tak mi to nějak nedávalo smysl ... :-)

Taky mi to bylo divný, dík za vysvětlení, myslel jsem, že to jen nezávazně vyzkouším a ono Běsnění !

 

Běsnění je ale i normálně na publicu. Mám 12 strojů v garáži. Po prázdninovém totálním propadu už nic neexpím, jen se snažím vylepšit. Tanky T4-9. tier. Je to už asi úplně jedno, na jakém tieru hrajete. Před chvílí bitva horský průsmyk, jen T9 a T10 přesně vyvážené napůl. Co udělal můj tým ? Totální lemmings train... já s T95 jsem jel do toho úzkého průsmyku z jihu a sám, ale kam jinam jsem měl jet ? 1x ding, 1xdmg ,hořím, moduly pryč a umírám. Na tomto tieru byla bitva vlastně rozhodnuta od začátku. Samozřejmě prohra během pár minut. Je to na Tieru 9-10 normální? Asi už ano. 

Toto není problém ze strany WG, prostě vám to nalosuje idioty, kteří jsou napříč všemi tiery (i stranami) a máte smůlu, někdy hru ovlivníte , někdy ne.

Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dlouhé době hezkého hraní s AMX30 jsem našel depresi v podobě exp. na E5.... lol od T1 (lehká) M6(už né lehká), a T29 je to jak z jednoho serialu..když vstanu mám depresi, když ji jdu hrát má depresi, když ji hraji mám ji stále a když wotko vypínám tak mám DEPRESI jak sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

- a teď jsem byl dement s T49 v Lakeville, cituji (viper_68, zničil jsem jeho AMX 50B):

 

tohle taky nesnáším, když T49 mi dá za 1000 v 50B,ale co můžu dělat, když to v té hře je.

a to psaní to vystihuje hráče v tomhle rozmezí, kde si myslí, že trochu tu hru umějí a vnucujou něco co absolutně v téhle hře nefunguje. A myslejí , že seřrali šalomounovo lejno,taky se s tím potkávám...omg. Scouti už nejsou scouti...bud´ to jsou formule co jezděj sem a tam a nadávaj lidem, že nikdo po těch tancích nestřílí, kteří jsou vidět 2s. Nebo si stoupne za artynu a hlídá ji jak pes kost a nebo mají a to je víc už vidět, nastříleno víc než TOP tier...je to smutný, ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já zhrnu dojmy z posledních pár dnů:

 

- zapnutá mise "znič s TD HT o tier výš" - jsem pravidelně top, nebo jen MT proti mě

 

- zapnutá mise "poškoď 5x MT, min. 1000 dmg" - MT nepotkávám, převaha HT

 

- zapnutá mise "s HT capni základnu, min. 2000 dmg" - dokážu jedno nebo druhý, dohromady to nejde, už několikrát jsem potřeboval 1 ránu, motal jsem se kolem enemy základny, nedokázal jsem na 4x uhrát posledních 150 hp co mi chyběly - vyhráli jsme na cap

 

- zapnutá mise " s LT min. 5000 dmg + asist dmg" - Malinovka a Prochorovka - ty mapy ve hře ještě jsou? Asi jo, u tchána jsem zkusil 7 bitev na jeho účtu, z toho 2x Malinovka a 1x Prochorovka (stejný počet mám za posledních cca 200 bitev s LT na svým účtu), pořád točím Charkov, Stalingrad, Vichřici apod. A když už je aspoň trochu dobrá mapa na spot - nedokážu vyhrát závod o spot pozici s ostatníma LT co jsou v mým týmu

 

Já si vlastně nestěžuju, jen konstatuju - jakmile se člověk o něco snaží má pocit, že to někdo řídí jemu navzdory :wallbash:. Podobně je to s Tankovým esem - tanky co potřebuju do kill listu potkávám pravidelně ve svým týmu (aspoň vím jak vypadaj ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...