Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jasson- pokud má někdo odehráno 5tis bitev, je úplně jedno, jestli hraje s tierem 2 nebo 10, už by alespoň minimum o té hře měl vědět :-) .Tady v té konkrétní bitvě dokonce 2 "hráči" měli přes 10tis bitev. Gratulace k bitvě bohužel není na místě, taková bitva ani nepotěší- je to jako hrát Moorhuhn.

Abych nebyl špatně pochopen, nezazlívám to těm hráčům. Zazlívám to WG, kde  díky honbě za co největším ziskem dostali hru do současného stavu. Přiznám se bez mučení, že jsem nehrál  jinou hru, kde by téměř nerozhodovaly zkušenosti, znalost hry, výbava..... Hlavně, že Eura na účtu přibývají a úroveň hráčů má ještě stále sestupnou tendenci. 

Na druhou stranu, mít ve vlastnictví takovouhle slepici, co snáší zlatá vajíčka, asi bych se jako majitel nechoval  jinak :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasson- pokud má někdo odehráno 5tis bitev, je úplně jedno, jestli hraje s tierem 2 nebo 10, už by alespoň minimum o té hře měl vědět :-) .Tady v té konkrétní bitvě dokonce 2 "hráči" měli přes 10tis bitev. Gratulace k bitvě bohužel není na místě, taková bitva ani nepotěší- je to jako hrát Moorhuhn.

Abych nebyl špatně pochopen, nezazlívám to těm hráčům. Zazlívám to WG, kde  díky honbě za co největším ziskem dostali hru do současného stavu. Přiznám se bez mučení, že jsem nehrál  jinou hru, kde by téměř nerozhodovaly zkušenosti, znalost hry, výbava..... Hlavně, že Eura na účtu přibývají a úroveň hráčů má ještě stále sestupnou tendenci. 

Na druhou stranu, mít ve vlastnictví takovouhle slepici, co snáší zlatá vajíčka, asi bych se jako majitel nechoval  jinak :-) .

Ale vždyť je to jedno kolik kdo má odehráno bitev. Podívej se na naše cesty. Řidiči mají naježděno X desítek tisíc kilometrů a umí prd. Znám několik lidí, se kterýma bych na sedadlo spolujezdce v životě nesed. Tito lidé nezažili nikdy žádnou nehodu jen proto, že mají obrovské štěstí a nebo stejně jako u oopilců = jsou tak špatní řidiči, že jdou vidět na hony a tudíž každý normální řidič si dá pozor  :cool:. Víš jak to celkově myslím, teda myslím si, že si myslíš, jak já to myslím. A nejsem si jistý, kam to WG dohnalo za honbou za zlatým vejcem. Jsou to normální obchodníci, a jak píšeš, taky by jsi asi udělal to samé. Cokoliv jiného by možná byl tvůj konec. Tu hru si hráči udělali sami takovou jaká je. Na začátku nebo postupem času jsme přijmuli jisté pravidla, tak se na to taky tak dívám. A bohužel rozhodují v této hře zkušenosti. Sice možná né tak jak jinde, ale v mnoha případech jen zkušenosti rozhodly bitvu, kterou jsem vyhrál. Jistě, musel jsem se smířit s tím, že RNG bylo X krát proti mě, ale za to potom byl ten pocit víc, než moje krásna MasterCard v peněžence, tudíž k nezaplacení.  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem komentáře asi stránku zpátky a někdo si tam stěžoval na ping. Patřím taky mezi časté stěžovatele, ale zjistil jsem jistou zkutečnost. Doma mám vysokorychlostní internet od UPC a po bytě to mám rozvedené wifinou. Nicméně zkoušené několikrát i přes kabel. Standardem je ping od 40 do 100 a docela časté lagy ve špičku. Nyní to hraji na chatě a internet je od noname poskytovatele za pomocí satelitu. UPC má optický kabel. Signál chytám od souseda za pomocí wifi přijímače. Síla signálu dvě čárky. Mám po celou dobu hraní stabilní ping 20-30 a jsem absolutně bez lagů. Lagovat začne jen v okamžiku kdy komp něco stahuje. Sám jsem v šoku, neboť tento net je za čtyři kila a běží skvěle a můj domácí problémový od nejrozšířenějšího poskytovatele za pětikilo. To jenom k tomu pingu jako postřeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra je o tymu o 16ti clenech. To uz jste opravdu tak retardovani ze nechapete, ze jste pouze 1/16 vlivu vaseho tymu (obecne samozrejme - aby me nekdo nechytal za slovo).

O který hře se to bavíte? Bo wotko se hraje 15 na 15.

 

Já měl včera druhej konec houpačky, čili super WR - 71% po 14 bitvách, bohužel WN jenom žlutý. No ale zase musím říct, že až na jednu hru s KV-4, kdy jsem si ani nevystřelil a po dvou ranách (jednou arta) jsem šel do garáže, to alespoň byla zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal dříve,tak jsem WOT zapnul po 8 měsících.Abych to shrnul:

TD snížený dohled,horší maskování

arty se vrátili vlastnosti,které měla před lety.Lepší přesnost a zřejmě rychlost zaměřování

vyplatí se hrát medka a heavy.

Hra se změnila,ale jde jen o to se přizpůsobit novým podmínkám.To mě trvalo asi 100 bitev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem začal znovu víc hrát, tak neuvěřitelně trpím, za prázdniny mi klesl recent minimálně o 300 bodů, za poslední týden mám WR 44% a zelené WNko, jako bych to nikdy nehrál, včera jsem třeba 3 x po sobě bouncnul leoparda 1 a pak dvakrát detracknul batchata, můj tým zásadně prohrává do 5 minut, vídám naprosto neobvyklé noobtrainy do míst, kde jsem je ještě nikdy neviděl, děti s WR okolo 45% mi nadávají do czeskych ku.ev(citace) apod. 

