Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Už to napsal HBJ. A jako se rozčilovat na WG, že máš malé WN8 to mi přijde trochu zvrácené. I scoutem,když spotuješ je WN8 malá.

Ale exp jsou velké. a co píšeš výše že jen 521! ...ukaž replay ukaž screen.

Na to možná existuje nějaký vzorec pro výpočet. Ale s TD mít nastříleno cca 400 HP a nasvítit 5100 asi znamená skutečně mizerný výsledek, protože TD pro tenhle úkol vlastně není určeno.  Stejná situace je když capnu základnu s malým nastříleným dmg. Nepočítá se to, že jsi týmu vyhrál bitvu, ale to že jsi nenastřílel . Když jsem to psal tak mě vyloženě vytočila špatně zaplacená dobře odvedená práce. Ten údaj s WN8 jsem použil jen proto, že většina bere tento paskvil jako hodnotu kvality hráče. ( printscreean jsem měl udělat, zkusím akci zopakovat a provedu )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to možná existuje nějaký vzorec pro výpočet. Ale s TD mít nastříleno cca 400 HP a nasvítit 5100 asi znamená skutečně mizerný výsledek, protože TD pro tenhle úkol vlastně není určeno.  Stejná situace je když capnu základnu s malým nastříleným dmg. Nepočítá se to, že jsi týmu vyhrál bitvu, ale to že jsi nenastřílel . Když jsem to psal tak mě vyloženě vytočila špatně zaplacená dobře odvedená práce. Ten údaj s WN8 jsem použil jen proto, že většina bere tento paskvil jako hodnotu kvality hráče. ( printscreean jsem měl udělat, zkusím akci zopakovat a provedu )

Marten si z toho může dělat p rdel.........

Ale já nevěřím těm exp. protože, tank co nenastřílí a naspotí(i s asistencí-detrack) má víc exp. než tank co nastřílí. Když budem brát v potaz, že nebudem počítat kills,protože ty zvyšují exp.

Zrovna včera, já s IS3 jsem nastřílel 3000dmg (2kills) a 113 nastřílela 2100dmg (1kill),ale na spot měla 4k a něco nadingal a i když jsem byl první v dmg a o 2 nižší tier,tak ten boreček měl víc exp. než já.Takže to v dmg. na exp není.Dmg. je na výdělek(stříbro) a i spot je jak na exp. tak na stříbro viz výdělky,když udělá člověk hlídku.,ale není to nic ohledně wn8, ta je 0, na ni musíš prostě nastřílet a když s tím uděláš jak nastřel tak spot máš výdělky,máš exp., máš wn8 a máš i výsledky typu VÝHRA...proto fialky jsou fialový až na ,, p rdel,, jak pavian i ve winu,neviděl jsem fialku co by měla win pod 55%....Ale to jsem asi trochu odbočil.

 

Neber to nějak špatně, jen se o tom bavíme a nikterak tě nechci špičkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, buďto chceš hrát na WN, nebo pro zábavu ne? Ty se vztekáš, že tě nějaká axterní aplikace neohodnotí jako super borce? Tak ji vyhoď, když je na lejno a nepoužívej ji... no a nebo hraj tak, aby jsi měl co největšího pindíka a dej vědět, jak se u toho bavíš a jak všichni hrajou na lejno, že nespotujou, že jen stojej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já nevěřím těm exp. protože, tank co nenastřílí a naspotí(i s asistencí-detrack) má víc exp. než tank co nastřílí.

 

Čistě na expy to vidím stejně. Spot (nebo asistence) to vždy výrazně zvedne. S lightem není problém být s minimem DMG na vrchu tabulky dle EXP, pokud naspotíš. Leda by ten vzorec byl výrazně jiný pro různé druhy tanků a to se mi nezdá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady něco , sice není to tvůj případ,ale koukni se třeba na soupeře...cometa naspotila a trochu nastřílela a má cca stejně bodů, jako já a  vlastně úplně stejně s JPII,co on jen střílel a zabíjel. A to není nic o 500exp.

a nebo si seřaď protihráče z mého pohledu na exp. a uvidíš kde jejich JPII nastřílel nejvíc ,ale má méně exp. jak SP...a další a mají vlastně stejně kills

http://wotreplays.com/site/1830698#team

 

myslím si, že jsi se jen špatně kouknul na něco. Jinak 500exp. bude blud.

 

 

Čistě na expy to vidím stejně. Spot (nebo asistence) to vždy výrazně zvedne. S lightem není problém být s minimem DMG na vrchu tabulky dle EXP, pokud naspotíš. Leda by ten vzorec byl výrazně jiný pro různé druhy tanků a to se mi nezdá.

No exp. jsou trochu upravený na druhy tanků. Je nedávno co přidali artynám i TD 1/3 exp. více než dříve.,Protože je asi zohledněno více face to face batle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcerejsek a dnesek(hlavne dnesek) se nesl v duchu dementnich retardu v mem tymu...zase se potvrzuje ze 95% hracu nepouziva mozek a potom to tak vypada...uz si nemyslim ze wg tu hru *******. tu hru nejvic  ****** tech 95%retardu co ani po 20k bitvach nepochopily ani prd...jsem totalne nasrany protoze s takovyma hovadama se fakt neda hrat...sorry za brekot ale nechapu jak muze nekoho bavit hra kde si 2x vystreli a zhebne a to jsou ti lepsi...jinak amx30 prot. celkem dobry, ale delo krive i pri domereni a co jsem dneska nacinkal to mi nejde do hlavy..doufam ze tim moje dnesni retardaura konci a at si zase uzije ty dementy nekdo jiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, místa obvyklých 20s budete čekat na bitvu možná i minutu. Hrůza......

