Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že na hraní čas nemám, ale alespoň jsem včera při opravách výkazů koukal na druhém monitoru na marty_vole, jak rozjíždí druhý účet (idea je dostat se na tier 10 s WN 3000 bez použití goldů a dalších berliček). Zábavné video.

Jak je to myšlené? To nebude kupovat goldy a ty berličky znamenají co?

Pokud by hrál bez modů v bitvách a hodně sólo, tak by mě zajímal nick jeho druhého účtu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že na hraní čas nemám, ale alespoň jsem včera při opravách výkazů koukal na druhém monitoru na marty_vole, jak rozjíždí druhý účet (idea je dostat se na tier 10 s WN 3000 bez použití goldů a dalších berliček). Zábavné video.

to je sice hezké,ale ta minimapa je už dost velká pomůcka....jo už v 15min přiznal mody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš dohled?v základu je jen co svítilo.dohled je pěkná výčurina a k tomu ten čtverec,ten pomáhá taky dost.Ale nemusí se mnou někdo souhlasit...

Za ty léta hraní už to jde jakž takž odhadnout, těch map a situací zas není tolik .. a pokud někdo tohle považuje za " vyčuraniny " tak je otázka jak by označil jiné módy, které pomáhají daleko markatnějším způsobem .. já se přiznám, že používám XVM, což je celkem běžná věcička ... naoko mám pocit, že mi dost pomáhá jestli vím, že stojím proti rudému digimonovi nebo fialce, ale statistiky hovoří defakto o opaku .. taky nvm proč mám zapnuté " win chance " ale nemůžu si pomoct .. chudák Verdasco, kterému brečím do sluchátek :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít zapnutý ukazatel "Win chance" v současné době postrádá smysl. Původní myšlenka špatná nebyla- autoři xvm při tom výpočtu počítali z nějakou pravděpodobností, kde vycházeli z nějaké kvality (zkušeností) hráčů.

Bohužel ta hra je v současnosti v takovém stavu, že není problém, aby modrý/fialový hráč nastřílel minimum a na druhou stranu  červený WoT jantar to kosil jak na běžícím pásu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to zapnutý "po bitvě". Na začátku si to podle složení týmů a barviček vyhodnotím sám (stylem lepší-horší) a dál se tím nezabývám. Barvičky fungují skvěle až ke konci bitvy, pokud je na mé straně u posledních hráčů zelená a na druhé straně červená už to pak většinou bývá jasný (a obráceně).  Do 5. tieru pak win chance na začátku stejně nemá žádnou vypovídající hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít zapnutý ukazatel "Win chance" v současné době postrádá smysl. Původní myšlenka špatná nebyla- autoři xvm při tom výpočtu počítali z nějakou pravděpodobností, kde vycházeli z nějaké kvality (zkušeností) hráčů.

Bohužel ta hra je v současnosti v takovém stavu, že není problém, aby modrý/fialový hráč nastřílel minimum a na druhou stranu červený WoT jantar to kosil jak na běžícím pásu.

Ufnukany blabol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ufnukany blabol

Samo ti tvůj názor neberu, nicméně mám tak nějak pocit, že kromě napadání ostatních na foru jsem od Tebe neviděl nějaký smysluplný příspěvek :-D  Je to škoda, podle Tvých příspěvků jsem získal pocit, že WoT perfekně rozumíš, tak by bylo fajn se podělit i námi ostatními o nějaké konkrétní zkušenosti ze hry. A vůbec bych se nezlobil i za nějaké Tvé videjko ze hry, rád se podívám a přiučím od někoho, kdo to umí parádně zahrát :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo ti tvůj názor neberu, nicméně mám tak nějak pocit, že kromě napadání ostatních na foru jsem od Tebe neviděl nějaký smysluplný příspěvek :-D Je to škoda, podle Tvých příspěvků jsem získal pocit, že WoT perfekně rozumíš, tak by bylo fajn se podělit i námi ostatními o nějaké konkrétní zkušenosti ze hry. A vůbec bych se nezlobil i za nějaké Tvé videjko ze hry, rád se podívám a přiučím od někoho, kdo to umí parádně zahrát :-) .

Pust si obcas stream nejake fialky (treba zrovna toho martyho nebo buliho). Mozna ti pak dojde, ze tyhle kanarkovsko spiklenecke teorie jsou proste blabol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pust si obcas stream nejake fialky (treba zrovna toho martyho nebo buliho). Mozna ti pak dojde, ze tyhle kanarkovsko spiklenecke teorie jsou proste blabol.

Ale já znám Martyho videa, mě by zajímalo video nebo zkušenosti přímo od Tebe :-) .  Jak jsem napsal už v předchozím příspěvku, připadá mi, že tu na foru vystupuješ jako velmi dobrý znalec WoT, proto si dovolím předpokládat, že máš své kategoricky vytříbené názory podloženy vlastní zkušeností a  vlastními znalostmi :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já znám Martyho videa, mě by zajímalo video nebo zkušenosti přímo od Tebe :-) .  Jak jsem napsal už v předchozím příspěvku, připadá mi, že tu na foru vystupuješ jako velmi dobrý znalec WoT, proto si dovolím předpokládat, že máš své kategoricky vytříbené názory podloženy vlastní zkušeností a  vlastními znalostmi :-) .

 

To je jenom žvanil teoretik.  :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát jsem se u WOTka vytočil a nadával na Čechy a vše ostatní, ale dnes jsem dosáhl vrcholu. DkJamez z klanu _VOLE mě dnes opravdu dostal. Najel jsem na Lakevillu s cromwellem na spot, a krasně jsem naspotil tři enemacky tanky, mezi nima MISTRA Jameze v e25, bohužel je někdo později přisvítil i ze střední cesty a většina spot DMG se dělila, já nemohl střílet aby mě nespotnuli(spot křoví na cestě do města), po pár minutách, když MISTROVO e25 s 57 hp ustupovalo, jsem si troufnul na něj vystřelit, jednou jsem ho dingnul a jenou minul a pak mi zajel. Když zajel, byl stav bitvy asi ve třetí minutě 0:7, město ztracený, tak jsem stahnul k bazi do křoví, kde mě MISTR spotnul a zaslouženě vyndal, napsal jsem mu že má štěstí, protože měl bejt dáno mrtvej a v tu ránu jsem se stal LAMOU,Č*rakem,ubožákem atd. Občas se po prohrané bitvě taky vytočím, vidím rudě a všichni okolo jsou k*koti, d*menti a č*raci, ale to jak se zachoval tento NADČLOVĚK mi hlava nebere. Dal mě do ignor listu takže mu nemůžu napsat. Ale chtěl mojí adresu a osobně si to vyříkat, takže jestli ho někdo znáte, napište aby jste mu mojí adresu mohli předat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je problém, že když to napíše někdo z jakéhokoliv jiného klanu, tak to nikdo neřeší, ale jelikož jsme jakoby nějak známější, tak to lidi řeší strašně moc. Jinak konkrétně u Jameze, on je tím známý, všichni o tom víme, ale znám ho osobně a je to strašně pohodový týpek. Bohužel ve hře nadávkami zrovna nešetří :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...