Protože si chytil špatnou klanovou auru:) Kdyby si šel k nám....u nás se pouze vyhrává, prostřeluje, odráží nepřátelské střely atd...:) 

 

A teď vážně, prostě občas se ve hře vezu na dobrý vlně občas na špatný. Čím víc má člověk zkušeností, tím víc vidí chyb okolo sebe. Ale zase na druhou stranu vidím i dost her, kde si to po*eru sám.

 

Myslím že tvoje vlna přejde a zase se to zlepší, na začátku prázdnin, jsem měl taky špatnou vlnu a pak se to zlepšilo.... tak a teď jsem to zakřiknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První má zvědavost patří asi nejinteligentnějšímu hráči WoT a tím je Miri. Nejenže jako hrdina hraje jen artyny, ale on na začátku každé bitvy ví jak to dopadne. Čoveče mám na tebe otázku: nechceš si tím vydělávat? Protože to by jsi byl potom milionář. Pokud máš takové nadání, aby jsi věděl, komu bude ve hře přáno, tak budeš vědět spoustu věcí i kolem. Pokud možno, můžeš mi napsat do PM čísla do sportky?

Bohužel se ve WoT nedá sázet na výhru, jinak bych na tom mohl dobře vydělávat, tedy za současných podmínek v hře.

Se sportkou ti bohužel nepomohu, protože tam netuším, stejně jako bych netušil ve WoT, kdyby bylo v bitvě 30 stejných strojů odlišených jen nápisem na věži.

Prozradím ti jedno velké tajemství. Mimo názvů co vidíš v bitvě se technika liší v různých parametrech a tím i možným vlivem na výsledek bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem vytáhl různé stroje. Hry bez artin fakt dobrý. Ale jedna bitva s T29:

Potkal jsem nějakýho modrýho CDC maniaka. Rybářská vesnice, tak jsem to vzal do rohu do vesničky a pak blíže k šutrům, když enemáci krásně vykukovali. No, byl tam Stug a 5. lehký Leopard... WN kolem 30...samozřejmě celou dobu se lepili na šutr, drkali, když jsem mířil... jeden to odnes a modrý jsem doteď... pak jsem si jel do útoku, kde bylo CDC na půlce a já se 700HP. První ránu dostal hezky HEčkem. Druhá po nějaký době dala jen 120, pak dorážka APčkem. Mě pak dorazila artina. Ten chudák musel mít nějakej problém. 

Celou dobu nadával, že je tam nesouhlasný terén a že střílel mimo díky chybám v terénu. Já byl extrémní lucker, ale to, že 2. HEčko neprošlo mu nevadilo (bylo by dorážkový). Nadával do keperů, statpaderů atp... ten musel mít barvičky i na prdeli, protože to nesl fakt těžce... ale pomalinku se už taky blížil k fialkový :)

 

Po tý pauze se mi to hrálo dnes celkem slušně, klídek, pohodička, jako dřív, než jsem se začal nervovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to zkusíme jinak- dneska naprosto suprový den. Je to paráda, když s penetrací 260 neprostřelím 2x po sobě tančík, co má nejsilnější pancíř 120. Je naprosto úžasný, že z 12-ti bitev za večer mám 4x Stalingrad a 3x Charkov. Je luxusní, že mám to štěstí a nafasuju do tanku odpařovcí střely, které se dle sdělení WG vyskytují naprosto minimálně- a já mám to štěstí, že zrovna vyšly na mě. Úplně nejvíc luxusní je, že poslední zásah do tanku dám za  minimální damage, protože přeci 18 posledních HP mu musí zůstat. Už se moc, moc těším na další patch, počítám dny a nemůžu dospat- konečně nebudu muset hrát všechny mapy. 

Tak doufám, že to bylo dost optimistické. Raději už končím, účinek drahé švýcarské pilulky pomalu odeznívá a další se mi brát nechce :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem to na chvíli večer zapnul a chtělo se mi brečet po 8 bitvách to byly 2 výhry :-( . Už jsem to chtěl vypnout, ale pak přišla hra s E50M - 7k dmg, nějakej ten kill , bratři ve zbrani, tak jsme tomu dali ještě naději . Další hra s B-C na malinovce, na každé straně 3 artyny- 3x tier X. 68% na win a po 4 minutách hry prohráváme 7:12. Já nastříleno 5.6k dmg, kolega 4,5k dmg. Celý náš tým nenastřílel dohromady ani 4k dmg :wallbash:  . Poté mapa Bažina - já opět s B-C, kolega s 50Mkou a T49 z minulé hry (ten měl na té malinovce skoro 6k spot dmg) . Scénář se pomalu opakuje za chvíli prohráváme o 4 tanky, pak jsme trochu potahali ještě za pomoci E-100 z [9TD] a končili jsme s bratry ve zbrani, já si vyžral i válečníka s 6.2k dmg a 2.5k spottem . Po téhle bitvě jsem už štěstí dále nedráždil a končil jsem s nádhernými 43,5% WR  43,75% WR .

 

denni.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byly změněny Smluvní podmínky

 

- 12.4.1: In case of a closing of a WG game, Wargaming has to announce it no less than 180 calendar days in advance and has to send a letter on the address of all the users. There are no compensations awarded in connection with the product closure (as in, you won't get anything back once the game closes)

- 12.4.2: In case a player breaks the Terms of Use or other binding contract with Wargaming (including the terms of use of other WG games than WoT) resulting in access loss to the game, he will receive no compensation for that.

 

(Český překlad bohužel zatím nemám...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...