Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak jsem si koupil Pz Sfl IV (flakbus), jen proto abych mohl trollit s elevací děla :-D

Nejprve jsem za free expy vyexpil Hetzera a těšil se že to bude zábava vyexpit ten flakbus. Po první hře s 5ti killama jsem si připadal jak největší sealclubber a podíval jsem se do techtree kolik expů potřebuju na flakbus a v tu chvíli mi to došlo :woot:

No co, znovu a lépe... už ho mám a už jen potřebuju expy na top dělo. A došla mi jedna věc... že absolutně, ale ani trochu neumím kempit :-) První mapa Sacred Valley, spodní spawn. Já jsem doslova čuměl na startu a nevěděl jsem kam ject kempit. Druhá mapa Siegfried Line, spodní spawn. To samé, vůbec jsem nevěděl kam ject kempit s papírovým TD co musí spoléhat na camo. Obě mapy dopadly hrozně, nejvíc jsem dal 400 dmg :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono už jde kempit převážně na místech, kde:

1) Vidíš na vše, ale není tam krytí ani křoví. Spot rovná se konec.

2) Nevidíš nic, ale máš tam křoví a krytí.

3) Vidíš něco málo, ale většinou jsou to horizonty, za kterými jezdí enemy a málokdy je přejedou.

4) Máš křoví a vidíš celkem slušně před sebe ... čas se vzbudit, zaspal jsi 5 patchů.

 

Hrál jsem SU-122-54 ... na nějakých mapách se chvíli kempit dá, ale většinou to skončí čelní potyčkou proti čemukoli. Pokud vydržíš kempit, tak buďto vyhrajete bez dmg, nebo si pro tebe jedou 4 tanky zároveň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedáku takhle trefně by to napsal málokdo. Hlavně bod 4 je super a hlavně pradva. Dneska s TD se kempit nedá. Není kde, buď jsi pořád vidět nebo nic nevidíš. Tak si vyber. Takže prakticky vzato všechny lajny TD jsou k ničemu vyjma těch velkých německých potvor a ještě obj 268. A proto už dojezdím jen to, co mám rozjeto a dál nejedu. TD jsou prostě k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem SU-122-54 ... na nějakých mapách se chvíli kempit dá, ale většinou to skončí čelní potyčkou proti čemukoli. Pokud vydržíš kempit, tak buďto vyhrajete bez dmg, nebo si pro tebe jedou 4 tanky zároveň.

SU je alespoň rychlý a může se libovolně po mapě přesouvat a má i nějakej ten armor. Ale co tanky jako flakbus, nashorn? A určitě i další... Ty ani nemají alfu aby jim stačilo jednou vystřelit a zalízt. Přijdou mi docela dost zbytečné. Né že by mě to vadilo, kempení nesnáším, jen mi to přišlo zajímavý, to zjištění že vůbec netuším co s takovým tankem dělat :)

 

 

 

Zvedáku takhle trefně by to napsal málokdo. Hlavně bod 4 je super a hlavně pradva. Dneska s TD se kempit nedá. Není kde, buď jsi pořád vidět nebo nic nevidíš. Tak si vyber. Takže prakticky vzato všechny lajny TD jsou k ničemu vyjma těch velkých německých potvor a ještě obj 268. A proto už dojezdím jen to, co mám rozjeto a dál nejedu. TD jsou prostě k ničemu.

Zas tak bledě bych to pro TD neviděl, já to vidím takhle

Britové - dobrý

Němci - stará lajna pořád super, hlavně JP2. Nová lajna hovínka a pak dva dobrý díky věži a camu

Američani - až na vyjímky ok

Rusove - lajna na 268 ok díky vysoký alfě, lajna na 263 má jen super 263 a hodně záchodů na cestě k ní

Francouzi - sh*t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

US TD - výhoda věží, tzn klasický tank s méně HP. Druhá lajna zase solidní pancíř na čelní souboje.

Němci - JP větev celkem tvrdá od osmičky. Vhodné na čelní souboje díky alfě a pancíři.

Němci druhá lajna - měká. Ale mají věže a dobrý camo. Samo i alfu. Dají se použít na ránu a schovat se.

USSR 268 větev - Camo do prvního výstřelu. Zatracená alfa a dmg. 

USSR 263 větev - nulová deprese, nulový pancíř, nízká alfa, nízká pene, dobrá rychlost - ovšem k čemu rychlost, když se nedokáže dostat k bezpečnému výstřelu? A když už, je to za pár HP.

Briti - podvozky medek, věže... vyřešeno.

FR - něco cinknou, rychlá, bez alfy...

 

Díky aktuálnímu stavu nejvíc trpí právě 263 větev. Nemá odkud pálit, pokud vypálí, moc to nebolí. 122-54 dlouho zaměřuje a má malou výseč. Ano, mantlet dost požere, občas cinkne, ale pokud enemy dobře zamíří, necinkne nic. Sice rychlé, ale můj největší problém byl, že než jsem se otočil, doměřil a vystřelil, enemy byl na cestě jinam. I střely létaly dost dlouho.

 

TD teď nemají na aktuálních mapách téměř žádné pozice a jsou naháněné do blízkých soubojů. Neřeknu koridorů, mapy jsou otevřený. Ale Step, Overlord... samý kopeček a pokud vyjedete na vyvýšeninu, jste mrtví. Nejsou místa, kde by bylo bezpečný snajpit. Vše malé vzdálenosti díky nerovnostem. 

