Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Ty nejsi Polák, a tak klidně můžeš :thumbsup:

 

Tak mě napadá, v souvislosti s tímto, že by nebylo možná marné sesbírat tyhle fámy a jiné "zaručené" informace a udělat z toho humornou sbírku WoT. Je toho docela hodně, a to nepočítám moje konspirační teorie, protože ty jsou naprosto jiný level :-D

Pravda, ale mám za to, že módy by tuto jednoduchou hru ještě více zjednodušili a tak by už nestála za nic. Co se týče hráčských kvalit, za své více jak dvacetileté praxe hráče a provozovatele her s paintballem a airsoftem jsem viděl stovky hráčů, které tyto military aktivity přitahovali, ale taktické nadání měl opravdu málokdo, taktéž odvaha a ochota pomoci byly vzácným zbožím. Takže je to opravdu o schopnostech a empatii jednotlivce, následované špatně vyváženou hrou a výběrem "správného" stroje. Ale co by mě zajímalo, jsou statistiky dle národů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, ale mám za to, že módy by tuto jednoduchou hru ještě více zjednodušili a tak by už nestála za nic. Co se týče hráčských kvalit, za své více jak dvacetileté praxe hráče a provozovatele her s paintballem a airsoftem jsem viděl stovky hráčů, které tyto military aktivity přitahovali, ale taktické nadání měl opravdu málokdo, taktéž odvaha a ochota pomoci byly vzácným zbožím. Takže je to opravdu o schopnostech a empatii jednotlivce, následované špatně vyváženou hrou a výběrem "správného" stroje. Ale co by mě zajímalo, jsou statistiky dle národů...

Sice píšeš trošku o něčem jiném, než já, nicméně, je to zajímavější, než ta moje srandička. Ona tahle hra přitahuje obrovské masy díky tomu, že je zdánlivě děsně jednoduchá. Realita je ale děsně složitá a bez spousty vědomostí, které ani nelze získat pouhou zkušeností se to prostě dobře hrát nedá. Což ale díky spoustě náhodných faktorů skoro nikomu nevadí. Takový Call Of Dutty a nebo Counterstrike, když se hrají sólo, jsou proti WoT hry opravdu jednoduché a vyžadují hlavně rychlé reakce. Jenže nováček si musí vytrpět několik týdnů poctivého hraní, než si zažije mapy, zbraně a do hry alespoň trochu zapadne a není v ní jen za laciný terč. Kdo je na tohle méně talentovaný, tak to hraní vzdá, jelikož je ve hře stále za blbce a hra ho musí logicky iritovat. Ve WoT asi není jediný nováček, který by odešel z podobného důvodu :-D:thumbsup: . Kámoši, kteří to přestali po pár dnech hrát tvrdili, že je to nebaví protože ta hra z nich dělá blbce. :-D  Namíří - netrefí, trefí - neprostřelí, prostřelí - nepoškodí...atd. :-D Ale těch bylo opravdu málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, sorry, odbočil jsem od tématu, ale nějak mě zaujaly ty módy a hlavně hráči coby rozhodující faktory hry, i když si nejsem jistý, nakolik opravdu rozhoduje hráč, zda již nemá větší vliv WG .  Každopádně je to arkáda se vším všudy a hrát se to dle mého mínění dá  pouze s tímto vědomím, na staty se nedívat, hráče nemít barevně označené, alespoň s mým Ferdinandem to tak vidím, jinak bych už přišel o nervy  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, sorry, odbočil jsem od tématu, ale nějak mě zaujaly ty módy a hlavně hráči coby rozhodující faktory hry, i když si nejsem jistý, nakolik opravdu rozhoduje hráč, zda již nemá větší vliv WG .  Každopádně je to arkáda se vším všudy a hrát se to dle mého mínění dá  pouze s tímto vědomím, na staty se nedívat, hráče nemít barevně označené, alespoň s mým Ferdinandem to tak vidím, jinak bych už přišel o nervy  :-)

