Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Dneska to asi po 2 měsících pauzy zase zapnu.....je to dobrej nápad ? :woot:

Ale jo, proč ne, nic nového.

 

Jen v posledním patchi se začalo banovat pokud dostaneš dost reportů. Takže se teď rozmáhá reportování za to, že jsi fialovej, že jsi ve slavnym klanu (prej 5 členů FAME dostalo 1-denní bany během 2 dnů), že jsi někoho zabil, že jsi někoho tracknul, že máš ve jméně PL, že hraješ za arty atd. :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když skočíš mezi VIII a i do VII jsi s houfnicí v...třeba ty ne,ale prostě nic nevezmeš, ale když budeš na topu jsi králem... já to jezdil hodně když to mělo kanon 100 a to jsem se spíš kochal krajinou,koupil jsme to nazpět kvůli předchozí kampani a prostě jsem ty kanony střídal,protože vybavení jsem měl stále stejné...nabiják i pohon...a docela to šlo. Jen se člověk musel trochu ,,zastřílet,, než si zvyknul na to dané dělo...

díky , já to okoštuju a uvidíme :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes docela dobré, PC jsem rozběhal, SSD jede a vše ostatní taky, dokonce se daří i ve WoTku ... i když ... Plním si takhle misi na LT-13 (1000dmg + 1500 spot dmg), konečně se podaří nasvítit cca 3000 dmg (Chafee) a chybí mi už jen trochu DMG.

Dobře zahraná hra, zbývá jeden modrásek s Panterem II a artynka. Nějak jsem si nevšímal jména u P II, objel jsem skalku, sejmul arty a začal zvolna sypat do P II, aby bylo dmg a nějak jsem pozapomněl, že nesedím v T37 ale v Chafeem, který těch HP zrovna moc nemá - páč jsem si říkal, že budu střílet, dvě od P II vydržím, ujedu a splním si DMG. No a jasně, páč jsem špatně počítal, tak mě ta druhá rána dorazila a mě chybělo asi 80 DMG na dokončenou misi :wallbash:

 

A po smrti se koukám, kdo že mě to vlastně sejmul --- no a on to iTutik :-D

Bil se jako lev, ale vyhráli jsme, přeci jen s 1/2 HP v P II proti full IS-3 (stála skoro celou bitvu AFK na bázi a pak se rozjela) a dalším asi třem tankům se blbě bojuje, pokud je člověk zatlačen do kouta...

 

Ale neva, teď jsem si to dal s Chafeem jednu bitvičku a je to doma :-D

Teď už jen LT-15 a jeden z mých oblíbených tančíků konečně dostane 5 holku do party :devil:  A pak hurá na LT mise na HTCčku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, proč ne, nic nového.

 

Jen v posledním patchi se začalo banovat pokud dostaneš dost reportů. Takže se teď rozmáhá reportování za to, že jsi fialovej, že jsi ve slavnym klanu (prej 5 členů FAME dostalo 1-denní bany během 2 dnů), že jsi někoho zabil, že jsi někoho tracknul, že máš ve jméně PL, že hraješ za arty atd. :no:

bany za dost reportů byli i předtím ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bany za dost reportů byli i předtím ;-)

Teď ale podstatně změnili ten systém - tj asi počet reportů který musíš dostat než máš ban.

 

V den patche možná až několik set lidí okamžitě dostalo ban za předem naakumulovaný reporty. Vím že Xena od Fame teď dostal ban za to je že ve Fame (protože ho lamy reportovali...) a support jim odpověděl že by mohli zvážit jít do jinýho klanu. Tady se EU support překonal. Tak já jsem začal reportovat všechny arty za unsportsmanlike conduct, podle stejný logiky jim třeba WG taky poví ať nehrajou arty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si nový challenge aby mě to nějak udrželo. Udělat třetí hvězdu na Obj. 907. To, že to bude těžké jsem věděl, ale dnes jsem odjel 13 bitev s průměrným dmg 4300+ a procenta stouply z 81 na 85, mám co dělat....

Já jsem si dal za úkol udělat třetí pruh na ELC AMX....jsem na 85 %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera říkal, jak velké asi musí mít člověk štěstí na to, aby dostal do týmu v bitvě T4 solo hráče v T2. Dal jsem se strojem třetí třídy cca 16-20 bitev a z toho těch, kde byla max T4 mohlo být tak 8. Ve dvou případech byl můj tým poctěn spoluhráčem s T2. Jeden z nich si neporadil brzy po začátku bitvy s trojčetou Pz1C a ten druhý tak v první polovině bitvy nezvládl usměrnit Luchs :).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

po půl roce jsem hrál dva dny za sebou. Prvních 5 bitev v četě s kámošem a to byli týmy fujky samá prohra. Pak znechuceně odešel a mě se začalo dařit, další dvě mise na Lightech hotovy, hlavně ta abych poškodil artynu jsem si dal se stockovým chaffeem :). Opět mi utekla 15 mise na medkách s těma stíhačema nechal jsem mu 5 hp grr :D. A taky jsem dneska vytvořil supr serii s arty 8x naplno doměřen 8x to letělo aspon 15 metrů před něj za něj nebo vedle něj, hlavně at neudělám ani dmg :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to vubec nezvladam posledni dobou, bud se zadari uplne zadarmo nebo to proste nejde. Spis to nejde:( Hraju hlavne HT a lighta o 2 tier niz sotva skrabnu zblizka, atakdale, to me vzdycky vytoci..... Strizlivej vydrzim asi tak 3 hry, dam si nejaky pivo a najednou to s nadhledem chvilku jde. Ale stejne ta hra upada vic nez jsem cekal.

Jestli nezacnu poradne kalit tak si asi moc nezahraju:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...