Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Zdarec,

včera po 10 dnech jsem si zahrál a luxus přes 91% win a na co jsem šáhl to se povedlo. Za zmínku stojí bitva s PZ38t když jsem si dal Orlíkovku za kill Stuga, SU-85 a fr T5 arty. Radši jsem capnul base, jelikož už se na mě zle koukal Excelsior. Další luxusní bitva byla s E-100 na Prochorovce, nebyla žádná arty takže jsem jel na střed (byl to režim střetnutí) hezky jsem dingal, ale z enemáků nějaký darebák najel na cap. Já zatím kropil z boku enemáky najíždějící na kopec a už chybělo asi 15 sekund do capu tak jsem tam za cenu skoro celého života najel defnul T69 a pak jsem tam s 200HP odolával enemákům než mě asi po 4 minutách odbouchla T32 ze zadu. Nadingal jsem 7000 a udělal si k tomu obránce. Tohle byli bitvy kdy jsem zásadně rozhodl o win našeho týmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechť panika začne, info ze supertestu ohledně nerfu penetrace:

 

Jagdpanzer E-100: credit ammo from 299 to 279, gold ammo from 420 to 371
E50M: credit ammo from 271 to 240, gold ammo from 330 to 310
E-100 (buff): credit ammo from 235 to 243, gold ammo from 335 to 325

T95: credit ammo from 276 to 251, gold ammo from 320 to 300
T30: credit ammo from 276 to 251, gold ammo from 320 to 300
M48A1: credit ammo from 268 to 243, gold ammo from 330 to 310

WZ-120: credit ammo from 249 to 220, gold ammo from 340 to 331
113: credit ammo from 249 to 220, gold ammo from 340 to 331

Object 268:credit ammo from 303 to 287, gold ammo from 396 to 375
Object 140: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
Object 430: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
T-62A: credit ammo from 264 to 232, gold ammo from 331 to 311
IS-8: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300
ST-I: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300
IS-4: credit ammo from 259 to 240, gold ammo from 340 to 300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi nějak nezdá. V seznamu chybí například Centurion 7/1 s penetrací 268 mm.

Zrovna expím větev s T110E3, co pak asi udělají s ní, když nepůjde čelně prostřelit ?

No je to ze současnýho supertestu, to znemaná že ty hodnoty nemusí bejt konečný a stejně tak seznam nerfnutejch tanků se může změnit. Ale ukazuje to, že WG to vzalo pěkně od podlahy, já jsem čekal tak 15mm míň a ono to je klidně 30.

 

Ale některý věci tam nedávají smysl, třeba T30 už  teď má špatný dělo s hroznýmy rozptyly, nejnižší penetrace ze všech T9 TD je přesně co potřebuje. A 113ku s 220 penetrací na desátým tieru se špatnym dělem ani nebudu komentovat. Nadrhý straně ruský medka... 232 APCR není dost na prostřelení vany IS7ky - tj jedinýho weakspotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mise dokončena! Odměna:
Náhrada za Tetrarch
zlaťáky 750
Stání přidána: 1

 

Tak teda splněno. Horší to bylo včera, vyhrát 15 bitev se chvílemi zdálo nad mé síly (potřeboval jsem 30 bitev, 17 jsem vyhrál, 15 se počítalo), dneska s PÚ a 5ti nasobkama už to šlo snadno.

 

Pozn.: Přestávám hrát s Tetrarchem, je to jak začátkem r. 2013 (?), budu muset počkat až se to uklidní a většina hráčů zas Tetrarcha prodá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně upraví OM. Já jsem se zasekl na těchto dvou:

HT - Rozdej 2000 DMG a obsaď základnu -> přibude možnost splnění za reset základny. Super, ale po ní následuje mise s 8000 DMG a tu nebudu mít s čím udělat, poněvadž mi zmizní VK4502B, která tu misi dává v pohodě, no možná ta nová myška nebude zlá a podrží.

ST - Znič 3x TD -> stačí dát 2000 DMG TD. Paráda, už nebudu muset jak magor lítat s cromwellem po celé mapě a nahánět ty ..... TDčka, zničit v bitvě více než dva tanky požadované třídy je dost o haluzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozn.: Přestávám hrát s Tetrarchem, je to jak začátkem r. 2013 (?), budu muset počkat až se to uklidní a většina hráčů zas Tetrarcha prodá ...

