Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Poslušně hlásím, že se to ve škole začíná uklidňovat (tzn. začíná zkouškové  :-D ) tak jsem zasedl. Trošku jsem pročistil garáž, prodal linie, které jet nechci nebo nemám náladu no a zbyla linie na E50M, Pattona a Leoparda 1.  :thumbsup: E50M linii jsem už jednou jel, tak tam vím .. Pershingácká linie je teď celá hozená do HD, tak se na to aspoň bude hezky koukat no a jako poslední pojedu Leoparda, jelikož je to poslední med - lajna, kterou nemám .. pokud nepočítám francouze (ne, ty hrát prostě nechci, La France křivost děl mi stačila na F155) a zadověžáky (třeba na ně taky nakonec dojde, ale nějak nevidím jediný důvod Obj. 430). A jinak mě zase svrbí peněženka, nakonec jsem do toho kopal o vánocích. Prý buffly celkem slušně SuperPershinga. Majitelé, jak se jezdí v HDčku?  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že se to ve škole začíná uklidňovat (tzn. začíná zkouškové  :-D ) tak jsem zasedl. Trošku jsem pročistil garáž, prodal linie, které jet nechci nebo nemám náladu no a zbyla linie na E50M, Pattona a Leoparda 1.  :thumbsup: E50M linii jsem už jednou jel, tak tam vím .. Pershingácká linie je teď celá hozená do HD, tak se na to aspoň bude hezky koukat no a jako poslední pojedu Leoparda, jelikož je to poslední med - lajna, kterou nemám .. pokud nepočítám francouze (ne, ty hrát prostě nechci, La France křivost děl mi stačila na F155) a zadověžáky (třeba na ně taky nakonec dojde, ale nějak nevidím jediný důvod Obj. 430). A jinak mě zase svrbí peněženka, nakonec jsem do toho kopal o vánocích. Prý buffly celkem slušně SuperPershinga. Majitelé, jak se jezdí v HDčku?  :-)

no, co se francouzkejch děl týče - jediný který tam stojí za to je na AMX 30B - jinak je to křivost na entou, trefit něco s baťákem na víc jak 300m je na otevření flašky - takže tě docela chápu, amíci jsou jedny z nejtěžších medek na hraní - oni nemají prostě nic - ve všem jsou průměrní (kromě dohledu) - proto mám taky na pattonovi nejhorší dmg na bitvu z desítkovejch medek - teda kromě baťáka, ale to byla moje 1. med lajna takže tam beru ohled, leoš je stejnej jako amx 30B - a to mi chvíli trvalo než sem dostal do ruky, třeba tobě sedne dřív a líp :-) nevím jestli pořídit leoša, mám to amx, a straší mě PTA ( to není tank, to je plečka ), 430 je k ničemu, kromě o malilinkato větší dmp oproti zbylejm dvoum nemá vůbec nic lepšího, jediná lajna kterou schvaluju je 50M - ten tank je prostě boží - né náhodou na něm mám nějvětší průměr dmg na bitvu co se medek týče :yes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, časté patche nemám rád (mám rád své módy a než se to odladí, tak to pár dnů trvá..), ale tenhle mě potěšil zrušením nutností čet u indiv. misí :-)

 

Dnes jsem si za chvilku dokončil TD / HT. Solidně jsem si pohnul s ST / Arty - ty by měly padnout během zítřka a pak už jen dojedu LT. Sice je to jen Stug, ale beru vše darované :-D (Ty čety mě dost zdržely, protože je nejezdím)... Tím zrušením povinnosti / nastavením dobrovolnosti bych WG dal snad i palec nahoru,  ale protože to tak mohlo být od začátku, tak jim žádný palec nedám :-D

Zajimave, ja si myslel ze ty dynamicke cety zavedli jen kvuli tem misim, a ono je to koukam jinak. Tak ted ty dynamicke cety nechapu uz vubec.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snažím se doexpit T69 dokud je tahle lajna ve slevě ale takový opruz jako je tenhle tank, to jsem naposledy zažil s KV-4. Tak špatný kanón (jedu bez goldů, šetřím děngy) v kombinaci s pomalostí, dobou zaměření a šíleným MM, to je tedy síla. Nechápu kdo dělal MM pro osmičková medka (teď myslím všechna osmičková medka) ale to musel být magor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak mě zase svrbí peněženka, nakonec jsem do toho kopal o vánocích. Prý buffly celkem slušně SuperPershinga. Majitelé, jak se jezdí v HDčku?  :-)

