Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Bezduché... Nechci to obhajovat, každému dle gusta, ale když se sejde tým, tak je sranda jezdit s vlajkou a snažit se, aby ten, co ji veze přežil a přivezl... Akorát jsou na můj vkus ty body moc blízko sebe, hlavně první vlajka je o tom, kdo se dřív rozkouká. Za mě sranda, lehce v plusu (bez prem) dám si dvě hry a jsem spokojený.

V četě je to mazec 3x 50B a jezdit společně se spoluhráci v týmu , to už je o něco snažší dovést vlajku a obrat o ni enemáka :D .

Baví mě to stejně jako býval ten fotbal na himlu, rozhodně víc jak ten 8-bit mod . Jedu to bez vybavení a bez posádek - posádka pro frantíky se bude hodit ;)

 

Zatim je to takhle, svoje vlasni tanky si budes moct vzit az casem.

vždyť ten mod tady nebude věčně ? za měsíc ho odstraní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně se mi podařilo dopracovat k T28 Concept, ale díky spotu s LT to bylo náročné. Asi dva měsíce jsem trčel na tom nasvítit v četě 3tis, neměl jsem nikoho do čety, teď po umožnění splnění jako "samostatná jednotka", jsem se do toho pustil, následně pak do poslední na 5 tis. No řeknu vám, porod! Jediné pozitivum na tom bylo, že za poslední dva dny jsem udělal na amx 1390 asi 70 tis expů a Lorrna už je takřka doma. Nakonec jsem tedy nasvítil na Dálnici asi 4,2 tis a pak na Prochorovce s Buldogem 7,9 tis a naštěstí i o fous přežil. Padlo na to tak určitě 80 her, z toho bylo tak 65x mapy Himlsdorf, Ensk, Doly, Ruinberg, Opatství a Fjordy. Malinovka 1x a Prochorovka 2x a Dálnice 1x. Když si vezmu, že těžáky, medka i stíhače mám dávno, dávno komplet hotové, tak už jsem myslel, že to prostě nedám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise už moc neřeším. Za TD i HT šli krásně, za LT bohužel nějak nejsem schopný ve městě moc naspotit a u medek jsem se zasekl na zapálení. Jediné medko mám E 50 a ačkoliv střílím do motorů jak blázen,tak nic. Zajímavé je, že jamile jedu s HT nebo TD, tak zapálím někoho téměř v každé 3-tí bitvě.

Celkově  ale WoT zklouzává k těžké nudě i na pár bitev denně- kombinace minimální možnosti ovlivnit na publiku bitvu, stádního chování hráčů (a to bohužel i těch dobrých, alespoň dle xvm), bitev v délce 4-6 minut končících stavem 4:15/ 15:4, neustálého lagování serveru a naprosto zoufalého RNG na zábavnosti moc nepřidá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise už moc neřeším. Za TD i HT šli krásně, za LT bohužel nějak nejsem schopný ve městě moc naspotit a u medek jsem se zasekl na zapálení. Jediné medko mám E 50 a ačkoliv střílím do motorů jak blázen,tak nic. Zajímavé je, že jamile jedu s HT nebo TD, tak zapálím někoho téměř v každé 3-tí bitvě.

Celkově  ale WoT zklouzává k těžké nudě i na pár bitev denně- kombinace minimální možnosti ovlivnit na publiku bitvu, stádního chování hráčů (a to bohužel i těch dobrých, alespoň dle xvm), bitev v délce 4-6 minut končících stavem 4:15/ 15:4, neustálého lagování serveru a naprosto zoufalého RNG na zábavnosti moc nepřidá.

Na zapalování se osvědčila T-34-85 s houfnicí... Sice píšeš že ji nemáš, ale třeba ... někdy ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale pak ho pridaji znova.... Aspon si ctete ty novinky nez zacnete nadavat...

 

- There will be a Domination variant where players will be able to play their own tier 10's and not the special vehicles;

A kde jsem nadával ??????? příště zvol tu správnou nohu až polezeš z postele  :dry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LT mise splněny, ale díky těm misím jsem lehkým tankům přišel na chuť. Měl jsem jenom 13-90 a Baťáka (i když to je střeďák). A teď mám dilema - mám Chaffee, T37 - do té jsem dal posádku z Hellcata a je to masakrální stroj. No a expím M41. Vzhledem k tomu, že čekám tu řadu celou zábavnou, jaké stroje má smysl si nechat v garáži?

Ono mi přijde to ježdění se všema +/- stejné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LT mise splněny, ale díky těm misím jsem lehkým tankům přišel na chuť. Měl jsem jenom 13-90 a Baťáka (i když to je střeďák). A teď mám dilema - mám Chaffee, T37 - do té jsem dal posádku z Hellcata a je to masakrální stroj. No a expím M41. Vzhledem k tomu, že čekám tu řadu celou zábavnou, jaké stroje má smysl si nechat v garáži?

Ono mi přijde to ježdění se všema +/- stejné...

