Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

600 bitek s E100 a 31% to prece nejde udelat zadnym zpusobem. proste to je proti prirode. 

Proti přírodě asi nee, ale proti WG systému je to určitě :-D  myslím, že to bude prostě taková anomálie. Stejně, jako třeba Marten je daleko, daleko v předu, tak se zase najde někdo, kdo je daleko, daleko vzadu :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale chapu, ze nekdo dokaze ovlivnit hru tak, ze zvysi procemto vyher , ale jak je mozne dosahnout takovych cisel to prece nejde. i totalni neaktivita a pravdepodobne i velika davka blbosti musi hodit vysledek okolo 45%. 31% proste neni mozne.

a OP strojem , ktery byl kv-1s  /ted kv-85/ na 771 bitkach mit 34% win to je proti fyzikalnim zakonum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje přítulka je na horách, mám čas a tak jsem to po několika měsících zase nakopl. Dal jsem cca 50 bitev a musím říct, že se nic nezměnilo. Pořád skauti bijou HTčka, E-25 stále neviditelný hajzl, tři a více arty na hru s přesností Panthera a debilní MM. O RNG nechci ani mluvit, mohl bych se pozvracet. Oceňuji možnost vyzkoušet si prémiáky (to měli udělat už dávno a kšefty by se jim hýbaly daleko více). 

Suma sumárum nevidím důvod to dál hrát. Není to zábava jako kdysi, jen si člověk ničí nervy.

Přeji všem mnoho úspěchů na bojišti.  

 

:salute:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda nevím, ale zobrazovaly se mi 3 mise pro splnění a zapůjčení 3 různých tanků. Když jsem splnil první na nějaký FCM cosik, tak se nikde nic neukázalo. Pak se splila další mise na AMX CDC a ten se objevil a ten JT, ten zmizel. Takže mám prd protože na střeďáka frantíka nemám posádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale chapu, ze nekdo dokaze ovlivnit hru tak, ze zvysi procemto vyher , ale jak je mozne dosahnout takovych cisel to prece nejde. i totalni neaktivita a pravdepodobne i velika davka blbosti musi hodit vysledek okolo 45%. 31% proste neni mozne.

a OP strojem , ktery byl kv-1s  /ted kv-85/ na 771 bitkach mit 34% win to je proti fyzikalnim zakonum. 

Právě čím víc OP, tím víc takový stroj týmu chybí podobně jako nějaký Top stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

600 bitek s E100 a 31% to prece nejde udelat zadnym zpusobem. proste to je proti prirode. 

 

E100 nemam, ale s Tiger 2 mam asi 34 procent! A to jsem se snazil neco uhrat.....:(

 

Je to ovsem zajimave, byvaly doby kdy jsem mel za poslednich 1000 bitev win 70 procent win, dnes je to kolem 50ti :) Jsem o tolik horsi? Ani nahodou. MM is EVIL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E100 nemam, ale s Tiger 2 mam asi 34 procent! A to jsem se snazil neco uhrat.....:(

 

Je to ovsem zajimave, byvaly doby kdy jsem mel za poslednich 1000 bitev win 70 procent win, dnes je to kolem 50ti :) Jsem o tolik horsi? Ani nahodou. MM is EVIL.

Jde o to, jak se na to podíváš. Pokud bereš své umění čistě podle Win, tak je jasné, že jsi o dost horší než dřív a samotné MM za to nemůže.

Tiger 2 je hezké vozítko, ale jaké mělo postavení ve hře dříve a jaké má nyní.

Struktura bitev a profil map je jiný než dřív a vliv jednotlivce obecně klesl a tak je obtížnější udržet lepší win. Prostě se jen posunou win laťky na jiné úrovně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě čím víc OP, tím víc takový stroj týmu chybí podobně jako nějaký Top stroj.

To asi úplně ne- dle WG žádné OP stroje v bitvě nejsou, tím pádem ani nemají žádnou váhu v rozdělování dle MM :-) . Takže týmu sice ten "OP" stroj chybět může, nicméně na výsledek bitvy směrem k prohře by to nemělo mít nějaký výraznější vliv. Je ale pravda, že mě nenapadá, (kromě úmyslnému škodění vlastnímu týmu) jak lze dosáhnout v takovém množství bitev takový tristní Win :ermm: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E100 nemam, ale s Tiger 2 mam asi 34 procent! A to jsem se snazil neco uhrat.....:(

 

Je to ovsem zajimave, byvaly doby kdy jsem mel za poslednich 1000 bitev win 70 procent win, dnes je to kolem 50ti :) Jsem o tolik horsi? Ani nahodou. MM is EVIL.

hele sorry,ale já to nevydržím,kdy jsi měl prosímtě z 1000bitev win 70% To je jako vtip? ani s jedním tankem nemáš přes 60% (krom 2 tanků kde máš 58 bitev), asi se vrátím na základku a projdu si matiku,jak z toho může být recent 70% a ještě píšeš doby,takže se to muselo opakovat. kdyby jednou jsem dosáhl,tak tak tak bych ti stejně nevěřil. Nebo máš jinej nick než tvůj podpis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, teoreticky je to možný. Střídáš třeba 15náct strojů a daří se třeba těch 1000 bitev. WR z těch bitev můžeš mít těch 70%, ale na WR tanků se to neprojeví.