no ještě jsem ho nezkusil (to jsi nechtěl vědět, že), ale už před patchem se mi s ním vůbec nehrálo hrozně. Nemáš důvod nikam spěchat kvůli mapám,stejně ti nikdo nepomůže, když tam budeš první. Ale je pravda, že ta obratnost někdy chybí. Přes věž se hraje super. Jen se někdy podivuji, že mě ,,boreček,, prostřelí každým klikem a nemíří (aspoň mi to tak připadá) a hráč, co se snaží mě prostřelovat, tak mu to nejde. Já ho vlastním od té doby co se vyjezdil,takže po velkém nerfu a na win% to není zas tak hrozné. Ale je pravda, že jedu většinou APCR,jinak to nemá cenu ale to i Typ59,ale ten má výhodu trochu té mobility, že tank objedeš a můžeš AP používat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malý pokrok v misích, když je teď můžu hrát samostatně- dokončeno za heavy. Kupodivu  poslední mise, ze které jsem měl obavy, splněna na první pokus s ST-I. Celkový součet těch damage  lehce přes 8k. Občas jsou ve WoT věci mezi nebem a zemí....

tak tohle jsem udělal s IS3 na první pokus,když to bylo ještě za 8k,ale né na svém účtu. Na svém účtu mi to nejde...čím to asi je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to dal na druhý pokus s KV-4, soucet lehce pres 7. Na první pokus mi to uteklo asi o 50 bodiku... Ted jsem se spíš seknul na 14ce u medek. V zadani se pise znic tri nepratelska vozidla, sam ci v cete. 2x jsem jich dal 5 a nic... Neni tam nekde nejaka skryta podmínka T+1/2 ci spatny preklad? Jde o první kolo - Stug... Většinou jsem na topu a tech případných T+1/2 tam moc neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to dal na druhý pokus s KV-4, soucet lehce pres 7. Na první pokus mi to uteklo asi o 50 bodiku... Ted jsem se spíš seknul na 14ce u medek. V zadani se pise znic tri nepratelska vozidla, sam ci v cete. 2x jsem jich dal 5 a nic... Neni tam nekde nejaka skryta podmínka T+1/2 ci spatny preklad? Jde o první kolo - Stug... Většinou jsem na topu a tech případných T+1/2 tam moc neni...

myslím, že to musí být od každého typu jedno (LT, HT, MT, ART, TD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že to musí být od každého typu jedno (LT, HT, MT, ART, TD)

Zadání: Zničte minimálně tři nepřátelská vozidla sám či v četě (Stug IV) ... takže zase super překlad :-) Ale co, no nic, WG :-D

 

Edit: No kurňa, mám dát tři tanky, raději s Cromwellem dám tři různé druhy - ELC, T25/2 a Cromwell. Takže 3x kill, 3x různé a furt je to málo? Takže je tam asi skrytá podmínka: stejná úroveň / +1 / +2, jinak už nevím :-D AAAAGRRRR :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mám výročí půl roku od počátku hraní za arty. Představa byla vyexpit za 3-6 měsíců při splnění drobné podmínky všechny arty T1-7. Bohužel jsem tak ve 1/3 a splněný mám jen frantíky. Německo a USA bude chtít ještě stovky bitev a u ostatních národů to budou asi ještě tisíce. Podobné zklamání jako bylo hraní za arty (mojí představou) jsem byl naposledy u francouzského TD druhé třídy Renault FT AC. Ač značně nerad, tak jsem si musel přiznat, že hraní za arty je pro mě nejobtížnější druh techniky ve WoT. (Hraním není myšlené pouze ovládání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadání: Zničte minimálně tři nepřátelská vozidla sám či v četě (Stug IV) ... takže zase super překlad :-) Ale co, no nic, WG :-D

 

Edit: No kurňa, mám dát tři tanky, raději s Cromwellem dám tři různé druhy - ELC, T25/2 a Cromwell. Takže 3x kill, 3x různé a furt je to málo? Takže je tam asi skrytá podmínka: stejná úroveň / +1 / +2, jinak už nevím :-D AAAAGRRRR :devil:

Tak jsem se nakrknul a napsal na podporu, poslal screen a replay a jsem zvědav, co odpoví. Za sebe to hádám spíš na bug než na skyté a neuveřejněné podmínky. Anglické zadání je stejné...

 

Teď naposledy jsem to splnil s Matidlou BP (T5) a zničil jsem 8 tanků (KV-1, T1 Heavy, T-34, Pz. Sfl. IVc, Pz. IV H, Pz. IV D, SU-85B a BT-7), M, vítězsví, přežití, RW v kapse a mise stále nikde? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

Je možné, že dostanu nic neříkající odpověď, ale s tím už se nějak srovnám. S Mat. BP stejně budu hrát dál, potřebuju zase další posádky :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se společně zasmějeme a řekneme si, jaký je Rawac truhlík :-D

 

Nějak mi to nedalo, tak jsem se v tom zase šťoural... Že mi ta mise nevyjela jako splněná, to vím určitě (hlídám si to + hned by se aktivovala další), nicméně splněná je :-)

Dal jsem si totiž seznam misí, ukázat dostupné a hle, ukázala se mi MT-15 :ermm: Tak jsem dal storno u MT-14 a hle, Mise dokončena.

