Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ono je problém, že když to napíše někdo z jakéhokoliv jiného klanu, tak to nikdo neřeší, ale jelikož jsme jakoby nějak známější, tak to lidi řeší strašně moc. Jinak konkrétně u Jameze, on je tím známý, všichni o tom víme, ale znám ho osobně a je to strašně pohodový týpek. Bohužel ve hře nadávkami zrovna nešetří :-D

Právě proto,že jste trochu víc známější, tak by se měli Vaši hráči chovat slušně a dávat dobrý příklad jiným hráčům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my taky nadáváme a jsme špatným příkladem, ale většinou vždycky našim, protože hrajou blbě, enemáky moc neřešíme :Smile-hiding:

 

Přesně, na koho tak můžu být nasraný? V první řadě na sebe, pak na dementy v týmu. Ale že mě sejmul enemák? No od toho tam je, ne? :-) Jo, nasere mě one shot od artyny, ale to si pak řeknu, že su debil že jsem stál (stál) kde jsem neměl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já znám Martyho videa, mě by zajímalo video nebo zkušenosti přímo od Tebe :-) .  Jak jsem napsal už v předchozím příspěvku, připadá mi, že tu na foru vystupuješ jako velmi dobrý znalec WoT, proto si dovolím předpokládat, že máš své kategoricky vytříbené názory podloženy vlastní zkušeností a  vlastními znalostmi :-) .

 

Je od tebe moc hezke, ze se zajimas o moji osobu. Me by ale vice zajimalo, jak mi vysvetlis, ze fialovi/modri hraci zustavaji porad fialovi a WR jim leze nahoru, kdyz se prece WG RNG se stara o to, aby je rajcata bezne roztrileli na potkani. Jestli mluvis s vlastni zkusenosti, pak hledej chybu u sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no z _VOLE už jsem taky jednoho potkal a mám velice podobnou zkušenost, jako Balvan. Chápu, že Marty nemůže každýho kontrolovat, ale někdo prostě asi nedokáže odolat nutkání chovat se jako kretén, když je součástí klanu známého streamera.

 

 

Ono je problém, že když to napíše někdo z jakéhokoliv jiného klanu, tak to nikdo neřeší, ale jelikož jsme jakoby nějak známější, tak to lidi řeší strašně moc. Jinak konkrétně u Jameze, on je tím známý, všichni o tom víme, ale znám ho osobně a je to strašně pohodový týpek. Bohužel ve hře nadávkami zrovna nešetří :-D

To že je ze známýho klanu neřeším. U nás taky nestrčím za všechny ruku do ohně, jsou mezi náma tak trochu h*vada a já jsem jeden z nich:) Ale tenhle frajírek mě pěkně vytočil. Tak ho ode mě Martene pozdravuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikoho nepotkávám, snad jenom lamy, jiooo, jednou jsem potkal nějaké české streamery, velice se chlubili, jak to streamují, a pak zahráli obligátní nic, ale staty měli docela pěkné, takže asi špatná hra, každopádně chlubit se tím do chatu, jakože bacha na to, přichází hvězdy a bude stream....jako wake up chlapci! je to jen hra, přijde mi, že spousta lidí to moc prožívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je od tebe moc hezke, ze se zajimas o moji osobu. Me by ale vice zajimalo, jak mi vysvetlis, ze fialovi/modri hraci zustavaji porad fialovi a WR jim leze nahoru, kdyz se prece WG RNG se stara o to, aby je rajcata bezne roztrileli na potkani. Jestli mluvis s vlastni zkusenosti, pak hledej chybu u sebe.

Můžeš mi prosím někde v mých příspěvcích  ukázat, kde jsem psal něco o tom, že rajčata mají nastaveno nějaké zvýhodnění :-) ?

