Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Pro minulou verzi hry jsem si někde docela náhodou stáhnul mód pro vícenásobný zoom, který při přepnutí do sniper pohledu odstranil rostlinstvo. Nevíte někdo náhodou, jak se to jmenovalo? Nemůžu to teď zaboha najít. Odstranění vegetace, toho je všude halda ale tohle vypínání pouze ve sniper pohledu je asi málo obvyklé.

Není tohle v nastavení - grafika - nastavení efektů pro snipermod ? Tam by měly být zvláštní efekty, kvalita rostlinstva, zobrazování stop pásu ve snipermodu atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tohle v nastavení - grafika - nastavení efektů pro snipermod ? Tam by měly být zvláštní efekty, kvalita rostlinstva, zobrazování stop pásu ve snipermodu atd ...

 

 

To ne, tohle byl určitě mód. V nastavení grafiky jsem se nevrtal. Už jsem to našel. Jmenuje se to "Tundra snipe". Akorát to funguje nějak divně. Minule to vyplo veškerou vegetaci a teď ji to vypne pouze do určité vzdálenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle uz je taky obehrana pisnicka. Kdo se mnou nesouhlasi je zacatecnik nebo mene inteligentni.

 

Btw ten tvuj "mod" se jmenuje cheating.

není . Jen by mě zajímalo jestli je braný jako "CHEAT" ten reload nepřátelského/přátelského tanku pšímo ve hře nad hráčem .

V Aslain packu byla poznámka, že je to povolené jen na NA serveru a u číňanů . Jinak jsem snad našel, že i autoaim přes budovu nebo v těsné blízkosti je taktéž brán jako cheat . Každopádně s ním hraje dost lidí .

Možná už to tady bylo, ale existuje nějaká ofiko stránka o zakázaných modech ? našel jsem jich spousty a každou s jiným obsahem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle uz je taky obehrana pisnicka. Kdo se mnou nesouhlasi je zacatecnik nebo mene inteligentni.

 

Btw ten tvuj "mod" se jmenuje cheating.

Nesouhlasit s tím, že je dnes venku vedro, to je stejné, jako nesouhlasit s tím, že hra jde směrem, který nebudu popisovat protože to každý mazák zná. Nemusíš být za každou cenu proti, v tomto případě je to poněkud směšné :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjádření Storma z WG, (16.7. 2015)  převzato z Wot.cz  :

 

– nízke nastavenie vzdialenosti vykresľovania (na minimum) ovplyvňuje zobrazovanie nepriateľských vozidiel – minimálne nastavenie spôsobí, že nebudete vidieť nepriateľské vozidlá ani na kratšie vzdialenosti

 

A když mám  nastavenou dynamickou úpravu přičemž  kurzor u 3D rozlišení je na nule a nejde s ním pohnout, grafiku nastavenou na vlastní, tak jak to vlastně mám nastavené., ví to někdo ?  WG mě neustále překvapuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme jezdili klanové čety s 8. tier LT - mise. Jel jsem s T49  . Po 3 hrách, kdy součet poškození za tyto bitvy nedosáhl ani 1000dmg jsem tu plečku prodal ihned po vrácení do garáže :down:  .V bitvě, kde jsem na 30m netrefil LTTBáka , na 100m stojící E-100 a na 20m artynu do zad se mi vážně zvedl žaludek. :sick:  Když jsem ji pořídil, tak s ní byla sranda jezdit. Trefovalo se , probíjelo , trolilo, enemáci nadávali . No alespoň mám posádku pro nějakých amíka (asi rozjedu linii na pattona) . Teď grindím T54ltw a RU251 , tak si myslím, že po tomhle omylu od strýčka Sama se mi stýskat nebude :cool:  .

 

EDIT:

Zvažuji vyzkoumání Leoše 1 , prodání 30Bčka a koupení zpět toho 9. tier amx30 (s tím byla větší sranda na svůj tier) . Leopard je alespoň podle ohlasů ve všem lepší , 30Bčko má jenom lepší camo a dohled oproti Leošovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakra, tak zde je u mě jádro problému, budu tedy také muset začít používat módy, neboť žádné nemám a proto to tak vždy dopadá:(:

Ty nejsi Polák, a tak klidně můžeš :thumbsup:

 

Tak mě napadá, v souvislosti s tímto, že by nebylo možná marné sesbírat tyhle fámy a jiné "zaručené" informace a udělat z toho humornou sbírku WoT. Je toho docela hodně, a to nepočítám moje konspirační teorie, protože ty jsou naprosto jiný level :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...