Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Kurna ja si zapomel zapnout misi na TD "udelej nejvic dmg atd......" a zrovna se mi to s Wolverinem povedlo. Jeste vic me dostalo ze jsem splnil misi pro HT - zramuj nekoho, bitva hrozna, dostali jsme pekne na ***** a nejakej typek si o me rozstreli svuj kram a ja mam splneno. Nekdy ty mise i pobavi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mám výročí půl roku od počátku hraní za arty. Představa byla vyexpit za 3-6 měsíců při splnění drobné podmínky všechny arty T1-7. Bohužel jsem tak ve 1/3 a splněný mám jen frantíky. Německo a USA bude chtít ještě stovky bitev a u ostatních národů to budou asi ještě tisíce. Podobné zklamání jako bylo hraní za arty (mojí představou) jsem byl naposledy u francouzského TD druhé třídy Renault FT AC. Ač značně nerad, tak jsem si musel přiznat, že hraní za arty je pro mě nejobtížnější druh techniky ve WoT. (Hraním není myšlené pouze ovládání).

 

A k cemu ti jako ty artyny budou ?  :no: Pokud chces, aby te arty trosku bavili, tak se drz tieru 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dominance.. jedna bitva mi stačila :D Asi je to pro jiný typ hráčů než jsem já.

 

Ale ty vyskakovací bublinky se mi líbí... "Objeven", "Asistence spojencům" ...hlavně pro scouty užitečný.

No a co jezdím mise na spotování s 13 90 a odřady s ní, zdá se mi, jako by jí provedli kastraci děla... taková strašně impotentní proti dřívějšku. Netrefí nic a když jo, tak neprobíjí. I na ty blbý odřady to chce jezdit aspoň půlku goldů, aby to nebyl tank do počtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise za LT kde se má něco naspotit mi nejdou a nejdou. Kombinace map + telata v týmu co netrefí ani stodolu... Jo takhle rozdat dmg, zabít 6 tanků, vpohodě.. ale dnes jsem se za cca 10 her nedostal přes 700 spoting dmg.

Nato potrebujes Malinovku alebo Prochorovku, este sa to da na Dialnici a na Bazine, niekedy to slo aj na Pustnej rieke(v rezime Obrana/Utok) ale teraz sa tam uz vobec neda spotovat. Idealne je este mat ason 2-3 arty v teame inak je to dost nahovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise za LT kde se má něco naspotit mi nejdou a nejdou. Kombinace map + telata v týmu co netrefí ani stodolu... Jo takhle rozdat dmg, zabít 6 tanků, vpohodě.. ale dnes jsem se za cca 10 her nedostal přes 700 spoting dmg.

vítej v klubu...na stuga, 15 jezdím od samého začátku...jo jsem lama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal LT vzdy urobene ako prve, mna to s nimi proste bavi, ale chce to fakt mapu+team :/

Momentalne sa trapim s predposlednou misou na ST - zapalit 2 tanky o tier vyssie - na Obj. 260. Uplna blbost tieto misie kde ste totalne zavisly na RNG...

A najlepsie je ze ked mate misiu, kde mate nieco riesit o tier+ tak ste skoro automaticky vzdy na tope ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal LT vzdy urobene ako prve, mna to s nimi proste bavi, ale chce to fakt mapu+team :/

Momentalne sa trapim s predposlednou misou na ST - zapalit 2 tanky o tier vyssie - na Obj. 260. Uplna blbost tieto misie kde ste totalne zavisly na RNG...

A najlepsie je ze ked mate misiu, kde mate nieco riesit o tier+ tak ste skoro automaticky vzdy na tope ;)

s tím MM je to husté . Posledně jsme jezdili s kámošem : já mise znič 2x TD o tier vyšší a kámoš znič 3 artyny = pořád na topu bez klikačů :D

 

jinak poslušně hlásím , že k získání T55-A mi zbývají 3 mise .

 -Za klikače zničit 3 enemáky o tier výše a poslední 15. mise.

 -Za medka 15.mise (pořád a stále, už skoro 3tí měsíc plním tuhle sra*ku) zničit 2 TDčka o tier výše .

 

Co mě, ale absolutně štve je, že když hraju za cokoli jiného než medka, tak mají enemáci 3x prase ,2x vypínač , 2x WT apod.

Tak pokud by WG trochu ustoupilo a házelo mi "horší" MM byl bych vděčný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím MM je to husté . Posledně jsme jezdili s kámošem : já mise znič 2x TD o tier vyšší a kámoš znič 3 artyny = pořád na topu bez klikačů :D

 

jinak poslušně hlásím , že k získání T55-A mi zbývají 3 mise .

 -Za klikače zničit 3 enemáky o tier výše a poslední 15. mise.

 -Za medka 15.mise (pořád a stále, už skoro 3tí měsíc plním tuhle sra*ku) zničit 2 TDčka o tier výše .

 

Co mě, ale absolutně štve je, že když hraju za cokoli jiného než medka, tak mají enemáci 3x prase ,2x vypínač , 2x WT apod.

Tak pokud by WG trochu ustoupilo a házelo mi "horší" MM byl bych vděčný :)

S tou misiou na medka na T-55 som sa trapil asi najdhsie, ja som to musel dat aj s vyznamenanim, lebo na artiny proste nemam nervy...