ani teoreticky,má 7000 bitev,ten poměr by musel být znát 7000/1000 . Jinak víš co to je 1000bitev a držet to na 70%win i na 68% abych nežral. Ano honilo se to win% v rotách,ale musel jsi mít super tým viz Hami a zase nějakej poměr. Jo když vezmu jeho CW tak 7bitev 70% win ale to opravdu nemá vliv,nebo myslíš, že je to možný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě přeci jenom něco ještě na chvíli udrželo u WoTka, a to možnost mít tři dny v garáži AMX CDC. To je neskutečný stroj. Sice je to z papíru ALE...jezdí to rychle jako BatChat, deprese kanónu je nepřekonatelná a to dělo samotné, to je lahůdka. Přesné, rychle nabíjí, rychle zaměřuje a propálí skoro všechno. K tomu má celkem přívětivý MM. Na osmém tieru je to bezkonkurenční stroj. Pravda nevydělává jako třeba Löwe ale myslím si, že mu ještě upraví výdělky. Podle mě je to nejzábavnější prémiák.

 

kqtNy.th.jpg

 

Edit: Bohužel je i tento skvělý tank limitován zhovadilostí jako je RNG. Tři zásahy na spodek Indian Panzera bez jakéhokoli poškození (ani pásy) mluví za vše. Docela by mě zajímalo kde má ten němčour na boku těch 212 mm pancíře, co má CDC pene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi úplně ne- dle WG žádné OP stroje v bitvě nejsou, tím pádem ani nemají žádnou váhu v rozdělování dle MM :-) . Takže týmu sice ten "OP" stroj chybět může, nicméně na výsledek bitvy směrem k prohře by to nemělo mít nějaký výraznější vliv. Je ale pravda, že mě nenapadá, (kromě úmyslnému škodění vlastnímu týmu) jak lze dosáhnout v takovém množství bitev takový tristní Win :ermm: .

Jako už totálně nehrající si výjimečně dovolím komentář... 

Kdysi tu někdo vyvěsil video, kde nějaký absolvent základní školy, věkem mezi 10-15 lety vstoupil do hry a okamžitě začal střílet na to, co bylo nejblíž, samozřejmě na vlastní a na nízkém tieru! Měl k tomu úžasný komentář a vůbec nevěděl o co jde. Hlavně se mu líbilo, že na něj nikdo nestřílí. Je to už dlouho a banovací systém byl jiný. I tak si myslím, že takoví existujou i dneska. Když to umožňuje herní systém. A zapomínáte na hromadné použití jednoho účtu, o tom se tady kdysi taky psalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani teoreticky,má 7000 bitev,ten poměr by musel být znát 7000/1000 . Jinak víš co to je 1000bitev a držet to na 70%win i na 68% abych nežral. Ano honilo se to win% v rotách,ale musel jsi mít super tým viz Hami a zase nějakej poměr. Jo když vezmu jeho CW tak 7bitev 70% win ale to opravdu nemá vliv,nebo myslíš, že je to možný?

Já jsem nemyslel konkrétního hráče, ale proveditelnost. Pokud má 7k bitev tak to asi máš pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu mám jeden obrázek minimapy ze závěru bitvy, kde je vidět všechny žijící stroje.

4xlt.jpg

Působí hezky jak se LT vrací k obraně základny a dokonce nám všechny 4 stále žijí. Bohužel fakt je takový, že ty 3 z nich se rozjeli od naší základny, aby si aspoň do něčeho ještě vystřelili. Výhru zajistilo naše Top TD co jelo na hrotu útoku a které se naštěstí nepodařilo nepřátelským artynám zničit. Kde jsou ty staré časy, kdy se LT nebo aspoň některé z nich snažilo zničit nepřátelské arty a zajistit větší klid-bezpečí hlavnímu útoku.

 

Dnes jsem v týmu potkal hráče co ho baví nejnižší třídy.

low-hrac.jpg

Je to hra a má bavit a on si svůj prostor našel a aspoň mu to jde, což se o ne nemalé skupině hráčů říci nedá a ty se ještě cpou na T10 s tím, že je to tam snad spasí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mi všechno jasný, ale ani tak mi hlava nebere Win 31% po 600 bitvách. I kdyby jen zůstal stát v kruhu a nic nedělal, na cca 40+% by se teoreticky dostat měl....

Nemel. Zalezi s jakymi tanky hraje. Pokud s tanky, ktere maji v rukach lepsiho hrace vyrazny vliv na bitvu, neni 31% wr u totalniho retarda nic mimo cistou statistiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aneb MM má tendenci proti sobě losovat stejné stroje. Takže pokud jede OP tank, tak na straně protivníka se většinou OP tank také objeví a pak už je pro zbytek týmu problém něco uhrát.

Nemám takový pocit, kolikrát se mi stalo, že na TOPu je proti sobě např, 3x T57 versus 2x IS-4 + E100 např. atd. Zkusím se na to víc zaměřit na pár desítek bitev a uvidíme :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...