Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Já už si fakt připadám jak debil. Zas jsem zkusil bitvu s 263. Leopard  pt. cink věž. WZ-131 cink... Wafle Hčko do věže cink...jedním slovem neskutečný.

to je situace..... pjekerrní....

tak jsem si zapnul launcher a čtu aktualizace 27.května...lol to není ani měsíc co vydali 9.7....hm,tak jsem to zavřel křížkem a jdu si dát plzeň,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně to pak ve WT každý vypíná aby se mu líp střílelo a nestínila mu například tráva :laugh:

lol to me nenapadlo :-D ,ze se da vypnout trava,vzdycky vyjedu jak debil pred travu a umru :-D. Hraju to na nejakou lepsi kvalitu,myslim,ze pak uz jsou jen dve lespi a ta jedna je filmova. Tak diky za tip :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začnu zase nahrávat záznamy bitev, alespoň se pak, až vychladnu, časem u toho zasměju. Hraju s AMX 13 90, bitva klasický lemming na straně nepřátel, tak nastává má chvíle. Naplním zásobník a jedu si pro nepřátelský OBJ 261. Dojedu k němu- první rána, pásy dole- začíná to dobře, říkám si. Druhá rána- cink- no ,stane se. Třetí rána s damage to napravuje. Čtvrtá rána cink- to už mírně znervozním- na to, že stojím  cca 20m před ním a v klidu si mířím.Nevadí,  ještě 2 rány ,to dám. Pátá rána -damage- hosana!! . A  závěrečná šestá rána cink- OBJ 261 zbylo 62 damage a obr se s hanbou plazí z bojiště. A není to milé děti obr, je to princ Jasoň.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začnu zase nahrávat záznamy bitev, alespoň se pak, až vychladnu, časem u toho zasměju. Hraju s AMX 13 90, bitva klasický lemming na straně nepřátel, tak nastává má chvíle. Naplním zásobník a jedu si pro nepřátelský OBJ 261. Dojedu k němu- první rána, pásy dole- začíná to dobře, říkám si. Druhá rána- cink- no ,stane se. Třetí rána s damage to napravuje. Čtvrtá rána cink- to už mírně znervozním- na to, že stojím  cca 20m před ním a v klidu si mířím.Nevadí,  ještě 2 rány ,to dám. Pátá rána -damage- hosana!! . A  závěrečná šestá rána cink- OBJ 261 zbylo 62 damage a obr se s hanbou plazí z bojiště. A není to milé děti obr, je to princ Jasoň.....

Přece nechceš, se zásobníkovým tankem, všema ranama penetrovat!? A ještě navíc do jednoho stroje, taková nehoráznost....To by přece bylo OP! Hru je potřeba mít, za každou cenu, vybalancovanou....  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přece nechceš, se zásobníkovým tankem, všema ranama penetrovat!? A ještě navíc do jednoho stroje, taková nehoráznost....To by přece bylo OP! Hru je potřeba mít, za každou cenu, vybalancovanou....  :-D

Tak zrovna v téhle bitvě mi to bylo jedno, už bylo rozhodnuto :-) . Spíš mě přišlo k smíchu, jak je občas ta snaha o "vybalancovanost" už dovedena do absurdna. Začnu nahrávat videjka a po čase z toho zkusím udělat nějaký krátký sestřih "Vyjeb Made in  WG" :-D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou to psychicky nedávám. Dnes po patch 9.8?... jsem vyzkoušel zhruba 25 her.... nesmyslné průstřely... co nemám prostřelit...prostřelím.... gold neprostřelí.... v tom samém místě klasická munice penetruje... tank co mne nemůže prostřelit...prostřelí... IS7 dingne moje RHM......dostávám neustále týmy typu "hurááá během 30 sekund zemřu.... to je můj úkol na tomto světě"....
Dříve jsem si v pohodě zvyšoval konto stříbrňáků... s VIII tier to nebyl problém.... postupně to narostlo na zhruba 14 mega .... poslední dobou to ale zase krásně kleslo na 8 mega .... hraji stejně, omezil jsme i goldy... a stejně kredity ubývají a ubývají..... mám si koupit premium účet??? to je ten vzkaz??? no tohle se prostě nedá už hrát... opět končím. Pauzička....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dobou to psychicky nedávám. Dnes po patch 9.8?... jsem vyzkoušel zhruba 25 her.... nesmyslné průstřely... co nemám prostřelit...prostřelím.... gold neprostřelí.... v tom samém místě klasická munice penetruje... tank co mne nemůže prostřelit...prostřelí... IS7 dingne moje RHM......dostávám neustále týmy typu "hurááá během 30 sekund zemřu.... to je můj úkol na tomto světě"....

Dříve jsem si v pohodě zvyšoval konto stříbrňáků... s VIII tier to nebyl problém.... postupně to narostlo na zhruba 14 mega .... poslední dobou to ale zase krásně kleslo na 8 mega .... hraji stejně, omezil jsme i goldy... a stejně kredity ubývají a ubývají..... mám si koupit premium účet??? to je ten vzkaz??? no tohle se prostě nedá už hrát... opět končím. Pauzička....