Dal jsem jsem jednu nebo dvě hry. A pokaždé jsem měl ve hře minimálně 9 Tetrarchů na každé straně, no ... šílenost a tohle mě fakt "neba"...

Nechám ho v garáži a počkám na pozdější dobu...

 

Jinak dneska - totální vypatlaný bezmozci, abych nebyl moc sprostý.

Můžeme vyhrát na cap (poslední šance, stav 8:13), jsme 2 HT u jejich báze (od nich ani noha, vymlátím artyny) a to naše jelito se otočí a jede přes celou mapu bránit naši bázi proti třem jejich HT...

 

Jeden z nich se stihl vrátit 5 vteřin před koncem mého capování, zresetoval mě a samozřejmě, to naše jelito neudělalo vůbec nic. Capování báze vůbec nezpomalil a akorát nám prohrál bitvu... Kdyby capoval, mohli jsme se v klidu zasmát...

 

Ježiši, proč takový lobotomici mají vycházky a přístup k netu ***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobně, dnes opět úřadovalo RNG... M103 (prej že dobrý dělo), 15 výstřelů, 10 zásahů, 0 dmg. To jsem málem sežral klávesnici. Všechny rány byly na 100-150 metrů, do věže T57heavy 5x bounce. IS7 do boku, do vany, do hnacího kolečka... prostě nic.

 

A pak přišlo vykoupení a vše je zapomenuto:

 

 

16c5q92.jpg

 

 

Konečně!!! To považuju za svůj největší úspěch ve WoT, držet si 2k average dmg když každá druhá je proti desítkám a většinou stylem 15>4...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkendové hraní klasika, ale nakonec 750 goldíků je v garáži. Závěr byl docela divoký, když se mi před lauf postavil Obj 704, jako že tohle je jeho místo ke střelbě. Na varování nereagoval, respektive začal do mě coufat, tak dostal jednu na motor a k jeho smůle mu odhořelo 1300 HP. No a mě připravil o tu medaily "Hodný strýček Fido" či jak se ta blbost za nestřílení do spojenců jmenuje :-) . Iluzi, že by se z toho na příště poučil, si nedělám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak táto hra u mna končí a nadobro ....je to ako v rozprávkovom lese plnom záhad a nevysvetlitelných situácii a momentov prekračujúcich ludské chápanie. A mne isto iste dochádza trpezlivosť. Za posledný polrok neskutočne skurvili tuto hru.
V Armored Warfare Early Access (čili beta) začína 27.5.2015 mal som to štastie a dostal som sa do Alfa testovania a možem Vám povedat že AW je o 5 tried vyššie ako WoT. Ale čo je najpodstatnejšie že prístup vývojárov k hráčom je obdivuhodný. Narozdiel od týchto bieloruských arogantých smradov z WG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes bylo losování příznivé a tak jsem si vyjezdil dalších 20 goldů a celkově za Květen 30. Pak jsem vzal low stroj se kterým se bavím SU-26.

V jedný bitvě jsem zůstal s další arty a AFK TD proti pancéřovaným dvoum enemáků. 6 minut do konce a chtěl jsem to hodit do louže, jenže se druhý artynář o něco snažil a nechtěl jsem ho v tom nechat samotnýho. On napsal enemákům, že je čekáme u základny a že máme TD AFK. Nějaká  zdechlina od nepřítele chtěla akci od nás. Naštěstí k nám asi za minutu a půl jeden enemák přijel a zničil kolegu, pak se zdržoval déle s TD, což mi dalo víc času ho celkem 4x v TDmodu na cca 100 m napálit součtově za 56 DMG. Potom jsem šel na ránu do garáže jako ostatní.

V garáži se mi ten enemák vysmál. Poslal jsem jen ":)". Pak něco napsal v tom smyslu, že vyhral proti třem hráčům a že děkuje za hodně expů atd.

Mrknul jsem na něj. Byl to začátečník s celkem cca 900 bitvama a win asi 47%. Já už mu dál nic nepsal. 

