Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dobre WN ti bude tak akurat nato, keby si chcel do nejakeho lepsieho klanu, inak nevidim ziaden dovod na tych cislach stavat a ako uz bolo spomenute asi najlepsie na tie ciselka je hravat X medka typu 140, E50M, BC - stale si top a tieto OP stroje casto rozhoduju bitky, ked to vyslovene neprodas a hras opatrne tak svoje si urcite nastrielas co je na WN najdolezitejsie atd...

Hele s těmi MT typu 140 atp to není zase tak růžové. Tam aby jsi udělal aspoň 2000, tak potřebuješ nastřílet 3000dmg nebo 2000dmg a tak tři čtyři killy. Nejlepší jsou na to medka 6-8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru zpět, nevyjádřil jsem se zcela přesně. WN8 pro mě není žádné dogma, beru to pouze orientačně, protože celkovou výhru jednotlivec ovlivní pouze zcela vyjímečně a tak to beru, že je aspoň na co koukat. ;-)   Bral jsem to hlavně z osobního pocitu, hra mi nejde, tak jak by prostě měla. Nevím proč a nevím co s tím. Z medek jezdím E50, tam se mi daří solidně, vyhovuje mi styl hraní. Jinak mi medka moc nejdou, jsem spíš hráč těžkých tanků a ti to mají dnes "těžké"....  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto  Tě chápu, u mě to je to samé. Expil jsem nové stroje, jezdil je v základu, neměl vycvičené posádky a Win pomalu rostlo až na 56%- hraju solo. Teď mám 3-4 skillové posádky, stroje vyexpené na max. ,až na několik vyjímek nic dalšího neexpím a přesto se mi hraje stále hůř a Win se pomalu,ale jistě blíží k 55%. :confused:  Je jasný, že můžu hrát jen s T67, T1,Tigrem a tím si eventuelně nahonit nic nevypovídající WN8, ale je to o čím dál horším pocitu z hraní....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beru zpět, nevyjádřil jsem se zcela přesně. WN8 pro mě není žádné dogma, beru to pouze orientačně, protože celkovou výhru jednotlivec ovlivní pouze zcela vyjímečně a tak to beru, že je aspoň na co koukat. ;-)   Bral jsem to hlavně z osobního pocitu, hra mi nejde, tak jak by prostě měla. Nevím proč a nevím co s tím. Z medek jezdím E50, tam se mi daří solidně, vyhovuje mi styl hraní. Jinak mi medka moc nejdou, jsem spíš hráč těžkých tanků a ti to mají dnes "těžké"....  :-D

No mne to nejde vubec, uz to ani neresim a dokonce se ani nesnazim hrat dobre. Hraju to ted velmi relaxacne, hlavne se moc nerozcilovat....

 

Souhlasim ze s HT to je dnes nejak tezsi nez pred par mesici, jenze me nebavi jezdit s formulema :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4300 dmg a vyděláno...hurá skoro 9k stříbra a to sem nevystřelil ani jeden gold.. jo, je to devítka a bylo to bez premiáku, ale stejně 9k stříbra za eMko a dmg jak kráva (1/3 z celkových hp enemy ), WTF !? Přestože sem vždy patřil k těm co jsou spíše proti konspiracím, tak mám již dlouhodobě prostě pocit že příjem stříbra je postupně ořezáván .. Většinou hraju s PU a prokládám to prémiovými tanky a stejně mám neskutečný problémy hromadit kredity.. Jo je to hlavně snížením income za dmg do nižších tierů. Takže chlapečku, nalosovali jsme ti los do topu, tak si to hezky užij, zastřilej si kačeny ale to ti musí stačit, kredity za to nedostaneš. Díky WG

 

 

Vítězství
Perlová řeka
Centurion Mk. 7/1
Získáno zkušeností:1 295    Získáno kreditů 42 986  
 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Vzorný tankista: "Hrdina"

Repairs:    -11 392  
Ammunition:    -22 800  
Total:    8 794      WN8: 8 275 (100)

 

 

heh a hned druhá  hra 4360d,g.. zapl sem PU

 

Vítězství
Prochorovka
Centurion Mk. 7/1
Získáno zkušeností:1 623    Získáno kreditů 61 620  
 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Spojenec, Vzorný tankista: "II. třídy"

Repairs:    -14 859  
Ammunition:    -20 400  
Total:    26 361      WN8: 6 007 (100)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujala mě akce na garážové stání. Od začátku roku 2013, vždy mimo jediný výjimky prohrávám a tak se využívání akcí vyhýbám.