Jinak co se týká zájmu o Tvou osobu- nediv se, zatím se tu prezentuješ  velmi vyhraněnými názory (mírně řečeno) ,ale přínosnější příspěvek ke hře (mapy, taktika, vozidla) jsem od Tebe nečetl. Pokud jsem ho přehlédl, tak se omlouvám  a stačí, když mi ho sem nakopíruješ :-) . Zatím vidím jen člověka, který z nějakého důvodu ani neuvede svůj nick (stydí se za něj????), pod kterým hraje. Pak se opravdu může zdát, že se tu prezentuješ jako žvanil teoretik ;-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v posledních dnech zažil pár bitev jako vzpomínku na staré časy, kdy jich bývalo víc. Prohrávajícímu týmu a nebo i nepatrně vítězícímu se podařilo přeskupit jednotky v polovinbě bitvy tak, že to dokonce vypadalo jako organizovaná spolupráce. Párkrát jsem si myslel tu bitvu už dohrajeme lehce do vítězného konce a enemáci nám to dát moc nechtěli a to bylo útočení dost koordinované, tedy jak to asi jde na publiku. Bohužel příprava map na LT 10 třídy a současné složení týmů takovým bitvám moc nepřeje.

 

Když už je nějaké bitva napínavá do konce, tak je to většinou v současnosti strašný utrpení. Třeba o tomto losu v low třídách jsem byl přesvědčený, že nepřítel nemá šanci a tým to s tou svojí technikou s přehledem vyřeší.

malinovka.jpg

 

Dle mého na to měl složení se kterým by se nechalo hrát snad i na výhru s minimem ztrát. Výsledek žalostný a to nám dokonce nepřítel zatýkal i základnu. Nakonec těsná výhra, kdy našemu poslednímu hráči zůstalo 56 HP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem zastancem konspiraci , ale pro 15LT misi jsem potreboval naspotovat  5 000 . ale at jsem vzal jaky light nikdy jsem nedostal TOP tiery. dneska jsem ji udelal a najednou mam s buldokem z 8 her 8x X tier. ma s tim nekdo podobnou zkusenost??

,

Jo mám :-) . Taky jsem tou konspirací posedlej.

Hraju s HT (IS-3, T32) misi - nastřílej 2000 dmg, cap/decap základny - pořád jsem dole, proti X. tieru.

S ST (Matilda IV, T-25, T-34, T-34-2, Centurion 7/1) - mise zapal tank o tier výš - většina bitev top a tank o tier výš nepotkám.

 

Obě mise jsou na T28 HTC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkouším mise na T 55 a jednoznačně jsou výsledky, tedy tvoje úspěšnost plnění ovlivňována programově abys ty mise nesplnil moc rychle. Dám příklad s TD který mě zrovna potkal a stále trvá.Mám nastřílet 4 násobek svého HP na tanku. Mimo mise absolutně v pohodě. Ale v misích už minimálně v 30ceti bitvách se mi stalo ( točím Hellcat a Nashorn tj. dát 2280 nebo 2400 HP), že jsem se dostal na 20 až 150 HP pod tuto hodnotu. Stačil jeden úspěšný zásah a splněno. Co se však děje je výsměch. Ze tří ran ani jednou neprojde, Hellcatem neprovalím artynu z boku na 50m. Mám úspěšnost střelby 75% a já do konce bitvy už ani jednou netrefím a střely lítají mimo kruh a nebo klesají tak rychle, že se zaboří v nesmyslné vzdálenost do země. 

 

Že by nějaká konspirace ?  

 

Hölle mit uns !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem zastancem konspiraci , ale pro 15LT misi jsem potreboval naspotovat 5 000 . ale at jsem vzal jaky light nikdy jsem nedostal TOP tiery. dneska jsem ji udelal a najednou mam s buldokem z 8 her 8x X tier. ma s tim nekdo podobnou zkusenost??

,

Tak zrovna u tyhle mise není top Tier výhodou. Protože potřebuješ hodně enemy HP. U tyhle mise je nejdůležitější mapa a počet scoutu ve hře. Nejlepší MM je 10t , malinovka, správná strana, a jedinej scout ve hře, klidně se 7t.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Nikdy jsem se o to nezajímal a tak se nedivte, že se ptám. K získání ( ne, že bych ho chtěl získat ) nějakého toho eventového tanku se musí splnit všechny ty mise za všechny typy tanků a nebo stačí jen třeba za střeďáky?