Já si nechal akorát Bulldoga- ten zásobník je super. T49 vyexpena za chvilku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delší době se opět hlásím o slovo. Co bych Vám tak řekl. Hra je pořád stejná. POřád ji hraje banda dementů, pořád WG aplikuje svůj RNG a pošahaný MM. Ale pořád mě to baví. Jelikož teda nemám tolik času, jako kdysi, tak už toho nenahraju tak moc. Vůbec když je venku přijatelně. Ještě jsem si ke všemu přidal jeden koníček a to Americký fotbal, takže když už bych měl čas na hru, tak jsem na tréninku a když potom přijdu, tak jsem rád, že padnu do postele a vylezu z ní ráno. Teda pokud z ní raději nevypadnu. Ale jinak ke hře. Bohužel letní čas se podepisuje na přítomnosti lidí v klanu, takže není téměř s kým hrát čety. Takže jezdím dost často sólo. Ale nějak mi to neva. Jezdil jsem teď hlavně T-34 abych si vyjezdil lepšího scouta než je Amx 12t. Dobrá věc se podařilo a MT25 je doma. Není to špatné jezdítko, ale více se těším na další stroje. Jinak jezdím ještě Leoparda PTA. Hmm takový zvláštní stroj. Jednou trefíte všechno, jindy netrefíte nic ani na 20m. To, že je to papír jsem věděl, tak nejsem překvapen, že je to pořád ammorack, mrtvý člen posádky atp. Ale jinak jsem s ním spokojen. A další mašinka je devítkový Patton. S tím strojem se mi jezdí opravdu dobře. Takový příjemný, pohyblivý, s dobrým dohledem a dobrým dělem. No a nakonec sedmičkový číňan. Já ani nevím, proč tu lajnu jedu, ale prostě jedu. A jaké je mé milé překvapení, že ten stroj je prakticky k ničemu. Nemá depresi (to mám spíše já), nemá prakticky žádný pancíř a to dělo zaměřuje půl hry aby nakonec stejně nic netrefilo. Ale jinak OK. Drandím s tím jak čert, tak si nemohu stěžovat. Já mám kolikrát u sebe dojem, že se mi jezdí se stroji, které stojí za nic lépe, jak s těmi OP mašinkami. Tak to by bylo asi tak vše. Zase se někdy ozvu  :goodbye-girl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

pánové já měsíc nehrál a dcl jsem se těšil jak si zahraju. A jako nic moc win kolem 38% ale neřešil jsem to, vytahoval jsem primárně T67 a dělal si ***** z hráčů na T5. Asi hodim bobek na expení a budu hrát jen moje oblíbené mašinky, jelikož když dám 13 bitev za měsíc to je expení jak svin :D. Jinak k dalšímu hraní se dostanu až 11.6. takže zase 10 dní poklid od wotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

pánové já měsíc nehrál a dcl jsem se těšil jak si zahraju. A jako nic moc win kolem 38% ale neřešil jsem to, vytahoval jsem primárně T67 a dělal si ***** z hráčů na T5. Asi hodim bobek na expení a budu hrát jen moje oblíbené mašinky, jelikož když dám 13 bitev za měsíc to je expení jak svin :D. Jinak k dalšímu hraní se dostanu až 11.6. takže zase 10 dní poklid od wotka.

 

Rozumím ti. Já jsem za poslední tři týdny odehrál snad deset her. Je krásně, zase jezdíme ven a když pustím WoTko, tak zjišťuji jak mě to nebaví. Po těch letech denního hraní to nějak vyprchalo, už to není ten feeling. Zato je svět o dost barevnější. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumím ti. Já jsem za poslední tři týdny odehrál snad deset her. Je krásně, zase jezdíme ven a když pustím WoTko, tak zjišťuji jak mě to nebaví. Po těch letech denního hraní to nějak vyprchalo, už to není ten feeling. Zato je svět o dost barevnější. :-)

:yes_yes:  přesně tak je krásně tak co bejt doma. A když už taky si zahraju radši momentálně Rome Total War II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhý době jsem dnes hrál WoT, nejprve IS2Berlin a Type59 na kredity pro Typa58. Díky RNG jsem málem rozkousal klávesnici, T150 za jízdy bez míření Typa59 přímo do mantletu a mě letěla 3x vedle, pohoda, proč ne, dalšíá hru 6 critical hitů ze 7 mi ran goldem do boku IS8, proč ne.... Nakonec se to trochu zlepšilo a ten milion jsem vydělal a dostal jsem konečně (M) na IS2Berlin.

 

Pak jsem teda koupil Type58. Od první hry v top konfiguraci kromě motorů... 4 prohry za sebou. 2x za sebou bejt první v dmg mezi osmičkama není ani vtipný. Každopádně zatím vypadá velmi solidně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď sem potkal hráče - 145 bitev, ale už má T34, kde je chyba? jak tohle může WG dopustit? může, protože chce co nejvíc peněz, kdyby se jenom trochu zajímali o komunitu tak dokud nebudeš mít vyježděnou normální VIII tak si nemůžeš koupit prémiovou ...