Ve středu splněno za 3.5 hodiny s win 43%. V pracovní den je u mě nad 2.5 hodiny ve hře celkem hodně času.

Čtvrtek zas 3 hodiny s win 45% a to už jsem hrál se slušným odporem.

Pátek zas dost času s win 46%.

Jelikož se nedařilo, tak byl pocit z horších okamžiků ve hře o to víc výraznější a dobře si je člověk pamatovat.

Tohohle frajera jsem na 3 výstřely netrefil: 

3xnic.jpg

2x  nedoletělo a 1x přestřeleno (DMG 22) Dotyčný pak přišel o cíle a tak někam odjel. :)

Na jiné mapě byla náhodně objevena pozice arty podle trasírek a pozici neměnila, ani když byla pod mojí palnou.

napotreti.jpg

Míření jsem neměnil a zásah až na 3 pokus.

 

Pak přišla Sobota. To bude pohodička, protože je víc času. Až 6 bitva byla výhra. Během nich jsem si dojel pro enemáka a na 27m,

27m.jpg

za což jsem byl potrestán.

No to už jsem nevydržel a hlavně, když jsem viděl jak se mají vyhrávající hráči, tak jsem se přizpůsobil situaci. Místo běžného počtu bitev kolem 6 za hodinu jsem jich valil v určitou chvíli až 15, podle toho, jak bylo nalosováno. Hodinový příjem zkušeností se skoro zdvojnásobil :).

 

Abych jen nepopisoval pouze to horší, tak se našel takový světlý okamžik, kdy jsem získal první (M) na britském SPG 7 třídy. Samotná bitva jinak totálně o ničem, tudíž normál současného WoT.

m-spg-britt7.jpg

 

PS: Akce Narozeninový dort byla zajímavá, ale mám pocit, že to WG s odměnou trochu přehnalo. Mimo vysoké třídy strojů se hraní prohraných bitev jeví dost jako ztráta času. Bylo by asi vhodné, aby příští podobná akce měla trochu menší bonus.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal jsem hrát tuhle hru po několika měsících a zase přestanu. Od doby, kdy jsem to začínal hrát se tahle hra změnila v něco co už jako stará konzerva nejsem schopen chápat. Moje garáž plná těžkých tanků už je jen smutný pohled pro oči. WG nasadilo do hry obrovské množství nesmyslných strojů, které se vymykají logice tankového boje. Sedmičkový skaut rozseká čelně devítkovou heavynu jako nic, neviditelná TDčka co jezdí rychle jako medka, medka s neuvěřitelnou kadencí a penetrací, kvanta autoloaderů, artyny co střílí jako minomet. Moje garáž už je prostě k ničemu. Zbyla jen smutná vzpomínka na doby, kdy IS-3 byl hrozbou a E-75 královnou bojiště. Dneska aby člověk s těžkým tankem kempil někde u báze a doufal, že stihne třikrát vystřelit. Díky velkému nárůstu lehkých a středních tanků se ze hry stala čtyřminutová střílečka, která se starou hrou už nemá nic společného. O RNG, MM a BT (+-2 je už dneska prostě kravina) nebudu psát mohl bych se pozvracet.

Takže, dojedu svůj prémiový účet a definitivně se s touhle hrou rozloučím. Když už mám něco platit, tak ať mě to alespoň baví. Za menší peníz zkusím AW a uvidím, jestli u tohoto typu her vůbec ještě setrvám.