 

2. Od kdy se počítají bodíky k získání značky na dělo? Píšou tam, že 1x za 14 dní ale to se bere jako od kdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zkouším mise na T 55 a jednoznačně jsou výsledky, tedy tvoje úspěšnost plnění ovlivňována programově abys ty mise nesplnil moc rychle. Dám příklad s TD který mě zrovna potkal a stále trvá.Mám nastřílet 4 násobek svého HP na tanku. Mimo mise absolutně v pohodě. Ale v misích už minimálně v 30ceti bitvách se mi stalo ( točím Hellcat a Nashorn tj. dát 2280 nebo 2400 HP), že jsem se dostal na 20 až 150 HP pod tuto hodnotu.... 

Tak zrovna tahle mise je jednoduchá. Dal jsem ji s Dicker Maxem, ten má lauf hodně křivý ale trefoval se. Myslím že mise pro TD a SPG jsou jedny z nejpohodovějších. Já mám problém s misí MT zapálit dva tanky ale zatím je čas, CZ T 40 přijde asi až v říjnu a jinde baby cpát nechcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas byla dneska smůla. Během prvních bitev dopoledne jedna z nakládaček 0:15, což dávalo tušit náročnější den.

Někdy během odpoledne jsem potkal na top postu hráče s T67, co za stavu 2:10 přestal kempit a začal trochu aktivněji hrát a celkem mu to šlo a chcípnul poslední za stavu 6:15. Nastřílel to co jeho protějšek v T67 cca 850 DMG, ale tomu na to stačila první polovina bitvy, než zemřel a jeho win byl 47%.

Chtěl jsem nadávat na MM, že mi zas dalo do týmu jako topky ............., ale smolík.

t67.jpg

Když už mi bitvu nevyhrávají ani takový hráči, tak už nevím koho bych musel na top posty dostávat. :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po více jak dvou letech, z toho nějakém tom měsíci "vyhrožování", nezakoupil prém. účet a hraji bez něj. :-)  Bál jsme se toho, ale musím říci, dobře jsem udělal. Nejsem již tak frustrován tím, jak se mnou hra manipuluje a jak "náhoda" rozhoduje o tom, zda budu či nebudu úspěšný. Třeba teď o víkendu, chybí mi poslední mise s TD a to nastřílet 6 tis a zničit 3 tanky. Tak jsem si ráno řekl, že to zkusím a dal 5 her s Obj.704. Bylo z toho 3x Opatství, 1x Doly a 1x Himl. Nejvíc jsem se dostal na cca 4200 poškození, víc jsem prostě nedokázal. Následně jsem vzal FCM, abych nahnal finační ztrátu, protože na Objectu vozím "jídlo", no a dostal jsem Ohnivej výběžek a hned po něm Malinovku......Normálně bych se asi trošku vytočil, takhle jsem se podíval na nápis "standardní účet", hru s úsměvem vypl a až do večera se věnoval jiným věcem. :-)     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://worldoftanks.eu/community/accounts/512498320-sulinko6/ a uz ma 2 valecniky, takze asi nebude bot :)

WN8 má 282, to je ještě frajer. Ultra borci jsou ti, co mají tak kolem 50 a dokonce jenom 30. To pak už chce určité dovednosti a vědomosti, které se mi nedostávají a tak pro mne tyto výkony zůstávají zahalené tajemstvím :thumbsup:. Myslím, že to bude vzájemné. Oni zase nechápou, jak někdo může mít WN8 vyšší, jak 1500  :-D . Vlastně oni to vědí docela jistě a píšou to v každé bitvě.....CHEATER, CHEATER !!! A co pak teprve toto? Šance na výhru 38% a T29 NULA damage, tým na hadry a výhra. Na to už se nikdo nezmohl napsat vůbec nic :whistling:

 

[/url] photoupload">http://shot_063.jpg photoupload

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byla to jediná věc, na kterou se dalo spolehnout

Já teda nevím, ale když jsem ho hrál, tak ta věž nebyla zrovna spolehlivá. Mantlet celkem odrazil, ale cokoli šlo trošku vedle mantletlu nebo nahoru na stříšku, tak šlo dovnitř. A zrovna dneska mě napadlo si koupit Centa 7/1 zpátky, jelikož nemám žádnou IX. kterou jsem si nechal.  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...