Je to asi najkomplexnejsia misia co som hral, nastrielat 2k DMG, zabit tie 2 TD, prezit a vyhrat bitku, proste vzdy nieco nevyslo...

Dlho som nevedel a skusal rozne medka s ktorymi to spravit (X TD uz maju vela HP, zase v nizsich tieroch uz tolko nenastrielate atd.) a ak ti mozem odporucit medko s ktorym to nakoniec vyslo (a aj najcastejsie som bol blizko k tomu to spravit) tak je to americka T20, ma velku alfu, dobru pohyblivost na rychly presun po mape za nasvietenym TD a pomer HP TD-ciek k tomu co mas nastrielat je asi idealny, kvoli MM odporucam jazdit s niekym v cete s VIII premiakom s obmedzenym MM ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v praxi ti stačí udělat 4 třídy, ale 15. mise s vyznamenáním, abys měl tank. A k těm bez vyznamenání a neudělaným (třeba artinám) se můžeš vrátit kdykoli. 

 

Dnes je to smutný den. Z vozového parku ubylo lehké průzkumné vozidlo s erbem 9-TD  Škoda Felicia Kombi s letním maskováním.

bk6th.th.jpg

 

Tímto zahajuji den smutku a ani přes zlatou výplatu a hotovostní odměnu mě nic nepřinutí nahlédnout do prázdné garáže. Dočasně přecházím na zastaralý průzkumný model kolo Author Classic. Teď jít obětovat jednu z ovcí některému z bohů, ať nejsou příštích 14 dnů historický chčijáky...

 

Konec hlášení.

 

Citim s tebou, mam uplne stejnou Feldu! Jen ten znak tam nemam:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vítej v klubu...na stuga, 15 jezdím od samého začátku...jo jsem lama

Neboj, já taky dělám mise na Stuga :laugh: Těm misím jsem nikdy nevěnoval pozornost, ale zrovna včera jsem se divil proč se ta jedna mise ne a ne splnit, tak jsem ji zrušil a hele ona naskočila jako splněná :-D Tak jsem zapnul další, tuším LT12, kde mám naspotit 1500dmg a 1000 nastřílet. Za nějakých 10 her jsem nešel přes 1k naspoceno, ale měl jsem dvakrát 3,5k+dmg a 7x první v exp, 4x mastery badge :laugh:

Chybí mi tyhle 3 LT mise a pak mise s prasatama, kde je aboslutně totálně nemožné zabít enemy arty. Už tak 20x jsem měl úplně doměřenou enemy arty která stála na místě... a pokaždý šla střela někam dopr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím naspotit 4k a potom nejvíc exp a dmg na artyně (do 3 místa) jak do hajzlu s X mám mít nejvíc exp....i když jsem nastřílel 6k a dal 3 killy,tak jsem byl 6tej...musím si kvůli tomu koupit nižší tier...,,k okoti,,

X arty jsou na tohle na *****. Také jsem musel vyjezdit z Chaffeeho tu M40 či co...

 

Nakonec jsem s těma misema po zrušení čet pěkně hnul. Už jenom poslední dvě na LT a poslední dvě na SPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k cemu ti jako ty artyny budou ?  :no: Pokud chces, aby te arty trosku bavili, tak se drz tieru 4.

K tomu stejnému jako všechna ostatní obyčejná technika. Někdy od roku 2012 si v garáži nechávám jedině VK 1602 a prémiáky. Ostatní technika je po doexpení a splnění požadavku na win 50 prodána a nahrazená nějakou jinou nevyexpenou. Jsem sice zastáncem prvku arty ve hře, ale nechat si na trvalo nějakou rozhodně neplánuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze po dnesku si davam pauzicku aspon na 14dni...ta hra je cim dal tim vice nehratelna pac ti mamrdi co to hrajou tak to je fakt pakaz..kazda bitva 3arty..co to je jako do ****??si dela to wg *****???radeji koncim pac bych dostal ban  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Tak si zapni nějakou misi, kde je potřeba zabít arty, v tu ránu je nepotkáš  :-D

Jak skončily mise na goldíky, tak nějak nemám motivaci, hasičáků mám dost, uvidíme, co vymyslí na víkendy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou misiou na medka na T-55 som sa trapil asi najdhsie, ja som to musel dat aj s vyznamenanim, lebo na artiny proste nemam nervy...

Je to asi najkomplexnejsia misia co som hral, nastrielat 2k DMG, zabit tie 2 TD, prezit a vyhrat bitku, proste vzdy nieco nevyslo...

Dlho som nevedel a skusal rozne medka s ktorymi to spravit (X TD uz maju vela HP, zase v nizsich tieroch uz tolko nenastrielate atd.) a ak ti mozem odporucit medko s ktorym to nakoniec vyslo (a aj najcastejsie som bol blizko k tomu to spravit) tak je to americka T20, ma velku alfu, dobru pohyblivost na rychly presun po mape za nasvietenym TD a pomer HP TD-ciek k tomu co mas nastrielat je asi idealny, kvoli MM odporucam jazdit s niekym v cete s VIII premiakom s obmedzenym MM ;)

T20 mám vyzkoumanou, tak mám alespoň o další důvod víc ji koupit :) . Já zase nemám náladu hrát mise se scouty (mě to za ně nikdy moc nešlo:D) . Napadla mě ještě T69 , má zásobník s tím nějaký to TDčko musíš ukousat ;) , ale musím ji opět koupit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...