Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Hele, jak je na tom teď S-51? Dá se to s ní?

conqueror GC neviem... ale potvrdzujem FV304, M44 su plecky nekupovat.. (ironia) ...

s jedinym z mojej strany nesuhlasim... S-51 som krvopotne oddtrpel...neviem ci to bolo tym, ze som to hral ako prvu artynu, alebo ma WG nema rad... ale subjektivne mozem povedat, ze som s nou netrafil ani 3 stodoly na sebe.... zase ked panboh a wg dalo, tak supa riadna .... dalsie minus.. bez skilu artynara som mal strasny problem s uzkym ruskym namerom ....

koli misiam som zacal hrat aj arty a za mna okrem tych dvoch hore aj M40/M43 velmi dobra ... a na druhu stranu sa mi zda ze Crusadera SP treba obist z co najvacsej dialky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jak je na tom teď S-51? Dá se to s ní?

S-51 jsem prodal v patchi 9.5 , potřeboval jsem stříbro jinak bych to neudělal . Hrálo se mi s ní dobře, ale jak píše zvedák odměr to skoro žádný nemá (snad menší než ruské TD - SU101 a ten 7. tier ), přesnost mě papírově nic moc, ale pocitově se mi zdála celkem přesná (btw: 3 perk posádka) a ta monstrozní alfa :O :D .  Ale pohyblivost, agilitu má hroznou + má dělo v tak vysoké úrovni, že prostě nesklopí na většinu medium tanků na pár desítek metrů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T20 mám vyzkoumanou, tak mám alespoň o další důvod víc ji koupit :) . Já zase nemám náladu hrát mise se scouty (mě to za ně nikdy moc nešlo:D) . Napadla mě ještě T69 , má zásobník s tím nějaký to TDčko musíš ukousat ;) , ale musím ji opět koupit :(

T69 som skusal tiez, tiez ma napadlo, ze so zasobnikom budem tie TD-cka vypinat raz dva, ale nefungovalo to vobec, na zasobnik das len 1000 DMG a X TD-cka ta vypinaju na 2 rany a je to hrozne pomala plecka, ale mozno ty budes mat viacej stastia ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se společně zasmějeme a řekneme si, jaký je Rawac truhlík :-D

 

Nějak mi to nedalo, tak jsem se v tom zase šťoural... Že mi ta mise nevyjela jako splněná, to vím určitě (hlídám si to + hned by se aktivovala další), nicméně splněná je :-)

Dal jsem si totiž seznam misí, ukázat dostupné a hle, ukázala se mi MT-15 :ermm: Tak jsem dal storno u MT-14 a hle, Mise dokončena.

Takže jak to vypadá, tak se asi splnila a nepropsala, jinak mi to hlava nebere. Druhá možnost je, že jak měnili mise, tak mi to započítali - ale to se mi nějak nezdá, protože se při spuštění tvářila jako zcela nedotčená...

 

Kdybych to udělal tak, jako když řeším IT problém (vypnout/zapnout), tak bych na to asi přišel už dřív :wallbash:

 

No nic, zase jsem o něco chytřejší a možná to bude inspirovat někoho při řešení jeho problémku :laugh:

Takže dnes se potrestám a místo pivka si dám vínko :devil:

Hm, co me taky napadlo je to, ze hra spousti mise co jsou dokoncene bez vyznamenani. V tom pripade by to vysvetlovalo i moji situaci s tim, ze jsem tu misi splnil, jen jsem si toho nevsiml :-)

Tak mám odpověď ze supportu :-)

 

Dobrý den,

děkujeme, že jste nás zkontaktoval.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti. Skutečně se po vydání aktualizace 9.8 vyskytnuly nějaké potíže ohledně zobrazení stavu misí, které byly splněny korektně. Jedná se však pouze o chyby herního rozhraní a restart mise ze strany klienta tento problém spolehlivě řeší. 

V případě jakýchkoliv dalších potíží nás neváhejte znovu zkontaktovat.

S pozdravem...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stara dobra s 51 nebyla vubec spatna. Naopak. Samozdrejme clovek musel za ni umet zahrat. Coz nebylo uplne snadne. Jinak clovek co se trapi uz behem expeni artyn by topove arty hrat nemel. Ja zazil ty nejhorsi obdobi, kdy byli ty bitky plne artyn a moje psychika to nastesti vydrzela v relativnim zdravi. Ale byt to dneska muze byt asi podstatne lepsi, co se losu tyce, tak bych do toho podruhe uz nesel. Je tam spousta map, kt jsou pro velke arty opravdu za trest. na mensi arty to zas tolik nevadi.  Jinak, ze s 51 byla dobre hratelna   https://lh3.googleusercontent.com/YhL7k8fr7Qn9OOt59v_LPNaWKiLbkaDQzUhzg7hfd3k=w1720-h1075-no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím že velmi pomalu, ale jistě postupuju stromem směrem k 121. Teď jen potřebuju kredity na šestej tier.