Kdyby minutu, dnes mám čekačky se scouty okolo 1:30 :-) A to jsem to po jedné minutě 3x vypnul a šel do fronty znova :-D

 

Ale zase první bitvu se zadařilo s T37 - "ElHaluz" + Tier 8 + 2,8 DMG + 800 spot = 1437 base exp = Mko :-) Čekal jsem dlouhých 62 bitev, s novou posádkou se to moc nejezdilo (no bulb), ale tohle paradoxně tohle byl closecombat (netřeba žárovky); celé "sežrané" Tiger (po osmé penetraci dostal ammorack) + Cromwell + M40/43, a pak jsem pár lehce poškádlil.

 

Jinak ping mám v normálu, sem tam mikrolag, ale celkově se mi to zdá lepší, než když startovala 9.6ka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady něco , sice není to tvůj případ,ale koukni se třeba na soupeře...cometa naspotila a trochu nastřílela a má cca stejně bodů, jako já a  vlastně úplně stejně s JPII,co on jen střílel a zabíjel. A to není nic o 500exp.

a nebo si seřaď protihráče z mého pohledu na exp. a uvidíš kde jejich JPII nastřílel nejvíc ,ale má méně exp. jak SP...a další a mají vlastně stejně kills

http://wotreplays.com/site/1830698#team

 

myslím si, že jsi se jen špatně kouknul na něco. Jinak 500exp. bude blud.

 

 

No exp. jsou trochu upravený na druhy tanků. Je nedávno co přidali artynám i TD 1/3 exp. více než dříve.,Protože je asi zohledněno více face to face batle.

Určitě musí být výpočet pro LT jiný jak pro TD. Když jsem s RU251 v misi naspotil 6000 dmg. tak bylo WN8 v několikatisícové výši a expy něco přes 1500. Moje reakce na tak žalostný výsledek proto byla taková. Nezbývá nic jiného než se pokusit o opakování akce a ověřit si výsledky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě musí být výpočet pro LT jiný jak pro TD. Když jsem s RU251 v misi naspotil 6000 dmg. tak bylo WN8 v několikatisícové výši a expy něco přes 1500. Moje reakce na tak žalostný výsledek proto byla taková. Nezbývá nic jiného než se pokusit o opakování akce a ověřit si výsledky. 

Nechápu co pořád řešíš :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co je ten "Automatický návrat osádky" ???

Instaloval jsem pač a objevilo se to tam a jelikož se téhle hře už nevěnuju, tak mi to ušlo o co se jedná.

 

Pokud to máš zaškrtnuté, tak když klikneš na tank kde není posádka, tak se tam vrátí ta co tam byla naposledy, asi abys to nemusel dělat ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju posledni dobou skoro jen HT (light nemam snad ani jeden), no a je to dost utrpeni. Jsou vlastne jen dva scenare: 1.: Vsichni se vyriti dopredu a smetou obranu jeste nez se dostanu do boje.

2.: Vsichni se vyriti dopredu a hned chcipnou, na HT pak zbyde velka presila. Paradoxne je tohle lepsi pro HT, aspon si zastrilim pri obrane.

 

Ja light tanky hrat nechci! Jsem odsouzen k zahube... :pirate:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska zase postup se SU-122-54. Vcelku to utíká, když nemá člověk co na práci kvůli nemoci... dá se hrát zajímavě, chtěl jsem se dostat na 3k dmg za bitvu, ale na to ten tank není. Jsem na nějakých 2600-2700. Ty mapy jsou dělaný tak, že stejnak po chvíli skončím v čelním souboji. Sice se snažím kempit, ale v půlce her to znamená čekat, než si mně přijdou rozebrat. 263 už ale není tak nesplnitelnej cíl. Uf.

 

No a večer před spaním jsem zkusil RU. Ensk... tak dobrý, říkám si. Nakonec super bitva. Zajímavá. Jen nechápu, jak jsem nemohl probít první ranou HEčkem 50 120 kolmo do boku...

n7gCW.jpg

http://wotreplays.com/site/1833360#ensk-zvedak-sp_hpanzer_ru_251

 

No a co mě ... naštvalo? Kritičáky. E-100 zničená nádrž a 13 90 střelce. Prostě nedám žádnej. Co je horší, tak 50 120 jsem 3x probil HEčkem... a nemá absolutně nic.

Jsem přesvědčen, že je to nějakým způsobem cinklý, protože opravdu každou bitvu používám lékárnu a opravy, nebo alespoň jedno z toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to máš zaškrtnuté, tak když klikneš na tank kde není posádka, tak se tam vrátí ta co tam byla naposledy, asi abys to nemusel dělat ručně.

Tož to je pěkná fičůrka! Dík za info. Ještě by to mohlo posádku zadarmo a automaticky přeškolit protože jinak je to celkem o ničem :no: ...asi.

Hele, a co ty nové francouzáky? Koukám na parametry a asi to ani nemá smysl hrát, že? Ničeho zajímavého jsem si na tom nevšiml ale třeba jsem něco přehlédl. Proto se ptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...