Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Jak to tak čtu, tak jsem rád, že nehraju :-D Co jsem koukal na martyho, když hrál AMX 30, hodně mu mizely střely. Ale ne jednou za čas, ale třeba párkrát za bitvu.

jj, to je taky známá "funkce" 9.7 :laugh:

 

edit: já taky na WG obvykle nenadávám, hra mě pořád baví a změny mi přijdou většinou k lepšímu. Ale tenhle patch... :woot: A prej se znovu objevili "1 hp" tanky, rubberbanding - občas když sleduješ tank na delší vzdálenost za jízdy, tak nejede plynule, ale poskakuje a tedy i desync, tj. že pozice tanku ve hře neodpovídá reálný pozici podle serveru - super pro střelbu na delší vzdálenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to nepada ale cervena gulicka poblikava...a ... nechapem ale mam tank v zameriavaci a obrys sa nezobrazi... a to mam cistu instalaciu, bez pluginov. a ani strelu nevidno... nemohol by sa mi niekto pozriet na replay ? lebo vobec nechapem.

 

 

http://uloz.to/x1Avve87/20150503-1954-ussr-st-i-38-mannerheim-line-wotreplay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to nepada ale cervena gulicka poblikava...a ... nechapem ale mam tank v zameriavaci a obrys sa nezobrazi... a to mam cistu instalaciu, bez pluginov. a ani strelu nevidno... nemohol by sa mi niekto pozriet na replay ? lebo vobec nechapem.

 

 

http://uloz.to/x1Avve87/20150503-1954-ussr-st-i-38-mannerheim-line-wotreplay

Čéče, vždyť ty míříš a střílíš do té skály co je vpravo od tebe. Kdyby jsi jí jenom chtěl líznout neřeknu, ale vypadá to že jí chceš prostřelit durch :-) .

Nepřátele máš v zaměřovači celkem přesně, akorát ta blbá skála tam je taky :-) Jestli to hraješ s nastavenou horší grafikou, tak si ji změň a pak se na ten replay podívej ještě jednou.

 

Blba_skala.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja tu skalu nemam, mam volny pohlad na ciel !!!

idem robit screenshot

 

ak to je koli nastaveni grafiky tak je to cele v *cesored*

 

edit: naozaj nastavenie grafiky pomohlo... :(

tak dakujem za vyriesenie zahady certcze  :devil:

 

rozdiel medzi nastavenim terain quality (tank stoji na rovnakom mieste):

aaaaa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, že od nového patche mám zvýšený "přísun" mizejících střel, není to nic příjemného. Stejně tak i problémy s mikrolagy, každou chvilku někdo v chatu na lagování nadává. No a jako pomyslná třešnička na dortu, bylo páteční nočně/ranní Opevnění, které padalo, nepřipisovalo bedýnky a ve finále, nám, i přes naše vítězství, sebralo budovy. Naštěstí to snad vyřeší podpora a vše se v dobré obrátí.   :-) 

Jinak samé úspěchy, s E75 opět dokončena 15-tá mise na T28HTC, tenktokrát jsem naštěstí i přežil a vyhrál bitvu, takže konečně s vyznamenáním, už jen cca 4 mise s LT a bude THC doma, dále jsem se celkově dostal na 1900 WN8, což při tom množství bitev není žádný zázrak ale potěší to :-D a nakonec jsem vydělal i nějaké ty kredity, ať mohu v očekáváných slevách zakoupit zpět T32. Ale dost chlubení, nerad bych to zakřikl.....  ;-)   
  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John-e , ved koli tomu som to tu daval, chybal mi obrys... myslel som ze to je chyba enginu co sa zameriavania tyka... netusil som o terrain feature.

 

Ked to otocime tak "miznuce strely" tiez mozu ist na miesta kde mal byt teren len som ho nevidel vykresleny ( omg)

.... pro mě je to tak,že i když vidím tank a nesvítí mi obrys,tak nestřílím...prostě si přejedu celej tank v zaměřovači,abych věděl co mu kouká...tohle totiž nedělá patch 9,7 (i když toho je teď více),tohle prostě dělá WOTko a už dříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po celovíkendovém kalení na chatě jsem včera k večeru zapnul wot a dařilo se . Expím AMX 30 prot. chybí mi ještě necelých 100k exp na tu desítku . 2. motor jsem nezkoumal, přišla mi to zbytečnost (jen o 3% menší šanci na požár a stojí 35k exp :down: )

Za těch pár desítek bitev co ho mám jsem si ho neskutečně oblíbil :woot: . Kdybych měl nějakou další francouzkou posádku, tak si ten IX. tier nechám . Ale už jsem rozjížděl novou 75% posádku a znovu na to nebudu mít nervy .

Tančík je to rychlý (60km/h) , trochu pomaleji se otáčí, . Dělo je přesné, ale při nedoměření můžete mít celý tank v kruhu a zaletí to do země, do pásu, apod. Nabíjí 8,54 bez BIA,ventilace a goldového žrádla . průbojnost excelentní - 260mm :devil: , ještě jsem nevystřelil ani jeden vitamín G .