 

Přeji všem hodně štěstí na bojišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pro nás se "starými"  HT a TD to není žádná sláva, ale píle se vyplatí a vysoké WN8  za to stojí:)  - http://wot-life.com/eu/player/Martin_the_Reaper_CZ84-507963140

  23.7.2015 - WN8 913.9

       

  7.8.2015 -   WN8 4626.1 :surpised: :surpised: :surpised:

 

Trochu mi to připomnělo velitele HAMI : http://wot-life.com/eu/player/hami/

 

 

Bitev 20800

 

Vítězství  

82,33%

 

WN8 1192,47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé je, tedy alespoň u mě je to v poslední době běžné, že když máme WR vyšší než soupeř, prohrajeme, někdy až brutálně, zatímco naopak tomu bývá často naopak... A to jsem si nedávno nainstaloval jediný mód co mám, zobrazení hráčů dle národností a on k mé nelibosti ukazuje i šanci na vítězství, což běžně opačný výsledek je pak překvapující až traumatizující:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frustrován z těžkých tanků. pořídil jsem si novou hračku. Posádka na 90%, základní kanón (takhle přesný gun bych chtěl mít na Löwe).

 

QAJrB.th.jpg  RCWQ5.th.jpg

 

Jen to nechce s ním hrát jako se skautem, protože i když něco rozsvítíte, tak po tom stejně nikdo nevystřelí.

 

YSZVC.th.jpg

 

Jestli jsou i další skauti takováhle svoloč, tak to potěš koště.   :-D  Fakt se těším na Bulldoga.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v noci jsme jezdil X tier. Snažil jsem se něco páchat s HT... Po několika masakrech následoval frustrace a vystřízlivění... Vzal jsem tedy E50M, Object. 140 a B.C. 25t... No a světe div se, najednou to začalo jít. HT jsou dnes největší otloukánci. Momentálně bojišti ve WoT kralují MT. V závěsu "superlajty", pak TD a nakonec HT. Artyny jsou kapitolu samy o sobě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně, konečně jsem po létech hraní přišel alespoň na nějakou souvislot v přidělování map do bitev ;-) .

 

Mám chuť obdivovat ruch velkoměsta a architektonické památky- stačí vzít do bitvy nějakéhou scouta a s největší pravděpodobností mě čeká mapa Himl, Stalingrad, Charkov...

 

Mám chuť spíš na svěží vánek, zpěv ptáčků a pozorování motýlů- taky žádný problém, stačí vzít z garáže např. VK 4502 a hned tu máme mapu Malinovka, Prochorovka, Letiště.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně, konečně jsem po létech hraní přišel alespoň na nějakou souvislot v přidělování map do bitev ;-) .

 

Mám chuť obdivovat ruch velkoměsta a architektonické památky- stačí vzít do bitvy nějakéhou scouta a s největší pravděpodobností mě čeká mapa Himl, Stalingrad, Charkov...

 

Mám chuť spíš na svěží vánek, zpěv ptáčků a pozorování motýlů- taky žádný problém, stačí vzít z garáže např. VK 4502 a hned tu máme mapu Malinovka, Prochorovka, Letiště.....

Ne že bych viděl tak černobíle, ale včera střídání T37 a Bulldoga - pět bitev, z toho třikrát Charkov nebo jak se jmenuje mapa kruhákem v rohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, 

po měsíci jsem to zapnul. Jelikož první bitva se mi vždy dlouho načítá beru arty GW Tiger P a bum Ensk, ani jsem si nevystřelil a hned mrtvej. Děkuju wg, jsem si pomyslel, pak jsem vytáhl T67 a 200 dmg. Až třetí bitva se konečně zadařila a poté to už šlo. S prasetem jsem rozdal 5k DMG na pouštní řece ale jen ten win nechtěl nějak moc často přijít. 

