Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Je to přesně jak říkáš. Hrát se skautem jako s medkem a pak je to strašná zbraň. Mnohdy medka o tier výš nemají takovou penetraci jako skauti, o rychlosti reloadu a pohybu ani nemluvě. Já tedy jezdím Chaffee (mám s ním asi dvacet bitev) ale je to veliká zábava. Přesný kanón s velkou pene, reload 2 vteřiny, 60 km v hodině, camo bonus jako prase. 

Snad se jednou dostanu také na nějaké vyšší hodnoty. :-D  Já vím, asi ne ale je to sranda, vůbec se nedivím, že skauty nenávidím.   :yes:

 

Čtyři dnešní bitvy (1 x t8, 1 x t7, 2 x t6) s Chaffee.

 

J6QsEIZ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo no, tak, těžké tanky od tieru 8 výš zakonzervovat a počkat, jestli s tím WG něco udělá. Tiery 9 a 10 patří medkům, skautům a TDčkům. Člověk stihne dvakrát vystřelit a za čtyři minuty je po všem.

 

TKRsa.th.jpg

Těžké tanky se hrát dají, ale je to dost obtížné a ne vždy to vyjde. Níže moje podvečerní bitva, bohužel remíza, ty dvě artyny jsem nestihl najít...

 

Fl5YX.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 bitvy s IS-7, Malinovka, Charkov a stupidní Hallouf... všude přes 3k dmg, ocinkáno také, krom Halloufu... vždy po třech artinách a zde jsem zapomněl, že horní báze je v rohu vždy dříve... jeden detrack a artinky...mezitím jsem stihl cinknout Baťáka :)

 

Po měsíci zase zapnuto a moc zábavy to neposkytlo :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve WoT nic moc nového. Ping 55-120 častěji prohrávám - normálka.

Už si i zvyklým na takové výsledky jako třeba u jedné dnešní bitvy. Bitva T8 a ve výsledcích v TOP 5 dmg všechny 3 naše solo LT. Přesněji post 2-3 a 4. Asi je dnes těžký hrát LT, když šlo o hráče s win 45. 46 a 48. U soupeře jsem koukal jen na jednoho enemáka v Top stroji a měl Win 64%, vyhraná bitva tedy nebyla boj vyloženě proti špatným hráčů.

 

Nějak mě začalo zmáhat znát většinou výherce na začátku bitvy, tak jsem zkusil něco jiného WoWs. Zpočátku fantazie, že člověk netuší, kdo vyhraje a taky super ping 33-50.

Tak jsem seřval připojovatele k netu za poškozování WoT, protože WG to má přece vždy perfektně fungující. Ne, dělám si srandu zas až takový pitomec nejsem.

Už v T2 přišla léčba a smutné poznání, že to nebude tak růžovoučké jak to vypadalo. Ač začátečník tak jsem pochopil, že tuhle třídu a možná další ovládají rychlé kouřem maskované lodě vrhající vějíře torpéd na kratší vzdálenost smrtelná záležitost. Větší příděl této technicky znamenal výhru. Můj tým byl zvýhodně 1x nepřítel 3x. Co se týká čitelnosti bitev, tak to bude asi stejně lehké jako ve WoT :(.

 

Taky jsem zkusil WoWp a získal den prémka a 150 goldů za nějaký výcvikový program. Prémko je fajn, ale když ve WoT prohráváte, tak ten bonus není znát :).     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda jak to tak čtu pánové, tak tady za chvíli zůstanu jediný, kdo bude wotko hrát. Všichni končí a jdou hrát něco jiného. No co se dá dělat. Na jednu stranu vás plně chápu. Člověk někdy až hledí, co je ta hra schopná vymyslet. Ale myslím si, že celkově jde stejně jen o hráče, kteří tu hru hrají. Kdyby byla úroveň hráčů vyšší, tak by se vám hrálo lépe. No samozřejmě i mě. Ale jak říká jedno přísloví: Nikdo není dokonalý. A podle toho se taky snažím hrát. Ani já nejsem dokonalý. To jde vidět podle toho, že těžko naháním každý bodík WN na svůj účet. Ale není to jen o tomhle. V poslední době jsem víceméně začal hrát opravdu jen tanky, se kterými mě to fakt baví. Vyhýbám se tankům, se kterými jsem měl vždycky nervy. A taky už nic neexpím. Jen dojezdím Leoparda PTA a Objecta 704 a hotovo. Žádnou novou línii už nejedu. Mám své mazlíky a dobré lidi na četu. Tak když se nedaří, vypneme to a jen kecáme. 