čas doměření 2,5 2.3 (opraveno)je o něco delší, ale nevadí to . Dohled 390 metrů je paráda + optika , radistův perk nebo goldový spotřebák = max. dohled .

Nehodí se do první linie, hraju ho stylem support tanku . Zabrat pozici , něco odsniperovat, jezdit s teamem a když situace dovolí, tak někoho osamoceného vyndat .

Postřeh ohledně pancíře - T49 neprostřelí HEčkem zepředu (několikrát jsem viděl smrt v očích když na měl vyjel tenhle bomberman, ale loupnul mi ji za 250 - 350 dmg a odjet už nestihnul :devil: .

Tanky co mají pene pod 175 (ano, moc jich není) dokážete mantletem nebo předním dost naúhlovaným plátem někdy dingnout, ale není pravidlem .  

Jestli si někdy dokopu udělat další posádku do frantíků, tak tuhle mrchu koupím zpět všema deseti . Zatím jsem s ním kolem 2750 dmg/bitvu což je jako s E50 . Těžko se s ním budu loučit :confused:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po celovíkendovém kalení na chatě jsem včera k večeru zapnul wot a dařilo se . Expím AMX 30 prot. chybí mi ještě necelých 100k exp na tu desítku . 2. motor jsem nezkoumal, přišla mi to zbytečnost (jen o 3% menší šanci na požár a stojí 35k exp :down: )

Za těch pár desítek bitev co ho mám jsem si ho neskutečně oblíbil :woot: . Kdybych měl nějakou další francouzkou posádku, tak si ten IX. tier nechám . Ale už jsem rozjížděl novou 75% posádku a znovu na to nebudu mít nervy .

Tančík je to rychlý (60km/h) , trochu pomaleji se otáčí, . Dělo je přesné, ale při nedoměření můžete mít celý tank v kruhu a zaletí to do země, do pásu, apod. Nabíjí 8,54 bez BIA,ventilace a goldového žrádla . průbojnost excelentní - 260mm :devil: , ještě jsem nevystřelil ani jeden vitamín G .

čas doměření 2,5 je o něco delší, ale nevadí to . Dohled 390 metrů je paráda + optika , radistův perk nebo goldový spotřebák = max. dohled .

Nehodí se do první linie, hraju ho stylem support tanku . Zabrat pozici , něco odsniperovat, jezdit s teamem a když situace dovolí, tak někoho osamoceného vyndat .

Postřeh ohledně pancíře - T49 neprostřelí HEčkem zepředu (několikrát jsem viděl smrt v očích když na měl vyjel tenhle bomberman, ale loupnul mi ji za 250 - 350 dmg a odjet už nestihnul :devil: .

Tanky co mají pene pod 175 (ano, moc jich není) dokážete mantletem nebo předním dost naúhlovaným plátem někdy dingnout, ale není pravidlem .  

Jestli si někdy dokopu udělat další posádku do frantíků, tak tuhle mrchu koupím zpět všema deseti . Zatím jsem s ním kolem 2750 dmg/bitvu což je jako s E50 . Těžko se s ním budu loučit :confused:  

Delo domeriava tusim len 2.3 aj ked pocitovo sa mi zda to trva dlhsie ako u ostatnych tankov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peněženka je díky misím dost v klidu :D A expení strojů taky něco vydělá :)

Já mám peněženku docela suchou . S misemi jsem nepokročil už bůh ví jak dlouho, protože :

1. Zničit s medkem 2x TD o úroveň výše (nemožné ... enemáci 8x top HT, v našem týmu 5x top TD , 3x HT a tak je to pokaždé ) - MM je hrozně ovlivněný misemi . Já mám zaplou tuhle misi, kámoš má zničit 2x artyny a hrajem v 75% pořád na topu bez artyn . Nejhorší na tom je, že když to už konečně přijde, tak mám zabitý 1x X.tier TD . Jedu pro druhé píšu do chatu, zda-li by mi ho nenechali, že mám misi kterou nemůžu splnit více jak měsíc a tým moje prosby totálně ignoruje :mad: .

2. To samé mám s HT :-D - zničit 2x HT o tier výše - ten samí problém (vytáhnu IS-6 a 80% na topu , když už nějaký IX. tier je proti mě tak to jsou medka, artyny nebo TDčka :confused: )

3. Artyny - zničit pásy 3 vozidlům a tým je musí zničit než si pásy opravý - totální RNG

               - jako četa způsobit 40% celkového poškození (párkrát uteklo o 3% nebo 4%) - snad najít nekoho kdo má berta , protože s X. tier artynou už to musí být pořádná nálož DMG .

4. Scouty - capnout bázi (nejde to :laugh:  :laugh: )

                - způsobit 5(nebo 6) tankům poškození při střelbě za jízdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pokud mám zničit cokoliv o tier výše, beru automaticky nejnižší možný tier povolený misí, většinou mi to pak vyjde...

Ne hned, ale mám tam větší úspěšnost než na T8+ :-)

Musím koupit zpět AMX50 100 se zásobníkama ty mise jdou snadněji :)

Zkusím tedy jít ještě o tier níže , třeba to vyjde :thumbsup: . Prudnu nějaký 7. tiery :pirate:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...