Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já už poslední dobou kašlu ve WoT na všechno, hraju housky, je to strašná prasárna, ale mám výmluvu, že je to kvůli misím  :-D A tak nějak už ani neumím hrát normální tanky, ani u toho moc neuvažuju a prostě si jezdím to svoje.

Tip na nějakou extra zábavnou arty by nebyl? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnesni dopoledne ve znameni retardu...vic nemam co dodat pac bych dostal ban...

 

dnesni moudro: mas li wnko pod 1500 nelez na t10

 

totalni artynarske m*** at mi jeste nekdo napise ze artyny nic netrefi............poslu mu tolik replayu ze se bude divat do vanoc...

 

ze ja to dnes vubec zapinal :wallbash:  :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už poslední dobou kašlu ve WoT na všechno, hraju housky, je to strašná prasárna, ale mám výmluvu, že je to kvůli misím  :-D A tak nějak už ani neumím hrát normální tanky, ani u toho moc neuvažuju a prostě si jezdím to svoje.

To se mi snad hodí.

Pokud se ti daří, tedy vyhráváš a hraješ solo, tak bych tě poprosil o nějaký větší balíček (100 a více) netříděných záznamů bitev. Raději bych, kdyby to bylo bez modu, ale vezmu i s mody.

 

S arty se mi nějak nedaří vítězit a třeba u M12 je to takové dlouhodobé trápení. Už jsem přišel i na to, že na tom vehiklu není třeba vozit víc jak 6 nábojů, tedy pokud se člověk zajímá jen o Win. Občas na nějakých mapách sice munice dojde, ale ještě nikdy se proto neprohrálo. Bitva se prostě rozhoduje do prvních 3-4 výstřelů a potom už se jedná v 95% jen o dohru.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď bych to čistě ze zvědavosti rád viděl :) Už sjem to taky nějaký čas nezapl.

 

Zahrál jsem to blbě ale ten neprůstřelný obj. mě fakt *****.l. Taky by mě zajímalo, kde je na Obj. 140 těch 246/311 mm pancíře co má E-75 pene.

http://wotreplays.com/site/2063249#sacred_valley-deezeer-e_75

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslušně hlásím, že jsem se včera dostal na polovinu mise. Teda odehrál jsem o třetinu méně bitev než Tutik, tak mám taky o třetinu méně XP. Ale musím říct, že s těmi pětinásobky to jde prakticky samo. A když člověk není úplný ňouma, tak za každou vyhranou bitvu je 5k XP doma (s premkem). Jinak jaký je vývoj v mé hře. Řekl bych, že občas nadčasový a občas retro. Ono je to dost těžké, když jeden den se cítíte jako bůh a druhý den dostáváte oneshoty od artyn (btw která v celé bitvě trefí jen vás), neustále ammo a to ať hraju s čímkoliv, se scouty nespotnu nic ale já svítím jak christmas tree u Kutila Tima na zahradě. Njn já si už na to zvyknul. Tak jsem se včera zasmál při tom, když jsem ránu co ránu prostřelil Excelsiora s T34 a když mu zbylo 40hp tak jsem ho do té věže prostě naráz neprostřelil hned 3x za sebou. Ale předtím 5 ran jak do másla položeném v dnešních dnech venku. No tak jsem musel nechat pana excelsiora odjet, zhasnout a potom na něho vyjet a hned první ranou ho sundat. Takový je holt život tankisty. Jinak se pořád držím toho svého. Moc času na hru není a hlavně v tomhle horku je hraní občas obtížné. Potím se já i moje kalkulačka, která potřebuje pomoc výpomoc ventilátoru, který by měl být použit na mou osobu. Takže já se potím a počítač je v pohodě  :mellow:. A to ho pravidelně čistím a pastuji. Snad jediná věc, na kterou jsem si nezvykl, že dostane každý den jeden tank tzv Černého Petra. A to se pak můžu rozkrájet a neudělám násobek ani pod pistolí. Teda pod hrozbou Serba  :devil:. Včera měl tohoto peška RAMII. 5 her, průměrná dmg na bitvu 1100 a průměrné WN 4900. A ani jeden násobek. 2x jsem byl nejlepší s nastříleným dmg v sedmičkové bitvě. Ten, kdo ten tank zná, musí vědět, že na 2000 dmg je už potřeba opravdu hodně tref a průstřelů, protože po 80ti dmg na ránu se to blbě sbírá. A i tak prohry jedna za druhou jak na běžícím pásu. Tak jsem to vzdal. Škoda, kdyby aspoň jedna z nich vyšla, tak bych z toho měl snad 10k xp, protože vždycky jsem se za prohru držel na 1000 xp. Za výhru by to byla paráda. Ale jinak si nestěžuju. Co mám dělat, hraju to dobrovolně, nikdo mě nenutí. Je to stejné jako s manželkou. Jooo kdyby se objevila nějaká extra lákavější nabídka, tak bych třeba i šel, ale takhle mám své jisté, tak musím být spokojen. Ale zatím se v herním a ani osobním životě nic takového nerýsuje, tak budu i nadále ctít a milovat svou ženu a a ctít a hrát WoTko  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem 15. misi za HT, ale chcípnul jsem a mise nejde zresetovat, je tam jen tlačítko na vyzvednutí odměny. Zkusil jsem resetovat postupně 4 z předchozích, které nebyly splněny s bonusem, sice mi vyskočí dialog, že když to udělám, tak se zresetuje i ta 15., ale když kliknu, napíše to chybu a neresetne se nic. Mám pocit, že to tu už někdo řešil, poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám problém - s misí LT-13 (2000+1500 dmg na T28 HTC), splnil jsem ji, odměnu nedostal,  ale dál na LT-14 mě to pustilo. Celej ten systém odměn a misí začal haprovat, když jsem splnil misi ST-15 a nenaverboval ženskou (nevím kam, takže mě odpověď na dotaz od cert.cz zajímá taky). Taky mě to poté nechtělo nechat zlepšit výsledek u misí na ST.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si myslel, že tu misi dneska dojedu, ale prej né. Zjevně lidem z toho vedra totálně jebe. Za poslední 3 hodiny mám WR 25% a je úplně jedno čím jedu. Většina bitev je o tom, že do dvou minut je půlka týmu mrtvá a pak už je to fuk, protože z prohry se sice ZK započítávají, ale je to málo, že... Nejvíc mě vytočilo, že jsem byl 2x s E-75 top tank a i když jsem i nejvíc nastřílel, stejně jsme prohráli. Bohužel totálně zklamávají i osvědčený držáky jako KV-1 nebo KV-85.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si myslel, že tu misi dneska dojedu, ale prej né. Zjevně lidem z toho vedra totálně jebe. Za poslední 3 hodiny mám WR 25% a je úplně jedno čím jedu. Většina bitev je o tom, že do dvou minut je půlka týmu mrtvá a pak už je to fuk, protože z prohry se sice ZK započítávají, ale je to málo, že... Nejvíc mě vytočilo, že jsem byl 2x s E-75 top tank a i když jsem i nejvíc nastřílel, stejně jsme prohráli. Bohužel totálně zklamávají i osvědčený držáky jako KV-1 nebo KV-85.

 

Bohužel je to tak, nechápu to. Táhne se to od minulého týdne, naprosto nepochopitelné prohry:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...