Hráč má stále ještě vliv, ale už ne takový, jak měl dřív. Rozdíl je dobře vidět při bitvách, kde je na jedné straně 5 x v TOP modro a zeleno + fialka a na straně druhé je jen Rudé moře. Šance na výhru je kolem 70-80% a stejně se to prohraje šíleným způsobem. Tohle dříve sice bylo také ale jen velmi ojediněle, prostě zanedbatelně. Dnes je to téměř běžné. Před dvěma roky jsem podle XVM výpočtu a pohledem na kvalitu hráčů a jejich strojů dokázal určit výhru tak na 90%. Dnes se o to ani nesnažím :whistling: Stačí si 5 x vystřelit a koukáš jako blázen, kam to lítá a co to dělá - vlastně to nedělá nic. :-D  Hraju teď pouze s jediným cílem, dát co nejvyšší poškození a i tak se to projevuje na výhrách docela slušně. Udržím to na 60%. Takže ten vliv tu jistě je i u slabších hráčů, než je Marten a podobní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou stačí trefit věž, projde vše.

 

Btw 6. den, kdy jsem vytáhl T-54 Lightweight jsem nedostal jako první mapu Himmelsdorf! Byl to Stalingrad...

To samozřejmě vím, ale není to zas taková legrace. Na jeho umlácení jsem toho docela dost vypotřeboval. A je mi jasné, že když bych ho měl já, tak to rozhodně 139 zásahů bez poškození nevydrží :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozřejmě vím, ale není to zas taková legrace. Na jeho umlácení jsem toho docela dost vypotřeboval. A je mi jasné, že když bych ho měl já, tak to rozhodně 139 zásahů bez poškození nevydrží :-D

Záleží od jakých tanků ty zásahy dostal,pokud do něj stříleli LT s jejich kulomety :-D

,př. Pz 1C,tak těch výstřelů vydrží dost,jinak stačí penetrovat věž a projde všechno :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží od jakých tanků ty zásahy dostal,pokud do něj stříleli LT s jejich kulomety :-D

,př. Pz 1C,tak těch výstřelů vydrží dost,jinak stačí penetrovat věž a projde všechno :) 

Jistě, jenže na 300+ se ta malá a docela nízká věž blbě trefuje :thumbsup:  a pak také se věž občas otáčí a než střela dopadne, tak už to není na kolmou plochu, ale na sakramentskou šikminu = ding dong. Bohužel, taktéž málokdo ví, že se musí pálit do věže a tím pádem není nikoho, kdo by se zničením toho hebla pomohl. Proto také okamžitě, když vidím v soupisce KV-220, tak píšu týmu, že se musí střílet do věže. Docela to pomáhá. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, jenže na 300+ se ta malá a docela nízká věž blbě trefuje :thumbsup:  a pak také se věž občas otáčí a než střela dopadne, tak už to není na kolmou plochu, ale na sakramentskou šikminu = ding dong. Bohužel, taktéž málokdo ví, že se musí pálit do věže a tím pádem není nikoho, kdo by se zničením toho hebla pomohl. Proto také okamžitě, když vidím v soupisce KV-220, tak píšu týmu, že se musí střílet do věže. Docela to pomáhá. ;-)

Jelikož vím Kanáre,že jsi hlavně TDčkář,tak máš určitě všechny své TD vymazlené natolik,že by neměl být problém s trefení věžě i na 300+ :-)  A máš pravdu,že valná většina "hráčů" neví kam střílet určitý tank,protože je to nezajímá,hlavně to do něj sypat a snad se nějaká střela chytne. A takových je plný publik,který se už nedá jinak hrát než v četě,kde je aspoň ta jistota,že dva hráči budou hrát s Tebou a ne proti Tobě :-)  Po 4 letech hraní WoT je to pro mě smutné zjištění a ještě smutnější skutečnost a bude hůř........................ :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož vím Kanáre,že jsi hlavně TDčkář,tak máš určitě všechny své TD vymazlené natolik,že by neměl být problém s trefení věžě i na 300+ :-)  A máš pravdu,že valná většina "hráčů" neví kam střílet určitý tank,protože je to nezajímá,hlavně to do něj sypat a snad se nějaká střela chytne. A takových je plný publik,který se už nedá jinak hrát než v četě,kde je aspoň ta jistota,že dva hráči budou hrát s Tebou a ne proti Tobě :-)  Po 4 letech hraní WoT je to pro mě smutné zjištění a ještě smutnější skutečnost a bude hůř........................ :-(