Jinak musím říct, že ač se včera moc nedařilo co se týče WR (ostatně nedaří se mi od začátku prázdnin), tak jsem byl se svou hrou spokojený. Konečně jsem udělal Hrdinu na T32. Že to ale sakra trvalo. Nakonec to byla bitva na Lakevilu a proti desítkám. Mám tam kvůli CW nasazené rychlopalné dělo, takže jsem to jel prakticky full gold. No musím teda říci, že věž neskutečně podržela a s kolegou jsme se tak trošku hrnuli, že z toho byl super výsledek. A hlavně teda pro mě to krásné M a výhra. Jinak jsme mohli dělat co jsme chtěli a výhru to stejně nepřineslo. Ale v zásadě hlavně že jsme se bavili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to občas ještě hraju, na US účtu mám rozjetý anglický a francouzský medka, takový SARL 42 je fakt děs běs a s M4 nemám vůbec výhry, jen prohru za prohrou, ale jelikož mám WR kolem 54% celkově, tak mě to zase tak netočí. Včera jsem si udělal M na T40  :-), slušná obrana základny. Na EU účtu chci dojezdit německý medka na E50 a pak už jen český tanky, na ty se fakt těším. Původně jsem chtěl ještě na t9 VK, ale jelikož ho mají vyměnit za tu hnusnou krabici, tak nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda jak to tak čtu pánové, tak tady za chvíli zůstanu jediný, kdo bude wotko hrát. Všichni končí a jdou hrát něco jiného.

Tak já vyloženě nekončím, ale začal jsem hledat něco zábavnějšího.

Dost ve WoT prohrávám, což je nepříjemné, ale hlavně se k tomu přidává to, že člověk už na začátku většinou ví jak to bitva padne a o to je to ještě horší.

Na začátku se člověk podívá na oba týmy a když odhad většinou sedí s výsledem, tak to začne být nuda. Něco jako se dívat na nějaký sport s tím, že člověk ví výsledek dopředu. Např. Lost, lost, netuším, win, lost, win, chyba, lost, win, lost. Taky se našel nedávno den, kdy se dost vyhrávalo a to jsem hrál je pro zlepšení win a nikoliv, že by to bylo zábavnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi zlatý to se už nedá hrát.

Mapa Malinovka bitva T8, základna bez budov. Enemáci četu Top arty, E25 + T37. U nás low četa 3 TD. Jinak tým plný TD bez věže a v bitvě 2x arty.

Říkám si Miri klid, to není tak v hajzlu jak ti to připadá. Třeba máme dobrý LT a oni mizerný a i tu E25.

Začátek a naše LT jede ke kraji mapy s vodou. Nejde do předějc a drží se víc zpět v křoví. No co se dá dělat, je opatrnější. Jen je škoda, že naše TD nemají na co střílet mimo probliknutí dvou HT u okraje mapy u baráků nepřátelské základny. Tak to by bylo a už se dá očekávat velký průšvih na kopci a ve středu mapy :(.

No čumím jako blázen, k naší základně podél okraje s vodou přijelo nepřátelský HT a bylo spotnutý až u středového zeleného pásu, jak sjíždí k vodě na naší pláž.

No bitva dopadla špatně. Nepřítel neměl v LT a E25 blbce a když tým nedokázal pohlídat ani to nejlehčí (8 hráčů na základně), tak se nebylo čemu divit.

Četa tří idiotů (win 44-46) s TD stojí v křoví v lajně jak slepice a jeden z nich umí jen nadávat. TD na tom sice obecně nejsou moc dobře, ale jedno z nich se mohlo pokusit dělat druhým spotera u živého plotu, jenže to by v tom musel sedět někdo ..........................................................  