 

Nejvíc mě štve, že ty mapy jsou fakt urážkou přírody. Kdo kdy viděl, aby za ty tisíce let příroda vytvořila tak vlnitou krajinku na tak malém prostoru...dalo by se vymyslet tolik hezkých reálných scenérií a místeček... Overlord je mapa hezká, ale na WOT nepoužitelná. S čímkoli jedu, hraju prostě na vykukovanou na pár metrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle předpovídal už před více než rokem, že celá ta hra bude nakonec taková rychlá přestřelka z divokého západu. Akorát bez pistolníků ale s tanky. Spotovací systém, který byl vlastně novinkou v herním světě a na kterém to celé bylo postavené poslal WG do kytek. Nadávali jsme na to, že ten spoting funguje blbě a nebo divně a WG to furt šteloval. Ale hra byla zábavná protože kdo chtěl a naučil se spoting využívat, tak z toho těžil. Průšvih ale byl, že rudá záplava neměla a dodnes nemá o spotingu ani páru, což je vidět v každé bitvě, jak se nějaký trouba postaví s tankem do keře a dělá, že není vidět :-D  a WG zjistil, že tohle rudé moře spot systém nikdy nepochopí protože ani nechce a že pokud něco neudělají aby tihle hráči pořád nebrečeli, že je někdo střílí a oni ho ani nevidí, tak že přijdou o nemalé peníze, a tak začal WG konat. A koná a koná a už asi dokonal protože to, co popsal Zvedák je konečná. Dál už není co měnit. Rychlé tanky s obrovskými děly to jen dorazily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

zahrál jsem si po 9 dnech ve středu a šlo to, dokonce mi u HT 15 uteklo pouze o 700 bodů a mohl jsem mít po TD HT hotové, no co E100 a VK4502B budu muset ještě vytáhnout než tu misi udělám. Jinak se dařilo, nyní budu mít jiný cíl a to do 15.5. vyexpit 13 90. Chybí mi asi jen 15k tak to pude rychle teda spon doufám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem se po dlouhé době setkal s úžasnou kolegialitou. Mapa Malinovka, já s M103 a misse capnout základnu. U enemy zbýval jen T95 a já začal capovat. Byl tam hráč plasmaeye (IWO) , který se na něho hnal, aby dostal 8kill, když jsem tým požádal o pomoc s capováním kvůli missi, tak se v půli mapy otočil a jel ji pomoct, zatím co naše artyny se hnaly zničit tu T95. Po hře jsem mu ještě poděkoval a on s  pochopením konstatoval, že tuhle pitomou missi taky musel dělat. Tak jsem oslavil dnešní Svátek práce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je vždycky fajn, když má člověk alespoň občas nějakej pozitivní zážitek. Já je bohužel nemám...

Teď mi psal jeden polskej nervák v garáži několik nepublikovatelných výrazů, protože jsem si dovolil do jeho kolegy ve 112 střílet goldem, když nám capovali základnu a vůbec mu to nebylo blbý, i když jsem hrál s Pz.Kpfw. IV Schmalturm, což je 6 medko. Prohráli, páč jsem střílel dobře, tak to chudáček neunesl.

 

Jinak ten MM je úplně pošahanej, jedna strana má klidně o polovinu víc heavy než druhá, případně na jednu stranu nedá žádný. Na palici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už vzdávám sledování kritičáků. Mise s heavinami dát 5 vnitřních modulů/posádku... VK7201 na HEčkách. První hra 5500dmg. 3 prošly do AMX 30 z boku, T57 zezadu a Lorrain čelně. Kritičáky?

T57 - nic (a to hořel)

Lorraine - věž a střelec

AMX 30 - munice a nabíječ...

Zbylé zásahy pouze pásy...

 

Potom padla bitva za 2300dmg. Poslední dorážková do 13 90 pomalu bez míření po zastavení. 

Střelec, řidič, velitel, věž, rádio, motor + jeden do T-62a.

 

Mise splněna, super, ale čekal bych to spíš u té první hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na WG normálně moc nenadávám, ale tohle už je docela silná káva, ne? Byli zmatení jak Goro před Tokiem.

 

Hraní se včera u mě, už několikátý den, neslo v duchu proher. Měl jsem jednu pěknou bitvu, kdy jsem potkal v bitvě Květuli a dal si Mko na VK 2801.

Sledovat některé "hráče" v posmrtném režimu je o tik v oku. Koukám, jak jede s plným Tigrem (protože celou bitvu stojí v základně) na

skoro mrtvou AT8. Samozřejmě jde do garáže, protože není potřeba znát, kam střílet UK TDéčka. Není potřeba vědět nic - koukej mami HRAJU TANKY.

:facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem si pročítal offiko fórum a narazil jsem na tento replay http://wotreplays.com/site/1836126

Jako jeden neviditelný tank ještě chápu, ale tady jich je plná základna  :woot:  .

A pak obhajuj jinak dobře fungující spot systém, když se dějí takové věci.

Proto se WG snaží aby se žádný spot neřešil. Hned po startu na sebe všichni vidí a je po problému. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...