Poslední "úpravou" přesnosti se i z toho nejlepšího děla stala loterie a tak se střelba na dálku vyplatí pouze, když to projde kamkoliv. TD jsem dal k ledu právě pro tu zhoršenou přesnost a "vylepšený" dohled. Hraju teď pouze BRD G1 B a jen občas provětrám Hetzer s houfnicí a goldama, popřípadě Cruiser MkIII. Čety nehraju protože je v průměru z 10-ti bitev 7 bitev proti vyšším tierům a z těch 7 je 5 bitev proti o dva tiery vyšším. Taktéž v četě nastřílím o polovinu menší damage, jelikož se furt koukám po spoluhráčích, a to bych pak neměl pro co hrát. Staty v pérdeli a třetí proužek na kanónu bych asi také nedal. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož vím Kanáre,že jsi hlavně TDčkář,tak máš určitě všechny své TD vymazlené natolik,že by neměl být problém s trefení věžě i na 300+ :-)  ......

Tak  to  nevím- pokud je nastaven "režim prohra" tak např. s T67 nejsem schopen na 400m trefit  tank, natož věž,ačkoliv tam mám 4-skillovou posádku :-) . Což zase na druhou stranu u těhle rychlonabíjecích prcků nenas...štve .tak ,jako když to vyfasuju  např. u T30, která nabíjí 1/2 dne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvláštní a nemá to žádnou logiku, ale jak je možné, že si každý den nastřílím minimálně 2200 - 2500 WN8 a pak přijde den, jako třeba dnes a netrefím nic, neprostřelím nic, kam vjedu, tam je 5 enemáků i když tam nikdy nebývají a nastřílím maximálně 1500 WN8 protože jsem hned mrtvý. ?! Tolik prohraných bitev se šancí nad 60% jsem snad ani nikdy nezažil. Myslím, že se to WG fakt dobře daří aby se zelení a modří hráči nadřeli jako hovada aby vůbec něco uhráli. Přitom to je tak, že když mám WN8 za denní hraní mizerné, tak mám W/L kolem 80% a když mám WN8 nad 2200, tak mám W/L maximálně 60%. Hra se chová velmi nepředvídatelně a to před rokem ještě nebylo. Myslím, že je to hlavně tou zhoršenou přesností. Kdo hraje kontaktně, tak to nepozná, ale já to hraju co nejvíc z dálky a to je děs a běs, kam to lítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvláštní a nemá to žádnou logiku, ale jak je možné, že si každý den nastřílím minimálně 2200 - 2500 WN8 a pak přijde den, jako třeba dnes a netrefím nic, neprostřelím nic, kam vjedu, tam je 5 enemáků i když tam nikdy nebývají a nastřílím maximálně 1500 WN8 protože jsem hned mrtvý. ?! Tolik prohraných bitev se šancí nad 60% jsem snad ani nikdy nezažil. Myslím, že se to WG fakt dobře daří aby se zelení a modří hráči nadřeli jako hovada aby vůbec něco uhráli. Přitom to je tak, že když mám WN8 za denní hraní mizerné, tak mám W/L kolem 80% a když mám WN8 nad 2200, tak mám W/L maximálně 60%. Hra se chová velmi nepředvídatelně a to před rokem ještě nebylo. Myslím, že je to hlavně tou zhoršenou přesností. Kdo hraje kontaktně, tak to nepozná, ale já to hraju co nejvíc z dálky a to je děs a běs, kam to lítá.

no tak jsi lepší než já...já mám za 100 bitev 50%win a 1200wn8...