Tak a na měsíc mám mám od hry zase klid, velký herní návrat mě čeká až s listopadem a příchodem československých tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už tady mnozí napsali, tak se opravdu hra jaksi mění. Ale já bych to v tuto chvíli připisoval prázdninovým hráčům. To, že hra dělá naschvály je více než jasné. Přece není možné, abych byl pořád s artynou top tier, když potřebuji zničit tři tanky o tier výš. A když už to zlomíme četou, tak tanky, které bych mohl dodělat na ránu, pro jistotu netrefím. S TD mám zničit dva tanky ze vzdálenosti 300m a více. Ha jak to mám asi udělat, když hraju mapy jen s kopečky nebo města. A nakonec střeďáky. Zničte dvě TD o tier vyšší. Tohle ani očůrat nejde. Kluci v četě si vemou TD a proti nám je jen jedno. A když už chytnu víc jak dvě TD o tier vyšší, tak to většinou s devítkovým Leoprdem. Jenže kde je doma WT a Objectů. Neustále proti mě E3, E4 a Jpze. Jasně, řekne se tak je flankni. No to by musel být na to prostor. A hlavně jsou vždycky jen dva, maximálně tři. No jako na potvoru jsou na druhé straně mapy, nebo jeden na jedné, druhý na druhé straně. Jinak vše probíhá tak jak má. Pořídil jsem si T54 lttw. No musím říci, že je to nejlepší medko na osmém tieru. A jo, vlastně on je to scout. Ale to nemění nic na faktu, že je to medko s vlastnosmi scouta. No a podle přesně jasně daných pravidel hry jsem včera právě s tímto strojem najel na chudáčka Obj. 704. Společně se mnou se ho jal uklovat borec v MT25. Přísáhám bůh já toho objecta 3 dingnul. 2x do boku a 1 do zadku. Kdežto pán s MT25 má dělo s úžasnou pene a prostřelil ho i ze předu. No bohužel díky tomu, že jsem objecta odingal, tak jsem umřel, protože jeho spoluhráči měli čas přijet a zabít mě. A světe div se, object nakonec přežil, protože MT smahla artyna. A objectovi zůstalo +-110 hp a borec si nastřílel v bitvě 5000 dmg a hru vyhrál, protože zůstal jako jediný z enemáckého týmu  :woot: . Tak jsem se jal do další hry vzít svého Objecta. Jak to dopadlo? Rozsekal mě borec v Chi-Ri přes mantlet. Já ho jednou trefil do pásu za 0 a jednou mu dal úžasných 630 dmg. A jelikož mi ranou co ranou ničil dělo, tak jsem ani nemohl střílet. Teď vás napadne, proč jsem neujel. No protože jaksi object nemá nic, krom děla, které taky nemusí nikdy nic trefit. Zkuste s ním couvat, nebo se točit okolo osy. To je jako kdyby jste chtěli roztlačit náklaďák. Njn co člověk nadělá. Budu muset doexpit všechny špatné tanky v garáži, prodat je a pak už nic neexpit, protože to začíná být opravdu jen a jen utrpení. Ale snad po prázdninách se to zlepší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje včerejší "tankování"  bylo opravdu výživné:

 

1, AMX 30: Spottlo mě enemy medko, dalo mi ránu, za 2 vteřiny mě dodělalo GW E100

2, AMX 30: Já šikula jsem našel enemy prase a dalo mi blow up...

Za dvě bitvy jsem vystřelil 2x, probil jednou, oboje jasný lost :-)

 

3, velkej panák, tanky OFF a nazdar....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera rozhodl pro pokus, jezdil jsem scouty jako medka, tzn. nezaměřoval jsem se na spotting, ale hleděl jsem na udělenou dmg, rychle jsem se přesouval a útočil z boků, hrál jsem chaffee, SP I C a poslední dvě hry s T37(mimochodem úžasná hračka již s druhým kanonem), za 13 her jsem měl WN8 necelých 3200, přičemž jsem měl průměrnou dmg asi 1200, 22 fragů, K/D ratio 2,2(btw asi 3 hry jsem odehrál bez nebo s minimální dmg).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...