Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Po delší době jsem vytáhl ST-I a v třetí bitvě utrpěl M. Ale co to má znamenat- heavy tier 9 dostane M za nastřílení damage lehce přes 4k ? To bohužel ilustruje  to, jak neustále klesá kvalita hráčů WoT...

ne, jenom ti kvalitní nehrajou ST-I :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem.  1) HeavyBoyJoy, myslím, že se ti teď chvíli bude dařit, WG jde touhle dobou zase po mě, a pokud ještě po někom dalším, tak ty půjdeš nahoru :)

 

2) Za dobu, co tohle hraju, jsem se už smířil s plno věcmi, stručně řečeno, chci si zahrát hru,  chci z toho mít dobrý pocit, něco můžu ovlivnit, něco ne, nemá smysl se kvůli tomu nějak vytáčet. Ale co mě poslední dobou slušně řečeno opravdu hněvá, je MM.

Mě nevadí MM+2, za ty 2 roky mého hraní  to tak vždycky bylo, ale ta skutečná vyváženost. Příklad : vezmu HT-  ve většině případů se mi stává, že jsem MM-2 oproti heavynám nepřítele. Tak to asi těžko budu plnit úlohu těžkého tanku. Co s tím ? Jako třeba nedávno v Arktidě, já TigerP, VII.teir, proti plno HT devítek. Tak nepojedu tam k vodě kolem kopce, vezmu to druhou stranou. Akorát , že jsem tam na druhé straně řízením osudu potkal lemmings v čele s HT devítkami. Jen čekám, až vezmu ST-I, že potkám nějaké jedenáctky, možný je asi úplně všechno. Takto to mám se svými HT víc ne pravidelně.

Příklad z dneška: Bitva IV-VI. tier, já TD T40.  MM hovoří jasně : My 1 HT francouz B1, soupeř 3 HT KV-2.  Ale WG to určitě nějak dorovná. Dorovnali to tak, že nakonec,zbyly všechny KV-2, a u nás já a 1 LT. Samozřejmě prohra. Jako IV. tier jsem byl druhý nejlepší z našeho týmu na dmg. Strašná zábava. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera zkusil testserver. Nepodařilo se mi přijít na to jak zkusit ten nový capture the flag / domination mód.

 

Alespoň jsem si zkusil 2 tanky, který se mi ale hodně líbí... 121 a 113ku. A protože jsou teď ty slevy na low tiery tak se do jedný z těch lajn asi pustím. Do medka bych měl posádku z typa59 a s ní by to byla paráda už od středních tierů. Ale 113ka mi přijde podstatně lepší, co ten UFP dokáže oddingat za pitomosti je neuvěřitelný (a to na testu kde úplně každej střílí 100% gold). Ale musel bych pro ní vyrobit novou posádku. Tak teď mám dilema. Jakej tank by jste vybraly vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to dneska bohužel zapnul a WG se patřičně pomstilo za včerejší a celotýdenní výhry. Lauf křivej, mířím na 100m na věž a tři rány jdou do pásů.... apod, však to znáte. Je mi jasný, že se WG snaží držet všechno v průměru 50%, ale tak okatě to dělat fakt nemusí. 3výhry z 12her díky, ale dneska to už nezapnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po pár dnech jsem si dál pár bitev. Rozhodl jsem se že nakonec půjdu pro 121ku místo 113ky, tak jsem dnes začal ty rejže... (chci si trochu odpočinout od normálních tanků který furt jezdím a mám posádku z typa59 která nemá ne-premiovej tank)

 

Stuart M5A1... tam jsem trochu pohonil staty, ale mezi sedmičkama je to bída, chce to vozit alespoň půlku munice goldy. Mezi čtyřkama kam ho to občas hodí je to takovej malej predátor. Nikdo ho nevidí a on je všechny postupně po jednom rozebírá. Takhle nízkej tier jsem nehrál dlouho a určitě zas dlouho nebudu, to je prasečina.

Type T-34... očekával jsem dobrej tank, ale teda ten rozptyl děla je doslova tragickej, musí mířit dýl než nabíjí, takže asi sundám nabiják a půjdu do větráku místo něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SU-85I - průměrná rychlost, slušné dělo, dobrý MM (zatím), celkem použitelný na výcvik posádky.

Sexton II - Relativně přesný, ale bez splashe, malé dmg na HE, proti dvojkám, trojkám se špatně trefuje. U moc artin jsem neměl pocit, že střílí naschvál vedle. 

 

Toť asi vše k tankům, co mají být odebrány a já je dal do "sbírky" ... SU nelituju, Sexton nepřekvapil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera vydělával na KV-2. Po seanci 2 výhry z 15her s MM change to win 55% a více jsem si ji konečně koupil a s posádkou je to hrozná sranda :D se zlatými APčky ten tank vydělává . S posádkou to dělo alespoň trochu poslouchá, ale ten pancíř :/ za jízdy mě na 200m párala čelně amx 12ti-tunka .V 8.tieru střílím v 95% případech pouze HEčka, APčka nemá skoro cenu střílet 136pene odráží i medka) . Jinak maximální spokojenost včera 3x Mko (3000 dmg a více a skoro pokaždé je to Mko) .

Už se těším až přijdu z práce a začnu s touhle popelnicí šikanovat jiné lowtierové hráče  :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám nic na hašení a fakt jsem skoro nehořel, hlavní je nenechat se stříet dozadu. A zkus perk intuition, na žádném jiném tanku jsem ho nepoužíval, ale tady se mi osvědčil. Občas se povede i mít hned přebito HE z AP místo čekání 18s, semtam ti to ušetří pár sekund.

 

Abych nespamoval... Čínská T34ka a IS2Berlin na kredity ^^  IS2 je zatím největší haluz, průměrnej dmg vyšší než na všech osmičkách, WN8 šílený, ale 50% win :laugh:

21kee1f.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám nic na hašení a fakt jsem skoro nehořel, hlavní je nenechat se stříet dozadu. A zkus perk intuition, na žádném jiném tanku jsem ho nepoužíval, ale tady se mi osvědčil. Občas se povede i mít hned přebito HE z AP místo čekání 18s, semtam ti to ušetří pár sekund.

 

Abych nespamoval... Čínská T34ka a IS2Berlin na kredity ^^  IS2 je zatím největší haluz, průměrnej dmg vyšší než na všech osmičkách, WN8 šílený, ale 50% win :laugh:

21kee1f.jpg

Tak díkes za radu ;) Jak vůbec funguje ta intuice :D to jako když mám nabité HE a chci přebít na APčko, tak tam bude hned bez reloadu ? :woot:  já ten perk nikde nepoužívám, tak nevím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...