jo ta nepřesnost je děsná,ale jako vždy buď se člověk přizpůsobí a nebo ne. Já hrál 50M před patchem a ze 100bitev jsem měl 1800dmg a 51%win.. přehodnotil jsem s ním styl hraní a ze 400 bitev jsem měl rázem 58%win a dmg 2500(vím nic moc,ale z toho lejna jsem se dostával) a teď od patche 15 bitev a prostě jsem nic nezměnil a žádná výhra,žádnej dmg prostě nic...nevím co s takovým tankem,když byl právě na střelbu z dálky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsi lepší než já...já mám za 100 bitev 50%win a 1200wn8...

jo ta nepřesnost je děsná,ale jako vždy buď se člověk přizpůsobí a nebo ne. Já hrál 50M před patchem a ze 100bitev jsem měl 1800dmg a 51%win.. přehodnotil jsem s ním styl hraní a ze 400 bitev jsem měl rázem 58%win a dmg 2500(vím nic moc,ale z toho lejna jsem se dostával) a teď od patche 15 bitev a prostě jsem nic nezměnil a žádná výhra,žádnej dmg prostě nic...nevím co s takovým tankem,když byl právě na střelbu z dálky...

Proto už téměř nehraju TDéčka. Nelze s nimi udržet enemáka tak daleko, aby tě nespotnul. Taková T40 dokázala udržet klidně i 3 enemáky ale dnes to často nestačí ani na jednoho protože NEPŘESNOST !!! A o to jde WG především. 25% RNG už jim nestačí. Ještě pár pačů a budeme si házet kostkou :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U T40 bych se s tebou hádal,že je to kvůli nepřesnosti,spíš je mrtvá kvůli dohledu.ˇAle uznávám,jakmile vyšel patch na zkrácení dohledu,ani jsem to nezkusil,tak nevím jak je to s přesností.

Ani to nezkoušej protože je to vyloženě o mapě. Kde není dobrý flek ke krytí, tak tam není šance. Když dostaneš s T40 město, tak je to konečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U T40 bych se s tebou hádal,že je to kvůli nepřesnosti,spíš je mrtvá kvůli dohledu.ˇAle uznávám,jakmile vyšel patch na zkrácení dohledu,ani jsem to nezkusil,tak nevím jak je to s přesností.

Tak já T40 hraju pořád, udržuji na ní cca 56%win, ale už to není, co dřív, nerf dohledu byl brutální a nemáte ho doplňky a skily moc šanci nahnat.

Jezdím s bino, optikou a maskovačkou. Problém nastává, když jste někde sami,  jste víc závislí na ostatních. Nic moc si nenaspotujete. Proto taky už není moc běžné 6 killů a víc, velká ráže apod.  Ale pořád mě to s ní baví.

 

Kanáre, nedávno 20 střel, normálně jak jsem zvyklý, z toho všeho 4x dmg  a o něco víc ding.  šílenost.

 

Co  mě ale vadí, je ta  neskutečná demence  v období prázdnin.       

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dlouhé době nějaký zvláštní den. Bez modů se mi dařilo dnes odhadnout vítězný tým s 82% přesností, což je trošinku lepší než můj běžný průměr, ale o to nejde. Mám nový osobní rekord překonávající letošní jarní v sérii proher 14 na max 16. Trochu to zatím stáhlo víkendovou statistiku včetně pátku poněkud dolu. Po 57 bitvách win 35%.

Ono se to časem zase zpraví a bylo fajn posunout někdy i letitý rekord (z roku 2012-3) v sérii výher aspoň na dvoumístné číslo :).

 

Jinak bitvy samotné jsou většinou nezajímavé. Třeba dnes většina (přes 70%) bitev skončilo u prohrávajícího týmu s počten killů 1-6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jednou jsem to takhle ráno spustil a nemám asi na to...že jsou týmy,tak nějak poskládány neúměrně,ok.na to jsem si nějak zvyknul,ale abych jonny1 potkal 3x za sebou bitvě (2x u nás jednou proti a zrovna trochu něco zahrál)to je na mě příliš. 3x 50M...ještě jsem si nevystřelil a on už byl 2mrtvej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...