 

Ach jo, kde jsou ty časy, kdy jízda po poli, nebo kolem něj přestavovala riziko. Ještě nějaký ten měsíc a najde se nějaký pošuk co pojede středem pole s HT a dojede na nepřátelskou základnu. Tam vše naspotuje a ještě určitě přežije. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, kde jsou ty časy, kdy jízda po poli, nebo kolem něj přestavovala riziko. Ještě nějaký ten měsíc a najde se nějaký pošuk co pojede středem pole s HT a dojede na nepřátelskou základnu. Tam vše naspotuje a ještě určitě přežije. 

 

Speciálně Malinovka je co do spotu zázračná mapa. Nedávno stojím u baráku s Löwe, čumím ze křoví, vytelenej celým předkem do pole a zničeho nic mám za zadkem enemy medko, které přijelo prakticky středem pole a bliklo až když jsem ho měl za zadkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zas po týdnu zapnul na jednu bitvu. 3 artinky klasika, full gold do mé IS-7 také. Nic se nemění krom mého pohledu na WOT celkově. Za tu dobu co to nehraju jsem hrál spoustu jiných her. Ale WOTko se prostě vymyká.

Prémiová munice rušící různé parametry tanků a dosti velký rozsah náhody... to prostě není ono. Teďka se opět vracím k COD MW2 MP a tam je to férovější. Dostávám kick za to, že jsem prostě dobrej. A to člověka potěší xD Co si člověk udělá, to má. Když neberu občasný mikrolagy, cheatery atp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se moc těším až, moderátoři odpustí, to vemeno reditelvesmiru něco napíše místo dávání mínusů. Konečně se něco přiučím z jeho zřejmě nekonečného životního moudra.

 

P.S. Mě jsou nějaké plusy a mínusy volné, jen mi vadí, že je rozdávají lidé, kteří nevyplodí jediný příspěvek.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem začal znovu víc hrát, tak neuvěřitelně trpím, za prázdniny mi klesl recent minimálně o 300 bodů, za poslední týden mám WR 44% a zelené WNko, jako bych to nikdy nehrál, včera jsem třeba 3 x po sobě bouncnul leoparda 1 a pak dvakrát detracknul batchata, můj tým zásadně prohrává do 5 minut, vídám naprosto neobvyklé noobtrainy do míst, kde jsem je ještě nikdy neviděl, děti s WR okolo 45% mi nadávají do czeskych ku.ev(citace) apod. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se moc těším až, moderátoři odpustí, to vemeno reditelvesmiru něco napíše místo dávání mínusů. Konečně se něco přiučím z jeho zřejmě nekonečného životního moudra.

 

P.S. Mě jsou nějaké plusy a mínusy volné, jen mi vadí, že je rozdávají lidé, kteří nevyplodí jediný příspěvek.  :yes:

 

Joe reditelevesmiru znám a je v naprosté pohodě, asi jsi ho zaujal hodně :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Mě jsou nějaké plusy a mínusy volné, jen mi vadí, že je rozdávají lidé, kteří nevyplodí jediný příspěvek.  :yes:

Ono je kolikrát lepší neplodit nic :-D Jinak plusy a mínusy beru jako rychlou formu vyjádření souhlasu/nesouhlasu, ale ve vašem konkrétním případě už to přerostlo do něčeho jiného  :confused: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vývoj této hry asi nejmarkatněji ilustruje poslední bitva, kdy jsem na Arktidě zůstal s neohrabaným líným škopkem  SC-35 nakonec bitvy sám proti 7 nepřátelům a bitva zkončila vítězstvím, 9-ti killy a získaným Nájezdníkem. Ne, že bych byl takový superkiller, ale co na to říct, když jelita v houfu před základnou vždy čekají ,až jeden umře a potom se teprve hne dopředu další jeden :wallbash: . Posledního zoufalce s artynou se mi nechtělo s tím lenochem honit po mapě, ale on se na druhou stranu ani nepokusil o výstřel naslepo, když jsem mu zabíral bazi.

V souvislosti s tím mě zaujala "neodolatelná" nabídka, koupit si do této hry nějaký balíček za 100 Euro :-D  :-D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci píchat do vosí hnízda, tak to zkusím nějak kulantně. 

