Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Máte problémy s MM? Máte pocit, že jste pořád na spodku tabulky? Pořád hrajete artyparty?

 

Zapněte si mise typu - znič/poškoď tank o tier výš, znič libovolný počet enemy arty ...

 

Rázem je po problému ...

 

Poslední 4 dny mám s TD zničit HT o tier výš, s ST zapálit tank o tier výš - 90% her jsem top tier (odehráno celkem cca 50 bitev), nikdy jsem MM neřešil ale tohle mě fakt štve!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to pani nedalo a skusil som vcera jednu vec, zapol som misu na HT: zabit tazky tank o 2 tiery vyssie a tocil som is3 a amx 50 100, tu je MM po 10 bitkach:

 

VIII - 7
IX - 1
X - 2

 

Potom som misu prepol na taku, kde nezalezi na tieroch a vyslo mi taketo MM:

VIII - 3
IX - 1
X - 6

 

Viem, ze to moze byt len nahoda, tych bitiek nie je statisticky az tak vela ale aj tak to uz o niecom vypoveda. Samozrejme ti hajzlici z WG to nikdy oficialne nepriznaju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych se dopátrat jak je to s misí u T28 ART15 viz. Zde:

http://worldofwars.cz/index.php?/topic/2651-Hledáte-vysvětlení-?-Ptejte-se-zde.

Dik za odpověď ;-)

Musis byt medzi 3mi najlepsimi v dmg a aj v exp , z oboch timov...  Na tom obr. co si poslal tam si sice najviac nastrielal, ale v exp nie si medzi 3mi najlepsimi ...  rada: neber X arty .. skus 8 alebo 9 a davat dmg do X.. inak v exp budes stale dole....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem,že si ti hodnoty prostě sečtou a ne každá zvlášť [emoji25]

Arty mám jen jednu VII a pak jen X a s těma to prostě nejde udělat [emoji49]

Tak nevím jestli kvůli jedné misi koupit znovu co jsem kdysi měl,to fakt nevím[emoji35]

A když jo tak asi IX že?

Neviem aku VII mas.. ale asi by som to skusal s nou ... ak nastrielas dost  dmg cez 2000 mal by si byt na tope dmg urcite a xp .. asi tiez ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No artyny mám jen ty co jsou na tom obrázku co jsem dával do vedlejšího tématu a s tím crusaderem dát 2000 dmg se nedaří [emoji35] A to bych ještě potřeboval splnit i vedlejši misi.

Tak nevím jestli investovat nazpět za ty němce nebo francouze jiné nemám,artyny nehraji normálně jinak zbývající tanky mám už snad všechny koupené nebo vyzkoumané desítky,prostě jedu všechny lajny až na artyny jak naschvál [emoji49]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má milá komunito, prosím o radu.

Co parkuji ? 121,113, IS7,50M,Focha155,FV4202,T57HT,T62A,O140,STB1 (už z toho můžete usuzovat)

Co je na cestě ? Na cestě je Patton a 50B.

A dál ? Vůbec nevím, prosím, poraďte  :-D Leoparda a Baťáka se bojím jako čert kříže, prostě když si do nich sednu na test serveru, tak ty tanky nezvládám. Taky jsem přemýšlel o těch ruských zadověžákách, ale ta deprese  :confused: navíc Obj 430 se nikam nebere a nepamatuji si, kdy jsem naposled vytáhl ruské medko krom klanových akcí. Koupil jsem zpět T32, není špatná v hulldownu, ale než se někam přiblížím .. a pak grind M103 není prý zrovna super. Taky jsem zkusil tu novou britskou TD linii, ale stojí za to ta krabicoidní bestie, která jediné co umí, tak hltat HEčka ? Strašně se mi líbí tanky jako je Maus, KV5, E100.. prostě pomalu se plížící cihly. Jenže, když je hraju já, tak se cítím jak v kleci. Jelikož furt hraji střední tanky, hrozně mě štve, že nemohu odpovídat na průběh bitvy, prostě svého Tigera P pošlu někam do koridoru a tam buď projedu nebo umřu. Otázka tedy je, co bych si měl vyjet jako další tank, abych uspokojil své touhy ?  :-D (a zabil prázdniny, při kterých píšu bakalářku) Přemýšlím, že bych koupil KV5, která je ještě dnes v balíčku a zabalil linii na Mause a když budu mít náladu řídit něco straaašně pomalýho, tak prostě sednu do ní, nabiju APCR a pojedu něco zramovat, blbej nápad ?

Děkuji za každou reakci.

S pozdravem, váš Tutik. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má milá komunito, prosím o radu.