Takže jak to vypadá, tak se asi splnila a nepropsala, jinak mi to hlava nebere. Druhá možnost je, že jak měnili mise, tak mi to započítali - ale to se mi nějak nezdá, protože se při spuštění tvářila jako zcela nedotčená...

 

Kdybych to udělal tak, jako když řeším IT problém (vypnout/zapnout), tak bych na to asi přišel už dřív :wallbash:

 

No nic, zase jsem o něco chytřejší a možná to bude inspirovat někoho při řešení jeho problémku :laugh:

Takže dnes se potrestám a místo pivka si dám vínko :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se společně zasmějeme a řekneme si, jaký je Rawac truhlík :-D

 

Nějak mi to nedalo, tak jsem se v tom zase šťoural... Že mi ta mise nevyjela jako splněná, to vím určitě (hlídám si to + hned by se aktivovala další), nicméně splněná je :-)

Dal jsem si totiž seznam misí, ukázat dostupné a hle, ukázala se mi MT-15 :ermm: Tak jsem dal storno u MT-14 a hle, Mise dokončena.

Takže jak to vypadá, tak se asi splnila a nepropsala, jinak mi to hlava nebere. Druhá možnost je, že jak měnili mise, tak mi to započítali - ale to se mi nějak nezdá, protože se při spuštění tvářila jako zcela nedotčená...

 

Kdybych to udělal tak, jako když řeším IT problém (vypnout/zapnout), tak bych na to asi přišel už dřív :wallbash:

 

No nic, zase jsem o něco chytřejší a možná to bude inspirovat někoho při řešení jeho problémku [emoji23]

Takže dnes se potrestám a místo pivka si dám vínko [emoji317]

Hm, co me taky napadlo je to, ze hra spousti mise co jsou dokoncene bez vyznamenani. V tom pripade by to vysvetlovalo i moji situaci s tim, ze jsem tu misi splnil, jen jsem si toho nevsiml :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, co me taky napadlo je to, ze hra spousti mise co jsou dokoncene bez vyznamenani. V tom pripade by to vysvetlovalo i moji situaci s tim, ze jsem tu misi splnil, jen jsem si toho nevsiml :-)

Nj, u mě to nějak zazlobilo, páč při TAB mi to pořád ukazovalo misi na MT-14 - ono je totiž možné, že jsem jí měl splněnou (nevím jak :-D) z minulého patche, kdy se mise ještě samy nestartovaly a nějak se to nepohodlo s úpravou/aktualizací misí. Takže splněná byla a čekala pořád na sekundár, což mě nějak nenapadlo a proto se taky neposunula na 15ku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem delal s lighty misi - znic 3 pasy. Tak jsem je s T49 sundal a nesplneno... Tak delam jiny a na tuto jsem zvedav.

Ja zase splnil misi na medkach ze znicit dva pasy a poskodit je (tanky). Splnil jsem to tak ze jeden takn jsem takhle zabil s druhej tank jsem jen detracnul bez dmg a zabil ho nekdo jinej, stejne sem to splnil :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch misí, trochu se zeptám jako lama :-)

 

Předpokládám, že když udělám 4x 15ku s vyznamenáním, vyzvednu si odměnu a pojedu další mise na další tank od nuly, tak se k tomu, co jsem ještě neudělal, můžu zase vrátit a případně si dobrat toho dalšího človíčka do posádky, je tomu tak?

 

Něco jsem viděl na videjkách a něco jsem četl na netu, má s tím někdo zkušenosti?

 

Nepište mi jako odpověď:  Použij google :-D Jde mi o osobní zkušenost, protože poslední dobou nevěřím ničemu  :devil:

 

Edit: Odpovím si sám: Ano, je to tak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v praxi ti stačí udělat 4 třídy, ale 15. mise s vyznamenáním, abys měl tank. A k těm bez vyznamenání a neudělaným (třeba artinám) se můžeš vrátit kdykoli. 

 

Dnes je to smutný den. Z vozového parku ubylo lehké průzkumné vozidlo s erbem 9-TD  Škoda Felicia Kombi s letním maskováním.

bk6th.th.jpg

 

Tímto zahajuji den smutku a ani přes zlatou výplatu a hotovostní odměnu mě nic nepřinutí nahlédnout do prázdné garáže. Dočasně přecházím na zastaralý průzkumný model kolo Author Classic. Teď jít obětovat jednu z ovcí některému z bohů, ať nejsou příštích 14 dnů historický chčijáky...

 

Konec hlášení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...