 

Protože pak to dopadá tak, že v osmičce sedí jantar co nemá ani tušení o tom jak ta hra funguje ... pochubyju že má aspoň ponětí o tom že existuje něco jako minimapa, druhy munice ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď sem potkal hráče - 145 bitev, ale už má T34, kde je chyba? jak tohle může WG dopustit? může, protože chce co nejvíc peněz, kdyby se jenom trochu zajímali o komunitu tak dokud nebudeš mít vyježděnou normální VIII tak si nemůžeš koupit prémiovou ...

 

Protože pak to dopadá tak, že v osmičce sedí jantar co nemá ani tušení o tom jak ta hra funguje ... pochubyju že má aspoň ponětí o tom že existuje něco jako minimapa, druhy munice ....

Hlavně jestli aspoň pozná goldovou munici a ví jak se kupuje prémiový účet. To přece stačí. Je to jen byznys, tak po nikom nechtěj aby se ohlíželi na komunitu ;-) Hlavu vzhůru, aspoň máš snadný cíl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně jestli aspoň pozná goldovou munici a ví jak se kupuje prémiový účet. To přece stačí. Je to jen byznys, tak po nikom nechtěj aby se ohlíželi na komunitu ;-) Hlavu vzhůru, aspoň máš snadný cíl :-)

to by ale nesměl bejt semnou v týmu, pak se ze snadnýho cíle stává velice obtížný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď sem potkal hráče - 145 bitev, ale už má T34, kde je chyba? jak tohle může WG dopustit? může, protože chce co nejvíc peněz, kdyby se jenom trochu zajímali o komunitu tak dokud nebudeš mít vyježděnou normální VIII tak si nemůžeš koupit prémiovou ...

 

Protože pak to dopadá tak, že v osmičce sedí jantar co nemá ani tušení o tom jak ta hra funguje ... pochubyju že má aspoň ponětí o tom že existuje něco jako minimapa, druhy munice ....

Vcera jsem potkal borce, 600 bitev, z toho 500 na SPersingovi, 2 na T-54 mod1 a 1 bitvu na CDC. Ale co je hlavni, vystrelil si a prezil :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jiný challenge, včera se mi nějak rozboural formát souborů v pc, W 8.1 64 nenabootuje a nejde opravit, linux Slax přes usb najede a komplet data vidím, což je zajimavé... Všechny ext. disky jsou pod heslem a Wine pod Slaxem si s nima nerozumí, takže jsem si rovnou objednal 240ku SSD i s pouzdrem na starý/externí disk, protože bych musel data tahat přes fl. disky, a to by mě asi trefilo... Nahodím systém a pak si vklidu vydoluju data. Hybridní disk (SSHD) pak půjde jako další externí. Bude to jiná výzva a docela se na pár dní "jiné zábavy" těším. Poslední dobou jsem se u WoT nějak trápil, tak uvidíme, třebas je na čase zkusit zase něco jiného :-)

 

Takže vám to hlasím, abyste se mnou nepočítali :-D

 

GL

 

By Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si pořídil T-34-85 a T20 z důvodu 15. mise na T55-A (znič 2x TD o tier výše + 2k dmg + vyhrát a přežít) - za poslední 2 měsíce se nezadařilo s 9. tier (E-50,T-54,T54E1) s 8. tierem (obj.416, CDC, panther 8.8)  ani s 6. tierem (fury, VK) . Doufám, že se sedmičkami se mi trocha poštěstí :whistling:

 

- T20 jsem zatím moc nepřišel na kloub  :confused:  . Rychlé to je , dělo má slušnou dmg (až na dlouhý reload), ale já pořád svítím . Chaffe mě spotne na 370m a to stojím v křoví , vystřelím po KV-5 z 350m a spotnu se :confused: . Ten tank nemá vůbec žádné kamo nebo ho nemá dokud nevyjedu žárovku :-D , chybí mi nějakých 8% .

 

-T-34-85 - zatím nahozená houfnice 50/50 HE/HEAT . Nečekal jsem, že to bude tak obratné medko na svůj tier , pancíř něco odpustí, ale chci se zeptat to topový dělo - 85mm vypadá hodně dobře , oplatí se nasazovat ? 10ran/minutu , 170pene (nejsem si jist) , 180dmg , aim 2,3 a přesnost si nepamatuju, ale na rusáka docela dobrý - snad 3,7-8  .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

-T-34-85 - zatím nahozená houfnice 50/50 HE/HEAT . Nečekal jsem, že to bude tak obratné medko na svůj tier , pancíř něco odpustí, ale chci se zeptat to topový dělo - 85mm vypadá hodně dobře , oplatí se nasazovat ? 10ran/minutu , 170pene (nejsem si jist) , 180dmg , aim 2,3 a přesnost si nepamatuju, ale na rusáka docela dobrý - snad 3,7-8  .

když skočíš mezi VIII a i do VII jsi s houfnicí v...třeba ty ne,ale prostě nic nevezmeš, ale když budeš na topu jsi králem... já to jezdil hodně když to mělo kanon 100 a to jsem se spíš kochal krajinou,koupil jsme to nazpět kvůli předchozí kampani a prostě jsem ty kanony střídal,protože vybavení jsem měl stále stejné...nabiják i pohon...a docela to šlo. Jen se člověk musel trochu ,,zastřílet,, než si zvyknul na to dané dělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...