První má zvědavost patří asi nejinteligentnějšímu hráči WoT a tím je Miri. Nejenže jako hrdina hraje jen artyny, ale on na začátku každé bitvy ví jak to dopadne. Čoveče mám na tebe otázku: nechceš si tím vydělávat? Protože to by jsi byl potom milionář. Pokud máš takové nadání, aby jsi věděl, komu bude ve hře přáno, tak budeš vědět spoustu věcí i kolem. Pokud možno, můžeš mi napsat do PM čísla do sportky? Tam je to taky jasně dané jak to bude, takže to budeš vědět taky. Já osobně mám odehráno 20k bitev a jaksi odhadnu výsledek těsně před koncem. Někdy je to ve třetí minutě hry a někdy v osmé. Ale hned na začátku odhadnu leda tak to, kdo kam pojede. To je vše. 

Další můj takový comment celkově. A třeba si vemu za příklad Lenochoda a jeho epickou hru s SC-35. K tomu samozřejmě gratuluji. Nicméně nepřipadne ti divné se pozastavovat nad inteligencí hráčů na tomto tieru? JIstě si pamatujete, když WG oznámilo, že průměrný věk hráčů WoTka je cca 31+- roků. Zkuste zamyslet, kdo to všechno vlastně hraje. Tisíce hráčů v nízkém věku a i někteří uživatelé tohoto forka přiznali, že i jejich ratolesti nízkého věku hrají tanky. A hrají je na nízkých tierech. Když se pouštím do vod T5 a méně, počítám s tím, že co si člověk neudělá to nemá. Nehledě k faktu, že jsou ještě pořád prázdniny. Tzn že spousta těchto hráčů brzy odpadne. No a potom je tady další skupina hráčů a těch bude možná ještě více než dětí. A to jsou lidé dřívějšího data výroby. Ti, kteří mají rádi vojenskou techniku, ale jaksi jim chybí nějaký ten um. Nehledě k faktu, že jich spousta hraje klidn pod vlivem, protože zajdou po práci někde ve fabrice do hospůdky, poté potěší svou existencí rodinu a následně zapínají své ukrutně nadupané kalkulačky a hrají tanky, protože žádný normální chlap si na ženě nevybije vztek z toho, že má pokakaný život. Tak raději tu co má doma vymění za ocelový stroj a hraje. Mozek? Né ten přeci nemusí použít ani v práci, tak na co by ho používal ve hře. Prodávám v elektru a věřte, že nejednomu takovému člověkovi jsem prodal úžasně nadupaný NTB s 4gb ramkou a perfektně tepajícím INTEL Pentium N2840. I přes mé naléhání, že to na hry není, tak jsem několikrát slyšel, že to tanky rozjede, protože kamarád z práce má to samé. Když se zeptám na FPS, tak na mě koukají jako sůvy z nudlí. POslední kategorii hráčů je právě ta okolo 30ti. Tito pánové a některé i dámy, už na PC a konzolích vyrostli, takže hraní je pro ně normál. Ale co naplat. I v mém okolí se najdou velice inteligentní lidé, kteří hrají dobře třeba CS. Co dobře, lépe než já. Ale chybí jim vždycky jedna nebo více věcí, které je třeba mít pro WoTko. Okamžitá orientace, sledování HP svých, svých spoluhráčů a enemáků.Sledování minimapy (ikdyž tam už WG pomohlo, ale i tak je to pro některé problém), předvídavost a rozhodnost. To vše musí mít dobrý hráč WoT, průměrný hráč, třeba já, to má, ale ne excelentní. Tomu podle barviček žlutému chybí jedna věc a tomu zbytku už chybí více. Ale o tom to celé vlastně je. Vývoj hry je takový, jaký je. Můžeme se o tom bavit, můžeme na to nadávat a taky to můžeme odinstalovat, ale to je asi tak vše co můžeme. Já se s tím smířil, nějak mi to neva. Jediná věc, která mě opravdu štve jsou nabubřelí egoisti, ať už dobří nebo špatní, kteří do chatu po své smrti píší bláboly, které vyprodukoval jejich květák v hlavě.

No trošku jsem to přehnal, je to jak slohovka, tak toho raději nechám. Ale mrzí mě, že spousta dobrých lidí a hráčů končí. S některými jsem hrál, s některými ne a rád bych si s nimi zahrál. Ale tak snad se uvidíme jinde než ve hře. Třeba v Lešanech, nebo v hospůdce  :goodbye-girl:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...