Co parkuji ? 121,113, IS7,50M,Focha155,FV4202,T57HT,T62A,O140,STB1 (už z toho můžete usuzovat)

Co je na cestě ? Na cestě je Patton a 50B.

A dál ? Vůbec nevím, prosím, poraďte  :-D Leoparda a Baťáka se bojím jako čert kříže, prostě když si do nich sednu na test serveru, tak ty tanky nezvládám. Taky jsem přemýšlel o těch ruských zadověžákách, ale ta deprese  :confused: navíc Obj 430 se nikam nebere a nepamatuji si, kdy jsem naposled vytáhl ruské medko krom klanových akcí. Koupil jsem zpět T32, není špatná v hulldownu, ale než se někam přiblížím .. a pak grind M103 není prý zrovna super. Taky jsem zkusil tu novou britskou TD linii, ale stojí za to ta krabicoidní bestie, která jediné co umí, tak hltat HEčka ? Strašně se mi líbí tanky jako je Maus, KV5, E100.. prostě pomalu se plížící cihly. Jenže, když je hraju já, tak se cítím jak v kleci. Jelikož furt hraji střední tanky, hrozně mě štve, že nemohu odpovídat na průběh bitvy, prostě svého Tigera P pošlu někam do koridoru a tam buď projedu nebo umřu. Otázka tedy je, co bych si měl vyjet jako další tank, abych uspokojil své touhy ?  :-D (a zabil prázdniny, při kterých píšu bakalářku) Přemýšlím, že bych koupil KV5, která je ještě dnes v balíčku a zabalil linii na Mause a když budu mít náladu řídit něco straaašně pomalýho, tak prostě sednu do ní, nabiju APCR a pojedu něco zramovat, blbej nápad ?

Děkuji za každou reakci.

S pozdravem, váš Tutik. :thumbsup:

BC-25t, moja najoblubenejsia hracka v garazi, ale chce sa to fakt naucit s tym hrat, neodpusti ziadnu chybu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi to pani nedalo a skusil som vcera jednu vec, zapol som misu na HT: zabit tazky tank o 2 tiery vyssie a tocil som is3 a amx 50 100, tu je MM po 10 bitkach:

.................

Viem, ze to moze byt len nahoda, tych bitiek nie je statisticky az tak vela ale aj tak to uz o niecom vypoveda. Samozrejme ti hajzlici z WG to nikdy oficialne nepriznaju...

Já jsem dnes dal 24 bitev s Cromwellem B.

 

Mise ST-9 : Zničte těžký tank, který je o 2 tiery výš

T6 - 7, T7 - 2, T8 - 3 => Průměrný tier je 6.66

Mise ST-4 : Zničte pásy 3 různých vozidel

T6 - 5, T7 - 7, T8 - 0 => Průměrný tier je 6.58

 

Takže se mi MM pro mise losuje výhodně  :thumbsup: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis byt medzi 3mi najlepsimi v dmg a aj v exp , z oboch timov...  Na tom obr. co si poslal tam si sice najviac nastrielal, ale v exp nie si medzi 3mi najlepsimi ...  rada: neber X arty .. skus 8 alebo 9 a davat dmg do X.. inak v exp budes stale dole....

Tak jsem zainvestoval cca 4 miliony a koupil znovu Batchata IX a právě splňěno.Díky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, plácám se v tom úplně stejně s X arty. Budu muset koupit něco nižšího. Ale mám jenom možnost S-51, 212A nebo USA M41 MHC. Arty jsem nikdy cíleně nejel. Co z toho vybrat?

Doporučuji S-51 , ale chce to mít s klikačem už něco nahráno, jinak z toho budeš šílet ;-) . Pak to chce dobrou posádku, pokud tam dáš 100% nebo méně , tak je na prd . Já jsem tam dal z 261čky (skoro 4 perky) + žrádlo .S-51 = Alfa jako kráva ,hroznej odměr jako stug, reload s dobrou posádkou je kolem 45vteřin , ruská přesnost , dělo v úrovni věže T34 (jak přijede scout nebo medko , jak přijede pod dělo tak už s ním nic neuděláš ), mobilita žalostná . Proč ji tedy pořizovat ? protože ji nikdo nehraje :-D .

Já jsem s tím splnil 15.SPG na T-55A . T34 se odporoučela na ránu , RHMko taky a za 800dmg do T29 (nastříleno trochu přes 3k dmg a za 915exp nebo nějak tak jsem měl "M"ko a byl na topu . :thumbsup:  

Žádná sranda s touhle artynou není (snad jen ty oneshoty), ale na plnění misí (znič o tier výše, umísti se na topu podle dmg nebo exp) je jedna z nejlepších .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...