Ještě nyní mu tiše závidím ten předpokládaný vítězný pocit a hlavně to začátečnický nadšení. Žádná ironie to myslím vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemít pořád dokola tu přiblblou vesnici, tak bych byl happy. 90 denní WR leze nahoru, ale zase mi šlo dolu WN. Na US účtu mám novou oblíbenou hračku, ale nesmím vám říct kterou, protože už jsem to v minulosti udělal, a v tu ráno to s ní šlo do háje.

Včera jsem do kompu doma přitlačil dalších 8 GB RAM a novou grafiku, seškrábal kupónek a teď už se budu jen těšit, ou happy day...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnesek opet lahoda co se dementu tyce...co bitva to 3+ arty a samo ze jsem prvni na ranu..takze s amx30 jsem dnes chytl par oneshootu od retardu...je to fakt super.(at uz s tema artynama neco udelaji pac to FAKT NENI MOZNE ABY TE ONESHOOTOVALI CERVENI KOSOCTVERCI)..co se tyka map tak 5 map dokola a jelikoz hraju papirovy tank tak porad stalingrad,ensk,lakewille z 23 her ani jedna malinovka nebo prochorovka..jak se muze stat ze 5-6 desitkovych tieru neda ani dmg..a k tomu jeste zelenych..co to jako ma byt???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RNG!

Včera jsem měl s E-50M sedm zásahů, all gold, 0 dmg. Cinknul jsem dvakrát AMX 13 90.

Nestřílej goldy ;-) , já jsem vystřelil tak do 5 goldů za nějakých 120 bitev . 270pene APCR s 0,3 přesností :woot:  co víc si přát . Navíc HEAT je hrozně nespolehlivý - hlavně při střelbě do scoutů (znám své, s E-100 dvě rány do T71 za nula - pás a dělo prostě tu 150mm zastaví :laugh: )

 

Jsem zvědav kolika lidem se tento stroj znechutí s pene 241 nebo na kolik to má být poníženo :confused: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RNG!

Včera jsem měl s E-50M sedm zásahů, all gold, 0 dmg. Cinknul jsem dvakrát AMX 13 90.

jak je výše uvedeno...HEAT

NE!

 

 

Jsem zvědav kolika lidem se tento stroj znechutí s pene 241 nebo na kolik to má být poníženo :confused: .

 

 

Ani to nezmiňuj,tu ,,krávu,, jsem si tak oblíbil, že si s ním honím ego....

Jen včera mě ego srazil hráč s 9-TD. Připojil jsem se do čety a to jsem neměl dělat. Dva fialky (s jedním hraji stabilně druhýho jsem zažil poprvé a doufám, že už ho neuslyším .. egoista a poměřovatel pindíků)

Oba dva hráli arty a ten měl misi na vykantrování arty,takže nikdy nic nenastřílel (max 1400) a mě stále poučoval (amx13-90 chtěl jsem spotit 4k dmg,ale prostě to nešlo a musel jsem střílet ) a nakonec jsem byl retard a noob, co brečí a neumím se scoutem svítit. Možná na tom byla něco pravdy,ale mám svítit jako komu...artynám co si kantrujou a nebo sám sobě, protože ostatní stojí na A1 a nebo na druhé straně

vždy bylo cca 5-6 desítek...1westfield (tam možná jo,ale nedojel jsem vůbec nahoru do rohu a už jsem svítil..zůstalo mi 200HP a ujel jsem,konec bitvy nastříleno 3800dmg)

perlová řeka..bohužel tady opravdu nevím kam bych měl zajet a na konci jelo na mě WT a já dal vůl aim a dal jsem mu 2x za 0 a chybělo mu 200hp abych ho sundal...ano chyba

step..tam by to šlo,ale všichni naši tanky najely vpravo a jely a jely...to se nedalo spotit...

letiště...najel jsem na prostředek do křovíčka...kdo mohl čuchat, že 2 E100 projedou prostředkem a hned mě dají soustřel...jasně já.

takže po tomhle jsem byl všechno jako pro ostatní hráče jsou červeňáci a že jen brečím(málokdy něco napíšu do chatu natož do forka tohoto typu) a že at nezapomenu napsat do forka či do chatu +2 MM, což on nikdy by nenapsal, jen když ho smahla 3x arty tak hned psal..,,f..clicker,, a on byl jako co, když jezdil s arty...omg

 

Takže teď už vím, fialka není fialkou..., někdo si opravdu zakládá na barvě,jako na stylu života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...