Oba předešlý stroje jsou neuvěřitelná prasárna... Stuart M5A1 je podle mě OP, on často hraje mezi čtyřkama, pětkama kde může jen stát na místě a střílet protože ho nikdo nevidí. S typem T34 jsem si držel průměr 5k WN8 a 80%win, ale včera jsem potkal tragický týmy a prohrál snad 6 bitev v řadě. Každopádně jsem na něm dostal první hvězdičku na dělo za 27 her... Pokud chce někdo honit staty, tak doporučuju :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S-51 znám, byla to první (a jediná) arty, kterou jsem dlouhodobě hrál po vyexpení z KV. Pak ji doku.vili a já ji prodal. Zajímalo mě, jestli se náhodou něco nezlepšilo, přece jenom ty mise je lepší plnit někde na nižším tieru, než na X. Ale jak to tak čtu, tak ji nechám, kde je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit smysl toho Domination módu? Přijde mi to jako past na utracení statistíců stříbra a vyhozenej čas.

 

Nápad je to dobrej i zábavnej, ale v současnym provedení nevidím jediný důvod proč to hrát. Proč si tam nemůžu vzít svoje tanky? Mohli udělat seznam povolenejch tanků, podobně to přece předtím bylo u historickejch bitev, jen určitý vozidla byly dovolený...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit smysl toho Domination módu? Přijde mi to jako past na utracení statistíců stříbra a vyhozenej čas.

 

Nápad je to dobrej i zábavnej, ale v současnym provedení nevidím jediný důvod proč to hrát. Proč si tam nemůžu vzít svoje tanky? Mohli udělat seznam povolenejch tanků, podobně to přece předtím bylo u historickejch bitev, jen určitý vozidla byly dovolený...

taková přestřelka :) ale já to mám 25 - 35 k stříbrných v plusu (cca.12k dmg) s premiakem

 

ale baví mě to :thumbsup:  :thumbsup:  fakt že jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit smysl toho Domination módu? Přijde mi to jako past na utracení statistíců stříbra a vyhozenej čas.

 

Nápad je to dobrej i zábavnej, ale v současnym provedení nevidím jediný důvod proč to hrát. Proč si tam nemůžu vzít svoje tanky? Mohli udělat seznam povolenejch tanků, podobně to přece předtím bylo u historickejch bitev, jen určitý vozidla byly dovolený...

Zatim je to takhle, svoje vlasni tanky si budes moct vzit az casem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky baví, ale já jsem od přírody soutěživej, já nechci hrát desítkovej tank bez full výbavy a 3perkový posádky. Pro mě to není hratelný aniž bych do toho nenasypal 2k goldů za retrain posádek a několik mega za výbavu. Zatím jsem to zkusil s tím, že jsem odmontoval výbavu a hodil to na 50Bčko, 13k dmg a 5 killů = 500 expů za prohru. A dvakrát ze třech her jsem se po smrti narodil pod zemí a nedalo se hejbat. Nějaká ruská optimalizace asi.

 

Kdyby to bylo permanentní, tak bych do toho hned šel, ale s vědomím toho že to za pár dní/týdný zmizí nevidím důvod proč ten mód hrát, radši budu hrát s normálními tanky a expově/stříbrem na tom budu líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezduché... Nechci to obhajovat, každému dle gusta, ale když se sejde tým, tak je sranda jezdit s vlajkou a snažit se, aby ten, co ji veze přežil a přivezl... Akorát jsou na můj vkus ty body moc blízko sebe, hlavně první vlajka je o tom, kdo se dřív rozkouká. Za mě sranda, lehce v plusu (bez prem) dám si dvě hry a jsem spokojený.

 

Edit: Jinak teda předpokládám, že posádky zůstanou?

 

Jinak včera jsem doslova PROS.R.AL splnění předposlední mise za LT. Malinovka, T37 nebo Chafee - už nevím, spot v křoví v údolíčku. Když už jsem měl pocitově dost na spotu, vyjedu si nastřílet těch 1000DMG a sundá mě vlastní arty! Nakonec z toho byly Hlídka a Průzkumník, ale mise v pérdeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...