To bude jenom horší a horší. Pauza nepomůže. WoT už je tak velká loterie, že pokud nejsi Marten, tak máš ve svých rukou tak akorát velký PRD :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju jen tak, abych dostal na obou účtech těch 3x 10 goldů a vypínám. Trochu mě včera zaskočilo, jak předělali mise, protože mi tam vznikly "díry" a musel jsem to ručně pozapínat. Docela se mi líbí ty ingame upozornění, dynamické čety jsem nepochopil (jakože k čemu). Navíc mi to na obou účtech včera dost lagovalo, takže budu muset dneska testnout router. Mizející střely nepozoruji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju jen tak, abych dostal na obou účtech těch 3x 10 goldů a vypínám. Trochu mě včera zaskočilo, jak předělali mise, protože mi tam vznikly "díry" a musel jsem to ručně pozapínat. Docela se mi líbí ty ingame upozornění, dynamické čety jsem nepochopil (jakože k čemu). Navíc mi to na obou účtech včera dost lagovalo, takže budu muset dneska testnout router. Mizející střely nepozoruji.

dynamické čety jdou vytvořit přímo ve hře . Vytvořením se aktivuje chat pro lidi v četě a hlasová komunikace .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čety máš pro ,,ko koty,, co szukam platoon v chatu

Tak to jedině.

 

dynamické čety jdou vytvořit přímo ve hře . Vytvořením se aktivuje chat pro lidi v četě a hlasová komunikace .

Já jsem pochopil jak to funguje, ale ten smysl mi uniká. Kdybych chtěl hrát s někým četu, tak asi spíš s někým, koho alespoň trochu znám. Asi to mají jiný lidi jinak, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jedině.

 

Já jsem pochopil jak to funguje, ale ten smysl mi uniká. Kdybych chtěl hrát s někým četu, tak asi spíš s někým, koho alespoň trochu znám. Asi to mají jiný lidi jinak, no.

tak ono to je třeba dobré i například na mise...jedeš si sám public a najednou máš týmu někoho koho znáš a můžeš s nim vlastně hned vytvořit četu. Ale já třeba mám zaškrtnuto jen od přátel, takže kdybych potkal někoho koho znám a neměl jsem ho v přátelích je to k prdu. Ale teď je to pro mě jasnej důkaz mít zaškrtnuto přijímat jen od přátel, jinak mě každej jouda bude zvát(jo jasně hodně si fandím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk má někdy smůlu. V rámci omezených možností jsem si vyskočil v TDmodu s artynou a enemáky. První rána na 50 vedle, druhá na stejný cíl 48 m opět vedle. Pak jsem musel hledat jiný cíl a na 66 m zase mimo.

Pro nezajímavost bitev po 5 výhrách (15:10, 15:6, 15:4, 15:6, 15:5) WoT vypnuto. Čistě z mého subjektivního pohledu, tahle hra nějak ztrácí náboj a stává se z ní jakoby bezduchá střílečka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Váhy osudu se na chvíli přiklonily na mou stranu  a daří se mi. Ale chci se s vámi podělit o něco, co jsem myslím ještě nezažil. Bitva 6-8. tier, fjordy. Já samozřejmě 6. Něco jsem rozdal a odcházím čestně do garáže. Nakonec u nás zůstanou 1HT, 1MT a 3 arty, soupeř má už jen 1 arty, myslím GW Tiger. A jak to nakonec dopadlo, milé děti ? Ano, jak jinak, prohráli jsme, enemies arty je všechny postupně vyndala, posledního 20 vteřin před koncem, celkem 6 killů !!! To je výkon na nějakou úplně nevídanou medaili. Žádná vysmívaná houska, killer v artyně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem. Váhy osudu se na chvíli přiklonily na mou stranu  a daří se mi. Ale chci se s vámi podělit o něco, co jsem myslím ještě nezažil. Bitva 6-8. tier, fjordy. Já samozřejmě 6. Něco jsem rozdal a odcházím čestně do garáže. Nakonec u nás zůstanou 1HT, 1MT a 3 arty, soupeř má už jen 1 arty, myslím GW Tiger. A jak to nakonec dopadlo, milé děti ? Ano, jak jinak, prohráli jsme, enemies arty je všechny postupně vyndala, posledního 20 vteřin před koncem, celkem 6 killů !!! To je výkon na nějakou úplně nevídanou medaili. Žádná vysmívaná houska, killer v artyně.

Naprosto dementní ti vaši. V artyně by mohl být sám Rambo a ani by si neprdnul ale ti troubové museli najíždět postupně a ještě s velkými rozestupy aby měl čas nabíjet.... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, časté patche nemám rád (mám rád své módy a než se to odladí, tak to pár dnů trvá..), ale tenhle mě potěšil zrušením nutností čet u indiv. misí :-)

 

Dnes jsem si za chvilku dokončil TD / HT. Solidně jsem si pohnul s ST / Arty - ty by měly padnout během zítřka a pak už jen dojedu LT. Sice je to jen Stug, ale beru vše darované :-D (Ty čety mě dost zdržely, protože je nejezdím)... Tím zrušením povinnosti / nastavením dobrovolnosti bych WG dal snad i palec nahoru,  ale protože to tak mohlo být od začátku, tak jim žádný palec nedám :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako s každým patchem - lagy, lagy, lagy + náplava rajčátek, na druhou stranu, něco se jim i povedlo, dneska sem poprvý jel ten změněnej westfield - já v četě s bratrancem - oba 50M - dohromady 12k dmg :whistling: nevím jestli to bylo mapou nebo tím že ty gumáci nevěděli kam jet, ale to nebyla bitva, to byly jatka :yes: takže to mají +, a zarazila mě ještě jedna věc, nevím jestli je to bug, nebo úmysl, ale stalo se mi že sem jel 2x po sobě stejnou mapu aniž bych změnil server - byla to bažina a severogorsk - takže žádný jako ruinberg že by to bylo jednou ve vodním, podruhý ve větrným a potřetí ve slunečním provedení, né že by mi to vadilo, ale zarazilo mě to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...